İçeriğe geç

Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye
Mimaroba Kurye

Mimaroba kurye alanında hizmet veren firmamız sektörde bulunduğu süre içerisinde %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız müşteri odaklı çalışmalarla sektörün güvenilir ismi olarak kabul edilmektedir. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak firmamızın başarılı konumunu koruyoruz. Bildiğiniz üzere kurye olarak adlandırılan görevliler motosikletle paket taşıyor. Paketler farklı iki adres arasında taşınıyor. Paket taşıma işlemlerinde farklı türlerde eşyalar, ürünler taşınabiliyor.

Mimaroba kurye alanında farklı kategorilere ait paketler taşınsa da en çok taşınan paketler yukarıda yer aldığı gibidir. Kuryeler kısa sürede paket taşıma hizmeti vermektedir. Bu sayede acil teslim edilmesi gereken paketler kuryelerle taşınır.

Motor kurye olarak adlandırılan görevlilerin en önemli özelliği motosiklet ehliyetine sahip olmasıdır. Motosikletle yapılan taşıma işlemlerinde her kuryenin ehliyeti olmak zorundadır. Kuryeler aynı zamanda motosiklet kullanma tecrübesine de sahip olmalıdır. Firmamızda görevli kuryeler motosiklet kullanma tecrübesine sahip olduğu gibi bölgenin yol bilgisine de sahiptir. Bu sayede adres bulmakta zorlanmaz. Kuryeler adres bulmakta zorlanırsa çeşitli uygulamalar sayesinde adresi kolaylıkla bulmaktadır.

Kullanılan harita ve uygulamalar sayesinde zaman kaybı yaşanmaz. Kuryelerimiz firmaya olan sorumluluklarının bilincinde bireylerdir. Aynı zamanda her kuryemiz müşteriye karşı sorumluluklarını da yerine getirmektedir. Avrupa Yakası Kurye alanında hizmet veren ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olduğu için herhangi bir aksiliğin yaşanmasına müsaade etmemektedir. Büyükçekmece Belediyesi ilçe sınırları içinde paketler tam zamanında teslim alınır ve tam zamanında teslim edilir. Paketler kurye sorumluluğunda olduğu için gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Aynı zamanda paketlerin hareket durumu firmamıza anlık verilmektedir. Bu sayede paket takibi kolaylıkla yapılmaktadır.

Kurye hizmetlerimiz arasında geniş kapsamlı hizmetler bulunuyor. Firmamız tam donanımlı olması sayesinde bu çalışmaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Farklı iki adres arasında paket taşıyan firmamız aynı zamanda size ait paketleri başka bir adresten alabiliyor. Sizin adınıza gelen herhangi bir paketi bulunduğu adresten teslim alan kuryemiz kısa sürede paketi size teslim ediyor. Kuryelerimizle farklı paketler taşınabildiği gibi özel evrak, belge veya dosyalar da taşınabiliyor. Acil ulaşmanız gereken evrak, dosya veya belgeleri kuryelerimizle alabilirsiniz.

Kuryelerimiz evden eve, evden ofise ve ofisten ofise taşıma hizmeti veriyor. Eğer tahsil edilmesi gereken faturalarınız varsa kuryelerimiz faturaları tahsil ederek alınan ücreti size ulaştırıyor. Fatura ödemeleriniz için güvenilir kuryelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurye alanında hizmet veren ekibimiz her zaman en doğru çalışmalarla hizmet vermektedir.

Kurye avantajlı bir hizmettir. Kuryenin sunduğu avantajlardan faydalanmak için doğru kuryeyle çalışmak gerekir. Firmamız güvenilir ve tecrübeli kuryelerle hizmet vermektedir. Kuryelerimiz göreve alınmadan önce uzman ekibimizle görüşür. Uzman ekibimiz her zaman doğru ve güvenilir kurye seçimi yapmıştır. Kuryelerimiz sorumluluk bilincinde olan bireylerdir. Mimaroba kurye alanında hizmet veren tüm kuryelerimiz güvenilirdir. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin hasar alması önlenir. Aynı zamanda doğru ve planlı hareket eden kuryelerimiz zaman aşımını önler.

Tüm paketler vaktinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Maddi ve manevi kayba uğramamak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Oluşan herhangi bir aksilik sonrasında firmamız devreye girerek çözüm üretmektedir. SYS Kurye ile paketlerinizi güvende tutabilir, olası bir aksiliğin önüne geçerek maddi kayıp yaşamadan paketlerinizi teslim edebilir, teslim alabilirsiniz.

Mimaroba Kurye Hizmeti

Her ne kadar atalarımız “Vakit nakittir.” demişseler de zaman hiçbir çağda yirmi birinci yüzyıldaki kadar kıymet kazanmamıştır. Dakikalar içinde milyarlar kazanıp belki saniyeler içinde de bu miktar parayı ürüne çevirebilirsiniz. Popüler e-ticaret sitelerinden biri ya da kendi internet sitenizden satış yapıyorsanız bulunduğunuz şehrin içinde de birçok alıcınız ürünlerini bekler. Gönderdiğiniz ürün ya da belgenin acilen teslim edilmesi gerekebilir.

İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde şehir içi kargo göndermenin bile ne kadar fazla zaman gerektirdiğini hepimiz biliriz. Kargo şubesine giderken ziyan ettiğimiz uzun vakitler, evrak süreci de cabası. Sizleri bütün bu angaryadan kurtaracak klasik kargo şirketlerine göre hızlı bir alternatif olan Mimaroba kurye hizmetimizi sunuyoruz. Sistemimizi kullanarak yoğun iş temposunda kargo işlemleri için ayırdığınız emeği yarıya indireceksiniz. “Bugün evden çıkamam çünkü kargo bekliyorum.” korkutucu cümlesini kurmaya gerek bile duymayacaksınız artık.

Online alışveriş yapan birçok tüketici teslimat tarihini de göz önünde bulundurur. Aslında teslimat süresinin kısalığı ile ürün satışı doğru orantılıdır. Özellikle taze tüketilmesi tavsiye edilen besin maddelerini üretip onların satışını yapıyorsanız express kurye sizin için oldukça iyi bir seçenektir.

Gün içinde teslim edilmesi gereken bireysel ya da kurumsal acil evraklarınızı şehrin bir ucundan diğer ucuna mevcut kargo sistemlerinden çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Kargo firmasına gidip sıra beklemenize, mesai saatlerine göre hareket etmenize gerek kalmaz. Yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir hizmetimizle kargonuz belirttiğiniz adresten en kısa sürede alınarak tam zamanında teslim edilir.

Kargonuzun teslim saatini bildiğiniz için yapmanız gereken diğer işlerinize odaklanabilirsiniz. Camda ya da balkonda kargo yolu gözlemezsiniz.

Paketin ağırlığı ve teslim edileceği mesafe gibi bilgilerle ücret hesaplaması yapılır. Ücret, bu değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Mimaroba Kurye hizmetimizi almadan önce doğru verileri paylaşarak paketinizin gönderim için uygun olup olmadığını ve ödeme bilgisini kolayca edinmeniz mümkündür.

Günümüzde hem alış-veriş sitelerinden yapılan siparişlerin teslimatı hem de önemli ticari evrakların ulaştırılması sürecinde aksamalar yaşanıyor. Rekabetin yüksek olduğu bu dönemde hizmetlerinizi sunarken böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Mimaroba kurye seçeneğine başvurabilirsiniz.

Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış İstanbul’da hem şehir sakinleri hem de misafirler bu kültür mozaiğini keşfederek yaşamlarını sürdürmektedir. Farklı zaman dilimlerindeki mimari gelişmeler şehrin siluetine de yansımıştır. Bazı tarihi semtlerde sokakların çok yakın ve dar olmaları trafik sorununun içinden çıkılmaz bir hâl almasına sebep olmuştur. Fakat bu sokaklarda keşfedilmeyi bekleyen onlarca mağazalar ve sanatkârlar bulunmaktadır. Diğer taraftan ise büyük iş merkezlerinin ve sitelerin olduğu semtlerde nüfus yoğunluğuna da bağlı olarak dağıtım hizmetlerinde eksiklikler yaşanmaktadır. Hem tarihi semtlerde hem de iş merkezlerinin yoğun olduğu semtlerde yaşayanların aldıkları mal ve hizmetlerin ulaştırılmasında Mimaroba kurye hizmeti trafik sorununa çözüm sunmaktadır.

Mimaroba kurye hizmetiyle hem bu semtlerdeki mağazalarda satılan ürünler İstanbul’un farklı ilçelerine hızla ulaştırılıyor, hem de bu sakinlerin siparişleri aynı hızla kendilerine teslim ediliyor.

Mesai saatlerinde yoğun çalışan ve bu saatler dışında alışveriş yapmaya pek vakti olmayan insanlar için internet alışverişi büyük kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerle karşılıklı imzalanması gereken belgeler, hızlı bozulabilecek tüketim malları ya da yakınlarınızın özel günleri için hazırlayacağınız sürprizler için hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hukuki belgelerinizin zaman kaybetmeden karşı tarafa ulaşması işlerinizi daha hızlı yapmanıza katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerinizin sipariş ettikleri ürünlerin hızlı şekilde ellerine geçmesi firmanıza duyulan güveni artırarak tekrar alışveriş yaparken sizi tercih etmelerine sebep olacaktır.

Hem nüfus yoğunluğu hem de üretim kapasitesi göz önüne alındığında birçok ülkeden daha büyük şehir olan İstanbul’da Mimaroba kurye hizmetiyle fark yarata bilirsiniz. Bu süreçte yetkin personelimiz gönderilerinizi sizden teslim alarak güvenli şekilde varış noktalarına ulaştırmaktadır. Trafik sorununa takılmadan hızlı şekilde gönderilerinizi sahiplerine iletiyoruz.  Hem sizin hem de onların zamanından tasarruf sağlayarak sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmenize çalışmaktayız. Çocuklarınız için aldığınız oyuncakları ya da arkadaşlarınızın doğum günü hediyelerini hızlı bir şekilde sizlere ulaştırarak onlarla paylaşacağınız mutluluğu artırıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp