İçeriğe geç

Sultanhamam Kurye

Sultanhamam Kurye
Sultanhamam Kurye

İstanbul’un en eski yerleşim bölgelerinden olan Sultanhamamı, dar sokakları ve eski yapılarına ek olarak yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu bir bölge özelliğini taşımaktadır. Bu unsurlar gün içinde oldukça sıkışan trafik koşullarını beraberinde getirerek, bölgede ulaşımı durma noktasına getirmektedir. Özellikle iş hayatını olumsuz yönde etkileyen bu durum, bölgede araç trafiğine engel olmaktadır. Bu sebepten Sultanhamam kurye hizmetleri tercih edilmekte ve bölge halkı tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Dar ve sıkışık bölgede manevra kabiliyetleri ile daha hızlı ve entegre bir çözüm sunan motor kuryeler, trafik sıkışıklığına takılmadan teslimatın gün içerisinde teslimi konusunda iş hayatına kolaylıklar sunmaktadır. Bizde Sys kurye teslimat hizmetleri olarak bölgedeki üstün tecrübelerimiz ve alanında çekirdekten yetişen deneyimli elemanlarımız eşliğinde kurye hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

 • Acil kurye hizmetlerinde güvenli teslimat
 • Hızlı altyapı deneyimli personel
 • Çözüm odaklı kurye hizmetleri
 • 7 gün 24 saat müşteri destek hizmeti

En özel kurye teslimat deneyimi için 7 gün 24 saat teknik ekibimizle planlamalar yaparak, size en uygun teslimat konforunu sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle teslimini sağladığımız paketleriniz yerine ulaşana kadar, içinizin rahat olması bizim için çok önemli bir meseledir. Bu kapsamda tecrübeli çağrı merkezi personellerimiz, operasyonla ilgili kafanıza takılan tüm soruları cevaplandırarak sizleri bilgilendiriyor. Kurye personellerimiz sizlerden gelen olumlu referanslar ışığında, teslimatları güvenle adreslerine ulaştırmaya devam ediyor. Sys Kurye olarak, düğün, nişan, kına, söz, gelin hamamı, baby shower, doğum günü, nikâh, toplantı, davet, sergi, açılış gibi çeşitli organizasyonlarınızın davetiye teslimini toplu dağıtım servisimizle gerçekleştiriyoruz. Sultanhamam kurye hizmetlerimiz kapsamında, sizlere özel olarak sunduğumuz eşsiz fırsatlarla müthiş bir teslimat deneyimi yaşatıyoruz.

 • Alanında öncü tecrübe
 • Ağır paketlere ek taşıma hizmetleri
 • Olası durumlarda yedek personel ağı
 • Bölgeye özel entegre navigazyon sistemi

Ansızın gelişen paket teslimatlarını sorun olmaktan çıkartan firmamız, ekspres ve nöbetçi kurye seçenekleriyle sizlere tam zamanlı hizmetler sunuyor. Gözünüz asla arkada kalmadan paketlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz kurye ekiplerimiz, acil gönderilerinizi belirlediğiniz zamanda kapısına kadar teslim ediyor. %100 müşteri memnuniyeti önceliği ile çıktığımız bu yolculukta, karşılıklı güven esasına dayalı kaliteli hizmetleri, siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Dünya çapında kullanılan son teknoloji altyapıları firmamızın sistemiyle entegre ederek, üstün bir navigasyon ağı sunuyor ve şehrin her noktasına ulaşım sağlıyoruz. Periyodik bakımlarını düzenli olarak kontrol altında tuttuğumuz araçlarımızla işimizi sağlama alarak, güvenli bir yol deneyimi sunuyoruz. Trafikte meydana gelebilecek sorunlara karşı, yedek araçlı gezici ekibimizi anında devreye sokuyor ve sistemden kaynaklı bir sıkıntı sebebiyle işinizin aksamasına müsaade etmiyoruz.

 • Ekspress kurye hizmetleri
 • Gece taşımacılığı hizmetleri
 • Nöbetçi kurye seçeneği
 • Arabalı kurye hizmeti

Tecrübe deneyimlerimizden aldığımız gücümüzle, en zor anlarınızda yardımınıza koşuyor ve teslimatta sürprizlere yer bırakmadan işlerinizi yoluna koyuyoruz. Sultanhamam kurye sektörünün güven veren firması Sys Kurye hizmetleri olarak, gece operasyonları, nöbetçi kurye seçeneği, şehirlerarası taşımacılık, hava kargo gibi her alanda hizmetler sunarak, sizleri asla çözümsüz ve çaresiz bırakmıyoruz. Şeffaf fiyat politikalarımızla en uygun fiyat ve kaliteli hizmet güvencesini sizlerle buluşturuyor, sürüş deneyimi konusunda uzman personellerimiz aracılığı ile kalıcı mutluluklar sağlıyoruz. Sultanhamam kurye teslimat işlerinizde, gözünüz asla arkada kalmasın diye Sys Kurye kapsamlı çalışmaları ile her zaman yanınızda.

 • Hava kargo taşımacılığı
 • Toplu davetiye dağıtımları
 • Haftalık ve aylık kurye kiralama
 • VİP kurye hizmetleri

Sultanhamam Kurye Hizmeti

Günümüzde kadın-erkek-çocuk herkes, bir koşturmacanın içinde: ya işten eve ya evden okula ya kursa ya da çocuklarıyla ilgili bir sorumluluğa… İnsanlar bu telaşın içinde alınması gereken bir yiyeceğe, giyilmesi gereken bir elbiseye, okunması gereken bir kitaba kolayca ulaşmak istiyor. Saatlerce dolaşıp bir mağazadan, marketten, AVM’den alışveriş yapmak yerine bir tıkla seçtiği ürünün adresine gelmesini talep ediyor. Trafikte kalıp yol stresi çekmek istemiyor. Sevdiği birine göndereceği bir hediyede, iş yerinden yollayacağı bir dosyada hem güvenli hem kolay yoldan hem sorunsuz hem de hızlı teslim arıyor. İşte tam da bu noktada bu ihtiyacı Sultanhamam kurye hizmetimiz karşılıyor.

İster ev hanımı olun ister işyerinde bir çalışan; ister patron olun ister öğrenci yeter ki göndereceğiniz bir paketiniz olsun. Bu paket, büyük olsun küçük olsun; sadece bir dosyadan ibaret olsun fark etmez. Siz adresi verin, Sultanhamam kurye ile ne kadar hızlı ve güvenli teslim edildiğini görün. Şehir içinde aynı gün ve istenilen saatte teslimatı gerçekleştiriyoruz. Hafta içi-hafta sonu fark etmez. Günün ilk saatleri, gece yarısı bizi yoldan alıkoymaz. Önemli olan siz değerli müşterimizin seçimi…

Arkadaşının doğum gününü unutan birine, eşine yıl dönümü hediyesi almayı son dakikaya bırakan bir beyefendiye, yoğun iş temposunda yemeğini oturduğu yerden kalkmadan yemek isteyen işverene, firmalara iletilmesi gereken dosyaları güvenli göndermek isteyen bir çalışana, bozulmadan bir gıdayı başka bir firmaya ulaştırmak isteyen bir şirkete Sultanhamam kurye ne sağlar?

● Zamandan tasarruf etmesini,

● istediği ürünü istediği saatte almasını,

● göndermesi gereken ne varsa güvenle ulaştırmasını,

● trafik yoğunluğuna girmeden, hava şartlarına bakmadan gönderimi yapabilmeyi,

● kargo ücretini daha düşüğe mal edebilmeyi sağlar.

Üstelik firmamız aynı gün teslim kurye hizmeti ile e-ticaret firmaları için de oturduğu yerden alışveriş yapanlar için de büyük kolaylık. Siparişlerine zamanında ulaşan her müşteri bizim de mutluluk kaynağımız.

Sultanhamam kurye hizmetlerimiz gün içerisinde aktif bir şekilde sunuluyor. Teslimat bilgileri ve çok daha fazlası SMS olarak sizlere bilgilendirilecektir. Gönderilerinizin türü ne olursa olsun kuryelerimiz tarafından özenle taşınır. İster fiziksel isterseniz online mağazanızın gönderilerini de dilediğiniz adreslere ulaştırabiliriz. Çoklu teslimat hizmetlerimizden yararlanarak daha uygun fiyatlara gönderilerinizi alıcılara ulaştırabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber internet üzerinden alışverişler hız kazanmaya başladı. Birçok kişi hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri sunan internet sitelerinden alışveriş gerçekleştiriyor. Satın alınan ürünü teslim etmek ise gönderi sahiplerini oldukça zorlayabiliyor. Gönderlerini ulaştırmak isteyen firma sahipleri gün içerisinde hızlı teslimat hizmetlerinden yararlanmak için özel kurye hizmetlerinden yararlanıyor.

Bu hizmetten yararlanarak acil dokümanlarınızı ve paketlerinizi gün içerisinde gerekli kişilere teslim edebilirsiniz. Klasik kargo yöntemlerine göre çok daha hızlı ve ekonomiktir. Motor sürücülerinin yoğun trafiklerde hızla hareket etmesi ekstra avantaj sağlıyor. Özel kurye hizmetleri büyük şehirlerde tüm gönderi işlemlerini kolay hale getiriyor. Özel kurye hizmetleri işletme sahiplerinin standart kargo prosedürlerinden kurtulmasını sağlıyor. Kendi motoruyla kurye hizmeti veren firmamız teslimatlar için ekstra sürücü ve araç bulundurmanızın da önüne geçecektir. Böylece maliyet konusunda da tasarruf edeceksiniz.

Sultanhamam kurye fiyatları teslimat adresi ve ürünün ağırlığına göre değişebilir. Kurye hizmetlerinden yararlanmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Teslimat durumuyla ilgili bilgileri girdikten sonra fiyatlandırma konusunda sizleri bilgilendiririz. Küçük boyutlu gönderiler için motosikletli kurye hizmeti en iyi taşıma seçeneklerinden bir tanesidir. Teslimatlar bu uygulama sayesinde hem hızlı hem de güvenilir şekilde taşınır. İnternet adresimiz üzerinden bireysel ya da kurumsal gönderilerinizi tam zamanında yerine ulaştırabiliriz. İhtiyacınız olan her an bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara