İçeriğe geç

Güzelyalı Kurye

Güzelyalı Kurye
Güzelyalı Kurye

 Özellikle en çok tercih edilen kurye hizmetlerinden bir tanesi olan motorlu kurye çalışmaları, günümüzde en çok tercih edilen teknik kurye çalışmaları arasında da en üst sıralarda yer almaktadır. Ülkemiz olan Türkiye’nin güzide ilçelerinden bir tanesi olan Pendik Belediyesi içinde Güzelyalı kurye hizmetleri sunmakta olan markamız da söz konusu kurye çalışmaları sektöründe lider ve öncü düzeyde çalışmaları ile tanınmaktadır. Oldukça donanımlı ve geniş içerikli hizmet portföyü ile öne çıkmakta olan firmamız, zengin bilgi içerikli işletme web sitesine de sahip olması ile sektör içerisinde popülerliğini korumaktadır.

Son dönemlerde oldukça önemli bir gelişim kaydeden ve teknolojinin de giderek gelişmesi ile en çok tercih edilen teknik hizmetlerden bir tanesi olan kurye çalışmaları, dünyanın birçok farklı bölgesinde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Kurye hizmetleri alanında profesyonel çalışmalar ortaya koyan ve sektör içerisinde oldukça önemli bir konumda olan söz konusu kurye markaları da bu noktada en popüler firmalar arasında yer almaktadır. Gün içerisinde on binlerce birey ve kurum tarafından tercih edilmekte olan kurye hizmetleri, pek çok farklı tarz ve niteliklerde de karşımıza çıkabilmektedir.

Bilhassa Güzelyalı bölgesi içerisindeki envaiçeşit teknik hizmetleri ile tanınmakta olan söz konusu firmamız sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır. Kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan firmamız, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuyla da tanınmaktadır. Güzelyalı bölgesi için oldukça hızlı ve etkin düzeyde çalışmaları ile tanınmakta olan işletmemiz, alanında en çok tercih edilen markalar arasında da yer almaktadır.

Uluslararası hizmet kalite standartları ve oldukça makul fiyat skalası ile öne çıkmakta olan Güzelyalı Kurye markamız, sektöründe lider ve öncü düzeydeki çalışmalarıyla da sektör içerisindeki popülaritesini korumaktadır. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme web sitesine de marka bünyesinde yer veren SYS kurye kendi alanı olan kurye çalışmalarında da en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır.

Özellikle son dönemlerde teknolojik standartların büyük oranda değişim göstermesi sonucu globalleşen dünyada en çok tercih edilen sektörlerden bir tanesi olarak öne çıkan temel kurye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı noktasında da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Dünyanın çeşitli bölgeleri ile beraber ülkemiz olan Türkiye’de de büyük oranda tercih edilmekte olan kurye çalışmaları, modernize çağımızın en popüler teknik hizmetleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Kendi sektörü olan Anadolu Yakası Kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan SYS Kurye markamız, uluslararası üst düzey hizmet kalite standartları bünyesinde çeşitli teknik hizmetlerine devam etmektedir. Oldukça zengin ve geniş içerikli hizmet portföyüne de firma bünyesinde yer veren işletmemiz, direkt müşteri memnuniyeti odaklı ve zengin içerikli hizmet portföyüyle de öne çıkmaktadır.

Kendi alanında oldukça hızlı ve etkili düzeyde teknik çalışmaları ile tanınmakta olan oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli firma internet web sitesine sahip olmasıyla da öne çıkmaktadır. Gün içerisinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ziyaret edebileceğiniz işletme web sitemiz üzerinden; kurye hizmetleri alanında çeşitli teknik hizmetlerimize anında erişim sağlayabilir ve oldukça zengin içerikli hizmet portföyümüze de direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Güzelyalı Kurye Hizmeti

Günümüzde her işte mutlaka bir yol ve yordam oluşturulmuştur. Ulaşım için türlü türlü araçlar icat edilmiş ve bu icatlar insanlığa hizmet etmek için hayata geçirilmiştir. Yeme içme sektörü için son teknoloji makinalar üretilmiş ve bu sektörde harikalar yaratılmıştır. Aynı şey ulaştırma konusunda da yapılmıştır. Eskiden ulaştırma işini herkes kendi yaparken, günümüzde bu hizmeti üstlenmiş bir sektör oluşmuştur. Bu sektöre bizler kurye hizmetini verdik.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde kurye hizmeti veren Güzelyalı kurye, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, hem hızlı, hem kaliteli hem de oldukça uygun fiyata hizmet veren tek firmadır. Evraklarınızı veya özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edip ulaşmasını bekleyeceğiniz firmamız, işini son derece profesyonelce yapmaktadır.

Kurye hizmeti konusunda kendini oldukça geliştiren ve yenileyen firmamız, işinin ehli, çalışkan, atılgan, azimli, genç, dinamik ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Güzelyalı kurye, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Sizler de kaliteli hizmet almak istiyorsanız eğer o kaliteyi çok uzaklarda aramayın. Kalite hemen yanı başımızda hizmetinizdedir.

Hayatın oldukça hızlı yaşanmasından ve gün içerisinde oluşan insan kalabalığından dolayı bir yerden bir yere gitmek oldukça zordur. Aracınız ile yola çıkarsınız ve ansızın son derece kalabalık bir trafiğin içinde bulursunuz kendinizi. Ancak kuryeler farklı bir yöntem ile buna oldukça iyi bir çözüm bulmayı başarmıştır. Normal araç yerine motosiklet ile ulaşımı sağlayan kuryeler, gidecekleri yere adeta ışık hızında ulaşmaktadırlar.

Güzelyalı kurye, her gün düzenli olarak temizliğini yapmış olduğu motorlar ile halka hizmet vermeye hazırlanıyor. Motorların trafikte az yer kaplaması ve en dar yollardan bile geçebilmesi kuryeler için bir avantajdır. Hem ebat olarak küçük olan hem de daha az yakıt yakan motorlar ile çalışanlarımız, son derece kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektedir. Sizler de hızlı hareket etmeyi seviyorsanız eğer hemen bizlere ulaşın. Hız bizim işimiz ve yedi yirmi dört hizmetinizdeyiz.

Öncelikle kurye alımlarına başvuru yapan bireyler için bir eleme işlemi yapılır. Bu eleme işleminden hemen sonra seçilen bireyler sisteme uygun bir şekilde eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitimlerin en başında ürün alma, getirip götürme, iade etme işlemleri ve diyalog eğitimleri yer almaktadır. Tüm bu eğitimler ile personelin müşteriye yaklaşımı vereceği hizmet esnasında yapması gereken diyalog anlatılmaktadır.

Günümüzde son derece profesyonel bir hizmet vermekte olan Güzelyalı kurye, işe aldığı elemanlar ile her hafta düzenli olarak toplantılar yaparak disiplini sağlamaktadır. Hem disiplinli hem de son derece profesyonel bir hizmet sunan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi de olmayı başarmıştır.

Her hizmetin bir karşılığı olduğu gibi kurye hizmetinin de bir karşılığı vardır. Düzenli olarak kurye hizmeti vermekte olan firmalar mutlaka fiyat belirlemeye giderler. Güzelyalı kurye, ücret belirlemede birçok yöntem uygulamaktadır. Bu yöntemler arasında mesafe hesaplama, motor yakıtı hesaplama, götürülen eşyanın büyüklüğünü ve ağırlığını hesaplama gibi birçok şey göz önünde bulundurulur.

Firmanın giderlerine göre de özellikle dönemsel olarak fiyat belirleme uygulamaları yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız, sadece fiyat belirleme değil bazen de fiyatı indirme veya dönemsel kampanyalar yapma çağrısında bulunur. Güzelyalı kurye ile ulaştırma hizmetini en güvenli şekilde yapın. Fırsatlardan haberdar olup faydalanmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp