Anasayfa » Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye

Mimaroba kurye alanında hizmet veren firmamız sektörde bulunduğu süre içerisinde %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız müşteri odaklı çalışmalarla sektörün güvenilir ismi olarak kabul edilmektedir. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak firmamızın başarılı konumunu koruyoruz. Bildiğiniz üzere kurye olarak adlandırılan görevliler motosikletle paket taşıyor. Paketler farklı iki adres arasında taşınıyor. Paket taşıma işlemlerinde farklı türlerde eşyalar, ürünler taşınabiliyor. Genellikle moto kuryelerle taşınan paketler:

  • Kimlik
  • Pasaport
  • Belge
  • Evrak
  • Dosya
  • Çiçek
  • Pasta
  • Telefon
  • Fatura

Mimaroba kurye alanında farklı kategorilere ait paketler taşınsa da en çok taşınan paketler yukarıda yer aldığı gibidir. Kuryeler kısa sürede paket taşıma hizmeti vermektedir. Bu sayede acil teslim edilmesi gereken paketler kuryelerle taşınır.

Motor kurye olarak adlandırılan görevlilerin en önemli özelliği motosiklet ehliyetine sahip olmasıdır. Motosikletle yapılan taşıma işlemlerinde her kuryenin ehliyeti olmak zorundadır. Kuryeler aynı zamanda motosiklet kullanma tecrübesine de sahip olmalıdır. Firmamızda görevli kuryeler motosiklet kullanma tecrübesine sahip olduğu gibi bölgenin yol bilgisine de sahiptir. Bu sayede adres bulmakta zorlanmaz. Kuryeler adres bulmakta zorlanırsa çeşitli uygulamalar sayesinde adresi kolaylıkla bulmaktadır.

Kullanılan harita ve uygulamalar sayesinde zaman kaybı yaşanmaz. Kuryelerimiz firmaya olan sorumluluklarının bilincinde bireylerdir. Aynı zamanda her kuryemiz müşteriye karşı sorumluluklarını da yerine getirmektedir. Mimaroba kurye alanında hizmet veren ekibimiz sorumluluklarının bilincinde olduğu için herhangi bir aksiliğin yaşanmasına müsaade etmemektedir. Büyükçekmece Belediyesi ilçe sınırları içinde paketler tam zamanında teslim alınır ve tam zamanında teslim edilir. Paketler kurye sorumluluğunda olduğu için gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Aynı zamanda paketlerin hareket durumu firmamıza anlık verilmektedir. Bu sayede paket takibi kolaylıkla yapılmaktadır.

Mimaroba kurye hizmetlerimiz arasında geniş kapsamlı hizmetler bulunuyor. Firmamız tam donanımlı olması sayesinde bu çalışmaları eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Farklı iki adres arasında paket taşıyan firmamız aynı zamanda size ait paketleri başka bir adresten alabiliyor. Sizin adınıza gelen herhangi bir paketi bulunduğu adresten teslim alan kuryemiz kısa sürede paketi size teslim ediyor. Kuryelerimizle farklı paketler taşınabildiği gibi özel evrak, belge veya dosyalar da taşınabiliyor. Acil ulaşmanız gereken evrak, dosya veya belgeleri kuryelerimizle alabilirsiniz.

Kuryelerimiz evden eve, evden ofise ve ofisten ofise taşıma hizmeti veriyor. Eğer tahsil edilmesi gereken faturalarınız varsa kuryelerimiz faturaları tahsil ederek alınan ücreti size ulaştırıyor. Fatura ödemeleriniz için güvenilir kuryelerimizi tercih edebilirsiniz. Kurye alanında hizmet veren ekibimiz her zaman en doğru çalışmalarla hizmet vermektedir.

İstanbul Kurye avantajlı bir hizmettir. Kuryenin sunduğu avantajlardan faydalanmak için doğru kuryeyle çalışmak gerekir. Firmamız güvenilir ve tecrübeli kuryelerle hizmet vermektedir. Kuryelerimiz göreve alınmadan önce uzman ekibimizle görüşür. Uzman ekibimiz her zaman doğru ve güvenilir kurye seçimi yapmıştır. Kuryelerimiz sorumluluk bilincinde olan bireylerdir. Mimaroba kurye alanında hizmet veren tüm kuryelerimiz güvenilirdir. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin hasar alması önlenir. Aynı zamanda doğru ve planlı hareket eden kuryelerimiz zaman aşımını önler.

Tüm paketler vaktinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Maddi ve manevi kayba uğramamak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Oluşan herhangi bir aksilik sonrasında firmamız devreye girerek çözüm üretmektedir. SYS Kurye ile paketlerinizi güvende tutabilir, olası bir aksiliğin önüne geçerek maddi kayıp yaşamadan paketlerinizi teslim edebilir, teslim alabilirsiniz.