İçeriğe geç
Anasayfa » Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye

Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce sektör ve yüzlerce hizmet mevcuttur. Onlar arasında taşımacılık sektörü son derece büyük bir yere sahiptir. Günümüzde taşımalı ulaştırma oldukça tercih edilen ve İhtiyaç duyulan bir sektördür. Bu sektör ilk olarak hepimizin de bildiği Kargo hizmeti olarak doğmuştur. Bu hizmeti şehirlerarası ağır yükler taşıyarak hizmet vermekte olan köklü bir hizmettir. Bu hizmetin akabinde bu hizmetten ilham alınarak kurye hizmeti de ortaya çıkmıştır. Kurye hizmetinin Kargo hizmetinden farkı küçük eşyalar taşıyarak yakın mesafelere taşımacılık hizmeti sunmaktır.

İkisi arasındaki farklar oldukça fazla olup kurye hizmeti bunun akabinde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmiştir. Günümüzde yaşamın hızlı yaşanması ve artık her işin evden yapılmasından kaynaklı kurye hizmeti oldukça rehavet görmektedir. Başıbüyük kurye, müşterisinin ihtiyacı olan hizmetleri en iyi şekilde sunarak müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olup, hizmetinde adeta kalitesini konuşturarak müşterisini hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Başıbüyük kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve son derece azimli bir şekilde bu yolda yürümeye devam etmektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü isminden oldukça sık söz ettiren değerli firmamız, uygun fiyatlarıyla da bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmaya devam ediyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Günümüzde hemen hemen her sektörde işe alımları mutlaka düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye hizmeti vermekte olan Başıbüyük kurye de her geçen gün biraz daha gelişip büyüdüğü için bizde de yeniden işe alımlar söz konusu olmaktadır. İş alımlarda son derece hassas davranarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilecek çalışanlar almaya özen gösteriyoruz. Kişisel olarak kendini iyice geliştirmiş gelişime açık olan kişileri tercih etmekteyiz. Bu da müşterimize ne kadar önem verdiğimizi ve onlara ihtiyaçları olan hizmete en iyi şekilde sunmak için bu ne denli profesyonel çalıştığımızı göstermektedir. Aşağıda sıralamış olduğumuz şartları sağlayan herkesi işe aldığımızı belirtmek isteriz.

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Motosiklet kullanma konusunda iyi ve ehliyete sahip olmak

* Müşteri diyaloglarında iyi ve ikna edici olmak

* Herhangi bir hastalığa sahip olmamak

* Sabıka kaydının olmaması

* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek

* Güler yüzlü ve enerjik olmak

Her sektörün kendince bir ücretlendirme şekli mevcuttur. Diğer sektörlerde olduğu gibi Maltepe kurye de ücretlendirmesini verdiği hizmete göre yapmaktadır. Firmamız kuruldu günden bu yana her hizmetin de adil olmayı esas almıştır. Bu nedenle günümüzde de firmamız adil bir şekilde gidilen mesafeye ve alınan yüke göre bir hesaplama yaparak ücretlendirmeyi uygulamaktadır.

İstanbul Kurye, ücretlendirme konusunda da bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olma unvanını kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Bu konuda da müşterilerinin ilgisini üzerine çekebilen değerli firmamız oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Uygun fiyata hizmet sunan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız son derece kolaydır.

Kurye hizmeti geçmişten günümüze gelen köklü bir gelenektir. Bir yerden bir yere eşya taşımacılığı yapmak hem zor hem de gereklidir.  Başıbüyük kurye de kurulduğu günden bu yana halka taşımacılık hizmeti sunarak ihtiyaçlarına cevap olmaya çalışmaktadır. Peki, nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Firmamız müşterilerinin kendisini araması üzerine verilen adrese anında ulaşıyor ve emanet edilen ürüne dair bir belge imzaladıktan sonra yola çıkıyor.  Yola çıkan değerli firmamız kendisine emanet edilen ürünü verilen adrese ulaştırıyor ve burada da bir belge imzalayarak hizmetini tamamlıyor. Oldukça hızlı ve seri bir şekilde hizmet sunmakta olan değerli firmamıza anında ulaşabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×