İçeriğe geç

Paşamandıra Kurye

Paşamandıra Kurye
Paşamandıra Kurye

Paşamandıra kurye isimli işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin hasarsız şekilde sunulması bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünlerinizin hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesi sizlerin beklentileri arasında yer almaktadır. Kurye hizmeti sunulan ürünlerin hasarsız şekilde adreslerinize teslim edilebilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız.

Ürün bilgilerine sahip kurye elemanları, özel olarak güvenli hale getirilmiş motosikletler, teknoloji kullanımı gibi özelliklerimiz sunulan hizmetin hasarsız şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak ürün bilgileri konusunda eğitim alan elemanlarımız bu eğitimler sayesinde ürünlerinizin hassasiyet yapılarına göre motorlara yerleştirilmelerini sağlamaktadır. Kırılacak yapıda olan ürünleriniz sabitlenerek motorlara yerleştirilmektedir. Ayrıca ezilecek olan eşyalarınız da ürün taşıma kısımlarının en üst bölümlerine yerleştirilmekte ve bu sayede ürünlerinizin nakliyesi aşamasında en ufak bir hasar almamaları sağlanmaktadır.

Paşamandıra kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana bünyemizde her zaman profesyonel, deneyimli, tecrübeli ve yetenekli kurye elemanları çalıştırmaktayız. Elemanlarımızın sunulan hizmetin kalitesi konusunda çok önemli bir noktada yer aldığını iyi biliyoruz. Bu bilinç sayesinde elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

Bünyemizde kurye hizmeti veren elemanlarımızı işe alma aşamasında büyük bir titizlik içerisinde davranmakta ve elemanlarımıza çeşitli sınav ve denemeler yapmaktayız. Bu sınav ve denemelerden başarı ile geçen elemanların işe başlamalarını sağlamaktayız. Bu sayede sunulan kurye hizmetinin direkt olarak kaliteli bir şekilde sunulması amaçlanmaktadır.

İşe alımlarını sağladığımız kurye elemanlarımıza ilk bir ay olmak üzere sunulan kurye hizmetinin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde işe alımlarını gerçekleştirdiğimiz kurye elemanları direkt olarak sizlere kaliteli hizmet verecek hale gelmekte ve sunulan hizmetten sizlerin memnun kalmanızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Paşamandıra Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında en çok kullandığımız materyalin motosikletler olduğunun farkında ve bu farkındalık sayesinde motorlarımıza ayrı bir özen göstermekteyiz. Kullandığımız tüm motosikletlerin periyodik bakımlarını eksiksiz şekilde yerine getirmekte ve oluşabilecek motor arızalanmalarını en alt seviyele düşürmekteyiz.

Ayrıca bünyemizde belirlediğimiz özel ekiplerimiz sayesinde motorlar konusunda detaylı araştırmalar ve çalışmalar yapmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesini artıracak nitelikte motorlar temin etmekteyiz. Satın aldığımız ve kullandığımız motorlarımızın motor güçlerine, manevra kabiliyetlerini ve güvenli yapıya sahip olmalarına ayrı bir özen göstermekteyiz.

Günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorununu motosikletlerimizin manevra özellikleri sayesinde en kolay şekilde çözüme kavuşturmakta ve siparişlerinizin sizlere hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız. Sizler de bu şekilde kaliteli motorlar ile kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Paşamandıra kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz bu hizmet bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmaktayız. Sunduğumuz bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin günlük ekonomik durumlarına göre ödeme yapabilmeleri ve gönüllerince hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında kartlarınız ile ödeme, EFT, FAST ve kapıda nakit ödeme gibi pek çok yöntem bünyemizde bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde her zaman müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden hizmet almalarını sağlamakta ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak uzun soluklu çalışmalar yapmak suretiyle bu ödeme seçenekleri çoğaltmaya çalışmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp