Anasayfa » Ferahevler Kurye

Ferahevler Kurye

Günlük trafiğin yoğun olarak yaşandığı 1984 yılında mahalle statüsünü kazanan Ferahevler kurye trafiğinin de en fazla gerçekleştiği bölgelerden biridir. Ferahevler kurye servisi veren firmaların iş yoğunluğunu en fazla arttıran sebepler bölgedeki yoğun trafik ve şirketlerin arasındaki ve şirketlerin devlet daireleri ile arasında yaşanan evrak trafiğidir.
İlerleyen teknoloji ile artan ve hızlanan iletişim olanakları sayesinde birçok bilgi, belge dijital ortamda birkaç saniye içerisinde dünyanın öteki ucuna iletilebilmektedir.
Ancak özellikle imza veya müdür, kaşe gerektiren evrakların elden teslim edilmesi gerekliliği sebebiyle, teknoloji bu gibi durumlarda yararsız kalmaktadır. Mahkeme, gümrük, farklı yasal evraklar, kimlik, pasaport gibi evrakların yoğunlaştığı bu alana, özellikle işletmeler arasında gönderilen prototip, numune, aciliyeti olan teslimatlar veya istenmeyen gözlerden korunmak istenen içerikler de eklenmektedir.
İstanbul’un en bilinen mahallelerinden biri olan Ferahevler, İstanbul’un en seçkin semtleri ile iç içe olan, aynı zamanda Atatürk Kent Ormanına da yakınlığıyla bilinen mahallelerinden biridir. Karışık sosyo ekonomik yapısıyla da dikkat çeken semt hem şehrin en zengin kesim ve büyük şirketlerinin temsilcilik ve merkezlerine ev sahipliği yapmakta, hem de daha dar gelirli bireylerin yaşamlarına sahne olmaktadır.
İstanbul’un ticaret ve üretim bakımından gelişmiş olan birçok ilçe ve semtine de yakınlığı ile dikkat çeken Ferahevler, özellikle kuzey-güney istikametinde hareket edecek bireylerin en fazla tercih ettiği istikametlerden biri olarak da dikkat çekmektedir. İldeki önemli devlet dairelerinin de bir kısmını barındıran ve birçoğuna da oldukça yakın olan mahalle aynı zamanda İstanbul’un en güzel bölgelerinin de ortasında yer almaktadır.

Sıkışık trafiği ile dünyada en sıkıntılı şehirler arasında yer alan 18 milyon kişinin yaşamını sürdürdüğü İstanbul’un en kalabalık ve en hareketi bölgeleri arasında yer alan

Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde hizmetlerinin kullanılmasının neredeyse şart olduğu bölgelerden biridir. Yoğun olarak kullanılan çevre yolu ile arasında bulunan Atatürk Kent Ormanı sebebiyle mahalle içindeki trafiğin cadde ve sokaklardan akması ve birçoğu yoğun trafiği kaldıramayan sokakların sıklıkla tıkanması Ferahevler kurye hizmetlerinin diğer bölgelerden daha yoğun arz edilmesine yol açmaktadır.

Biz SYS Kurye olarak bu içeriklerin taşınmasında talebin gittikçe arttığım Ferahevler kurye alanında faaliyetlerimizi büyük bir özen ve hızla sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin her türlü evrak ve paketlerini güvenli ve hızlı bir biçimde şehrin diğer ucuna hatta diğer şehirlere ulaştırmak adına hizmet vermekteyiz.

Lütfen İstanbul Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için Call Center’ımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeden şartları okuyunuz; Taşınması kuryemizin ve çevrede bulunanların sağlıklarını ve hayatlarını tehlikeye atabilecek, maruz kalınması durumunda hayat sürelerini ve kalitelerini etkileyebilecek, biyolojik, kimyasal, radyoaktif maddeler, koruyucu özellikli saklama kaplarında olsalar dahil, taşınmamaktadır. Bulundurulması veya taşınması yasak olan, izin veya ruhsata tabii olan silah, madde, cephane ve benzeri içeriklerin taşınması yapılmamaktadır. Taşınacak paketin içeriği ile ilgili hatalı bilgileri verilen durumlarda, yaşanabilecek hukuki sorunlarda sorumluluk paketi teslim eden kişiye aittir.
Anadolu yakasına yapılacak teslimatlar için köprü veya tünel ücretleri hakkında, taşınacak paketin taşıma için sigortalanması konusunda, paketin ağırlık ve ebat olarak motosiklet ile taşınmasının zor veya güvenliği tehlikeye atabileceği durumlar ile canlı hayvan taşınması istenilen durumlarla ilgili Call Center numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.