Anasayfa » Habibler Kurye

Habibler Kurye

Habibler kurye hizmeti, zamanın çok hızlı aktığı hem günlük hayatta hem de iş hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bir belgenin ya da paketin zamanında da ve doğru adrese gönderilmesi için yakından takip edilmesi ve bunun yanında da zaman ayrılması gerekmektedir. Ancak her zaman plana dahil etmek mümkün olmamak ile de birlikte de alternatif bir çözüm arayışına geçilmiştir.

SYS Kurye olarak siz değerli müşterilerimize çözüm ortağınız olmak için kurulduk. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren çok sayıda belge, paket ve hediyeyi adreslere ulaştırdık. Gece gündüz demeden de ulaştırmaya devam edeceğiz.

Habibler kurye hizmetimiz ile iş dünyanızda da günlük hayatınızda da yeni bir sayfa açabilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında yalnızca belge, dosya, sözleşme gibi önemli şeyleri değil aynı zamanda da paket, hediye veya sevdiklerinize göndermek istediğiniz şeyleri de teslim almaktayız.

İstanbul çok kalabalık ve trafiğin çok yoğun olduğu bir şehirdir. Bir sözleşmeyi başka bir yere gidip götürmeniz gerektiğinde zamanında orada olmanız ise çok kolay değildir. Sadece zaman kaybına değil aynı zamanda da işlerin ilerleme hızının yavaşlamasına şahit olacaksınız.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için Habibler kurye hizmetimiz ile zamanında ve aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmadan gönderebilirsiniz. Gönderilen şeyin özelliği ve niteliği ne olursa olsun firmamız için bir önemi yoktur. Çünkü çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Amacımız size en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve yüklerinizi hafifletebilmektir.

Gelişmiş teknik alt yapımız ile Sultangazi Belediyesi içinde sizlere yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Güvenilir hizmet dendiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. İşimizi büyük bir aşk ile yapmaktayız. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile de sektörlerin Habibler kurye hizmetimiz ile de karşılamak için çalışmaktayız.

Habibler kurye hizmetimiz için çağrı merkezimizi aramalısınız. Ekibimiz sizlere bu konuda yardımcı olmakta ve birtakım sorular sormaktadır. Soruların içerisinde;

  • Paket, belge ya da başka bir şey mi göndereceğiz hakkında
  • Sizden ne zaman ve hangi adresten teslim alınacağı
  • Ne zaman ve hangi adrese teslim edileceği
  • Kurye hizmeti süresince nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında olmaktadır.

Bu bilgileri almamızın nedeni konum olarak size en yakın olan kuryeyi yönlendirebilmek ve süreci ise iyi bir şekilde yönetebilmektir. Hizmetimizin kalitesinin bir sırrı da bu yaklaşımımızdır.

Sizden alındıktan sonra en uygun güzergah belirlenerek en ufak bir aksilik yaşanmaması için bütün önlemlerin alınması ile de kurye yola çıkmaktadır. Teslim edildikten sonra ise de ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle İstanbul Kurye hizmetimiz ile yalnızca teslim edilmiş olmamaktadır. Bunun yanında da sizler nasıl yapacağım diye düşünmemiş olacaksınız ve işlerinizi de tam zamanında da yapmaya devam edeceksiniz.

SYS Kurye olarak yalnızca Habibler kurye hizmeti vermemekteyiz. Bu alanda uzman ve profesyonel bir çalışma sunarak da sektöre yön vermekteyiz. Hizmet anlayışımız ve uluslararası kalite standartlarına sahip hizmetimiz ile de sektöre de imzamızı attık. Kaliteli bir hizmet ile tanışmak için firmamızı tercih etmelisiniz.

Habibler kurye hizmetimizi tercih ederek kariyerinizde ve işlerinizde ilerlerken sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ile de ölümsüz anılar biriktirebilirsiniz