Anasayfa » Express Kurye

Express Kurye

Büyüyen dünyada taşımacılık büyük oranda kendini geliştirmiş ve yelpazesini genişletmiştir. Yalnızca insan taşımakla kalmamış, hizmeti de taşınabilir hale getirmiştir. Express Kurye ile sunduğumuz hizmet istediğiniz herhangi bir şeyi tek tıkla adrese ulaştırmaktır. Firma olarak memnuniyet seviyesini en yukarda tutmayı ilk amacımız olarak belirledik. İstanbul; imkanları bol olan fakat giderek kalabalık hale gelmesiyle imkansızlıkları da fazlasıyla içinde barındıran bir şehir haline gelmiştir. Bu doğrultuda, hedeflenen işin istenilen zamanda gerçekleşmesi büyük önem taşımaktadır. Kurye kullanma sebeplerinden biri hatta en önemlisi de hızlı olmalarıdır.

Gelişen teknoloji ve değişen dünya ile gerek iş hayatımızda gerek özel hayatımızda bize en gerekli olan. Zaman! Bir günün 24 saat oluşunun sizlere yetmediği çoğu zamanı göz önünde bulundurarak hayatınızı biraz olsun kolaylaştırmak için kolları sıvadık. Size iş hayatınızda zaman kazandırmak için kendimizi geliştirdik, bu sebeple Express kurye olarak yola çıktık. Dilediğiniz belgeyi, kargoyu vs. sizin için en hızlı ve güvenli şekilde adrese ulaştırmak için buradayız. Donanımı ve sayısıyla oldukça yeterli olan genç kadromuzla hem fiyat olarak hem hız olarak en çok kendimize güveniyoruz.

İki teker üstündeyiz; trafiğe takılmıyoruz, İstanbul’un kalabalığıyla hiç ilgilenmiyoruz. Kısacası bize zaman kaybettiren her koşuldan uzak şekilde hizmet veriyoruz.

Trafikte kuryelere karşı oluşan ön yargıları kırıyor, kurallara uyuyoruz. Sizi, size sunduğumuz hizmeti, diğer sürücüleri ve kendimizi tehlikeye atacak manevralara kapılmıyoruz. Her anlamda dört dörtlük hizmet vermek için de kuryelerimizi kasklı ve bilinçli seçiyoruz.

Verdiğimiz hizmeti habersiz bırakmıyoruz. Kuryenizi yola çıktıktan itibaren takip edebiliyor ve işlem sonunda bilgilendirme mesajınızı alıyorsunuz. Güvenle yapılan teslimatınıza şahit oluyorsunuz.

Her gün sayısız kurumsal firma bilinçli kurye çalışanlarımız sayesinde zamandan tasarruf ederek devasa şirket cirolarına yüksek kar sağlamaktadırlar. Ne yazık ki, teslim tarihinden daha geç yerine ulaşan evrak, moto kurye kiralamaktan çok daha büyük maliyetlere yol açmaktadır. Gece gündüz demeden mesai yapan fabrikalar, en ufak bir arıza veya yedek parça eksikliğinde bazen günlerce çalışamayıp bütçesel zararlara sebebiyet verebilir. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde kötü hava şartları, iş çıkışı köprü trafiği gibi oldukça sıkıntılı durumlar binlerce çalışana sahip plazalarda diğer şubenin müdürü tarafından imzalanamamış bir belge yüzünden felaketler doğurabilir. Kurye şirketi olarak benzer durumlarda aciliyeti göz önünde bulundurarak sizleri her türlü zarardan kurtarıyoruz.

Express Moto Kurye

Şirketimiz şehir içi ve çevre illerden evrak, koli, paket, zarf getirme ve götürme teslimat işlemini mümkün olan minimum süreye indirgemeyi misyon edinmiştir. Çatalca’dan Sultanbeyli’ye, Bursa’dan Tekirdağ’a, Çorlu’ya, Gebze’ye, İstanbul içi ve Marmara Bölgesi’ndeki her destinasyona taşımacılık yapmaktayız. Express moto kurye, kullandığımız ileri teknoloji navigasyon cihazları ile her sokakta, her semtte ve her caddede.

Motor kurye şirketi olarak genç nüfusa iş istihdamı sağlamaktayız. Motosiklet tutkusu gençler arasında popüler bir olgudur. Motosikletin verdiği özgürlük duygusu gençleri masa başı işlerden sahada çalışmaya itmiştir. Bu zevki iş tecrübesi ve paraya dönüştürmek isteyen üniversite veya lise mezunu arkadaşlarımıza motorlu kurye olarak çalışabilme alanı yaratıyoruz.

İstanbul Kurye olmak çeşitli riskleri beraberinde getirir.  Biz yeterli ekipman teçhizatı, daha güvenli motosiklet kullanımına dair verilen eğitimler, kuryelerimize yapılan sağlık sigortaları ile riski en aza indirmeyi hatta yok etmeyi şirket bünyemize vizyon edindik. Motorlu kuryeye verilen değer, iş ahlak ve sorumluluğumuzla eşdeğer paralel seviyede bulunmaktadır. Her şart ve koşulda olası yaşanabilecek mağduriyetleri önlemek ve siz değerli müşterilerimize, velinimetimize en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına durmaksızın çalışmaktayız.

Tam zamanlı hizmet veriyor oluşumuz da size zaman kazandırmamızda en büyük etken. Express Kurye çağrınıza her an cevap bulabilirsiniz. Son dakika akla gelen ve gönderilmeyi bekleyen belgeler sorun değil. Vakitsiz yapılmak istenen incelikler artık mesai saatlerini beklemek zorunda değil. İstediğiniz her an, her saat, her gün elinizin altında basılmayı bekleyen acil durum düğmeniz mevcut. Kuryelerimiz de buna hazır. Siz hazır mısınız?