İçeriğe geç

Ferahevler Kurye

Ferahevler Kurye
Ferahevler Kurye
Günlük trafiğin yoğun olarak yaşandığı 1984 yılında mahalle statüsünü kazanan Ferahevler kurye trafiğinin de en fazla gerçekleştiği bölgelerden biridir. Kurye servisi veren firmaların iş yoğunluğunu en fazla arttıran sebepler bölgedeki yoğun trafik ve şirketlerin arasındaki ve şirketlerin devlet daireleri ile arasında yaşanan evrak trafiğidir.

İlerleyen teknoloji ile artan ve hızlanan iletişim olanakları sayesinde birçok bilgi, belge dijital ortamda birkaç saniye içerisinde dünyanın öteki ucuna iletilebilmektedir.

Ancak özellikle imza veya müdür, kaşe gerektiren evrakların elden teslim edilmesi gerekliliği sebebiyle, teknoloji bu gibi durumlarda yararsız kalmaktadır. Mahkeme, gümrük, farklı yasal evraklar, kimlik, pasaport gibi evrakların yoğunlaştığı bu alana, özellikle işletmeler arasında gönderilen prototip, numune, aciliyeti olan teslimatlar veya istenmeyen gözlerden korunmak istenen içerikler de eklenmektedir.

İstanbul’un en bilinen mahallelerinden biri olan Ferahevler, İstanbul’un en seçkin semtleri ile iç içe olan, aynı zamanda Atatürk Kent Ormanına da yakınlığıyla bilinen mahallelerinden biridir. Karışık sosyo ekonomik yapısıyla da dikkat çeken semt hem şehrin en zengin kesim ve büyük şirketlerinin temsilcilik ve merkezlerine ev sahipliği yapmakta, hem de daha dar gelirli bireylerin yaşamlarına sahne olmaktadır.

İstanbul’un ticaret ve üretim bakımından gelişmiş olan birçok ilçe ve semtine de yakınlığı ile dikkat çeken Ferahevler, özellikle kuzey-güney istikametinde hareket edecek bireylerin en fazla tercih ettiği istikametlerden biri olarak da dikkat çekmektedir. İldeki önemli devlet dairelerinin de bir kısmını barındıran ve birçoğuna da oldukça yakın olan mahalle aynı zamanda İstanbul’un en güzel bölgelerinin de ortasında yer almaktadır.

Sıkışık trafiği ile dünyada en sıkıntılı şehirler arasında yer alan 18 milyon kişinin yaşamını sürdürdüğü İstanbul’un en kalabalık ve en hareketi bölgeleri arasında yer alan

Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde hizmetlerinin kullanılmasının neredeyse şart olduğu bölgelerden biridir. Yoğun olarak kullanılan çevre yolu ile arasında bulunan Atatürk Kent Ormanı sebebiyle mahalle içindeki trafiğin cadde ve sokaklardan akması ve birçoğu yoğun trafiği kaldıramayan sokakların sıklıkla tıkanması kurye hizmetlerinin diğer bölgelerden daha yoğun arz edilmesine yol açmaktadır.

Biz SYS Kurye olarak bu içeriklerin taşınmasında talebin gittikçe arttığım Avrupa Yakası Kurye alanında faaliyetlerimizi büyük bir özen ve hızla sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin her türlü evrak ve paketlerini güvenli ve hızlı bir biçimde şehrin diğer ucuna hatta diğer şehirlere ulaştırmak adına hizmet vermekteyiz.

Lütfen kurye hizmetlerimizden faydalanmak için Call Center’ımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeden şartları okuyunuz; Taşınması kuryemizin ve çevrede bulunanların sağlıklarını ve hayatlarını tehlikeye atabilecek, maruz kalınması durumunda hayat sürelerini ve kalitelerini etkileyebilecek, biyolojik, kimyasal, radyoaktif maddeler, koruyucu özellikli saklama kaplarında olsalar dahil, taşınmamaktadır. Bulundurulması veya taşınması yasak olan, izin veya ruhsata tabii olan silah, madde, cephane ve benzeri içeriklerin taşınması yapılmamaktadır. Taşınacak paketin içeriği ile ilgili hatalı bilgileri verilen durumlarda, yaşanabilecek hukuki sorunlarda sorumluluk paketi teslim eden kişiye aittir.

Anadolu yakasına yapılacak teslimatlar için köprü veya tünel ücretleri hakkında, taşınacak paketin taşıma için sigortalanması konusunda, paketin ağırlık ve ebat olarak motosiklet ile taşınmasının zor veya güvenliği tehlikeye atabileceği durumlar ile canlı hayvan taşınması istenilen durumlarla ilgili Call Center numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ferahevler Kurye Hizmeti

Ferahevler Sarıyer’e bağlı olup 1984 yılında mahalle haline gelmiştir. Uzun yıllar lüks sitelere ev sahipliği yapmış olan mahalle son dönemde pek çok mağazanın, bankanın da merkezi haline gelmiştir. Nüfus müdürlüğü, kaymakamlık gibi resmî kurumların da mahalleye taşınmasıyla burası son derece merkezi bir hal almış hem bireysel hem de kurumsal açıdan geniş kitlelere ev sahipliği yapar olmuştur.

Günümüz yoğun ve hareketli temposunda her yerde olduğu gibi Ferahevler’de de daha hızlı alternatiflerin arayışları öne çıkmaktadır. Özellikle de kurumsal ve bireysel gönderilerin emin ellerde daha hızlı biçimde bir adresten diğerine ulaştırılması en çok talep edilenlerdendir. SYS Kurye olarak bizler yıllardır Ferahevler kurye alanında aktif rol oynuyor, deneyimli ve profesyonel kadromuzla daima en iyi taşımacılığı yapmaya gayret gösteriyoruz.

Ferahevler kurye ile İstanbul’un herhangi bir noktası arasında taşınmasını istediğiniz bütün paketleriniz için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorabilir, randevu oluşturabilir ve ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler bulabilirsiniz.

Ferahevler kurye alanında hizmetlerimizin detaylarını tamamen sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına esnetiyoruz. Böylece almak istediğiniz hizmetlere en kolay biçimde ulaşmanızı sağıyoruz. Sizlerden gelen talepleri karşılamak adına geniş bir araç ve personel ağı ile yollarda bulunuyor, yasal engeli olmayan hemen her türlü paketinizi taşıyoruz.

Hediyeleriniz, çiçekleriniz, faturalarınız, fişleriniz, hukuki evraklarınız, dosyalarınız, ruhsatlarınız, kimlikleriniz, kurumsal gönderileriniz, ilaçlarınız, kolileriniz, yedek parçalarınız ve diğer bütün gönderileriniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

SYS Kurye olarak Ferahevler kurye alanında sağlamış olduğumuz başlıca ayrıcalıklar şunlardır:

  • Güler yüzlü hizmet anlayışı: Firma olarak her zaman uzman ekibimizle birlikte güler yüzlü, samimi ve kurumsallığa yakışır bir destek almanızı sağlıyoruz.
  • Hızlı ve doğru kuryecilik: Bizler her zaman can ve mal güvenliğini sağlamış vaziyette en hızlı şekilde paketlerinizi teslim etmeye odaklanıyoruz. Paketinizin yerinden alınıp alıcısına teslimine kadar bütün süreci profesyonelce yönetiyor, en acil ihtiyaçlarınızın çözüm bulmasını sağlıyoruz.
  • Uygun fiyat politikası: Ferahevler motor kurye sektörüne ilk girdiğimiz andan itibaren bütçe dostu çözümler sağlamaya odaklanıyoruz. Bunun için en uygun fiyatlandırmaları yapıyoruz.
  • Geniş hizmet kapsamı: Her ihtiyaca karşılık verebilmek adına yoğun çaba sarf ediyor, pek çok faklı kurye modeliyle hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarına çözü üretiyoruz.
  • Özel kurye süreçleri: Bizim için en temel esas müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Bu kapsamda son derece esnek alternatifler sağlıyoruz.

Ferahevler kurye alanında çok farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, tamamında SYS Kurye kurumsallığının başarısını yansıtıyoruz. Aynı gün içinde Ferahevler ile İstanbul’un herhangi bir noktası arasında teslim edilmesi gereken paketleriniz için normal kurye desteği sağlıyoruz. Normal kuryede maksimum 180 dakikada paket teslimi vaat ediyoruz.

Daha hızlı teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için hızlı Ferahevler kurye modelini sunuyoruz. Hızlı modelimizde teslimat sürelerimizi 60 dakikaya kadar düşürerek daha acil taleplerinize çözüm üretiyoruz.

Daha acil taşınması gereken paketleriniz için VİP modelimizle teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz. Böylece en hızlı ve en başarılı kurye uygulamalarımızla tanışmanızı sağlıyoruz.

Ferahevler kurye fiyatları ile de fark yaratan firmamız daima piyasa koşularında en avantajlı taşımacılık deneyimini yaşatmaktadır. Fiyatlarımızı her operasyonun detaylarına göre belirliyoruz. Paketinizin teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeyi, paket ölçülerini, ağırlığını, tercih edilen motor kurye modelini dikkate alarak fiyat tespiti yapıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp