İçeriğe geç
Anasayfa » Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye

İstanbul’da büyük bir problem olan araç trafiği kişilerin bulunduğu noktadan hedef noktaya olan hareketini kısıtlayabilmektedir. Özellikle profesyonel iş hayatında bulunduğunuz yerden ayrılarak farklı bir noktaya ulaşması gereken bir evrakı göndermek pek de mümkün olmayabilir. Biz sizler için Çağlayan kurye hizmetlerinde tam olarak bu işlemleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Büyükşehirlerde en sık tercih edilen ulaştırma yöntemlerinden biri, kurye hizmetleri olarak başı çekmektedir. Hızlı, sorunsuz ve güvenli olması nedeniyle birçok kişi aciliyeti bulunan pek çok durum için bu hizmetleri almaktadır. Kağıthane Kurye ekibi olarak içinde bulunduğumuz sektörde yıllardır, motorlu kurye alanında örnek oluşturacak çalışmalara imza atıyoruz.

Firmamız içinde bulunduğu sektörde;

 • Hızlı
 • Kaliteli
 • Güvenilir
 • Uygun fiyatlı
 • Yüksek standartlı

olarak verdiği hizmetler sayesinde en sık tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

Firmamız Sys Kurye Avrupa Yakası Kurye süreçlerinde müşterilerimiz tarafından talep edilen pek çok ürün ve gönderi için hizmet sunmaktadır. Başta kişisel gönderiler olmak üzere pek çok kurumsal gönderi güvenle firmamız tarafından taşınmaktadır. Taşıma süreçlerinde her zaman taşınan ürünün boyutu ve değeri her ne olursa olsun itinalı bir yaklaşım sergilenmektedir. Bu şekilde bizden aldığınız her hizmetten memnuniyet duyacağınızı söylememiz mümkün.

Esnek çalışma standartlarını benimseyen firmamız, standart kargo ulaştırma süreçlerine göre çok daha fonksiyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda sizler için her zaman memnuniyet duyacağınız, hızlı ve kaliteli kurye süreçleri oluşturmak için tüm ekibimiz ile özverili şekilde çalışmayı sürdürüyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz Çağlayan kurye hizmetlerini güvenilir bir adresten almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Firmamız Sys Kurye, sektörde uzun yıllardır var olmanın vermiş olduğu bilgi birikimi ile kusursuz kurye süreçleri yönetmektedir. Kurye ağımızda yer alan her bir motorlu kurye İstanbul trafiğine hakim, faaliyet göstermekte olduğu ilçeyi iyi tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sizden gelen talep doğrultusunda bulunduğunuz noktaya en yakın olan Çağlayan kurye kapınıza kadar gelmekte ve paketi sizlerden teslim almaktadır.

Güler yüzlü ve çözüm odaklı süreçler yürütmek üzere eğitimler alan ekibimiz, teslim aldıkları paketi dakikalar içinde istenen adrese ulaştırarak teslim etmektedir. Hız ve güven faktöründen ödün vermeyen bir anlayış benimseyen firmamız yönetmekte olduğu tüm süreçlerde yüksek performans göstermeye devam etmektedir.

Kuryemize emanet ettiğiniz tüm paketler bizzat firmamızın güvencesi altında taşınmaktadır. Mali değeri her ne olursa olsun firmamız müşterilerinin gönderilerine büyük bir değer vermektedir. Paketinizin sürecin başından sonuna kadar güvenle taşınacağından yana hiçbir şüpheniz olmasın.

Günümüzde birçok potansiyel müşterimiz kurye hizmetlerinin yüksek fiyatlı olduğu gibi yanlış bir anlayışı benimsemiş durumdadır. Sunmakta olduğumuz İstanbul Kurye hizmetleri başta olmak üzere tüm süreçler hem hızlı ve hem de yüksek güvenlik önlemleri dahilinde taşınmaktadır. Standart kargolama süreçlerine oranla çok daha hızlı bir hizmeti firmamızdan almanız çok daha büyük bir avantaj sağlamaktadır.

SYS Kurye ekibi olarak profesyonel yönetici kadromuz ve deneyimli motorlu kuryelerimiz ile Çağlayan kurye hizmetlerinde kusursuz çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Sizler de bu civarda ulaştırmak istediğiniz her türlü gönderi ve paket için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kağıthane Belediyesi ilçe sınırlarında bulunduğunuz adrese kurye çağırmak için bize internet sitemizden ya da telefon numaramızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Hizmet kapsamı ve fiyat bilgilendirmesi gibi merak ettiğiniz tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Çağlayan Moto Kurye

Çağa ayak uyduran kaliteli hizmetleriyle müşterilerini memnun eden Sys kurye Çağlayan moto kurye hizmetiyle de sizlerle. İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirde motor kuryelerimizle hizmet vererek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Gönderilerinizi adresinizden alarak istediğiniz adrese güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Gönderinize zarar gelmemesi için her türlü önlemi alıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yanınızda olarak sorunu kısa sürede çözüyoruz.

Çağlayan moto kurye donanımlı motorlarımız sayesinde araçların girmekte zorlandığı dar sokaklardan kolaylıkla geçerek, trafikte sorun yaşamıyoruz. Gönderilerinizi en kısa sürede istenen yere ulaştırıyoruz. Tecrübeli şoförlerimiz kurye hizmeti için gerekli olan tüm belgelere ve bilgiye sahiptirler.

Çağlayan Motor Kurye

Çağlayan motor kurye para, cüzdan, hediyelik eşya, çiçek, pasaport, evrak, belge, dosya, doküman, gıda ürünleri ve kıyafet gibi pek çok ürününüzü güvenilir şekilde taşımaktadır. Acil evrak teslimi için bize ulaştığınızda kısa sürede ihtiyacınızı çözüyoruz. Bu sayede hem işleriniz aksamaz hem de bu işler için ayıracağınız vakti daha iyi değerlendirebilirsiniz.

İş yükünüzü hafifleterek pek çok sektöre güvenilir hizmet sunuyoruz. Düzenli anlaşmalar yaparak müşterilerinizle biz ilgileniyoruz. Gümrük ve konsolosluk gibi işlemlerinizi sizin için hallederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Çağlayan motor kurye olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca çalışan personellerimizle ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz. İstediğiniz her an her konumdan bize ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Motorlu Kurye

Çağlayan motorlu kurye geleneksel kargo hizmetlerinin çok ötesinde hizmetleriyle sizleri memnun ediyor. Kurye hizmetlerimizin kargo şirketlerinden farkları şunlardır:

 • Mesai saatleri içerisinde değil 7 gün 4 saat boyunca hizmet veririz. Bu sayede kargonuzun dağıtımı için mesai saatini beklemenize gerek kalmaz.
 • Kargo hizmetlerinde gönderiniz teslim alınır, merkez şubeye götürülür, daha sonra dağıtım gününde teslim edilir. Bu hem vakit kaybetmenize hem de gönderinize zarar gelmesine neden olabilir. Ancak bizde tek elden hizmet olduğu için gönderileriniz teslim alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Bu sayede gönderinize zarar gelmez ve teslimat kısa sürer.
 • Kargo şirketlerinde gönderinize zarar geldiği zaman mağdur kalabilirsiniz. Ancak bizde bunun ihtimali dahi yoktur. Çünkü gönderinizin güvenliği için her türlü önlem alınır ve gönderinize zarar geldiği zaman maddi ve manevi zararınız Sys Kurye tarafından en kısa sürede karşılanır.
 • Kargo şirketleri standarttır. Farklı hizmetleri yoktur. Ancak bizde Express Kurye ve Vip Kurye hizmetleri de bulunmaktadır. Bu sayede ekstra hızlı teslim edilmesi gereken işlemleriniz en kısa sürede halledilir.

Çağlayan motorlu kurye fiyatlarımız hakkında net bir fiyat listesiyle çalışmayarak aldığınız hizmete göre ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımızı belirli şartlara göre düzenliyoruz. Fiyat belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şunlardır:

 • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve özellikleri
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi
 • Gönderinizin teslim edilmesi gereken uzaklık

Hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz zaman adresinize gelerek gönderinizin boyutunu ve ağırlığını ölçüyoruz. Gönderinizin sizden alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki uzaklığa göre fiyat belirliyoruz. Daha sonra özelliklerine uygun şekilde ve sizin tercihinize göre motor çeşidimizle istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Kaliteli hizmetlerimiz her zaman uygun fiyatlardan sunarak ekonomik açıdan da mutlu olmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz bize 7 gün 24 saat İstanbul’un istediğiniz noktasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağlayan kurye olarak sizleri memnun etmek için her zaman elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×