İçeriğe geç
Anasayfa » Fenerbahçe Kurye

Fenerbahçe Kurye

Günümüzde özellikle e-ticaretin artmasıyla moto kuryeye duyulan ihtiyaç da artmıştır. SYS Kurye ailesi olarak Fenerbahçe kurye alanında çalışmaktayız. Sektörde müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin paketlerini güvenli bir şekilde adrese teslim etmekteyiz. İstanbul Kurye  alanında hizmet veren firmamız tecrübe sahibi ekiple çalışmaktadır. Paketleriniz zaman kaybına uğramadan vaktinde adrese teslim edilir.

İki farklı adres arasında yapılan taşıma çalışmalarında kargo araçları kullanılıyor. Zamanla sektöre olan ilginin artmasıyla kargo araçları yetersiz kalmaya başlamıştır. Zaman kaybına neden olan kargo araçları birden fazla adrese uğradığı için paketlerin adrese geç teslim edilmesine neden olmuştur. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda kuryeler hizmet vermeye başlamıştır. Kurye, motosiklet kullanarak iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti vermektedir.

Motor kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti vermektedir. Kadıköy kurye alanında firmamız SYS Kurye ekibi hizmet vermektedir. Kuryeler motosikletle taşınması uygun tüm paketleri taşır. Özel motosikletlerle taşıma hizmeti verilmektedir. Fenerbahçe kurye alanında çalışan kuryeler evden eve, evden ofise veya ofisten ofise taşıma hizmeti vermektedir.

Motosikletle taşıma hizmeti verilirken bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Ekibimiz bu güvenlik önlemlerini alarak eksiksiz olarak hizmet vermektedir. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde hem kuryelerimizin can sağlığı korunur hem de taşıma durumundaki paketlerin zarar görmesi önlenir. Sizler de ihtiyacınız olan moto kurye hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi içerisinde motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında paket taşıyan kuryeler birçok avantajı beraberinde getiriyor. Kuryeler özellikle acil teslim edilmesi gereken paketler için oldukça avantajlı kabul ediliyor. Kargo araçları daha büyük araçlar olduğu için trafikte daha yavaş ilerliyor. Aynı zamanda kargo araçları birden fazla adrese uğradığı için zaman kaybına neden olabiliyor. Fakat kısa sürede teslim edilmesi gereken paketler kuryelerle adrese gönderiliyor. Kuryelerin sağladığı avantajların başında zaman kaybının yaşanmaması yer alıyor.

Anadolu Yakası Kurye alanında hizmet veren firmamız teslim alınan paketleri kısa sürede adrese teslim ediyor. Bu sayede paketler zaman kaybına uğramadan adrese ulaştırılıyor. Firmamızda görevli ekibimiz bölgenin yol bilgisine sahip kişilerden oluşuyor. Adres bulmakta zorlanma gibi bir durum olmuyor. Olası bir yol karışıklığında çeşitli uygulamalardan ve haritadan kolaylıkla adres bulunuyor. Taşıma durumundaki paketlerin gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Paketler özenle taşınır ve paketlerin hasar görmesi önlenir. Aynı zamanda taşıma işlemleri uygun fiyatlıdır.

Fenerbahçe kurye alanında firma seçimi doğru yapılmalıdır. Firma seçimi doğru yapılmadığı sürece maddi ve manevi kayba uğramak kaçınılmazdır. SYS Kurye ailesi olarak bizler bu sektörün güvenilir ismiyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini korumak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Özel belge, evrak, dosya, kimlik ve pasaport gibi eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Göndermek istediğiniz hediyeleri, yemek ürünlerini, elektronik cihazları adrese teslim ediyoruz.

Farklı kategorilere ait birçok ürün taşıyoruz. Taşıdığımız bu ürünler için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Kısa sürede doğru hizmeti sunarken bütçe dostu fiyatlarla çalışıyoruz. Firmamıza gelerek paket gönderebildiğiniz gibi dilerseniz ekibimiz bulunduğunuz adrese gelerek paket taşıyabilir. Görevli ekibimiz sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Müşteriye ve firmaya karşı olan sorumluluklarını yerine getiren ekibimiz her zaman güvenilir ve doğru çalışmalarla sektörde üstün başarı sağlamaktadır. Sizler de motosikletle taşınması uygun olan paketlerini kısa sürede, güvenle ve uygun fiyata adrese gönderebilirsiniz. Ödeme gönderici veya alıcı tarafından yapılabilir. Ödeme seçenekleri nakit ve kartla olabilir.

Fenerbahçe Moto Kurye

İstanbul, artan nüfusu ve nüfusuna bağlı olarak yükselen araç sayısı nedeniyle ciddi bir trafik sorununa sahiptir. Trafik sorunu, beraberinde birçok sıkıntı yarattığı gibi aynı zamanda şehir içi kargo teslimatını da olumsuz etkiler. Biz de mevcut durum sorunsalını fark ettiğimizden dolayı problemi çözmek adına Fenerbahçe moto kurye alanında hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet esnasında kurye adına mevcut sıkıntının yalnızca trafikten kaynaklanmadığının da bilincindeyiz. Bu nedenle tarafımızca gerçekleştirilen Fenerbahçe moto kurye hizmetinde birbirinden farklı başlıklara ayrıca önem gösteriyoruz ki kargonuz talep ettiğiniz biçim ve zaman aralığında yerine ulaşsın.

 • Kuryenin işinde ehil olması ve disiplinli bir çalışma yapısıyla hareket etmesi.
 • Kuryenin müşteriyle kurduğu ilişkinin şeffaf temellere dayanarak yürütülmesi.
 • Çalışmanın belirtilen biçim ve zaman aralığında sonuç vermesi.

Yukarıdaki maddeler, kurye teslimatı sırasında izlediğimiz yolun ana hatlarını oluşturuyor. Bizim için kuryenin güvenilir olması, ana hattın ilk basamağı ya da sizin için tertip ettiğimiz yolun olmazsa olmazıdır.

Fenerbahçe Motor Kurye

Uzun yıllardır, kurye alanında İstanbul’un farkı ilçelerinde hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet, Fenerbahçe motor kurye dendiğinde akla ilk gelen çalışmalar arasında bulunuyor. Bu nedenle kurye teslimatı yapan çalışma arkadaşlarımızı da özenle seçiyoruz. Arkadaşlarımızda talep ettiğimiz bazı özellikler var ve bu özellikleri sizin için belirleyerek kargonuzun sorunsuz teslimatı adına uygulamaya koyuyoruz. Kurye hizmeti veren arkadaşlarımız genel olarak:

 • Güler yüzlü, müşteri ilişkisinde çözüm odaklıdır.
 • Kargo teslimatı yapacağı bölgeyi avucunun içi kadar iyi bilir.
 • Teknolojik gelişmelere uyum sağlamış kişilerdir.
 • Şeffaf ve verilen sözün gereğini yerine getirecek şekilde hareket eder.

Fenerbahçe Motorlu Kurye

Fenerbahçe, İstanbul’un en nezih semtleri arasında belki de birincidir; çünkü Fenerbahçe semtinin kendisine ait bambaşka bir kültürü vardır. Bu nedenle Fenerbahçe motorlu kurye hizmetini uygulayan ekibimiz o kültüre uygun güvenilirlikte hareket etmeyi şiar edinerek çalışır. Fenerbahçe içinde gerçekleştirdiğimiz hizmet için uyguladığımız aralık şu şekildedir:

 • Fenerbahçe’nin her noktasından İstanbul’un her noktasına elden kargo alınıp elden kargo teslimi yapılır.
 • Yükte, pahada, hacimde motor için uygun olmayan kargoların taşınması araçlar ile sağlanır.
 • Bizimle iletişime geçtiğiniz anda trafiğin ya da hava şartlarının durumuna bağlı olarak potansiyel çalışma süresi belirlenir.
 • Belirlenen süreye birebir uygun şekilde kargonuzun teslimatı yapılır ve sürecin her ayrıntısı bilginize sunulur.

Bizimle çalışmanın avantajları herhangi bir kargo firmasıyla çalışmanın aksine oldukça fazla ve bir o kadar gerçekçidir. Bunu daha önce yapmış olduğumuz Fenerbahçe motorlu kurye hizmetlerine bakarak söylüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetin temel avantajları:

 • Kargonuzu yalnızca gündüz vakti değil bütün gün taşıyabiliriz. 7/24 hizmet veriyoruz.
 • İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir bir şekilde elden teslim sağlayarak gün içinde mevcut çalışmayı sonlandırıyoruz.
 • Kargonuzun birebir teslim edilmesi sayesinde özenli bir şekilde taşınmasını mümkün kılıyoruz.
 • VIP, uçak kargo, arabalı kargo, hızlı teslimat, standart teslimat, gece teslimatı gibi farklı hizmetler ile sizin için en uygun olanı size bırakıyoruz.

Görüldüğü üzere sizin için Fenerbahçe kurye hizmetini optimum verimlilikte sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz hizmet yeni sizin talebinizle şekilleniyoruz. Arzu ederseniz bu talebe uygun şekilde çalışabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçerek kargonuz ve kargonuzun iletileceği mesafe hakkında bilgi alışverişi yapmanız yeterli olacaktır. Maddi, manevi açıdan size en uygun gelecek çözüm yolunu sunarak sizden talep bekleyeceğiz. Bu süreçte gerek kargonuzun mesafe olarak belirlenmesi gerek taşınması gerekse taşınmasının ardından teslim edilmesi tamamen şeffaf olarak yürütülecektir. Sağlıklı günlerde görüşmek ve kuryeniz olmak üzere bekliyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×