İçeriğe geç

Emirli Kurye

Emirli Kurye
Emirli Kurye

SYS kurye olarak, çalışmalarımızdaki önceliğimiz her daim müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Bu sebeple çalışmalarımızı kesintiye uğratmadan devam etmekteyiz. Pek çok kargo firması, mesai saatlerinin bitmesi ile birlikte kargo sürecine son vermektedir. Ancak teslimatı gecikmiş kargolar bu uygulama nedeniyle daha da geç teslim edilmektedir. Yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmek ve müşterilerimize gece gündüz fark etmeksizin hizmet edebilmek adına kargo teslimatlarındaki saat sınırını ortadan kaldırmaktayız.

Günün her saatinde Emirli kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yoğun tempoda ilerleyen hayat akışında, işlerinizi daha kısa sürede bitirebilmek ve zamandan tasarruf edebilmek adına kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı teslimat seçeneğimiz sayesinde acil durumlarda ulaşılması gereken, evrak ve belgeler en kısa süre içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Seyahat öncesi beklenmedik anlarda ortaya çıkan eşya ya da belge ihtiyacı için müşterilerimiz bizlere ulaşarak acil teslimat talebinde bulunmaktadır.

 • Saat sınırlaması olmaksızın kurye talebi
 • Hızlı teslimat seçeneği ile zamandan kazanç
 • Donanımlı araçlar sayesinde kolay adres tespiti
 • Tüm ihtiyaçlara yönelik teslimat imkânları…

Kişi başına düşen araç sayısının her geçen gün arttığı İstanbul trafiği, iki adres arasında ulaşım sağlamak isteyen insanlar için çile haline dönüşmüştür. Kargoculuk faaliyetleri de yaşanan bu yoğunluktan etkilenmektedir. Bizler motor ile teslimat seçeneğini İstanbul’un her noktasına taşıyarak müşterilerimizin kısa süre içerisinde bulunduğu adresten başka bir adrese paket göndermesini kolaylaştırıyoruz. Üstelik teslimat yapılacak adres için herhangi bir mesafe sınırlaması bulunmamaktadır. Emirli kurye olarak İstanbul’un bir ucundan diğer bir ucuna kolaylıkla ulaşmaktayız.

Motorlarımız diğer araçların aksine daha fazla hareket kabiliyetine sahiptir. Araçlar tek bir şerit üzerinde ilerlemek zorunda kalırken motorlar küçük yapıda olması sebebiyle dar geçişlerden bile kolaylıkla geçebilmektedir.

Geliş ve gidiş süreleri görüşmeler esnasında belirtilen saatler içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak olumsuz hava koşullarına bağlı olarak değişiklik yaşanabilmektedir. Aşırı yağışlı ya da rüzgârlı günlerde araçların ve motorların hareket kabiliyetinin azalması nedeniyle hızları düşmektedir. Emirli kurye hizmetlerinde, hava koşullarının etkilediği süreler hariç teslimat saatlerinde hiçbir değişiklik yaşanmamaktadır. Pek çok ürünü trafik içerisinde beklemeden istediğiniz konuma iletebilirsiniz.

 • Çiçek
 • Evrak, doysa
 • Kişisel eşya
 • İlaçlar
 • Eşyalar
 • Gıda çeşitleri
 • Pastalar…

Emirli Kurye Hizmeti

Teslimat seçeneklerimizi geliştirerek, tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yöntemi seçebilmelerine olanak sağlıyoruz. Normal teslimat yöntemi en yoğun şekilde talep gören seçenektir. Daha düşük maliyetli olmaktadır. Kaliteli çalışmalar ile süreç tamamlanmaktadır.

Acil kargo ihtiyacı duyan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz Express teslimat seçeneği ise en kısa süre içinde gönderi teslim avantajına sahiptir. Bu yöntemin talep edilmesi durumunda Emirli kurye personeli tarafından sadece sizin gönderileriniz taşınmaktadır. Böylelikle diğer teslimat noktalarındaki bekleme süreleri ortadan kalkarak süreç hızlanmaktadır.

Emirli kurye hizmetleri sayesinde, saatlerce trafik beklemek zorunda kalmadan ürünlerinizi alıcı adrese ulaştırabilirsiniz. Gıda paketlerinizi sıcak ve soğuk havadan etkilenmeden göndermek oldukça kolay. Yalnızca gıda değil uzun süre dışarıda kalmaması gereken tüm ürünlerinizi de bozulmasına fırsat vermeden teslim ediyoruz.

Emirli kurye çalışmaları için belirlenen ücretlerin tamamı, müşteri memnuniyeti gözetilerek oluşturulmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultunda belirlenen teslimat süreci, sağlanan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

Ek hizmetler ve hızlı teslimat seçeneği ile ücretler artabilmektedir. Gönderiyi teslim aldığımız adres ile teslimat adresi arasındaki mesafenin uzaklığı belirleyici rol oynamaktadır. Bunun dışında paketin boyutu ve seçilen araç tipide, fiyatların oluşmasında etkili olan diğer unsurlar arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp