Anasayfa » Muğla Uçak Kargo

Muğla Uçak Kargo

Bulunduğunuz yerden çok uzak bölgelere ulaştırmak istediğiniz ürünlerin gönderilmesi kargo hizmetidir. SYS Kurye bünyesinde buluna Muğla uçak kargo olarak ürünlerinizi sizler için arzu ettiğiniz adreslere ulaştırmaktayız. Geleneksel karayolu kargo şeklinden uzak, şehirlerarası kargoculukta en hızlı ve güvenilir Uçak Kargo hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızda büyük değişimler meydana gelmektedir. Bunlardan biri hayatımızda olan her şeyin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve bu hıza duyduğumuz ihtiyaçtır. Hayatımızın hızlı bir akışı olması isteklerimizde de hız duygusunu uyandırmaktadır. Ulaşmak istediğimiz ve ulaştırmak istediğimiz her şeyde en hızlı olanı tercih etmekteyiz.

Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun ihtiyacınız olan acil kargonuz için ulaşmanız gereken en doğru adres hava kargo hizmetimizdir. Şu anda Türkiye’nin 52 noktasında hizmet vermekte olan uçak kargo hizmetimiz her geçen gün gelişmekte ve genişlemektedir. Muğla uçak kargo olarak ulaşamadığımız adres bırakmamaktayız.

Kargo hizmetinde beklenilen en önemli unsur verilen ürünün adrese teslim edilmesidir. Ancak gün geçtikçe müşterilerimizin beklentilerinde de büyük gelişmeler meydana gelmektedir. Bunlar;

  • Kargo hizmetinde ürün sınırlamasının olmaması (kırılabilen, çabuk bozulabilen vb.).
  • Verilen kargonun sağlam bir şekilde teslim edilmesi.
  • Kargonun sahibi dışında herhangi biri tarafından kurcalanmaması.
  • Kargonun olabildiğince en hızlı şekilde teslim edilmesi.
  • Kargodan süreç içerisinde devamlı bilgi edinmek.

Bu beklentiler müşterilerimizin bir kargo firmasından beklediği unsurlardır. Muğla uçak kargo firması olarak müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsediğimiz için müşterilerimizin bu istek ve arzularına en uygun hizmeti vermekteyiz. Müşteri menfaati odaklı çalışma sistemimiz ile kargo hizmetinde güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Bu alanda kendini her gün gelişmekte olan bir firmayız.

Turkish Cargo  hizmetinin müşterilerimizce tercih edilmesindeki en önemli unsur hızlı ulaşımdır. Kargonun cinsi aciliyetlik durumunu belirlemektedir. Şehirler Arası Kurye hizmetimiz sayesinde aklınıza gelebilecek birçok ürünü aciliyetlik durumuna göre adrese teslimini yapmaktayız. Çabuk bozulan (sebze, meyve, çiçek, dondurulmuş gıda vb.), ilaç, kırılabilen hassas eşyalar tarzı birçok ürünü sizler için taşımaktayız. Bu sayede istediğiniz ürünü istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Kargo ürününü teslim aldıktan sonra müşterilerimizin belirttiği adreste teslimini sağlamak için gün içinde kargo ürünü uçakla teslim edilecek şehre götürülür ve orada bulunan çalışanlarımız tarafından adrese teslimatı gerçekleştirilir. Bu sayede iki ya da üç günü bulan kargo ulaşım limitini müşterilerimiz için bir güne indirmiş olmaktayız. Muğla uçak kargo hizmetiyle sizler de hızlı kargodan faydalanabilirsiniz.

Uçak kargo hizmetinde dahi hız limitinde farklılıklar meydana gelmektedir. Standart kargo hizmetinde kargo olarak alınan ürün gideceği adrese göre üç ila iki gün arasında farklılık göstermektedir. Acil olarak belirtilen kargolarda veya anlaşmalı olarak gün içinde gitmesi gereken kargolar bir günde gitmektedir.

Kargonun aciliyetlik durumuna göre gün içinde giden kargolar da mevcuttur. Bunun yanında vip kargo dediğimiz özel taşınması gereken kargolar mevcuttur. Hassas, ender bulunan ve yerine yenisinin konması mümkün olmayan özel kargo ürünler de müşterilerimizin önceden belirtmesi ile özel personellerimiz tarafında güvenilir taşıma yöntemleri ile taşınıp adrese teslimatı sağlanmaktadır. Muğla uçak kargo hizmetinden, sizler aciliyetlik durumunuza göre 7/24 istediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti alanında olabilecek bütün imkânları sizlere sunmaktayız. Güvenilir, profesyonel ve tam zamanında adrese teslim sağlayan taşıma hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.