İçeriğe geç

Fulya Kurye

Fulya Kurye
Fulya Kurye

Moto kurye hizmeti son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Çünkü hem iş hayatı hem de günlük hayatta çok fazla yoğunluk bulunmakta ve dolayısıyla da zaman içerisinde büyük bir yarış verilmektedir. Bunun yanı sıra ise belgelerde iş dünyasının adeta kalbidir. Günlük hayatta da belge ve paketlerde çok sık gönderilmektedir. Ancak bütün bu işlemlerin yapılması içinde zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Çok uzun bir yapılacaklar listesi içerisinde de götürmek için belirli bir zaman dilimi ayırabilmek ise çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Tam da bu noktada ise Fulya kurye hizmetimiz ile de firmamız devreye girmektedir.

Alanında uzman kadromuz ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren büyük bir aşk ile çalışmaktayız. Bir an dahi durmadan da çalışmaya devam edeceğiz. SYS Kurye olarak bizim için her şeyden önce güvenilir bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti gelmektedir.

Özellikle de lojistik departmanı hemen her firmanın ihtiyaç duyduğu bir departman haline gelmiştir. Ancak yıllık olarak masraflar incelendiği zaman ekonomik açıdan da her firma içinde uygun bir çözüm değildir. Bunun yerine sizlere daha ekonomik bir çözüm olan kurye hizmetimizi sunmaktayız.

Yoğun iş ve hayat temposu içinde nasıl yapsam diye düşünmeyin. Bunun yerine ise firmamızın sunduğu kurye hizmetimizi düşünebilirsiniz. Böylelikle de iş listenizden bir iş eksilirken bunun yanında da daha rahat bir şekilde işinize odaklanabilirsiniz. İşler içinden ne kadar çıkılmayacak gibi görünse de yapmanız gereken sadece ve sadece bizi aramaktır. Kalan süreci birlikte planlayarak sizlerin adına bu işi biz gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası kalite standartlarında hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Ayrıca güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Kurulduğumuz ilk andan itibaren kalite ve güven bizim için her şeyden önce gelmektedir. Kurye hizmetimiz detaylı bir şekilde incelendiği zaman aslında sektörlerin tam ihtiyacı olan hizmet olduğu görülmektedir. Sizlere layık bir hizmet sunmaya da çok dikkat etmekteyiz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz, sizin ve firmamız arasında önemli bir bağlantı sağlamaktadır. Hayatınızda bir parça kolaylaşırken daha da güvenli bir şekilde de teslim edilmektedir. Hizmetimiz ise;

 • Çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile birlikte süreç başlamış olmaktadır.
 • Size bazı sorular yöneltilmektedir.
 • Bu sorular ise hangi adresten teslim alınıp hangi adrese teslim edileceği hakkındadır.
 • Belge, evrak ya da kolinin niteliği hakkında sorularda sorulmaktadır.
 • Ayrıca hangi tarih ve saatte teslim edilmesi gereken adreste olduğu da sorulan sorular arasında yer almaktadır.
 • Bütün sorular yanıtlandıktan sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Teslim alınması ile de edilene kadar ki süreye kadar da her şey bizim kontrolümüz altındadır.

Fulya kurye hizmetimiz ile tanışınca bugüne kadar neden tercih etmediğinizi düşüneceksiniz. Bu soruyu düşünmek yerine geleceğe bakın. İş dünyasında işleriniz daha rahat bir şekilde ilerlediğini gördükçe ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Sorunsuz hizmetin adresi Şişli Belediyesi konumunda yer alan firmamız Fulya kurye hizmetine yön veren firmalar arasındadır. İstanbul trafiğinin çok yoğun olması ve belge ya da paketin teslim edileceği noktanın uzaklığına bağlı olarak her şey değiştiği için plan yapmak yerine SYS Kurye’yi tercih edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve sorularınızın yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçin.

Fulya Kurye Hizmeti

Küreselleşen ticaret ağı ile birlikte hız faktörü daha da önem kazanmıştır. Firmalar arası kurye hizmeti de bu yönde gelişen ve sıkça kullanılan bir ulaştırma aracı olmuştur. Kurye hizmetinin yaygınlık kazanması beraberinde rekabeti de getirmiştir. Müşteriler, kurye firmalarının hizmet kalitesini göz önünde bulundurarak tercihlerini ona göre yapmaktadırlar.

SYS kurye firması olarak, kurulduğumuz gündeki heyecan ile deneyimli ve özverili personelimizle kurye alanında en kaliteli hizmeti veriyoruz. Fulya kurye olarak, müşteri odaklı çalışma prensibimizle kurye hizmetinde hızlı ve güvenli teslimat sağlamaktayız.

Fulya kurye hizmeti olarak, müşterilerin ulaşmak veya ulaştırmak istediği ürünleri acillik durumlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde teslimatını sağlamaktayız. Teslimat süreci boyunca müşterilerimize gerekli bilgilendirme yaparak, süreç hakkında güven hissiyatını sağlamaktayız.

Motor kurye hizmeti, şehir içi kısa mesafelerde yoğun trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde kurye ulaşımını sağlayabilmektedir. Bu yönüyle Fulya kurye hizmeti sağlanırken belli başlı aşamalar izlenmektedir. Bunlar;

 • Müşteri ile görüşülüp kurye cinsi hakkında bilgi alınarak, ona göre uygun paketleme hazırlığını yapma,
 • Kuryenin teslimatının yapılacağı adres hakkında bilgi alınarak, en uygun yol güzergâhını belirlemek,
 • Yol mesafesi göz önünde bulundurularak, müşteriye tahmini bir süre bilgisi vermek,
 • Kurye ulaşım süreci boyunca müşteriye gerekli bilgilendirmenin yapılması,
 • Kurye teslimatını sağlarken hız kadar güvenli teslimatında sağlanılması gibi prensiplerden oluşmaktadır.

Fulya kurye olarak bizler, kurye hizmetinin bu prensiplerinin her aşamasında gerekli özveriyi gözeterek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir firmayız. Müşterilerimizin bizden memnun oluşları bu alandaki kaliteli hizmetimizin en büyük göstergesidir. Bizler SYS kurye firması olarak,  diğer firmalardan farklı olarak, hızlı kurye hizmeti yanında güvenli ve özverili teslimatı da sağlamaktayız.

Motorlu kurye hizmeti, acil durumlarda en çok tercih edilen kurye hizmetidir. Müşterilerin kurye tercihinde bulunmasında, yoğun trafikte ve ulaşılması zor olan dar sokaklarda herhangi bir aksama yaşanmadan ulaşımın sağlanması önemli bir etken oluşturmaktadır. Bununla birlikte acillik oluşturan bazı durumlarda, saat ve gün fark etmeksizin kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Fulya kurye olarak bizler, müşterilerimizin acillik taşıyan durmalarını göz önünde bulundurarak, 7/24 hizmet olanağı sunmaktayız. Ayrıca bu kaliteli ve özverili hizmet olanağını sunarken, müşterilerimize olabilecek en uygun fiyatı belirlemekteyiz.

Fiyat aşamasında, taşınacak ürün ve yol mesafesi farklılık oluşturmaktadır. Bizler, en iyi hizmeti en uygun fiyat ile yapmayı gaye dinmiş bir firmayız. Hizmet anlayışımızdaki bu hassasiyet, bizleri diğer firmalardan ayırarak en çok tercih edilen kurye firması konumuna getirmiştir. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet dönütleri, hizmetimizde ki özveriyi daha da artırtmaktadır.

Kuryelerin hızlı bir şekilde ulaştırılması kadar güvenli teslimatı da son derece önemlidir. Ürünlerin güvenli teslimatları için iç ve dış etkenlere göz önünde bulundurularak, gereken bütün tedbirleri almaktayız. Taşınma esnasında hem ürünün, hem de personellerin zarar görmemesi için motorların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta ürünleri kabul etmekteyiz. Bunun yanında ürünleri taşıyan sürücülerimiz motor sürmede profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Bu sayede ürünler sarsılmadan, herhangi bir deformasyona uğramadan taşınmaktadır.

Fulya kurye olarak ürünlerinizi yağmur, kar, sıcaklık gibi dış etkenlere karşı özenle muhafaza etmekteyiz. Teslim aldığımız ürünleri, cinsine göre gereken koruma tedbirlerini alarak, profesyonel ekibimizle ulaştırılması istenen adrese güvenle teslim etmekteyiz. Firma olarak, 7/24 her an güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizler de kaliteli ve güvenli hizmet almak istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp