İçeriğe geç

Gültepe Kurye

Gültepe Kurye
Gültepe Kurye

Farklı iki adres arasında paket taşıyan kuryeler günümüzün en çok ilgi gören mesleklerinden biridir. Kuryeler motorla paket taşıma hizmeti verir. Avrupa Yakası Kurye ailesi olarak bizler Gültepe kurye alanında hizmet vermekteyiz. Adresinizden aldığımız paketi Kağıthane Belediyesi ilçe sınırları içinde istediğiniz adrese kısa sürede teslim ediyoruz. Motorla sağlanan ulaşım kısa sürede gerçekleşiyor. Kurye olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız gerekli tüm özellikleri karşılıyor.

Bilgi ve birikim sahibi çalışma arkadaşlarımız sektörün güvenilir hizmetini müşteriye sunuyor. Sizler de bölgede hızlı ve güvenilir kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

SYS Kurye ekibi ehliyeti olan, yol bilgisine sahip, tecrübeli kişilerden oluşuyor. Kuryelerimiz geniş kapsamlı taşıma hizmeti veriyor. Motorla taşınması mümkün olan tüm eşyaların taşımasını yapıyoruz. Dilerseniz firmamıza gelerek paket gönderebilirsiniz. Aynı zamanda adresinize kurye çağırarak başka bir adrese paket gönderebilirsiniz. Kurye hizmetiyle taşınan paketler, Özel evrak, belge ve dosyalar, Çiçek, Elektronik cihaz, Pasta, Fatura, Pasaport, Hediye.

Kuryeler motorla taşıma yapıyor. Motorla taşınabilecek tüm ürünler alınan güvenlik önlemleri kapsamında taşınıyor. E-ticaretle yapılan alışverişlerde paket taşıması yapıldığı gibi evden ofise, ofisten eve ya da ofisten ofise de paket gönderimi yapılıyor. Acil teslim edilmesi gereken paketler arasında özellikle numune, tıbbi malzeme ve ilaçlar da yer alıyor. Acil taşınması gereken, zaman aşımına uğramaması gereken paketler kuryeler eşliğinde adrese teslim ediliyor.

Kuryeler bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşuyor. Kurye olma isteyenler için belirli koşullar bulunuyor. Kurye olmak isteyenler bu koşulları karşıladığı sürece kurye olmaya hak kazanıyor. Firmamızda görevli kuryeler bu koşulları karşılayan, kurye olmaya hak kazanan kişilerden oluşuyor. Motorla taşıma yapan kuryelerin ehliyeti vardır. Kuryeler kısa sürede paketi adrese teslim etmek için yol bilgisine hakim olmalıdır. Yol bilgisine hakim olan kuryeler kullandıkları programla adresi kısa sürede bularak ulaşım sağlıyor. Firmamızda görevli kuryeler motorla taşıma yapmak için uygun kişilerden oluşmaktadır.

Kurye alanında hizmet veren firmamız özel motorlarla taşıma yapmaktadır. Firmamızda bilgi ve birikim sahibi ekip görev almaktadır. Ekibimiz motorla taşıma hizmeti veriyor. Kullanılan motorlar ise kurye hizmeti için uygun tasarlanmış motorlar oluyor. Motorların düzenli olarak bakım ve onarımı yapılıyor. Bu sayede motorlar taşıma hizmetindeyken arızalanarak yolda kalmıyor. Firma olarak her zaman doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, elde ettiğimiz müşteri memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz.

Kurye ile paket taşıma hizmetinde bulunduğunuz adrese kurye çağırabildiğiniz gibi firmamıza gelerek de paket gönderebilirsiniz. Farklı kategorilere ait ürünler kuryeyle taşınabiliyor. Ürünün motorla taşıma için uygun özellikte olması yeterlidir. Göndermek istediğiniz ürün taşıma aracına yerleştirilir. Ürünün teslim edileceği adresin ve kime teslim edileceğinin bilgisi alınır. Eğer ürün teslimatı belirli bir kişiye yapılacaksa kişinin bilgileri alınır. Eğer ürün teslimatı için istenilen bir saat varsa kurye o saatte teslimat yapar. Kurye taşımada fiyatlar değişmektedir.

Hangi kategoriye ait ürün taşındığı, ürün adedi ve ağırlığı fiyatları etkilemektedir. Firmamız genel olarak uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti vermektedir. Taşıma durumundaki ürünler için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eğer taşıma durumundaki ürün için ödeme gönderici tarafından yapılacaksa ürün yola çıkmadan ödeme alınır. Eğer karşı ödemeli gönderim yapılıyorsa ödeme, ürün teslim edildiğinde alıcıdan alınır. Güvenilir, doğru ve tecrübeli kurye hizmeti için sizler de Gültepe Kurye‘yi tercih edebilir, zaman kaybı yaşamadan paketinizi adrese gönderebilir ve gelen paketinizi teslim alabilirsiniz.

Gültepe Kurye Hizmeti

Yoğun hayat akışında hızlı bir şekilde alışveriş yapma yöntemini seçerek zaman tasarrufu yapma amacı güden birçok müşterinin e-ticaret sitelerinden verdikleri ürün siparişlerinin zamanında kendilerine ulaştırılmasını istedikleri yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu noktada siparişlerin, hızlı ve modern ulaştırma yöntemleri kullanılarak sağlam bir şekilde müşterilerin belirttikleri adreslere bırakılmasında kurye firmalarının üstüne büyük sorumluluklar düşmektedir.

Sys Kurye ailesi olarak Gültepe kurye çalışmalarımızda göstermiş olduğumuz üstün kaliteli performansımız ile bölgenin en çok tercih ve tavsiye edilen firması olmayı başardık. Hizmetlerimiz sonrasında sizlerden gelen teşekkürler sayesinde işimize dört elle sarılarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Sektör de hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize verdiğimiz her hizmetimizde dürüst, ahlaklı ve ticari kâr amacı gütmeden karşılıklı güven esasıyla çalışmaktayız. Gültepe kurye çalışmalarımızdaki iddiamızı kısa sürede kanıtlamış olmanın özgüveniyle sizlere hizmetlerimize hayran kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Global çaptaki tüm çalışmalarımız sonrasında Gültepe dağıtım hizmetleri denildiğinde müşterilerimizin aklına firmamız gelmektedir. Kurye hizmetleri bizim işimizdir.

İstanbul gibi metropollerde dağıtım çalışmalarında moto kuryeler, hizmet sağladıkları bölgeleri iyi tanıdıkları için evrak ve hediyelerin müşterilere gün içerisinde ulaştırılmasını kolayca sağlanmaktadır. Gültepe kurye çalışanlarımız kısa mesafede yarım saat uzun mesafelerde bir buçuk saat içerisinde siparişlerinizi İstanbul’daki adreslerine ulaştırmaktadır.

Moto kurye çalışanlarımız, meslekte uzun yıllar hizmet sağlamaktan dolayı büyük bir bilgi birikimi edinmiş, güler yüzlü, dinamik kişilerdir. Sizlerden gelen tüm Gültepe kurye taleplerini en doğru şekilde yanıtlayabilecek niteliklere sahip olan personellerimiz, dilediğiniz takdirde ekspress kurye ihtiyaçlarınızı da profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Kurumsal firmaların gün içerisinde birçok evrak trafiğini aynı anda yürütmesi gerekmektedir. Şirketler arası evrak teslimi zamanında yapılmadığı durumlarda iş yükü artmaktadır. Bu nedenle sektöründe iz bırakan firmalardan hizmet alınması gereksiz personel istihdamının önüne geçme noktasında doğru tercih olacaktır.

Firmamız olarak, Gültepe kuryeçalışmalarında birçok kurumsal firmanın hizmet aldığı dost firmayız. Müşterilerimizin üstün kaliteli bir dağıtım hizmeti alması adına modern teknolojinin sektörümüzü ilgilendiren gelişmelerini yakından takip ederek şirketimizi ve kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.

Müşterilerimizin doğum günü ve işe başlama kutlama hediyesi, sınav evrakları yetiştirme ihtiyaçlarını karşılama adına Gültepe kurye çalışanlarımız aracılığıyla randevulu kurye hizmetleri sağlamaktayız.

Her gün binlerce aracın oluşturduğu yoğun İstanbul trafiğine müşterilerimize sunduğumuz motor kurye hizmetleriyle bir nebze de olsa çözüm üretmekteyiz. Hizmetlerimiz sizlerin bütçesine uygun bir şekilde her yıl güncellenmektedir. Firmamız, müşteri devamlılığını sağlama noktasındaki başarısı ile günümüzde yeni kurulan firmaların çalışma standartlarını belirlerken örnek aldığı firmalar arasında gösterdikleri bir kurye firmasıdır.  Kaliteli, modern ve profesyonel kurye hizmetleri ile tanınan firmamız, sizlerden gelen tüm kurye siparişlerini zamanında istediğiniz adreslere bırakmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde eşyalarınızı taşıma öncesinde sigorta ettirerek süreçten maddi kayıp yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti ve beğenisini en yüksek seviyede tutmak adına çabalamaktayız. Her geçen gün dünya çapında dağıtım hizmetleri sunan lider bir firma olma vizyonumuzu büyüterek geniş bir insan kitlesine aynı anda hizmet sunan bir firmayız. Hizmetlerimiz sonrasında ayrıcalıklı bir deneyim yaşayacaksınız. Günümüzde birçok kurumsal firma gönül rızasıyla bizlere referans olmaktadır. Abonelerimize özel kurye indirimlerimiz bulunmaktadır.

Bizlere firmamızın müşteri iletişim numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Sizlere 7/24 kurye hizmetleri sağlamaktayız. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Kurye çalışmaları için aradığınız dünya markası firmamızdır. Gültepe kurye çalışmalarınızda sizlere dost elimizi uzatarak yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp