Anasayfa » Gültepe Kurye

Gültepe Kurye

Farklı iki adres arasında paket taşıyan kuryeler günümüzün en çok ilgi gören mesleklerinden biridir. Kuryeler motorla paket taşıma hizmeti verir. SYS Kurye ailesi olarak bizler Gültepe kurye alanında hizmet vermekteyiz. Adresinizden aldığımız paketi Kağıthane Belediyesi ilçe sınırları içinde istediğiniz adrese kısa sürede teslim ediyoruz. Motorla sağlanan ulaşım kısa sürede gerçekleşiyor. Kurye olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız gerekli tüm özellikleri karşılıyor.

Bilgi ve birikim sahibi çalışma arkadaşlarımız sektörün güvenilir hizmetini müşteriye sunuyor. Sizler de bölgede hızlı ve güvenilir kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İstanbul Kurye  ekibi ehliyeti olan, yol bilgisine sahip, tecrübeli kişilerden oluşuyor. Kuryelerimiz geniş kapsamlı taşıma hizmeti veriyor. Motorla taşınması mümkün olan tüm eşyaların taşımasını yapıyoruz. Dilerseniz firmamıza gelerek paket gönderebilirsiniz. Aynı zamanda adresinize kurye çağırarak başka bir adrese paket gönderebilirsiniz. Kurye hizmetiyle taşınan paketler, Özel evrak, belge ve dosyalar, Çiçek, Elektronik cihaz, Pasta, Fatura, Pasaport, Hediye.

Kuryeler motorla taşıma yapıyor. Motorla taşınabilecek tüm ürünler alınan güvenlik önlemleri kapsamında taşınıyor. E-ticaretle yapılan alışverişlerde paket taşıması yapıldığı gibi evden ofise, ofisten eve ya da ofisten ofise de paket gönderimi yapılıyor. Acil teslim edilmesi gereken paketler arasında özellikle numune, tıbbi malzeme ve ilaçlar da yer alıyor. Acil taşınması gereken, zaman aşımına uğramaması gereken paketler kuryeler eşliğinde adrese teslim ediliyor.

Kuryeler bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşuyor. Kurye olma isteyenler için belirli koşullar bulunuyor. Kurye olmak isteyenler bu koşulları karşıladığı sürece kurye olmaya hak kazanıyor. Firmamızda görevli kuryeler bu koşulları karşılayan, kurye olmaya hak kazanan kişilerden oluşuyor. Motorla taşıma yapan kuryelerin ehliyeti vardır. Kuryeler kısa sürede paketi adrese teslim etmek için yol bilgisine hakim olmalıdır. Yol bilgisine hakim olan kuryeler kullandıkları programla adresi kısa sürede bularak ulaşım sağlıyor. Firmamızda görevli kuryeler motorla taşıma yapmak için uygun kişilerden oluşmaktadır.

Gültepe kurye alanında hizmet veren firmamız özel motorlarla taşıma yapmaktadır. Firmamızda bilgi ve birikim sahibi ekip görev almaktadır. Ekibimiz motorla taşıma hizmeti veriyor. Kullanılan motorlar ise kurye hizmeti için uygun tasarlanmış motorlar oluyor. Motorların düzenli olarak bakım ve onarımı yapılıyor. Bu sayede motorlar taşıma hizmetindeyken arızalanarak yolda kalmıyor. Firma olarak her zaman doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, elde ettiğimiz müşteri memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz.

Kurye ile paket taşıma hizmetinde bulunduğunuz adrese kurye çağırabildiğiniz gibi firmamıza gelerek de paket gönderebilirsiniz. Farklı kategorilere ait ürünler kuryeyle taşınabiliyor. Ürünün motorla taşıma için uygun özellikte olması yeterlidir. Göndermek istediğiniz ürün taşıma aracına yerleştirilir. Ürünün teslim edileceği adresin ve kime teslim edileceğinin bilgisi alınır. Eğer ürün teslimatı belirli bir kişiye yapılacaksa kişinin bilgileri alınır. Eğer ürün teslimatı için istenilen bir saat varsa kurye o saatte teslimat yapar. Kurye taşımada fiyatlar değişmektedir.

Hangi kategoriye ait ürün taşındığı, ürün adedi ve ağırlığı fiyatları etkilemektedir. Firmamız genel olarak uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti vermektedir. Taşıma durumundaki ürünler için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eğer taşıma durumundaki ürün için ödeme gönderici tarafından yapılacaksa ürün yola çıkmadan ödeme alınır. Eğer karşı ödemeli gönderim yapılıyorsa ödeme, ürün teslim edildiğinde alıcıdan alınır. Güvenilir, doğru ve tecrübeli kurye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilir, zaman kaybı yaşamadan paketinizi adrese gönderebilir ve gelen paketinizi teslim alabilirsiniz.