İçeriğe geç

Sütlüce Kurye

Sütlüce Kurye
Sütlüce Kurye

İstanbul’da değeri hızla artan bölgelerden biri olan Sütlüce kurye servislerinin de en fazla faaliyet gösterdiği alanlardan biridir. Önemli kongre, sergi ve etkinliklerin gerçekleştirildiği bölgede gerek sanat gerek uluslararası politika açısından birçok toplantı da gerçekleşmektedir. Bölgenin İstanbul’un tarihi ve turistik alanları kadar, önemli iş merkezlerine de yakın olması, yerel otel zincirlerinin yanında dünyaca ünlü otel zincirlerinin de bu mahalleye yatırım yapmasında rol oynamıştır. Bu otellerin varlıkları da Sütlüce kurye servislerinin bölgedeki varlıklarını arttıran bir diğer etmen olarak dikkat çekmektedir.

İstanbul’un kültür ve ticaret merkezleri bakımından en önemli ilçelerinden biri olan, dünyaca ünlü birçok mekân ve mimari esere sahip Beyoğlu ilçesinin mahallelerinden biri olan Sütlüce, son yıllarda hızlı bir değişim içine girmiştir. Bölgede yer alan ve birçoğu oldukça eski ve bakımsız olan binaların yerlerine inşa edilen açık hava ve kapalı müzelerle cehresi değişmeye başlayan mahalle, Haliç’in temizlenmesi çalışmaları kapsamında da önemli değişimler geçirmiş ve geçirmektedir. Uzun yıllar âtıl kalan kesimhane binaları da kongre ve kültür merkezi olarak hizmet vermektedir.

Haliç ile Beyoğlu Belediyesi arasında sıkışan mahalle, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Fatih ve Şişli ilçelerine yakın olan Avrupa Yakası Kurye ile kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Çevresindeki bölge ve ilçelerde yaşanan yoğun trafik nedeniyle ulaşımında sorunlar yaşanabilen Kurye servislerine en fazla ihtiyaç duyulan yerlerden biridir. Motosiklet ufak yapısı ve yüksek manevra kabiliyeti ile en sıkışık trafikte bile, trafiği tehlikeye atmadan yol almaya devam edebildiği için, özellikle aciliyeti ve önemi bulunan paket ve belgelerin tesliminde en fazla tercih edilen araçtır.

Bölgede şu anda çok fazla iş yeri olmaması, bu alanla ilgili paket ve belgelerin gönderimini azaltırken, özellikle turistlerin kaybettikleri kıymetli evrakları, kongre merkezine organizasyonlar sırasında iletilmesi gereken bilgi ve belgeler ile müzelere teslim edilmesi gereken reprodüksiyonlar ile evraklar kurye servislerinin taşıması istenen paketlerin bir kısmını oluşturmaktadır.

Motorlu kurye servislerinde en sık yaşanan sorun, motorlu kuryenin paketi teslim edeceği yere götürürken kaza yapmasıdır. Bu gibi durumlar hem bizler hem müşterimiz hem paketin teslim edileceği kişi veya şirket ve kazaya karışan diğer taraflar için yaralanmalara, araçlarda hasar ve ciddi iş kayıplarına sebep olmaktadır.

Bundan dolayı biz SYS Kurye olarak başta kuryelerimizin dikkat ve refleksleri olmak üzere, günlük dikkat ve ruh hallerine dikkat göstermekteyiz. Kullandığımız bütün motosikletler de üreticilerin belirttiği aralıklar resmi servislerde tavsiye edilen bakımlardan geçirilmektedir. SYS Kurye olarak güvenliği her şeyin önüne koyarak, birçok rakibimizin paketlerini 1dk erken teslim etmek adına cesaretlendirdiği tehlikeli sürüş manevralarını yasakladık.

Hem kuryelerimizin hem taşıdığımız paketlerin hem de trafikte yer alan diğer insanların güvenliklerinin garanti altına alınması için birtakım kurallar belirledik. Sütlüce kurye servislerimiz için bize ulaşmadan önce aşağıda yer alan kurallarımızı okumanızı rica ederiz.

  • Taşınması ve bulundurulması yasak olan veya bireylere veya kurumlara düzenlenen özel izinlerle taşınabilen silah, madde, evrak, elektronik cihaz gibi yüklerin taşıması yapılmamaktadır.
  • Özel koruyucu kap içerisinde bile olsa, kuryenin veya trafikte bulunanların sağlığına zararlı olabilecek, yaşam kalitesinin düşmesine yol açabilecek radyoaktif, biyolojik ve kimyasal hiçbir maddenin taşınması yapılmamaktadır.
  • Paketin içeriği ile ilgili hata bilgiler verilmesi halinde, ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluklarda sorumluluk paketi teslim eden kişi ve kuruma aittir.

Taşınacak paketlerin sigortalanması, kullanılması gereken durumlarda köprü, tünel geçiş ücretleri, hacim olarak büyük ve ağır paketlerin taşınması ve canlı hayvanların nakliyeleri konusunda Call Center’ımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Sütlüce Kurye Hizmeti

Günlük hayatın kalabalığından ve yoğunluğundan uzak şekilde hızlı çalışmalar sergileyen Sütlüce kurye ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ve uzman çalışma stilini ön planda tutan ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için en hızlı teslimatı gerçekleştirir. Yoğun insan kalabalığının bulunduğu bölgemizde sizlerden aldığımız teslimatları şehir içi ve şehir dışı bölgelere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönlendirdiğimiz kuryelerimiz kapınıza kadar gelerek paketinizi hijyen ve sağlık koşulları içerisinde teslim alarak, hızla iletilmesini istediğiniz noktaya ulaştırıyor. Sütlüce kurye ihtiyacınızı sizlere en yakın kuryemizi göndererek gecikme yaşanmadan karşılıyoruz.

Sütlüce kurye sektörünün en çalışkan ekibini bünyemizde buluşturarak, profesyonel ve uzman çalışanlarla işimizi sürdürmekteyiz. Sektörün önemli birçok fırsatını müşterilerimize sunarken son teknoloji ile geliştirilmiş yüksek modellerde motorlarımız ile teslimatları kısa sürede ulaştırıyoruz. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak durarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı bize emanet ettiğiniz paketler için son derece dikkatle gerçekleştiriyoruz. Büyük önemle taşıdığımız paketleriniz Sütlüce kurye ekibimizin yanında güvenle ve konforla taşınmaktadır. Profesyonel teslimat garantisi sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin istediği zaman dilimi içerisinde kapınıza kadar geliyor, teslim alınan ürünü özenle ulaşması gereken noktaya hızla götürüyor.

Hayatın pahalılığından ve özel sektörün yüksek fiyatlarından uzak ücretleri ile kalitenin hep var olan adresi Sys Kurye, sektörün en bilindik ve güvenilir adresidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Sütlüce kurye sektörü arasında en çok tercih edileni olup, teslimatlarınız için güvenilirliğin tek adresidir. 7/24 hizmet ve uygun fiyat garantisi sunan firmamız, değerli müşterilerinin fikir ve düşüncelerine son derece önem vermektedir. Bulunduğumuz noktada çevredeki tüm herkes tarafından bilinen kalitemiz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde dilden dile aktarılmıştır. Motorlu kurye hizmeti özel bir hizmet olup, sadece siz değerli müşterilerin paketini teslim etmek üzere çalışır. Farklı duraklarda beklemeden ve duraksamadan en kısa sürede paketlerinizi ulaştıran tecrübeli kuryelerimiz sayesinde zamandan kazanırken, müşteriler arasında sürekli tercih edilen bir firma oluşumuzu koruyoruz.

Sütlüce kurye sektöründe adımızı herkese duyurabilmek içimizde büyük bir gurur oluşturuyor. Profesyonel kuryelerimiz ve özel hizmetlerimiz ile ön planda olduğumuz sektörde, kıymetli müşterilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Emek ve çabalarımızın, kalite ve güven ile buluştuğu noktada bizler rol alıyoruz. Kolay ve güvenilir yollarla sizlerle buluşarak paketlerinizi sizden teslim alıyoruz ve gereken en büyük değeri veriyoruz. Özellikle kırılabilir, hasar görebilir ürünlerinizi özenle koruyarak yol alıyoruz. Onlara gelebilecek her türlü zarardan kaçınıyoruz. Profesyonel firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesini de düşünerek, uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Uzaklığa ve şartlara göre değişkenlik gösterebilen fiyatları sizler için özenle hazırlıyoruz. Bütçenizi düşünerek sunduğumuz fiyatlar tamamen siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve tercihlerini önemseyerek oluşturulmaktadır.

Trafiğin ve yoğunluğun yüksek olduğu bölgemizde değerli müşterilerimizi düşünerek sunduğumuz hizmetimiz güven ve kalite ilkelerini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmet kalitesini önemseyen firmamız, müşterilerimizin ve kuryelerimizin haklarını gizlilik esaslarına dayanarak saklı tutar. Bu sayede müşteri veya kurye hakkı, herhangi bir sorun karşısında resmi kurallara göre savunulur.

Değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet en hızlı koşullarda gerçekleştirilir, profesyonel kuryelerimiz aracılığıyla yaptığımız plan ve programlar sayesinde en güvenilir koşullarda paketinizin ulaştırılmasını sağlıyoruz. Özenle ve kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı kıymetli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktayız. Sizler de profesyonel ve hızlı teslimat gerçekleştirebilecek Sütlüce kurye arayışındaysanız hala bizimle tanışmamışsınız demektir. Bizimle iletişime geçerek teslimatlarınız için doğru bir karar verebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp