İçeriğe geç

Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye
Başıbüyük Kurye

Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce sektör ve yüzlerce hizmet mevcuttur. Onlar arasında taşımacılık sektörü son derece büyük bir yere sahiptir. Günümüzde taşımalı ulaştırma oldukça tercih edilen ve İhtiyaç duyulan bir sektördür. Bu sektör ilk olarak hepimizin de bildiği Kargo hizmeti olarak doğmuştur. Bu hizmeti şehirlerarası ağır yükler taşıyarak hizmet vermekte olan köklü bir hizmettir. Bu hizmetin akabinde bu hizmetten ilham alınarak kurye hizmeti de ortaya çıkmıştır. Başıbüyük Kurye hizmetinin Kargo hizmetinden farkı küçük eşyalar taşıyarak yakın mesafelere taşımacılık hizmeti sunmaktır.

İkisi arasındaki farklar oldukça fazla olup kurye hizmeti bunun akabinde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmiştir. Günümüzde yaşamın hızlı yaşanması ve artık her işin evden yapılmasından kaynaklı kurye hizmeti oldukça rehavet görmektedir. Başıbüyük kurye, müşterisinin ihtiyacı olan hizmetleri en iyi şekilde sunarak müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olup, hizmetinde adeta kalitesini konuşturarak müşterisini hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Başıbüyük kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve son derece azimli bir şekilde bu yolda yürümeye devam etmektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü isminden oldukça sık söz ettiren değerli firmamız, uygun fiyatlarıyla da bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmaya devam ediyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Günümüzde hemen hemen her sektörde işe alımları mutlaka düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmeti vermekte olan Başıbüyük kurye de her geçen gün biraz daha gelişip büyüdüğü için bizde de yeniden işe alımlar söz konusu olmaktadır. İş alımlarda son derece hassas davranarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilecek çalışanlar almaya özen gösteriyoruz. Kişisel olarak kendini iyice geliştirmiş gelişime açık olan kişileri tercih etmekteyiz. Bu da müşterimize ne kadar önem verdiğimizi ve onlara ihtiyaçları olan hizmete en iyi şekilde sunmak için bu ne denli profesyonel çalıştığımızı göstermektedir. Aşağıda sıralamış olduğumuz şartları sağlayan herkesi işe aldığımızı belirtmek isteriz.

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Motosiklet kullanma konusunda iyi ve ehliyete sahip olmak

* Müşteri diyaloglarında iyi ve ikna edici olmak

* Herhangi bir hastalığa sahip olmamak

* Sabıka kaydının olmaması

* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek

* Güler yüzlü ve enerjik olmak

Her sektörün kendince bir ücretlendirme şekli mevcuttur. Diğer sektörlerde olduğu gibi Maltepe kurye de ücretlendirmesini verdiği hizmete göre yapmaktadır. Firmamız kuruldu günden bu yana her hizmetin de adil olmayı esas almıştır. Bu nedenle günümüzde de firmamız adil bir şekilde gidilen mesafeye ve alınan yüke göre bir hesaplama yaparak ücretlendirmeyi uygulamaktadır.

İstanbul Kurye, ücretlendirme konusunda da bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olma unvanını kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Bu konuda da müşterilerinin ilgisini üzerine çekebilen değerli firmamız oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Uygun fiyata hizmet sunan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız son derece kolaydır.

Kurye hizmeti geçmişten günümüze gelen köklü bir gelenektir. Bir yerden bir yere eşya taşımacılığı yapmak hem zor hem de gereklidir.  Başıbüyük kurye de kurulduğu günden bu yana halka taşımacılık hizmeti sunarak ihtiyaçlarına cevap olmaya çalışmaktadır. Peki, nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Firmamız müşterilerinin kendisini araması üzerine verilen adrese anında ulaşıyor ve emanet edilen ürüne dair bir belge imzaladıktan sonra yola çıkıyor.  Yola çıkan değerli firmamız kendisine emanet edilen ürünü verilen adrese ulaştırıyor ve burada da bir belge imzalayarak hizmetini tamamlıyor. Oldukça hızlı ve seri bir şekilde hizmet sunmakta olan değerli firmamıza anında ulaşabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Başıbüyük Kurye Hizmeti

Başıbüyük kurye hizmetleri sayesinde gönderinizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edebilirsiniz. Sys Kurye firması olarak işlemlerimizi son derece titiz bir şekilde sürdürerek hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Sorun yaşamanız durumunda yanınızda olarak problemi kısa süre içerisinde hallediyoruz. Uzun seneler boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile her zaman çok profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalarak ayrılmanızı sağlıyoruz.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Maltepe ilçesine bağlı 18 mahalle arasından biri olan Başıbüyük mahallesine her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Başıbüyük kurye memnuniyeti ilkesini benimseyip her zaman güler yüzlü oluyoruz. Bünyemizde yer alan deneyimli ve dinamik çalışanlarımızla sizler için yola çıkmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Başıbüyük kurye hizmetlerimiz ile sizin için sunduğumuz bir diğer hizmet de Express kurye hizmetidir. Express kurye hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz.

Evden, okuldan, iş yerinden, hastaneden, alışveriş merkezinden, dershaneden, müzeden dilediğiniz yerden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek Başıbüyük kurye hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasını sağlıyoruz.

Başıbüyük kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz durumunda size dönüş yapıyoruz. İsim, soy isim, konum ve gönderinizin özellikleri ile ilgili bilgi alıyoruz. Gönderinizin özelliklerine uygun motorumuzu ve kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşınmak için uygun olup olmadığını belirlemektedir. Taşınmak için uygun olduğuna karar verirse gönderiyi teslim alarak sorun gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir.

Daha sonra hiç zaman kaybetmeden alıcının adresine doğru yola koyularak sorunsuz bir şekilde alıcıya teslim etmektedir. Hem alıcının hem de göndericinin almış olduğu hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenmektedir. Memnun kalmadığı bir durum varsa bunu en kısa süre içerisinde çözerek hizmetlerinden tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Başıbüyük kurye hizmetlerimiz ile teknolojik eşyalar, yiyecek ve içecek çeşitleri, belge, dosya, evrak, fatura, kimlik, pasaport, ruhsat, ehliyet, sağlık ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, ev ve yaşam ürünleri, aksesuar, takı, çanta, ayakkabı gibi daha pek çok türden gönderinizi en iyi şekilde taşıyoruz.

Başıbüyük kurye fiyatları dönemden döneme göre değişkenlik göstermektedir. Sys Kurye firması olarak bizler her dönem için en uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek sektörde her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz. Avantajlı teklifler sunarak kampanyalarımızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Gönderinizin boyutuna, ağırlığına, diğer özelliklerine, gönderinizin teslim alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve tercih ettiğiniz motor modeline göre bütçenize uygun bir fiyat belirliyoruz. Ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak sizlere ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sunmuş olduğumuz Başıbüyük kurye hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×