İçeriğe geç

Habibler Kurye

Habibler Kurye
Habibler Kurye

Habibler kurye hizmeti, zamanın çok hızlı aktığı hem günlük hayatta hem de iş hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bir belgenin ya da paketin zamanında da ve doğru adrese gönderilmesi için yakından takip edilmesi ve bunun yanında da zaman ayrılması gerekmektedir. Ancak her zaman plana dahil etmek mümkün olmamak ile de birlikte de alternatif bir çözüm arayışına geçilmiştir.

SYS Kurye olarak siz değerli müşterilerimize çözüm ortağınız olmak için kurulduk. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren çok sayıda belge, paket ve hediyeyi adreslere ulaştırdık. Gece gündüz demeden de ulaştırmaya devam edeceğiz.

Kurye hizmetimiz ile iş dünyanızda da günlük hayatınızda da yeni bir sayfa açabilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında yalnızca belge, dosya, sözleşme gibi önemli şeyleri değil aynı zamanda da paket, hediye veya sevdiklerinize göndermek istediğiniz şeyleri de teslim almaktayız.

İstanbul çok kalabalık ve trafiğin çok yoğun olduğu bir şehirdir. Bir sözleşmeyi başka bir yere gidip götürmeniz gerektiğinde zamanında orada olmanız ise çok kolay değildir. Sadece zaman kaybına değil aynı zamanda da işlerin ilerleme hızının yavaşlamasına şahit olacaksınız.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile zamanında ve aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmadan gönderebilirsiniz. Gönderilen şeyin özelliği ve niteliği ne olursa olsun firmamız için bir önemi yoktur. Çünkü çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Amacımız size en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve yüklerinizi hafifletebilmektir.

Gelişmiş teknik alt yapımız ile Sultangazi Belediyesi içinde sizlere yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Güvenilir hizmet dendiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. İşimizi büyük bir aşk ile yapmaktayız. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile de sektörlerin Habibler kurye hizmetimiz ile de karşılamak için çalışmaktayız.

Habibler kurye hizmetimiz için çağrı merkezimizi aramalısınız. Ekibimiz sizlere bu konuda yardımcı olmakta ve birtakım sorular sormaktadır. Soruların içerisinde;

  • Paket, belge ya da başka bir şey mi göndereceğiz hakkında
  • Sizden ne zaman ve hangi adresten teslim alınacağı
  • Ne zaman ve hangi adrese teslim edileceği
  • Kurye hizmeti süresince nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında olmaktadır.

Bu bilgileri almamızın nedeni konum olarak size en yakın olan kuryeyi yönlendirebilmek ve süreci ise iyi bir şekilde yönetebilmektir. Hizmetimizin kalitesinin bir sırrı da bu yaklaşımımızdır.

Sizden alındıktan sonra en uygun güzergah belirlenerek en ufak bir aksilik yaşanmaması için bütün önlemlerin alınması ile de kurye yola çıkmaktadır. Teslim edildikten sonra ise de ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle kurye hizmetimiz ile yalnızca teslim edilmiş olmamaktadır. Bunun yanında da sizler nasıl yapacağım diye düşünmemiş olacaksınız ve işlerinizi de tam zamanında da yapmaya devam edeceksiniz.

SYS Kurye olarak yalnızca Habibler kurye hizmeti vermemekteyiz. Bu alanda uzman ve profesyonel bir çalışma sunarak da sektöre yön vermekteyiz. Hizmet anlayışımız ve uluslararası kalite standartlarına sahip hizmetimiz ile de sektöre de imzamızı attık. Kaliteli bir hizmet ile tanışmak için firmamızı tercih etmelisiniz.

Habibler kurye hizmetimizi tercih ederek kariyerinizde ve işlerinizde ilerlerken sevdiklerinize yapacağınız sürprizler ile de ölümsüz anılar biriktirebilirsiniz

Habibler Kurye Hizmeti

İstanbul’un en genç semtlerinden biri olan Habibler, içinde bulunduğu Sultangazi ilçesi beraber büyük bir hızla gelişmektedir. Komşusu olan ve İstanbul’un en önemli yaşam ve iş alanlarından olan Sultangazi ilçesi içinde, şehrin en hareketli ilçeleri ile komşu olan Habibler kurye faaliyetlerinin de hızla arttığı yerlerden biridir. Kentin en önemli yerleşim ve çalışma alanlarını barındıran Eyüpsultan, Gazi Osman Paşa, Başakşehir ve Esenlerle komşu olan bölge, aynı zamanda bu ilçeler arasında da bir köprü işlevi görmektedir. İlçeye araç ve yaya trafiği olarak yansıyan bu işlev Habibler kurye servislerinin yalnızca burada değil, çevre ilçelerde de etkin bir şekilde kullanılmasını avantajlı hale getirmektedir.

Hızla artan nüfusunun yanında sanayi ve ticaret alanında da yatımlar almaya başlayan Habibler farklı sektörlerden birçok işletmenin temsilcilik ve merkezlerine ev sahibi olmaya başlamıştır. Hem kuzey güney hem de doğu batı yönünde yoğun trafik taşıyan yollara ev sahipliği yapan Habibler kurye servisleri açısından önemli bir potansiyel taşımaktadır.

Habibler kurye servislerimiz ile bu rotalar ve çevresinde her müşterimizin bütün ihtiyaçlarını yoğun trafiğin yaşatacağı zaman kaybını önleyerek karşılayabilmektedir.

Müşterilerimize Habibler kurye alanında en kaliteli ve hızlı servisi verebilmek adına güvenlik adına mümkün olan bütün önlemleri alarak hizmet veriyoruz. Günlük servislerine çıkmadan önce bütün motorlarımızı dikkatlice gözden geçiriyor, herhangi bir problemi olan araçları yetkili servislerinde tamir edilmeden trafiğe çıkarmıyoruz. Bunun yanında bütün araçlarımız üreticilerin belirttiği zaman aralıklarında yetkili servis kontrollerinden geçirilmekte ve kuryelere bu şekilde teslim edilmektedir.

Dünyanın en yoğun trafiklerinden biri olan İstanbul trafiğinde kuryelerimizin güvenli bir biçimde seyrederek müşterilerimizin paketlerini sağlam ve hızlı bir biçimde yerlerine ulaştırmalarını sağlamak adına yapılabilecek iyileştirmeler için de müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Gerekli durumlarda geri dönüşler üzerine eğitimleri tekrarlayarak kuryelerimizin performanslarının her zaman en üst düzeyde olması için çalışıyoruz. Kuryelerimizin dünyanın en büyük ve karmaşık şehirlerinden biri olan İstanbul’da yollarını daha kolay bulabilmeleri adına gerekli eğitim ve teknik ekipmanla birlikte müşterilerimize hizmet verdiklerinden emin oluyoruz.

Bu şekilde hem kuryelerimizin hem genel trafik akışının hem de müşterilerimizin paketlerinin önlenebilir risklerden uzak bir biçimde yerlerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bakımı yapılmamış, herhangi bir sıkıntısı olan hiçbir aracı servise çıkarmadığımız gibi dikkat eksikliği yaşayan kuryelerimizin de trafiğe çıkmasına izin vermemekteyiz.

İletişim ve ulaşım insanlar için her zaman en büyük problemlerden biri olmuştur. Günümüzde internet sayesinde iletişim konusunda büyük ilerlemeler gerçekleşmiş olmasına rağmen, ulaşım özellikle İstanbul gibi büyük metropollerde önemli bir sorun olmaya devam etmektedir. İletişim teknolojilerinde yaşanan büyük ilerlemelerle hızlanan gündelik ve iş yaşantıları, birey ve şirketleri müşterileri ve iç paydaşlarının isteklerine çok daha hızlı bir biçimde cevap vermesi gerekliliği doğurmuştur.

İletişim olanakları ile sağlanamayacak hizmet, bilgi, ürün, belge gibi materyallerin ilgili kişilere hızlı bir biçimde iletilmesi günümüzde özellikle şirketler için çok hale gelmiştir. Islak imzaya sahip sözleşme, beyanname ve benzeri nitelikte yasal evrakların özellikle resmî kurumlara zamanında iletilemediği durumlarda işletmeler ciddi miktarlarda cezalarla karşı karşıya kalabilmekte veya istenmeyen ek giderlerle karşılaşabilmektedir. Bundan dolayı Habibler kurye alanında müşterine hizmet veren SYS Kurye olarak müşterilerimizin paketlerini büyük bir hassasiyet ve ivedi ile istenilen adrese teslim etmek adına hizmet vermekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara