İçeriğe geç

Armutlu Kurye

Armutlu Kurye
Armutlu Kurye

Uzun yıllar boyu yürüttüğümüz çalışmalar ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için her geçen gün firmamızı daha da ileri taşıdık. Kaliteli hizmet anlayışımız neticesinde profesyonel sürücüler, son model motorlar ile gelişmiş teknolojik alt yapımızı oluşturduk. Müşterilerin çağrılarına anında cevap vererek taleplerini gerçekleştirmekteyiz. Armutlu kurye olarak hız ve kaliteyi bir araya getirdik. Üstelik müşteri memnuniyeti garantili bu hizmetlerimiz oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Fiyatların oluşumunda belirleyici unsurlar şu şekilde oluşmaktadır:

  • Gönderimi istenilen paketin boyutu
  • Acil kargo hizmetleri
  • Adresler arası mesafe
  • Tercih edilen motor türü gibi faktörler fiyat seçeneklerinin oluşmasını sağlamaktadır.

Güven ve kalitenin tek adresi olan firmamız, tüm çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bizlere teslim ettiğiniz ürünleri özenle taşıyoruz. Çalışmalarımız hem göndericiyi hem de alıcıyı memnun etmektedir. Armutlu kurye trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan ürünlerinizi belirtilen adrese teslim etmektedir.

Her geçen gün artan İstanbul trafiğinde mesafeler arası ulaşım gittikçe zorlaşmaktadır. İlerlemekte zorlanan araçlar trafiği tıkamaktadır. Bu soruna çözüm olarak Armutlu kurye hizmetlerimizi geliştirdik. Uzun saatler boyu teslimat beklemek yerine belirlediğiniz zaman aralıklarında gönderilerinize ulaşabilirsiniz. Dar sokaklarda bile, ticari araçların aksine oldukça hızlı hareket edebilen Armutlu kurye gelişmiş konum uygulamaları ile her adrese gitmektedir.

Kurumlar arası iletilmesi gereken paket ve dosyaları güvenli teslimat avantajımız ile istediğiniz firmaya ulaştırmaktayız. Bu paketlerin teslimatı için, araba ile kurumlar arasında git gel yapan çalışanların uzun saatleri yolda geçmektedir. Üstelik elden teslim edilmesi icap eden evraklar, zamanında teslim edilememektedir. Şirketleri tüm bu sorunlarla uğraşmak zorunda bırakmadan, alanında uzman sürücülerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde iki yaka arasında bile, araçlardan daha kısa sürelerde teslimat yapıyoruz.

Armutlu Kurye Hizmeti

Kargo şirketlerinin pek çoğunda yaşanan en büyük sorunlardan biri de alıcıya ulaşan ürünlerin hasarlı gelmesidir. Günlerce beklenilen kargoların, özensiz taşıma sonucu hayal kırıklığına dönüşmesi kaçınılmazdır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz doğrultusunda gönderen tarafından bize emanet edilen ürünlerin tamamına özen göstermekteyiz. Armutlu kurye teslim edeceği ürünleri hassas taşıma ile ulaştırmaktadır. Yoğun trafik esnasında bile paketlerin güvenliği önceliğimizdir. Kayıt altına alınan görüşmelerimiz sayesinde yaşanabilecek en ufak aksilikte bile müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçiyoruz.

Müşterilerimizde paket teslim ihtiyacı doğması ve bize ulaşması ile birlikte süreç başlamış olmaktadır. Müşteri temsilcimize ulaştığınızda, temsilcimiz istediğiniz hizmetler hakkında sizlere detaylı bilgi vermektedir. Tüm seçenekler aktarıldıktan sonra müşterimiz bütçesine uygun fiyat seçeneğini talep ederek kurye çağırmaktadır.En yakın Armutlu kurye, çağrı ekranı sayesinde bulunduğu noktadan ayrılarak göndericinin bulunduğu konuma ulaşmaktadır. Taşımamızı istediğiniz her türlü ürünü; gıda, çiçek, kişisel eşya, ilaç, ödev vb. gibi pek çok paketi sizlerden teslim almaktadır. Motorun dengesini bozabilecek büyüklükteki paketleri, çalışanlarımızın güvenliği açısından kabul etmemekteyiz. Paketin kaydı oluşturulduktan sonra personelimiz yola çıkmaktadır. Alıcının bulunduğu adres fark etmeksizin kısa süre içerisinde belirlenen adrese teslimatı gerçekleştirmektedir. Sizlerde isterseniz, bu aşamaları gelişmiş veri tabanımız sayesinde internet üzerinden takip edebilirsiniz. Paketin alıcıya teslimatının yapılması üzerine kargo süreci tamamlanmış olmaktadır.

Müşterilerimizin günlük hayatını konforlu hale getiren çalışmalarımız sayesinde olumlu geri dönüşler almaktayız. Firmamız teknolojiyi ve değişen çağı yakından takip ederek müşteri ihtiyaçları doğrultusunda imkânlarını geliştirmektedir. Gece saatlerinde ya da gündüz saatlerinde kargo iletimine ihtiyaç duyduğunuz her an profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet etmek için hazır bulunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara