Anasayfa » Erzurum Uçak Kargo

Erzurum Uçak Kargo

Son zamanların sıklıkla tercih edilen taşıma yöntemi Uçak Kargo oluyor. Havayolu üzerinden yapılan taşıma işlemi birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Firma olarak bizler Erzurum uçak kargo alanında hizmet veriyoruz. Şehir dışına göndermek istediğiniz kargolarınızı alıyor, teslimat havaalanına ulaştırıyoruz. Turkish Cargo için kabul edilen kargolar bir noktadan alınırken teslim edilecek kargolar da bir noktaya ulaştırılıyor. Böylelikle kısa sürede taşıma işlemleri tamamlanmış oluyor.

Uçak kargo, zamandan tasarruf sağlayan önemli bir hizmettir. Firmamızda bulunan uçaklar özel ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Uçaklar paket taşımak için geliştirilmiştir. Firmamızın kargo uçağı günün belirli saatinde kalkış yapmaktadır. Paketler 24 saat içinde alıcıya teslim edilir. Müşteriler zaman kaybı yaşamamak adına uçak kargo hizmetimizi tercih edebilir.

Günümüzde şehir dışına paket göndermek isteyen insanlar kısa sürede paketin şehre ulaşmasını istiyor. İnsanlar daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetten faydalanmak için uçak kargolarla paket gönderimi yapıyor. İhtiyaç ve istek doğrultusunda geliştirilen uçak kargolar birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Uçak kargo‘ların müşteriye kazandırdığı avantajlar genel olarak:

  • Kısa sürede taşıma sağlar.
  • Esnek planlama avantajı sağlar.
  • Kolaylaştırılmış taşıma prosedürler vardır.
  • Küçük hacimli yüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlar.
  • Hassas yapıya sahip yüklerin hasar almadan taşınmasını sağlar.

Erzurum uçak kargo hizmeti yukarıda yer alan avantajları müşteriye sunar. Uçaklarla yapılan taşıma işlemi zamandan tasarruf sağladığı için tercih edilmektedir. Uçak içerisinde küçük hacimli, hassas yapıya sahip yükler güvenle taşınır. Özel eşyalarınız, kırılacak veya kolay zarar görebilecek eşyalarınızı uçakla gönderebilirsiniz. Uçak kargo hizmetinde tüm çalışmalar hızlı bir şekilde ilerler. Hızlanmış çalışmalar sayesinde kolaylaştırılmış taşıma prosedürleri bulunmaktadır. Uçak içerisinde tüm paketler belirli bir plan doğrultusunda yerleştirilir. Bu sayede hiçbir paket zarar görmeden taşınmış olur.

Erzurum uçak kargo hizmetinden faydalanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli konular bulunuyor. Uçakla taşınabilir birçok ürün bulunurken uçakla taşınması mümkün olmayan bazı ürünler de bulunuyor. Müşteriler kargo paketi hazırlarken bu ürünlere dikkat ettiği sürece taşıma sürecini kolaylaştırıyor.

Firma olarak bizler yanıcı ve tehlikeli madde taşımıyoruz. Gıda ürünleri, elektronik ürünler, tekstil ürünleri ve bunun gibi birçok farklı ürün taşıyoruz. Vermiş olduğumuz taşıma hizmetinde firmamıza getirilen paketleri inceliyor, paketin uçakla taşıma için uygun olup olmadığına bakıyoruz. Müşterilerimiz uçak kargoyla paket gönderirken nelerin taşınmadığına dikkat etmeli, paketleri bu doğrultuda hazırlamalıdır. Aynı zamanda müşterimiz paketi özenle hazırlamalıdır. Eğer kargo paketleri özensiz bir şekilde hazırlanırsa bizler aldığımız güvenlik önlemleriyle paketi yeteri kadar koruyamayabiliriz. Ekibimiz paketi kabul etmeden önce paketi incelerken müşteriyi bilgilendirmektedir.

Erzurum uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler kargo paketini hazırlayarak firmamızın anlaşmalı kargo noktalarına paketi getirmelidir. Gelen paketler burada incelenir. Paketlerle ilgili herhangi bir sorun çıkmadığında paketin gönderici ve alıcı bilgileri alınır. Ardından paket kabul edilir. Paketin ücreti hesaplanır. Eğer ödemeyi gönderici yapacaksa ücret talep edilir. Eğer ödemeyi alıcı yapacaksa alıcı ödemeli olarak kargo uçağa yerleştirilir. Hava Kargo hizmeti günlük verilmektedir. Kargo paketleri gün içinde ulaştırılmış olur. Firmamız mesai saatleri içerisinde kargo paketi kabul etmektedir.

Firmamız Erzurum uçak kargo alanında tecrübeli ekip eşliğinde profesyonel kargo taşıma hizmeti sunmaktadır. Kargo paketleri için fiyat belirlemesi yapılırken paketin eni, boyu, ağırlığı ve yüksekliği değerlendirilmektedir. Paketler uçağa planlı bir şekilde yerleştirilir. Bu sayede paketlerin güvenliği sağlanır. SYS Kurye tarafından kabul edilen Şehirler Arası Kurye kargo paketlerinin taşıma ve teslimat süresinin bilgisi müşteriye verilmektedir. Doğru ve uygun fiyatlı, güvenilir, kaliteli, hızlı taşıma hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.