İçeriğe geç

Feriköy Kurye

Feriköy Kurye
Feriköy Kurye

Modern çağımızda oldukça önemli bir noktada bulunmakta olan profesyonel kurye hizmetleri, pek çok farklı sektör ve iş dalları içerisinde oldukça kritik bir konumda yer almaktadır. Birçok farklı tarz ve çeşitte hizmetleri ile öne çıkmakta olan profesyonel kurye firmaları da bu noktada oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir. Dünyanın pek çok farklı noktalarında olduğu gibi ülkemiz Türkiye’de de oldukça büyük bir popülariteye sahip olan kurye hizmetleri, özellikle ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul bünyesinde de kullanılmaktadır.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Feriköy bölgesi için motosikletli kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, Feriköy kurye çalışmalarında da oldukça nitelikli ve yetkin seviye hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Kurye hizmetlerinde kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan firmamız, oldukça zengin içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyeti için sektör bünyesindeki hizmetlerine de canla başla devam etmekte olan işletmemiz, doğrudan hizmet odaklı çalışmalarını da kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Günümüzde dünyanın birçok farklı noktasında pek çok çeşitli profesyonel markalar tarafından hayata geçirilmekte olan motosikletli kurye hizmetleri, çeşitli teknik ürün ve evrakların genel taşıma hizmetleri için oldukça önemli bir konumdadır. Herhangi bir teknik materyal ve malzemenin varış noktasına oldukça hızlı ve kolay bir şekilde taşınmasına olanak tanıyan bu gibi çalışmalar, ülkemizde de oldukça kritik bir konumda bulunmaktadır. Acil evrak taşımacılık hizmetlerinde de oldukça büyük oranda kullanılmakta olan bu gibi hizmetler, SYS Ekspres Kurye işletmemiz bünyesinde de pek değerli müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Temel olarak kurye hizmetleri kapsamında haftanın her günü ve günün her saati sınırsız bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan SYS Ekspres Kurye markamız, kendi sektöründe lider ve öncü işletmelerin de başında gelmektedir. 7 gün ve 24 saat oldukça etkin bir şekilde motosikletli kurye hizmeti vermekte olan firmamız, kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Oldukça yüksek seviyede kalite ve hizmet standartlarını da marka çatısı altında ihtiva etmekte olan firmamız, Feriköy kurye işlerinde pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Özellikle Feriköy bölgesi motosikletli kurye hizmetleri kapsamında oldukça başarılı seviyede çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarında hizmet vermekten onur duymaktadır. Oldukça modern ve yenilikçi seviyedeki teknik hizmet standartları ile kendi alanında en popüler işletmelerin başında gelmekte olan firmamız, sektörü bünyesinde de en başarılı firmalar içerisinde yer almaktadır. Kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olan firmamız, Feriköy kurye işlerinde müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Feriköy bölgesi için motosikletli kurye çalışmaları alanında doğrudan genel müşteri memnuniyetini odak alan çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan SYS Ekspres Kurye firmamız, oldukça geniş donanımlı ve zengin bilgi içerikli bir işletme internet web sitesine de sahiptir. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamızın Feriköy kurye hizmetlerine;

  • İşletme internet web sitemiz,
  • Kurumsal e-mail adresimiz,
  • Firma GSM telefon numaramız veya
  • Genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.

Feriköy Kurye Hizmeti

Tüm dünyada gelişen teknoloji ile birlikte haberleşme süreleri ve ulaşım süreleri başta olmak üzere birçok sistemde hız oranı artmakta ve işlemler çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. E-ticaretin gelişmesi sebebiyle insanlar pratik bir şekilde alışveriş yapıyor ve aynı pratikliği teslimat aşamasında da talep ediyor. Feriköy kurye ekibi olarak gönderilerinizi hızlı bir şekilde ve tam zamanında yerine ulaştırarak bekleme sürelerinizi kısaltıyor, işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Hizmetlerimize her geçen gün yeni uygulamalar ekleyerek müşteri memnuniyetini ve iş kalitemizi arttırmayı hedeflemekteyiz. 7/24 çalışma sistemimiz ile istediğiniz zamanlarda istediğiniz yerlere teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Şehir içinde tüm lokasyon bilgilerine hâkim kuryelerimiz sayesinde kolaylıkla paketlerinizi ulaştırıyoruz. Feriköy kurye olarak sadece şehir içerisinde değil şehirlerarası gönderilerinizin de kabulünü yapmaktayız. Anlaşmalı hava kargo firmalarıyla paketleriniz yerine ulaştırılmaktadır.


Gece gündüz sizler için çalışmakta olan şube ekibimiz güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışlarıyla sizlere her konuda destek olmaktadır. Teslimatlarınız için bizleri aradığınız andan itibaren ihtiyaçlarınızı doğru olarak belirleyen müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgilendirmeleri size yapmaktadır. Gönderilerinizin ağırlıklarına göre ve teslim edilecekleri lokasyonlara göre fiyat tarifelerimiz hakkında bilgilendirilmektesiniz. Feriköy kurye ekibmiz gönderilerinizi taşımakta zorluk yaşarsa bu noktada araçlı kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Araç ile teslim aldığımız ürünlerinizi yine çok kısa sürelerde yerine ulaştırmaktayız.

Taşıma işlemleri süresince sigorta kapsamında olan gönderileriniz güvenli bir şekilde korunmaktadır. Evrak işlemlerinizde tamamlanması gereken bir duruma ihtiyacınız olursa kuryelerimiz bu konuda size yardımcı olmakta ve evraklarınızı tekrar size ulaştırmaktadır. Bu sayede sizlerde diğer işlerinize yoğunlaşabilmektesiniz. Standart, vip, acil, gece, nöbetçi gibi kurye hizmetlerimiz ile istediğiniz her zamanı değerlendirebiliyorsunuz. Teslimat işlemleriniz tamamlanana kadar detaylı bilgi için iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.


Feriköy kurye ailesi olarak müşterilerimize en doğru ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Kuryelerimiz hızlı hizmet sunarken can ve mal güvenliğini tehlikeye atacak girişimlerde bulunmamaya özen göstermektedirler. Kurallara riayet eden ekibimiz hasarsız bir şekilde paketlerinizi yerine ulaştırmaktadır. Taşınması yasak ürünler taşınmamaktadır. Tecrübeli kuryelerimiz bilgileri ve teknik donanımlarıyla teslimat sürelerini kısaltmaktadır.

Teslimatların gece veya gündüz yapılması hizmet kalitesinden herhangi bir ödün vermemektedir. Şube çalışanlarımız ve kuryelerimiz koordineli bir şekilde çalıştıkları için işlemleriniz minimum hatayla tamamlanmaktadır. Bu çalışma sistemi ile birlikte kalite kaçınılmaz olmaktadır. Kullanılan motor ve araçların rutin kontrolleri ve bakımları yapılmaktadır. Hem kuryelerimiz tarafından teknik kontroller yapılmakta hem de denetim ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Feriköy kurye sistemlerini tercih etmeniz sizlere çeşitli kazanımlar sağlayacaktır.

•7/24 destek hattı
•Gece gönderi kabulü ve teslimat seçenekleri
•Avantajlı fiyatlar
•Tecrübeli personel
•Güvenli taşımacılık ve teslimat
•Motor kurye veya araç ile teslimat seçenekleri
•vip hizmet
• Kaliteli hizmet
• Sigorta hizmetleri ile Feriköy kurye her zaman siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmektedir.


Zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın her daim sizlerin isteklerini gerçekleştirmek istemekte ve bunun için çalışmaktadır. Tüm ekibimiz olası her sorunda kalıcı çözümler sunarak sizleri mağdur etmemektedir. Hizmetlerimizin tamamı hakkında detaylı bilgilere Feriköy kurye müşteri destek hattımızı arayarak ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Teslimatlarımızın tamamı bütçe dostu fiyatlardan oluşmaktadır. Çoklu gönderim işlemlerinizde kampanyalı ödemelerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketler için özel gönderim seçeneklerimizi denemelisiniz. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücretleri farklılık göstermektedir. Dilerseniz şubelerimizi ziyaret ederek kaliteli hizmeti yerinde görebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla gönderilerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp