Anasayfa » Sefaköy Kurye

Sefaköy Kurye

Küçükçekmece Belediyesi‘ninen eski semtlerinden birisidir ve uzun yıllardır aynı hızda gelişim devam etmektedir. Özellikle son zamanlarda Sefaköy’ün her tarafından köklü değişimler yaşanmakta, bir taraftan büyümeye devam ederken bir taraftan çok daha modern bir konsepte bürünmektedir. Hal böyle olunca da semt genelinde 7 gün 24 saat hayat akışı devam etmekte, canlılık aralıksız sürmektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gönderi ihtiyacı da bölgede en fazla talep gören gereksinimlerden birisi olmaktadır. Sefaköy kurye alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız da herkese hitap etmeyi başarmakta, güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır.

Sefaköy kurye uygulamalarımızı her birisi kuryelik alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan ve kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir ekiple sürdürüyoruz. Ekiplerimizin her birisine bakımları zamanında yapılmış, yeni modelli, güvenlik önlemleri alınmış motosikletler emanet ediyor, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

Sefaköy kurye alanında bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmeyi başardık. Bugünden sonra da aynı doğrultuda ilerlemeye çalışıyoruz. Müşterilerimize her alanda büyük kolaylık sunuyor, hayat standartlarını değiştirmeyi gaye ediniyoruz.

Motorlu kurye uygulamamızın en büyük avantajlarından birisi hızlı olmamızdır. Çünkü İstanbul’da hızlı olmak büyük sıkıntı yaratmakta, özellikle trafik engeli sayesinde her gün insanlar saatlerce yollarda kalmaktadırlar. Oysa ekiplerimiz kırmızı ışıklar hariç yoğun trafikten etkilenmemekte gerek Sefaköy içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında istediğiniz yere dakikalar içinde ulaşmayı vaat etmektedir.

Sefaköy kurye uygulamamız İstanbul’da en çok ihtiyacınız olan zamanı size kazandırıyor. Bizler uzman ekibimizle Sefaköy içinde ya da diğer noktalar arasında paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyorsunuz. Bu sayede boşa zaman geçirmiyor, evinize, mesai saatleri dışına, hafta sonlarına iş taşımak zorunda kalmıyorsunuz. En acil işlerinizde kuryelerimizin yardımıyla paketlerinizi taşıtıp ilerinizi tamama erdirebiliyorsunuz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızla hemen bütün eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Yasal engeli olmayan, motorla taşınabilecek bütün paketlerinizi, hediyelerinizi, evrak dosyalarınızı, siparişlerinizi istediğiniz noktadan alıp dilediğiniz noktaya adınıza teslime edebiliyor ya da belirteceğiniz adresten alıp tarafınıza getirebiliyoruz.

Sefaköy kurye uygulamalarımızla herkesin yardımcısı olma hedefindeyiz. Bunun için çeşitli kurye seçenekleri oluşturduk ve güncel ihtiyaçlara göre esnek çalışma sistemimizle kurye çeşitlerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Lojistik faaliyetlerimizde masraflarınızı azaltmak, iş süreçlerinizi hızlandırmak adına aynı günde İstanbul içinde teslimatlarının yapılması gereken paketleriniz için normal moto kurye hizmeti veriyoruz. Normal Sefaköy motorlu kurye uygulamalarımızda bölgelere göre değişmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika arasında, yani 2-3 saat içinde paketleriniz istediğiniz adresten alınıp dilediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Ekspres Sefaköy kurye hizmetimiz daha acil gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda tarafımıza ulaştığınız anda size en yakın arkadaşımız adresinize yönlendirilir ve paketi teslim alır. Hemen teslimat için harekete geçer ve 60-90 dakika içinde teslimatlarınız gerçekleştirilir. Acil kurye uygulamamız daha hızlı olup vip kurye olarak da adlandırılabilir ve bu seçeneğimizde teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika gibi son derece hızlı gerçekleşmektedir.

Sefaköy kurye uygulamalarımız sadece gündüzleri değil, akşam ve geceleri de teslimat taşımaktadır. Gece kurye uygulamamızla mesai saatleri dışındaki lojistik ihtiyaçlarınıza destek veriyor, paket ve kurye güvenliğini riske atmadan en hızlı taşıma işlemlerimizi yapıyoruz. SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi uygun fiyat fırsatlarımızla birleştiriyoruz.