İçeriğe geç

İzzetpaşa Kurye

İzzetpaşa Kurye
İzzetpaşa Kurye

Şehirler çok hızlı bir değişime girmiştir. Özellikle İstanbul değişimin ve gelişimin en fazla olduğu yerlerdendir. İzzetpaşa İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olarak bütün bu değişimden ve gelişimden payına düşeni fazlasıyla almaktadır.

Lüks alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, kültürel alanlar, iş merkezleri, lüks daireler ve çok daha fazlası İzzetpaşagenelinde hayata ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji semtimizde birçok yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olmakta, yaşam standartlarının yoğun şekilde değişip gelişmesine sebebiyet vermektedir. Bu noktada ihtiyaçlar da farklılaşmakta, İzzetpaşa kurye uygulamaları gerek kurumsal gerekse bireysel olarak yoğun ilgi görmektedir.

Firmamız uzun yıllardır hem İzzetpaşa içerisinde hem de İzzetpaşa ile İstanbul’un diğer bütün semtleri arasında taşımacılık yapmaktadır. Yeni nesil kargo uygulaması olarak düşünülen kuryelerimiz günün her saatinde, yılın her döneminde sizin adınıza yollarda olmakta, avantajlı dünyasına sizleri de dahil ederek çağdaş çözümler sunmaktadır.

İzzetpaşa kurye uygulamalarımızın işleyişi son derece basittir. Bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişim kurar, randevu oluşturursunuz. Randevu saatinde kuryelerimiz adreste olur ve paketi teslim alarak teslimat için harekete geçerler. En hızlı şekilde alıcı adresine teslimat yaparak süreci sonlandırırlar. Bütün süreç hakkında dilerseniz bilgi sahibi olabilir, paketinizin nerde olacağını takip edebilirsiniz.

Kurye uygulamalarımızla taşınabileceklerin sınırları son derece geniştir. En genel tabirle yasal olan her ürünün taşınması mümkündür. Yasal çizgiye sahip olmayan ve taşımacılık mevzuatına aykırı ürünlerinse taşınması mümkün değildir. Bu açıdan en fazla taşıdığımız ürünler arasında evrak, paket, numune, pasaport, ehliyet, ruhsat, eşya, ilaç, yemek, çiçek, meyve, yedek parça, hediye, diş malzemeleri, davetiye, laboratuvar test ürünleri, anahtar ve daha fazlası bulunmaktadır.

Hizmet detaylarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. İsterseniz İzzetpaşa içindeki bir adresten diğerine paketlerinizi taşıyabiliriz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunan ve İzzetpaşa’dakiadrese gelmesi gereken gönderiyi adınıza alıp getirebiliyoruz. Hatta birkaç adreste imzalanması, görülmesi, dağıtılması gereken gönderiler için de hizmet verebiliyoruz.

Kurye uygulamalarımızda yer ve zaman sıkıntısı yoktur. İstanbul’un her noktası kapsama alanımızdadır. Bütün sektörlerde bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz tarafımızdan kurye desteği alabilmektedir. Bizler de herkese hitap edebilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyor, farklı kurye modelleriyle her ihtiyaca cevap verebiliyoruz.

İzzetpaşa normal kurye modelimiz daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi gereken, çok acil olmayan gönderilerde tercih edilmektedir. Bölgelere göre değişmekle birlikte en geç 180 dakikada teslimatlarımız yapılmaktadır. İzzetpaşa ekspres kurye modelimiz daha hızlı olup aciliyeti yüksek gönderilerde tercih edilmektedir. Bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında paketleriniz bir adresten alınıp diğer adrese teslim edilmektedir.

İzzetpaşa VİP kurye modelimiz çok daha hızlı olup teslimatlarımız 45 ila 60 dakika arasında değişmekte, en kısa sürede paketleriniz alıcısına ulaşmaktadır. İzzetpaşa gece kurye ile ise hizmetlerimiz 7 gün, 24 saat aktif hale gelmektedir. Hız değil, güvenlik ön planda olup bölgelere, yol ve hava koşullarına göre en kısa sürede paketler alıcılarına ulaşmaktadır.

kurye fiyatları gönderinin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre, tercih edilecek kuryemodeline göre, gönderi özelliklerine göre değişmektedir. SYS Kurye firmamız tecrübesi, deneyimi, altyapısı ve özverisiyle bölgenin en kaliteli hizmetini sağlamakta, bunu yaparken bütçe dostu fiyat politikası izleyerek en uygun fiyatlı İzzetpaşa kurye olmayı başarmaktadır.

İzzetpaşa Kurye Hizmeti

Zorlu trafik koşullarının her geçen gün hayatlarımıza olan negatif yönlü etkileri artış göstermektedir. Özellikle büyük şehirlerin artmakta olan nüfus oranı sebebiyle sadece bireysel araçlar değil, toplum ihtiyaçlarını karşılamak için hizmete sunulan ticari araçlar ve otobüslerde bu karmaşada yerini almaktadır. Okul servisleri ve çalışanlar için kullanılan servislerde eklenince trafik sorunları artıyor. İzzetpaşa kurye firmamız hizmet faaliyetlerini başlatmadan önce özellikle bu trafik sorunlarına maruz kalan müşterilerine maksimum fayda sağlamak istemiştir.

Kurye hizmetlerini en doğru ve kaliteli şekilde uygulayarak müşterilerimizi memnun etmek birincil önceliğimiz olmuştur. İş kalitesi yüksek bir ekiple kaliteli hizmetleri sizlere ulaştırmak bizler için çok önemlidir. Yaşam kalitemizi düşüren ve birçok olumsuz sonuçla bizi zorlayan trafik ve kalabalıklardan kurye hizmetlerimizle kurtularak, gönderilerinizi rahatlıkla teslim ettirebileceksiniz. Çok kısa sürelerde gerçekleştirilen teslimatlarınız ile rahat bir nefes alacaksınız.

Hızlı bir sistemde gönderilerinizi ulaştırmaya hedefleyen firmamız teslimatta hata oranlarını en aza indirgeyerek planlı hareket etmeyi çalışma şekli olarak benimsemiştir. Kaliteli hizmet için temel prensipleri uygulamaya koyduktan sonra güçlü bir ekip oluşturarak işimize devam etmiş bulunmaktayız. İzzetpaşa kurye olarak teslimat şekillerimizi de müşterilerimizin en üst düzeyde faydalanacağı bir biçimde çeşitlendirdik. Acil kurye, gece kurye, gündüz kurye ve vip kurye sunduğumuz hizmetlerimizden bazılarıdır. Ayrıca bölgede çok hızlı teslimatlar gerçekleştiren kuryelerimiz şehrin her bir bölgesine aynı hızda teslimat yapmaktadır.

Sadece şehir içi gönderileriniz değil aynı zamanda şehir dışına gönderim yapmak istediğinizde de uçak kargo imkanımızla teslimat yapmaktayız. Bu teslimat süreçlerinizde sormak istediğiniz her bir detay için müşteri destek hattımıza ulaşabiliyor ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabiliyor ücret tariflerini öğrenebiliyorsunuz. İzzetpaşa kurye müşteri hizmetleri aracılığıyla sizin için en ideal gönderimleri seçerek, ürünlerinizi rahatlıkla bizlere emanet edebiliyorsunuz.

Kaliteli hizmet verebilmemiz için en önemli nokta teslimatı gerçekleştirecek olan kuryelerin yol güzergâh bilgilerine hâkim olmaları ve sürüş tecrübelerinin yeterli düzeyde olması gerekliliğidir. İzzetpaşa kurye personelleri sahip oldukları vizyon ile gönderilerinizi trafik kurallarına riayet etmek şartıyla hatasız ve en hızlı şekilde yerlerine ulaştırmak ile görevlidirler. Eğer teslim edilmesi istenen paketler belirlenen ağırlık ölçüleri dışındaysa taşıma yapamayacaklardır. Bu durumda sizleri yine zorda bırakmıyoruz.

Araçlı kurye seçeneğimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ağırlıkları ve ölçüleri fazla olan paketlerinizi rahatlıkla araçlarımızda taşıyabilmekteyiz. Bazı hassas ürünleri de herhangi bir zarar görmemeleri için araçlarımızla teslim ediyoruz. İzzetpaşa kurye ile çalışmaya başladıktan sonra çok rahat edeceğiniz ve zaman tasarrufları sağlayacağınız bir sistem ile karşılaşacaksınız.

  • Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı
  • Şehirler arası gönderim imkânı
  • Müşteri destek hattı
  • Sigorta güvencesi
  • Tecrübeli çalışanlar
  • Araçlı kurye hizmeti
  • Vip gönderi ile çok daha hızlı teslimatlar
  • Gece teslimatları
  • Uygun ücret seçenekleri
  • Güvenilir hizmetler ile her zaman hizmetinizdedir.

Bulunduğumuz bölge itibariyle İstanbul’un insan ve araç kalabalığının etkilerinin en fazla göründüğü bir yerdeyiz. Saatler süren trafikler, bir yere ulaşmak için harcanan zamanlar, günlerce gelmeyen kargolar hayatımızı hep olumsuz etkiliyor. Tüm bu olumsuz etkilerden kurtularak yaşam standartlarımızı iyileştirmek ve çağın hızını yakalamak için bizleri ve kurye hizmetlerimizi mutlaka tercih ediniz. Anında ulaşabileceğiniz müşteri iletişim merkezimiz sayesinde hiçbir aşamada zorlanmayacaksınız. Günlük faaliyetlerinizde ve iş faaliyetlerinizde artık gecikmeler yaşamayacaksınız. Güvenilir, kaliteli ve hızlı bir İzzetpaşa kurye hizmeti ile çalışmanın ayrıcalıklarına ortak olacaksınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara