İçeriğe geç

Erzurum Uçak Kargo

Erzurum Uçak Kargo
Erzurum Uçak Kargo

Son zamanların sıklıkla tercih edilen taşıma yöntemi Uçak Kargo oluyor. Havayolu üzerinden yapılan taşıma işlemi birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Firma olarak bizler Erzurum uçak kargo alanında hizmet veriyoruz. Şehir dışına göndermek istediğiniz kargolarınızı alıyor, teslimat havaalanına ulaştırıyoruz. Turkish Cargo için kabul edilen kargolar bir noktadan alınırken teslim edilecek kargolar da bir noktaya ulaştırılıyor. Böylelikle kısa sürede taşıma işlemleri tamamlanmış oluyor.

Uçak kargo, zamandan tasarruf sağlayan önemli bir hizmettir. Firmamızda bulunan uçaklar özel ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Uçaklar paket taşımak için geliştirilmiştir. Firmamızın kargo uçağı günün belirli saatinde kalkış yapmaktadır. Paketler 24 saat içinde alıcıya teslim edilir. Müşteriler zaman kaybı yaşamamak adına uçak kargo hizmetimizi tercih edebilir.

Günümüzde şehir dışına paket göndermek isteyen insanlar kısa sürede paketin şehre ulaşmasını istiyor. İnsanlar daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetten faydalanmak için uçak kargolarla paket gönderimi yapıyor. İhtiyaç ve istek doğrultusunda geliştirilen uçak kargolar birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Uçak kargo’ların müşteriye kazandırdığı avantajlar genel olarak:

  • Kısa sürede taşıma sağlar.
  • Esnek planlama avantajı sağlar.
  • Kolaylaştırılmış taşıma prosedürler vardır.
  • Küçük hacimli yüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlar.
  • Hassas yapıya sahip yüklerin hasar almadan taşınmasını sağlar.

Erzurum uçak kargo hizmeti yukarıda yer alan avantajları müşteriye sunar. Uçaklarla yapılan taşıma işlemi zamandan tasarruf sağladığı için tercih edilmektedir. Uçak içerisinde küçük hacimli, hassas yapıya sahip yükler güvenle taşınır. Özel eşyalarınız, kırılacak veya kolay zarar görebilecek eşyalarınızı uçakla gönderebilirsiniz. Uçak kargo hizmetinde tüm çalışmalar hızlı bir şekilde ilerler. Hızlanmış çalışmalar sayesinde kolaylaştırılmış taşıma prosedürleri bulunmaktadır. Uçak içerisinde tüm paketler belirli bir plan doğrultusunda yerleştirilir. Bu sayede hiçbir paket zarar görmeden taşınmış olur.

Erzurum uçak kargo hizmetinden faydalanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli konular bulunuyor. Uçakla taşınabilir birçok ürün bulunurken uçakla taşınması mümkün olmayan bazı ürünler de bulunuyor. Müşteriler kargo paketi hazırlarken bu ürünlere dikkat ettiği sürece taşıma sürecini kolaylaştırıyor.

Firma olarak bizler yanıcı ve tehlikeli madde taşımıyoruz. Gıda ürünleri, elektronik ürünler, tekstil ürünleri ve bunun gibi birçok farklı ürün taşıyoruz. Vermiş olduğumuz taşıma hizmetinde firmamıza getirilen paketleri inceliyor, paketin uçakla taşıma için uygun olup olmadığına bakıyoruz. Müşterilerimiz uçak kargoyla paket gönderirken nelerin taşınmadığına dikkat etmeli, paketleri bu doğrultuda hazırlamalıdır. Aynı zamanda müşterimiz paketi özenle hazırlamalıdır. Eğer kargo paketleri özensiz bir şekilde hazırlanırsa bizler aldığımız güvenlik önlemleriyle paketi yeteri kadar koruyamayabiliriz. Ekibimiz paketi kabul etmeden önce paketi incelerken müşteriyi bilgilendirmektedir.

Erzurum uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler kargo paketini hazırlayarak firmamızın anlaşmalı kargo noktalarına paketi getirmelidir. Gelen paketler burada incelenir. Paketlerle ilgili herhangi bir sorun çıkmadığında paketin gönderici ve alıcı bilgileri alınır. Ardından paket kabul edilir. Paketin ücreti hesaplanır. Eğer ödemeyi gönderici yapacaksa ücret talep edilir. Eğer ödemeyi alıcı yapacaksa alıcı ödemeli olarak kargo uçağa yerleştirilir. Hava Kargo hizmeti günlük verilmektedir. Kargo paketleri gün içinde ulaştırılmış olur. Firmamız mesai saatleri içerisinde kargo paketi kabul etmektedir.

Firmamız Erzurum uçak kargo alanında tecrübeli ekip eşliğinde profesyonel kargo taşıma hizmeti sunmaktadır. Kargo paketleri için fiyat belirlemesi yapılırken paketin eni, boyu, ağırlığı ve yüksekliği değerlendirilmektedir. Paketler uçağa planlı bir şekilde yerleştirilir. Bu sayede paketlerin güvenliği sağlanır. SYS Kurye tarafından kabul edilen Şehirler Arası Kurye kargo paketlerinin taşıma ve teslimat süresinin bilgisi müşteriye verilmektedir. Doğru ve uygun fiyatlı, güvenilir, kaliteli, hızlı taşıma hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Erzurum Uçak Kargo

İstanbul Erzurum uçak kargo işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Karayolu kullanılarak hizmet verilen kargo hizmeti gün aşırı şekilde teslimat işlemini gerçekleştirmektedir. Ancak uçak kargo hizmeti kullanıldığı zaman aynı gün teslimat işlemi gerçekleşmektedir. Acil hizmete ihtiyacınız olduğu zaman işletmemiz ile iletişime geçerek son derece kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Göndereceğiniz kargoları işletmemiz bünyesine getirmek suretiyle bizlere teslim ettiğiniz zaman ilk olarak teknolojik sistemleri o ürün işlenmekte ve barkot numarası tanımlanmaktadır. Bu barkot numarası yardımı ile kargonuz her aşamada sistemlerimiz yardımı ile takip edilmektedir.

Ayrıca tecrübeli elemanlarımız ve teknolojik makinelerimiz sayesinde kargolarınız havalı ambalajlar ile güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Bu paketleme işleminin yardımı ile kargolarınız dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı son derece dayanıklı hale getirilmektedir. Ayrıca Erzurum uçak kargo işletmesi olarak son derece koordineli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sistemlerimize işlenen kargolarınız kurye elemanlarımız tarafından teslim alınarak uçaklara teslimatı yapılmak üzere yola çıkmaktadır. Güvenli bir şekilde teslimatı yapılarak uçaklara yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Erzurum uçak kargo işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında uçak kargo hizmetine karşı talebin bir hayli arttığını ve bu talepler doğrultusunda da fiyatların yükseldiğini gözlemlemekteyiz. Bu fiyat artışları da siz müşterilerimizin rahatsız olmasına sebebiyet vermiştir. İşletme olarak bu durumu göz önünde bulundurmak suretiyle fiyatlarımızı uygun bir şekilde ortaya çıkarmaktayız. Yaptığımız hesaplamalar ve çalışmalar ışığında siz müşterilerimizi memnun edecek şekilde en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Erzurum uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz bu uygun fiyatların en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Erzurum uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmeti en hızlı ve seri bir şekilde sunmakta ve siz müşterilerimizin acil kargo ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemler, tecrübeli kurye elemanlarımız, bakımlı motorlarımız gibi özelliklerimizin yardımı ile sunulan hizmet en hızlı şekilde sunulmaktadır. Kurye elemanlarımızın tecrübeleri ışığında kargolarınız uçaklara en kısa sürede içerisinde teslim edilmektedir. Kurye elemanlarımız teslimat adresinin havalimanlarında beklemekte ve iniş yapan kuryelerinizi teslim alarak kontrol etmek suretiyle adreslere doğru yola çıkarmaktadır.

Bu koordineli çalışma sayesinde sunulan hizmetin hızı en yüksek seviyelerde yer almakta ve aynı gün içerisinde müşterilerimizin acil kurye hizmeti karşılanmaktadır. İşletme olarak bu şekilde hızlı bir hizmet sunuyor olmamızın en büyük sebeplerinden bir tanesi uzun yıllardan bu yana sunduğumuz hizmet sayesinde edindiğimiz tecrübe ve profesyonelliktir. Sizlerde bizden aldığınız hizmet karşısında memnun kalacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Erzurum uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenilir bir şekilde sunulması için elimizden gelinin her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Her şeyden önce kargolarınızı teknolojik sistemlerimize kaydetmek suretiyle nerede olduğunu güvenli bir şekilde takip edebilmekteyiz. Ayrıca titiz ve özenli bir şekilde yaptığımız paketleme işlemleri sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı kargolarınızı koruma altına almaktayız. Ayrıca ürünlerinizin uçaklara nakliyesi sırasında kullandığımız motorlarımızın korunaklı bir yapıya sahip olması da güvenirliği en üst seviyelere çıkaran özellikler arasında yer almaktadır. Bizlere verdiğiniz ürünlerin paketlenme, takip edilme, korunaklı bir şekilde teslimat işlemleri ile birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde son derece korunaklı ve güvenli bir hizmet vermekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara