İçeriğe geç

İzzetpaşa Kurye

Şehirler çok hızlı bir değişime girmiştir. Özellikle İstanbul değişimin ve gelişimin en fazla olduğu yerlerdendir. İzzetpaşa İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olarak bütün bu değişimden ve gelişimden payına düşeni fazlasıyla almaktadır.

Lüks alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, kültürel alanlar, iş merkezleri, lüks daireler ve çok daha fazlası İzzetpaşagenelinde hayata ev sahipliği yapmaktadır. Teknoloji semtimizde birçok yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olmakta, yaşam standartlarının yoğun şekilde değişip gelişmesine sebebiyet vermektedir. Bu noktada ihtiyaçlar da farklılaşmakta, İzzetpaşa kurye uygulamaları gerek kurumsal gerekse bireysel olarak yoğun ilgi görmektedir.

Firmamız uzun yıllardır hem İzzetpaşa içerisinde hem de İzzetpaşa ile İstanbul’un diğer bütün semtleri arasında taşımacılık yapmaktadır. Yeni nesil kargo uygulaması olarak düşünülen kuryelerimiz günün her saatinde, yılın her döneminde sizin adınıza yollarda olmakta, avantajlı dünyasına sizleri de dahil ederek çağdaş çözümler sunmaktadır.

İzzetpaşa kurye uygulamalarımızın işleyişi son derece basittir. Bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişim kurar, randevu oluşturursunuz. Randevu saatinde kuryelerimiz adreste olur ve paketi teslim alarak teslimat için harekete geçerler. En hızlı şekilde alıcı adresine teslimat yaparak süreci sonlandırırlar. Bütün süreç hakkında dilerseniz bilgi sahibi olabilir, paketinizin nerde olacağını takip edebilirsiniz.

Şişli kurye uygulamalarımızla taşınabileceklerin sınırları son derece geniştir. En genel tabirle yasal olan her ürünün taşınması mümkündür. Yasal çizgiye sahip olmayan ve taşımacılık mevzuatına aykırı ürünlerinse taşınması mümkün değildir. Bu açıdan en fazla taşıdığımız ürünler arasında evrak, paket, numune, pasaport, ehliyet, ruhsat, eşya, ilaç, yemek, çiçek, meyve, yedek parça, hediye, diş malzemeleri, davetiye, laboratuvar test ürünleri, anahtar ve daha fazlası bulunmaktadır.

Hizmet detaylarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. İsterseniz İzzetpaşa içindeki bir adresten diğerine paketlerinizi taşıyabiliriz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunan ve İzzetpaşa’dakiadrese gelmesi gereken gönderiyi adınıza alıp getirebiliyoruz. Hatta birkaç adreste imzalanması, görülmesi, dağıtılması gereken gönderiler için de hizmet verebiliyoruz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızda yer ve zaman sıkıntısı yoktur. İstanbul’un her noktası kapsama alanımızdadır. Bütün sektörlerde bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz tarafımızdan kurye desteği alabilmektedir. Bizler de herkese hitap edebilmek adına sürekli kendimizi geliştiriyor, farklı kurye modelleriyle her ihtiyaca cevap verebiliyoruz.

İzzetpaşa normal kurye modelimiz daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi gereken, çok acil olmayan gönderilerde tercih edilmektedir. Bölgelere göre değişmekle birlikte en geç 180 dakikada teslimatlarımız yapılmaktadır. İzzetpaşa ekspres kurye modelimiz daha hızlı olup aciliyeti yüksek gönderilerde tercih edilmektedir. Bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında paketleriniz bir adresten alınıp diğer adrese teslim edilmektedir.

İzzetpaşa VİP kurye modelimiz çok daha hızlı olup teslimatlarımız 45 ila 60 dakika arasında değişmekte, en kısa sürede paketleriniz alıcısına ulaşmaktadır. İzzetpaşa gece kurye ile ise hizmetlerimiz 7 gün, 24 saat aktif hale gelmektedir. Hız değil, güvenlik ön planda olup bölgelere, yol ve hava koşullarına göre en kısa sürede paketler alıcılarına ulaşmaktadır.

kurye fiyatları gönderinin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre, tercih edilecek kuryemodeline göre, gönderi özelliklerine göre değişmektedir. SYS Kurye firmamız tecrübesi, deneyimi, altyapısı ve özverisiyle bölgenin en kaliteli hizmetini sağlamakta, bunu yaparken bütçe dostu fiyat politikası izleyerek en uygun fiyatlı İzzetpaşa kurye olmayı başarmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×