İçeriğe geç

Yavuz Selim Kurye

Yavuz Selim Kurye
Yavuz Selim Kurye

Yavuz Selim kurye olarak tecrübeli ekimizle İstanbul’un her semtine gönderilerinizi güvenle teslim ediyoruz. Müşteri temsilcimizle ne zaman isterseniz irtibat kurabilir ve gönderi siparişi verebilirsiniz. Ekiplerimiz sizin için kuryelerimizi ayarlar ve istediğiniz saatte adresinizde olacak şekilde teslimat planı oluşturulur.

Hangi saat olursa olsun ister mesai saatleri isterseniz gece yarısı gönderinizi ulaştırmak için bizi arayın fark etmez. Hizmetimiz kesintiye uğramadan devam eder. Yıllarıdır bu sektörde öncü firmalar arasında yerimizi alırken dikkat ettiğimiz en önemli husus müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleridir. Bunları iyi gözlemliyor ve hizmet unsurlarımızı bunlara göre ayarlıyoruz. Bu sayede hem kaliteli hem de verimli çalışmalar yapabiliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız onca yıldır, onlara bizden hizmet almalarının avantajını yaşatıyoruz:

  • Dakik hizmet veriyoruz.
  • Paketlerini güvenle taşıyoruz.
  • Kişisel bilgilerinin gizliliğine özen gösteriyoruz.
  • Teslimat süreci içinde bizimle iletişim kurabilme imkânı veriyoruz.
  • Küçük, büyük fark etmeksizin bütün gönderilerde yardımcı oluyoruz.
  • Şehir içi veyahut dışı aynı gün içinde teslimat yapıyoruz.

Yavuz Selim kurye uygulamamızla hem kurumsal hem de bireysel gönderileri en kısa sürede istenen adrese ulaştırıyoruz. Taşıdığımız pek çok farklı ürün oluyor. İçerik yönünden acil olanlar, kırılabilecek kategoride olanlar, kimlik bilgileri gibi gizlenmesi gerekenler, işletmelerin ürün örnekleri, sözleşmeler gibi pek çok farklı içeriği özenle taşıyoruz. Kuryelerimiz titizlikle gönderilerinizi alıyor ve yine aynı titizlikle alıcısına teslim ediyor.

Yavuz Selim kurye uygulamamızın başarılı şekilde devam etmesinin ardında hem donanım olarak hem de yazılım olarak teknolojiyi takip etmemiz yatıyor. Sistemlerimizi yeniliyor ve günümüz şartlarına uyum gösteriyoruz. Profesyonel ekibimiz eksiklerimizi tamamlayarak her zaman kaliteli hizmet verebilmemiz için çalışıyor.

Deneyimlerimiz yeniliklerle birleşince ortaya hem bizim hem de müşterilerimizin istediği yüksek kalitede hizmet çıkıyor. Memnuniyet odaklı olan firmamızın arzu ettiği netice de alınmış oluyor. Talepler arttıkça filomuzu genişletiyor, hizmet verdiğimiz mahalle sayısını her geçen gün arttırıyoruz.

Yavuz Selim Kurye Hizmeti

Yavuz Selim kurye uygulamamız ile paketinizin güncel durumunu takip edebilirsiniz. Özellikle şehir dışına gönderiminiz varsa size verdiğimiz takip numarası ile takip edebilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde aynı gün içinde de şehir dışına teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Paketlerinizin boyutu motosiklete sığamayacak şekilde olursa araçlarımızla yardımcı oluyoruz.

Yavuz Selim kurye sistemimiz sayesinde yoğun trafikte dahi hızlı bir şekilde yol alabiliyoruz. Kuryelerimizi alanında tecrübeli kişilerden seçiyoruz. Kuryelerimizin deneyimi, manevra kabiliyeti yüksek motosikletlerimizin desteği ve kurum içi ekiplerimizin yönlendirmesiyle en hızlı şekilde ulaşım sağlıyoruz. Kullandığımız navigasyon sistemi ile de en doğru rotasyonu çıkarıyoruz.

Ekibimizin birbiriyle olan uyumu, güçlü iletişim kabiliyeti ve teslimat süreçlerinde her adımı titizlikle yönetmeleri geçmişten günümüze müşteri memnuniyetini getirmiştir. Taleplere göre artan semt hizmetlerimizle ve hızlı teslimat çalışmalarımızla müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

Yavuz Selim kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Müşterimizin göndereceği paketin boyutunu ve ağırlığını hesaplıyoruz. Paketin teslim edileceği adresin mesafesine bakıyoruz. Teslimatın hangi hızda gerçekleştirileceğini göz önünde bulunduruyoruz. Bu ve benzer hizmet unsurlarını hesaplayarak müşterimizin kullandığı hizmet kadarının ödemesini talep ediyoruz.

Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler vererek aynı zamanda makul ödeme koşulları oluşturarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda müşteri temsilcimiz hizmetlerimizle ilgili gerekli yönlendirmeleri yapar. Bize ulaştığınız andan itibaren hizmet almaya başlamışsınız demektir. 7/24 hazır olan kuryelerimiz istediğiniz anda size yardımcı olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara