İçeriğe geç

İnönü Mahallesi Kurye

İnönü Mahallesi Kurye
İnönü Mahallesi Kurye

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak çok uzun yıllardan bu yana tüm değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde hizmetler sunmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişler sorunsuz şekilde bizlere aktarılmaktadır. Bizlere aktarılan siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle teslim alınmakta ve sizlere teslim edilmek üzere motorlarımıza yerleştirilmektedir. Ürünlerinizin motorlarımıza yerleştirilmesi aşamasında her zaman dikkatli, özenli, planlı ve düzenli şekilde çalışılmaktadır.

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz ödeme ve teslimat yöntemlerine her zaman sadık kalmakta ve o şekilde hizmet sunarak sorunsuz hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlı olması ve kurye personellerimizin deneyimli ve tecrübeli olmaları da sunulan kurye hizmetlerinin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Tercih ettiğiniz teslimat seçeneklerine uymak suretiyle sizlere teslim edilen siparişleriniz ardından internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili yorum ve puanlama yapmanız istenilmektedir. Yaptığınız bu puanlama ve yorumları inceleyerek hizmetimizin eksik yönleri belirlenmekte ve bu yönlerin geliştirilmesi, düzeltilmesi adına yoğun çalışmalar yapılmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak en büyük hedeflerimizden birisi siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı hizmetler vermektir. Bu hedefimizi yerine getirmek adına yoğun çalışmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmanın yolu her zaman uygun fiyatlardan geçmektedir. Bizlerde bu durumun farkında olduğumuz için uygun fiyatları ortaya çıkarabilmek adına çok önemli çalışmalar yapmaktayız.

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak uygun fiyatların belirlenmesi aşamasında günümüz enflasyon oranlarından, kur fiyatlarından, faiz oranlarından ve rakip şirketlerin fiyatlarından büyük fayda sağlamaktayız. Tüm bu oranların belirlenmesi ile gerekli hesaplamalar dikkatli ve özenli şekilde yapılmakta ve kâr zarar oranları da hesaplanarak en uygun fiyatlar ortaya çıkarılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

İnönü Mahallesi Kurye Hizmeti

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin sipariş verme aşamasında internet adreslerimiz üzerinden kerdi ve bankomat kartları ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu ödeme aşamalarında kesinlikle kart şifreleri istenilmemektedir. Kart numaraları, son kullanım tarihleri ve cvc numaraları yeterli olmaktadır. Bu bilgilerin girilmesi ile telefonlarınıza gelen güvenlik kodlarını girmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca müşterilerimizin internet üzerinden sipariş verme aşamasında kapıda ödeme seçeneğini seçebilmeleri sağlanmakta ve bu seçenek bünyesinde kurye elemanlarımız post cihazlarını yanlarında getirmektedirler. Bu post cihazları sayesinde de kredi veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktasınız. Kullandığımız post cihazlarının tamamı temassız ödeme özelliğini bünyesinde bulundurmakta ve sizlerin şifre girmeden ödeme yapabilmeniz sağlanmaktadır.

İnönü mahallesi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli iletişim kurabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimiz bizler ile kaliteli iletişim kurabilmekte ve bu sayede istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Siparişlerin nerede olduğu, fiyat bilgileri, iade işlemleri, indirim ve kampanyalar gibi pek çok konu özelinde iletişim kurmak suretiyle bilgi alabilmektesiniz.

İletişim sektöründe hizmet veren elemanlarımız sunduğumuz kurye sektörünün her aşaması hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler ışığında sizlere doğru ve net bilgiler verebilmektedir. Ayrıca aldığınız hizmet özelinde oluşan sorunların çözülmesi konusunda da büyük hizmetler veren iletişim elemanlarımız her zaman sizlerin memnuniyetlerini kazanan etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara