İçeriğe geç

Baltalimanı Kurye

Baltalimanı Kurye
Baltalimanı Kurye

Boğazın incisi ve İstanbul’un en eski semtlerinden olan Baltalimanı gerek tarihi dokusu gerekse doğa harikası güzellikleri sebebiyle eşsiz bir yapıdadır. Fakat her güzel şey gibi bu güzel semtinde bir kusuru bulunmaktadır. Trafik sorunu İstanbul’un tüm güzide ilçeleri gibi Baltalimanı içinde büyük bir sorun teşkil etmektedir. Sarıyer ilçesinin önemli bir geçiş noktası konumunda bulunuyor olması sebebiyle, semt yoğun bir araç trafiğine maruz kalmaktadır. Özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde bu trafik çilesi yoğunlaşarak, içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Bu sebepten Baltalimanı kurye hizmetleri veren firmalar her geçen gün çoğalarak, semt sakinlerinin trafik sorunlarına çözümler üretmek için, çalışmalarını yoğunlaştırmaktadırlar.

Bizler de SYS Kurye olarak kurye sektörü hizmetlerinde, alanında çekirdekten yetişen deneyimli ekibimizle sizlere hizmetler sunuyoruz. Ekspres taşımacılık hizmetimiz sayesinde hızla ulaşması gereken özel evraklarınızı, güvenli bir şekilde teslim noktalarıyla buluşturuyoruz. SYS kurye olarak, kurye hizmetinin öncü firması olmanın gurunu yaşıyoruz. Teknik altyapımız ve kurye sektöründeki tecrübelerimizle sürprizlere yer bırakmadan, 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 • Sınırsız hizmet ağı
 • Bölgesel kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım ağı
 • %100 memnuniyet garantisi
 • Üst düzey kargo güvenliği

Boğaziçinin eşsiz semtlerinden biri olan Baltalimanı adını İstanbulun fethi sırasında üstün hizmetler gösteren ünlü denizcisi Kaptan-ı Derya Baltaoğlu Süleyman Bey’den almaktadır. Dönemin görkemli fetih gemilerinin karaya indirildiği alan olan Baltalimanı semti bu tarihi özelliği sayesinde her zaman adından söz ettiren bir geçmişe sahip olmayı başarmıştır.

Sarıyer ilçesinin gözbebeği konumunda bulunan bu tarihi alan, Rumeli ve Emirgan semtlerinin arasında bir geçiş köprüsü vazifesi üstlenmektedir. Ayrıca ilin sağlık alanında önemli bir yer tutan tesisi durumundaki Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, insan popülasyonu açısından semtin vazgeçilmez yerlerindendir. Gün içinde yoğun temposu sebebiyle şehrin cazibe noktalarından biri konumunda bulunan semt içerisinde İstanbul Üniversitesi ait sosyal tesis ve Balta Limanı Parkı içerisinde bulunan Japon Bahçesini barındırmaktadır.

Özellikle ilginç bir anlamı bulunan Japon Bahçesi pek kimse tarafından bilinmese de, birbirlerinden binlerce kilometre uzakta yaşayan iki ülkenin insanlarının dostluklarını pekiştirmek adına oldukça önemlidir. Türk – Japon halklarının iletişimi ve kaynaşması amaçlı sembolik olarak yapılan bu tesiste, Japon kültürünü yansıtan çeşitli desenler, motifler, çiçekler ve ayrıca yapay birde göl bulunmaktadır.

 • Ekspres kurye hizmeti
 • Özel kurye seçenekleri
 • Gece kuryesi hizmeti
 • Profesyonel VİP kurye
 • Arabalı kurye

Baltalimanı kurye işlerinizi sizin için yürüten SYS kurye, teknik harita bilgisine sahip deneyimli personelleri ile güvenli ve pratik hizmet imkânlarını siz değerli müşterileriyle buluşturuyor. Baltalimanı kurye hizmeti veren firmamız, yıllardır alanda kazandığı deneyimleri sizlere sunuyor ve acil gönderileriniz için pratik teslimat yöntemleri geliştirmeye devam ediyor. Ani gelişen teslimat işlerinizde, hızlı planlama tecrübelerimizle VIP hizmetler sunuyor, paketlerinizin güvenle ve zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Teslimat sırasında karşılaşılan aksaklıklar konusunda, profesyonel tecrübe ve bilgiye sahip teknik ekibimiz, derhal yedek personelleri devreye sokarak yerinde müdahalelerle, sizler için çözümler üretiyor. İstanbul’un her noktasından deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle, evrak taşımacılığından evcil hayvan taşımacılığına kadar tüm emanetlerinize sahip çıkıyor, güvenle teslimini sağlıyoruz. Baltalimanı kurye hizmetlerimiz kapsamında size her zaman hızlı ve ekonomik bir kurye deneyimi hizmeti veren firmamız uygun fiyat politikalarıyla sizlere geniş seçenekler sunmaya devam etmektedir.

 • Temassız hizmet seçeneği
 • Taksitli ödeme imkânı
 • Hızlı ve güvenli alışveriş

Tam zamanında teslimat

Baltalimanı kurye hizmetlerimiz semtimiz genelinde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin her türlü acil kargo ihtiyacını karşılamakta, ilk günden bu yana yüzde yüz müşteri memnuniyeti çizgisiyle çalışmalarımız sürmektedir.

Baltalimanı Kurye Hizmeti

Baltalimanı Avrupa yakasında, Sarıyer sınırları içinde kalan bir semttir. Boğaziçi’nde yer alır ve adını İstanbul’un fethi döneminde önemli görevler ifa eden Kaptan-ı Derya Baltacıoğlu Süleyman Bey’den alır. Burada Süleyman Bey fetihte görev alacak çok sayıda gemi hazırlamış ve bu gemiler Beşiktaş tarafına sevk edilerek karadan Haliç’e indirilmiştir. Daha sonraları da av köşkü, misafir ağırlama yerleri olarak kullanılan Baltalimanı semti hem İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisi olmuş hem de her zaman gelişim ve değişimine devam etmiştir.

Özellikle son yirmi yılda Baltalimanı çok hızlı bir değişime sahne olmuş, teknolojinin de etkisiyle Baltalimanı’nda yaşayanların tüketim alışkanlıklarında, yaşam tercihlerinde, ihtiyaçlarında büyük yenilikler olmuştur. Firmamız da Baltalimanı kurye hizmetleriyle ortaya çıkan acil taşıma ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakta, hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi olmaktadır.

Günümüzde gerek Baltalimanı gerekse İstanbul’un tamamı çok kalabalıklaşmıştır. En az insan sayısı kadar şehirde bir de araç vardır. Bu da her zaman İstanbul’un birçok farklı yerinde trafik yoğunlukları olmasına, insanların zamanlarının büyük bir kısmını yollarda geçirmesine neden olmaktadır. Oysa Baltalimanı kurye uygulamalarımız yoğun trafikten etkilenmeden, son derece seri hareket etmekte, dakikalar içinde havalimanları dahil İstanbul’un her yerine ulaşılmaktadır.

Baltalimanı kurye alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyim sahibi, işini severek e özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, bilgi birikimi yüksek bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz sahada en yeni teknolojilerle adres bulmada son derece mahirdir. Çağrı merkezimizde görev alan personellerimizse çözüm odaklı yaklaşım sergileyerek iletişime geçtiğiniz andan itibaren kontrolü ele almakta, taşıma ihtiyacınızın en kaliteli şekilde gerçekleşmesi için seferber olmaktadır.

Belli bir sistem dahilinde devam eden Baltalimanı kurye faaliyetlerimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnetilebilmekte, daima en hızlı, en güvenli ve en kaliteli biçimde taşımacılık yapılmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal kurye ihtiyaçlarınız karşılanmakta, tek bir adrese ya da pek çok adres dağıtımlarınız gerçekleştirilebilmektedir.

Baltalimanı motor kurye hizmetlerimizin yoğun tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi fiyatlarımızdır. Kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişse de kalitesi, hızı, güvenilirliği ve diğer artıları da göz önünde bulundurulduğunda çok daha uygun maliyetli olmaktadır.

Baltalimanı kurye fiyatlarımızda etkenlerden birisi mesafe olup paketinizin teslim alınmasından itibaren teslim edilinceye kadar kuryemizin ne kadar mesafe gideceği fiyatlandırmada kullanılmaktadır. Mesafe arttıkça haliyle motor kurye fiyatı da artmaktadır.

Tercih edeceğiniz motor kurye modelimiz fiyatlandırmada bir diğer etkendir. Motor kurye modellerimiz arasında gönderinizin acillik durumuna ya da gönderi zamanına göre seçim yapabilirsiniz. Her kurye modelimizin vadedilen teslimat süresi farklıdır ve vadedilen teslimat süresi kısaldıkça Baltalimanı kurye fiyatı artabilmektedir. SYS Kurye olarak her zaman en uygun fiyat politikamız devam etmekte, bu nedenle müşterilerimiz bölgemizin en uygun fiyatlı kurye hizmetini bizden almaktadır.

Baltalimanı kurye alanında pek çok kurye çeşidimiz sizleri beklemektedir. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için normal Baltalimanı kurye karşınızdadır. Daha acil gönderileriniz içinse Baltalimanı hızlı kurye ve Baltalimanı acil kurye çeşitlerimiz tercih edilebilmektedir. Mesai saatlerindeki ihtiyaçlarınız içinse Baltalimanı gece kurye ile 7 gün, 24 saat taşımalarımız devam etmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp