İçeriğe geç

Bağlar Kurye

Bağlar Kurye
Bağlar Kurye

Bağlar kurye uygulamamız ile istediğiniz bütün semtlere en hızlı taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Semtimizin sakinlerine ve işverenlere süratli ve güvenilir teslimatın konforunu yaşatıyoruz. Yıllardır bu sektörde edindiğimiz tecrübeleri yenilikçi anlayışımızla birleştiriyoruz. Güçlü bir araç filomuz var. Taşınacak yükün boyutuna göre motosikletlerimiz veya araçlarımız yola çıkıyor. Her zaman yenilikleri takip ettiğimiz için altyapımız güncelleniyor ve sektördeki öncü firma olma misyonumuzu muhafaza ediyoruz.

Modern araçlarımız, yenilenen yazılımlarımız sayesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayabiliyoruz. Çağrı merkezimize istediği anda ulaşabilen müşterilerimiz esnek çalışma saatlerimiz sayesinde her an hizmet talep edebilir. Gündüz nasıl dikkatli ve özenli hizmet veriyorsak gece de aynı şekilde teslimatlarımıza devam ediyoruz.

Acil durumlarda bizi arayabilir ve adresinize kurye isteyebilirsiniz. Çağrı merkezindeki personelimiz ilgili kuryemizi size yönlendirir. Adresinize en hızlı şekilde ulaşım sağlanır. Teslimatı alan kuryemiz yeni adrese göre hemen yola çıkar. Amacımız vaat ettiğimiz hızda teslimat yapabilmektir. Hem güvenlik unsurlarını muhafaza ederek hem de süratimizi koruyarak en iyi hizmeti verebilmektir.

Bağlar kurye uygulamamız bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde düzenlenir. Müşterilerimizin birincil beklentisi güvenliktir. Teslimatı gerçekleştirilecek olan paketin her koşulda muhafaza edilmesini, hasar görmesini istemezler. Biz de bunun için en iyi ekipmanı temin ederek kullanırız. Paketi aldığımız gibi yeni alıcısına teslim ederiz. Amacımız hangi durumda olursak olalım paketin güvenliğini üst seviyede tutmaktır.

Bağlar kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz bilir ki kuryelerimiz güler yüzlü, son derece özenli ve dikkatlidir. Personel seçimi bizim için ilk önemli unsurdur. Çünkü personelimiz firmamızın temsilcisidir. Biz de bizi temsil eden kişilerin kuruluş amacımıza uygun hareket etmesini isteriz. O yüzden personel alımında tecrübeli ve iletişim yeteneği yüksek kişilerle çalışmayı tercih ederiz. Bu tercihlerimizden de müşterilerimiz son derece memnun kalır. İster bireysel olarak özel bir gönderiniz olsun isterseniz kurum adına bir teslimatınız bulunsun hepsini aynı özen ve kaliteyle yeni sahibine ulaştırıyoruz.

Bağlar Kurye Hizmeti

Bağlar kurye olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Güvenlik unsurları başta olmak üzere taahhüt ettiğimiz hızda teslimat yapıyoruz. Her müşterimizin ihtiyacı ve talep ettiği sürat farklı olabilir. Bunun için çağrı merkezindeki ilgili personelimiz bir teslimat planı yapar. Bu plana göre de bütün personelimiz gönderiyi takipte kalır.

Kuryemiz müşterimizin adresine en hızlı şekilde ulaşır. Teslimatı alıp tekrar en hızlı rotasyonu oluşturarak yola çıkar. Mevsimsel koşullar zorladığında veyahut trafiğin çok yoğun olduğu saat dilimlerinde bile teslimatı istenen dakikalarda gerçekleştiriyoruz.

Bağlar kurye olarak müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye çabalıyoruz. Her zaman çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Kurumsal bir firma olarak en iyi personellerle en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Bu gayretlerimizi sonucu da müşteri memnuniyeti olarak alıyoruz.

Bağlar kurye olarak bütün hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için kaliteden taviz vermiyoruz. Acil kuryelerimiz 45 ila 60 dakika içinde teslimatınızı gerçekleştirebiliyor. Her zaman paketinize gereken özeni göstererek taşıma yapıyoruz. Kurye araçlarımız için düzenli bakım gerçekleştiriyoruz. Yolda yaşanabilecek sorunları önceden tahmin ederek baştan önlem alıyoruz.

Böylesine özenli ve kaliteli hizmetin fiyatını merak eden müşterilerimiz için de maliyetleri en aza indirmek için çok çalışıyoruz. En uygun fiyatlı hizmeti vermeye çabalıyoruz. Elbette ki müşterilerimizin kullandığı hizmet paketlerimiz ve talepler onların ödeme miktarını belirliyor. Gidilen mesafe, paketin boyutu ve kullandığımız hıza göre hesaplamalar yapıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara