İçeriğe geç

Sefaköy Kurye

Küçükçekmece Belediyesi‘ninen eski semtlerinden birisidir ve uzun yıllardır aynı hızda gelişim devam etmektedir. Özellikle son zamanlarda Sefaköy’ün her tarafından köklü değişimler yaşanmakta, bir taraftan büyümeye devam ederken bir taraftan çok daha modern bir konsepte bürünmektedir. Hal böyle olunca da semt genelinde 7 gün 24 saat hayat akışı devam etmekte, canlılık aralıksız sürmektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gönderi ihtiyacı da bölgede en fazla talep gören gereksinimlerden birisi olmaktadır. Sefaköy kurye alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız da herkese hitap etmeyi başarmakta, güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır.

Sefaköy kurye uygulamalarımızı her birisi kuryelik alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan ve kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir ekiple sürdürüyoruz. Ekiplerimizin her birisine bakımları zamanında yapılmış, yeni modelli, güvenlik önlemleri alınmış motosikletler emanet ediyor, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

Küçükçekmece kurye alanında bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmeyi başardık. Bugünden sonra da aynı doğrultuda ilerlemeye çalışıyoruz. Müşterilerimize her alanda büyük kolaylık sunuyor, hayat standartlarını değiştirmeyi gaye ediniyoruz.

Motorlu kurye uygulamamızın en büyük avantajlarından birisi hızlı olmamızdır. Çünkü İstanbul’da hızlı olmak büyük sıkıntı yaratmakta, özellikle trafik engeli sayesinde her gün insanlar saatlerce yollarda kalmaktadırlar. Oysa ekiplerimiz kırmızı ışıklar hariç yoğun trafikten etkilenmemekte gerek Sefaköy içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında istediğiniz yere dakikalar içinde ulaşmayı vaat etmektedir.

Avrupa Yakası Kurye uygulamamız İstanbul’da en çok ihtiyacınız olan zamanı size kazandırıyor. Bizler uzman ekibimizle Sefaköy içinde ya da diğer noktalar arasında paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyorsunuz. Bu sayede boşa zaman geçirmiyor, evinize, mesai saatleri dışına, hafta sonlarına iş taşımak zorunda kalmıyorsunuz. En acil işlerinizde kuryelerimizin yardımıyla paketlerinizi taşıtıp ilerinizi tamama erdirebiliyorsunuz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızla hemen bütün eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Yasal engeli olmayan, motorla taşınabilecek bütün paketlerinizi, hediyelerinizi, evrak dosyalarınızı, siparişlerinizi istediğiniz noktadan alıp dilediğiniz noktaya adınıza teslime edebiliyor ya da belirteceğiniz adresten alıp tarafınıza getirebiliyoruz.

Sefaköy kurye uygulamalarımızla herkesin yardımcısı olma hedefindeyiz. Bunun için çeşitli kurye seçenekleri oluşturduk ve güncel ihtiyaçlara göre esnek çalışma sistemimizle kurye çeşitlerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Lojistik faaliyetlerimizde masraflarınızı azaltmak, iş süreçlerinizi hızlandırmak adına aynı günde İstanbul içinde teslimatlarının yapılması gereken paketleriniz için normal moto kurye hizmeti veriyoruz. Normal Sefaköy motorlu kurye uygulamalarımızda bölgelere göre değişmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika arasında, yani 2-3 saat içinde paketleriniz istediğiniz adresten alınıp dilediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Ekspres Sefaköy kurye hizmetimiz daha acil gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda tarafımıza ulaştığınız anda size en yakın arkadaşımız adresinize yönlendirilir ve paketi teslim alır. Hemen teslimat için harekete geçer ve 60-90 dakika içinde teslimatlarınız gerçekleştirilir. Acil kurye uygulamamız daha hızlı olup vip kurye olarak da adlandırılabilir ve bu seçeneğimizde teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika gibi son derece hızlı gerçekleşmektedir.

Sefaköy kurye uygulamalarımız sadece gündüzleri değil, akşam ve geceleri de teslimat taşımaktadır. Gece kurye uygulamamızla mesai saatleri dışındaki lojistik ihtiyaçlarınıza destek veriyor, paket ve kurye güvenliğini riske atmadan en hızlı taşıma işlemlerimizi yapıyoruz. SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi uygun fiyat fırsatlarımızla birleştiriyoruz.

Sefaköy Moto Kurye

İstanbul gibi hem büyük hem de çok kalabalık olan bir şehirde bir evrakın ya da eşyanın gün içinde bir adresten başka bir adrese ulaşması oldukça zor olmaktadır. Sefaköy trafiğin yoğun olduğu ilçelerden biridir. Bu zaman içinde farklı bir işiniz varsa gitmek daha zor ve yorucu olacaktır. Kurye hizmeti genel olarak boyut olarak küçük gönderilerin aynı gün içinde bir adresten farklı bir adrese teslimi şeklinde devam etmektedir.

Müşterilerimiz Sefaköy moto kurye hizmetinden yararlanmak istediklerinde bizleri müşteri hizmetlerimizden arayarak taleplerini bırakırlar. O anda ilgili adrese en yakın kurye o adrese doğru yola çıkar. Adresten gönderiyi alır ve alıcı adresine doğru hareket eder. Alıcı adresine gönderiyi teslim eder. Gönderileriniz güvenle, zarar görmeden alıcıya teslim edilirler. Sefaköy moto kurye müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır, bu nedenle de kaliteli hizmet sunma konusunda çok titiz davranmaktadır.

Sefaköy moto kurye herhangi bir mesai saati olmadan günün her saati çalışmalarına devam etmektedir. Çalışan personellerimiz eğitimli, sokak ve caddeleri iyi tanıyan ve dinamik kişilerdir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır ve gereken donanımları mevcuttur.

Sefaköy Motor Kurye

Firmamız gönderilerin en iyi şekilde, herhangi bir zarar görmeden ve mümkün olan en kısa sürede taşınması için gayret etmektedir. Gönderi gönderen müşterimiz müşteri hizmetlerini arayıp talepte bulunduğu sırada eğer müşteri temsilcilerimize gönderinin boyutları hakkında bilgi verirse tahmini bir fiyat bilgisi alabilmektedir. Bununla birlikte gönderinin fiyatını belirleyen belli başlı nedenler şu şekildedir:

  • Gönderinin boyutları ve büyüklüğü
  • Gönderinin boyutlarına göre seçilecek araç
  • Araçtaki donanım
  • Hava koşulları
  • Gönderici adresi ile alıcı adresi arasındaki uzaklık
  • Gönderinin alıcıya teslim edilmesi istenen zaman aralığı

Bu etkenler düşünüldüğünde kurye hizmetlerimizin fiyatının çok makul olduğu anlaşılacaktır. Firmamız devamlı müşteri kazanma ve müşteri bütçesini zorlamayacak şekilde fiyat belirlemektedir.

Sefaköy motor kurye olarak gönderici müşterilerden alınan gönderilerin alıcıya zarar görmeden ve kaybolmadan teslime etmeyi taahhüt etmektedir. Hava koşulları ne olursa olsun gönderilerin zarar görmemesi için gerekli korunaklarla donatılan araçlarımızda eşyalara zarar gelmeden taşıma tamamlanır.

Sefaköy Motorlu Kurye

Kargo hizmetlerinde hem gün içinde personel değişikliği hem de araç değişikliği olduğundan gönderilerin zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Ancak Sefaköy motorlu kurye ile personel ve araç değişimi olmadan gönderen kişiden gönderiyi alan kuryemiz gönderiyi alıcıya kadar götürmektedir. Araç ve personel değişikliği yaşanmamaktadır, gönderini bir araçtan farklı bir araca konması gibi bir durum yaşanmamaktadır. Bu nedenle de gönderilere zarar gelmesi önlenmiş olmaktadır.

Sefaköy kurye ile müşteriler yorulmadan gönderilerini belli bir noktaya bırakmadan ya da belli bir noktadan almak zorunda kalmadan, bulundukları adresten alınıp tekrar istenen adrese teslim edilmek suretiyle hizmet tamamlanmış olur. Bu sırada müşterilerimiz ilgilenmeleri gereken diğer işleriyle meşgul olabilirler, gönül rahatlığı içinde bekleyebilirler. Araçlarımız yeni ve gereken tüm donanımlara sahiptir, bu nedenle gönderilen herhangi bir zarar görme ihtimali olmayacaktır. Günün istenen her saati kuryelerimiz hizmet vermektedir. Yine kuryeyle ilgili müşterilerimiz müşteri hizmetlerimizden istenen zamanda bilgi alabilirler.

Her bir kurye hizmeti sunan ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimleri almış, genç ve dinamik, çözüm odaklı kişilerdir. Personellerimiz hizmet verilen bölgelerde nerde trafik yoğun olur, neredeki ara sokaktan geçilmeli, nerde kestirme var gibi tüm detaylar hakkında tam bilgi sahibidir. Gönderilere gelen zararlar için firmamız tüm sorumluluğu alıp zararı tazminle yükümlüdür.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp