İçeriğe geç

Muğla Uçak Kargo

Muğla Uçak Kargo
Muğla Uçak Kargo

Bulunduğunuz yerden çok uzak bölgelere ulaştırmak istediğiniz ürünlerin gönderilmesi kargo hizmetidir. SYS Kurye bünyesinde buluna Muğla uçak kargo olarak ürünlerinizi sizler için arzu ettiğiniz adreslere ulaştırmaktayız. Geleneksel karayolu kargo şeklinden uzak, şehirlerarası kargoculukta en hızlı ve güvenilir Uçak kargo hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızda büyük değişimler meydana gelmektedir. Bunlardan biri hayatımızda olan her şeyin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve bu hıza duyduğumuz ihtiyaçtır. Hayatımızın hızlı bir akışı olması isteklerimizde de hız duygusunu uyandırmaktadır. Ulaşmak istediğimiz ve ulaştırmak istediğimiz her şeyde en hızlı olanı tercih etmekteyiz.

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun ihtiyacınız olan acil kargonuz için ulaşmanız gereken en doğru adres hava kargo hizmetimizdir. Şu anda Türkiye’nin 52 noktasında hizmet vermekte olan uçak kargo hizmetimiz her geçen gün gelişmekte ve genişlemektedir. Muğla uçak kargo olarak ulaşamadığımız adres bırakmamaktayız.

Kargo hizmetinde beklenilen en önemli unsur verilen ürünün adrese teslim edilmesidir. Ancak gün geçtikçe müşterilerimizin beklentilerinde de büyük gelişmeler meydana gelmektedir. Bunlar;

 • Kargo hizmetinde ürün sınırlamasının olmaması (kırılabilen, çabuk bozulabilen vb.).
 • Verilen kargonun sağlam bir şekilde teslim edilmesi.
 • Kargonun sahibi dışında herhangi biri tarafından kurcalanmaması.
 • Kargonun olabildiğince en hızlı şekilde teslim edilmesi.
 • Kargodan süreç içerisinde devamlı bilgi edinmek.

Bu beklentiler müşterilerimizin bir kargo firmasından beklediği unsurlardır. Muğla uçak kargo firması olarak müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsediğimiz için müşterilerimizin bu istek ve arzularına en uygun hizmeti vermekteyiz. Müşteri menfaati odaklı çalışma sistemimiz ile kargo hizmetinde güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bu alanda kendini her gün gelişmekte olan bir firmayız.

Turkish Cargo  hizmetinin müşterilerimizce tercih edilmesindeki en önemli unsur hızlı ulaşımdır. Kargonun cinsi aciliyetlik durumunu belirlemektedir. Kurye hizmetimiz sayesinde aklınıza gelebilecek birçok ürünü aciliyetlik durumuna göre adrese teslimini yapmaktayız. Çabuk bozulan (sebze, meyve, çiçek, dondurulmuş gıda vb.), ilaç, kırılabilen hassas eşyalar tarzı birçok ürünü sizler için taşımaktayız. Bu sayede istediğiniz ürünü istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Kargo ürününü teslim aldıktan sonra müşterilerimizin belirttiği adreste teslimini sağlamak için gün içinde kargo ürünü uçakla teslim edilecek şehre götürülür ve orada bulunan çalışanlarımız tarafından adrese teslimatı gerçekleştirilir. Bu sayede iki ya da üç günü bulan kargo ulaşım limitini müşterilerimiz için bir güne indirmiş olmaktayız. Muğla uçak kargo hizmetiyle sizler de hızlı kargodan faydalanabilirsiniz.

Uçak kargo hizmetinde dahi hız limitinde farklılıklar meydana gelmektedir. Standart kargo hizmetinde kargo olarak alınan ürün gideceği adrese göre üç ila iki gün arasında farklılık göstermektedir. Acil olarak belirtilen kargolarda veya anlaşmalı olarak gün içinde gitmesi gereken kargolar bir günde gitmektedir.

Kargonun aciliyetlik durumuna göre gün içinde giden kargolar da mevcuttur. Bunun yanında vip kargo dediğimiz özel taşınması gereken kargolar mevcuttur. Hassas, ender bulunan ve yerine yenisinin konması mümkün olmayan özel kargo ürünler de müşterilerimizin önceden belirtmesi ile özel personellerimiz tarafında güvenilir taşıma yöntemleri ile taşınıp adrese teslimatı sağlanmaktadır.

Muğla uçak kargo hizmetinden, sizler aciliyetlik durumunuza göre 7/24 istediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti alanında olabilecek bütün imkânları sizlere sunmaktayız. Güvenilir, profesyonel ve tam zamanında adrese teslim sağlayan taşıma hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Belirli ürünler ve yükler için ve uzak mesafelere hızlı ulaşım sağlanması istendiğinde, hava taşımacılığı en uygun yöntem olarak kabul edilmektedir. Uçak kargo hizmetlerinin temelini 2 faktör belirler:

 • Taşınacak yükün maddi değeri ve
 • Taşınması gereken hız.

Yükün içeriğine bağlı olarak yapılacak hava taşımacılığı işlerinde, yükü güvenle taşımak için gereken donanım ve teknik yeterliliğe sahip uçaklar ve yükü tanıyan ve nasıl taşınması gerektiğini bilen profesyonel bir ekip olmak zorundadır. Muğla uçak kargo gereken donanıma sahip uçakları Turkish Cargo ile olan ortaklığı sayesinde, gereken uzmanlığı da alanında deneyimli ekibi sayesinde müşterilerine sunmaktadır.

Şehir sınırları dahilinde 2 tane aktif yolcu havalimanı bulunan Muğla ili uçak kargo hizmetlerinden en rahat şekilde yararlanabileceğiniz seçeneklere sahiptir. Hangi havalimanına yakınsanız o limanda icra edilen uçak kargo hizmetlerimizden yararlanabilir, yurt içinde aynı gün teslimat ve Vip kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Muğla uçak kargo aracılığı ile taşınmasında kısıt olmayan her türlü gönderiniz, güvenle taşınarak, tam zamanında alıcısına teslim edilmektedir.

Muğla Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo ile taşınan kargo çeşitlerine bakıldığında genel ve özel kargo olmak üzere iki ana gruba ayrıldığı görülmektedir.

Genel kargo, taşımacılık sırasında herhangi bir ekstra önlem veya özel işlem gerektirmeyen gönderilere verilen addır. Bu tür taşımacılıkta perakende ve tüketim ürünü olan kuru gıda ürünleri, hırdavat, tekstil ürünleri, medya ürünleri gibi ürünler taşınır.

Özel kargolarda ise içeriği, ağırlığı, boyutları ve/veya değeri nedeniyle, taşıma zinciri boyunca paketleme, etiketleme ve belgeleme de dahil olmak üzere, özel gereklilikleri olabilen yükler taşınmaktadır. Medikal ürünler, canlı hayvanlar, bazı elektronikler, mücevherat ve ziynet eşyaları gibi hassas ya da taşınırken özel donanıma ihtiyaç duyulan gönderiler bu gruba dahil edilir.

Gönderinizin içeriğine göre sunulan bu taşımacılık türlerinden en iyi şekilde yararlanmanız adına Muğla uçak kargo ekibi profesyonel hizmetler vermekte, gönderinizin teslim alınmasından teslim edilmesine kadar olan süreçte güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

Muğla uçak kargo aracılığı ile yapılan tüm taşımacılık işlemlerinde kargo ve havacılık yönetmelikleri baz alınmakta, bu yönetmeliklerin kuralları doğrultusunda hizmet sunulmaktadır.

Bu yönetmeliklerde belirtildiği gibi, bazı maddelerin hava yoluyla taşınması yasak, bazı maddelerin sadece kargo uçakları ile taşınmasına izin verilmekte ya da bazı maddelerin belirli düzenlemelerle hem kargo hem de yolcu uçaklarında taşınması sağlanabilmektedir.

Taşıması yapılamayacak ya da özel izinle yapılabilecek tehlikeli maddeler:

 • Patlayıcılar
 • Gazlar
 • Yanıcı Sıvılar
 • Yanıcı Katılar
 • Oksitleyici maddeler ve organik peroksitler
 • Zehirli ve bulaşıcı maddeler
 • Radyoaktif malzeme
 • Aşındırıcılar olarak sınıflandırılabilmektedir.

Muğla uçak kargo ekibi, toplum sağlığı ve gönderilerin güvenle taşınması konularına büyük bir hassasiyetle yaklaşarak, istenmeyen olumsuz durumların ortaya çıkmasını engelleyecek bir görev bilinci ile hizmet vermektedir.

Muğla uçak kargo hizmetleri, müşterilerinize birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

 • 7/24 ulaşılabilir müşteri desteği ile her an uçak kargo talebi oluşturabilme,
 • Uzak mesafelere, en hızlı şekilde teslimat yapılması,
 • Ağır ve yüksek hacimli yüklerin taşınabilmesi,
 • Alınan yol ve taşınan yük göz önüne alındığında diğer kurye yöntemlerine göre daha ekonomik olması,
 • Profesyonel bir ekiple taşıma yapılması,
 • Modern teknolojiden yararlanılarak, özel gönderiler için gereken teknik donanımın sağlanabilmesi,
 • Gönderilerin havalimanına ya da havalimanından taşınması sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlanması ve
 • Teslimat sürecinin çok kısa sürelerde tamamlanmasıdır

Kaliteli, güvenli, çözüm odaklı ve hızlı bir teslimat için günün her saati hizmetinizdeyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara