İçeriğe geç

Pangaltı Kurye

Pangaltı Kurye
Pangaltı Kurye

İstanbul’un her noktasına kesintisiz hizmet veren firmamız Pangaltı kurye hizmetiyle de her zaman yanınızda. Son model motorlarımız ve işini iyi bilen çalışan kadromuzla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Gelişmeleri daima yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza uygun çözüm alternatifleri sunuyoruz.

Motor kurye hizmetimiz ile girilmesi zor olan dar sokaklardan kolay bir şekilde geçiyor ve yoğun trafiklere takılmıyoruz. Gönderinizin sağlam bir şekilde alıcısına ulaştırılması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Garantili hizmetlerimiz ile de sizleri her zaman memnun ediyoruz. Pangaltı kurye hizmetlerimiz sırasında problem yaşamanız durumunda problemi kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Pangaltı kurye hizmetleri; gönderilerinizi alıcısına kısa sürede ve sorunsuz şekilde ulaştıran bir hizmet çeşididir. Tabi kaliteli hizmet almak için tercih ettiğiniz firma da çok önemlidir. Yanlış kurye firması tercih etmeniz durumunda gönderiniz alıcısına uzun sürede teslim edilebilir, sorunsuz şekilde teslim edilebilir, hatta hiç teslim edilmeyebilir. Tercih ettiğiniz kurye firmasının şu özelliklere sahip olmalı:

  • Gerekli tecrübe ve deneyime sahip
  • Garantili bir şekilde hizmet vermeli
  • Çalışanları müşterilere karşı her zaman çözüm odaklı yaklaşmalı
  • Teknolojinin avantajlarından etkin bir şekilde faydalanmalı
  • Motorlarının bakımlarını her zaman yaptırmalı ve sürücüsünün can güvenliğini sağlamalı
  • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmalı
  • Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmalı
  • 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeli
  • Gönderinin son durumu hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmalı

Tabi bu özelliklerin hepsine sahip bir firma bulmak pek kolay değil. Ancak Sys Kurye olarak tüm bu özelliklere sahip olup profesyonel bir şekilde Pangaltı kurye hizmeti veriyoruz. Sizlerden almış olduğumuz dönüşler doğrultusunda kendimizi daha fazla geliştirerek sektörde ön plana çıkıyoruz.

Kurye hizmetleri sadece gönderi teslimatı yapmaz. Aynı zamanda gerekli işlemlerinizi en kısa sürede tamamlar. İşlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. İş yükünüzü hafifleterek sevdiklerinizle ve ailenizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

İşlemlerimiz esnasında sürekli size bilgilendirmeler yaparak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması için çok çalışıyoruz. Gece gündüz demeden çalışarak en çok ihtiyacınız olduğu zamanlarda bile yanınızda oluyoruz. Kurye hizmetimizi sizlere daha iyi şekilde sunmak için ekip arkadaşlarımıza düzenli şekilde eğitimler veriyoruz. Sınavlar yaparak profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Uzun yıllardır bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübelerle sizlere her zaman yardımcı oluyoruz.

Pangaltı kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Piyasaların oldukça hareketli olduğu günümüzde bizler fiyatlarımızı sabit tutarak sizlere ekonomik açıdan destek oluyoruz. Aldığınız hizmete göre fiyatlandırmalar yaparak gereksiz yere ücret ödemenize engel oluyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutmamızın yanında düzenli şekilde kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmanız çok kolay. WhatsApp hattımızdan ya da telefon numaramızdan dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezinde 7/24 hizmet veren ekibimiz sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Anlaşma sağlandığı takdirde verdiğiniz adres bilgisine en yakın olan kuryemizi yönlendirmektedir. Adresinize kısa süre içinde gelen kuryemiz gönderinizi alarak alıcısına teslim etmek üzere yola çıkmaktadır. Gönderi alınıp direkt teslim etmek üzere yola çıktığı için işlemlerimiz hem kısa sürede hem de sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir.

Pangaltı Kurye Hizmeti

Kurye faaliyetlerinin sürekli olarak artış göstermekte olduğu günümüzde bizlerde bu artışa katkı sağlamaktayız. Birçok işimizi hızlandıran bize pratiklik kazandıran bu hizmetler sayesinde günlük hayatımızda ve iş faaliyetlerimizde özellikle acil durumlarda zaman tasarrufları sağlamaktayız. Endişe duymadan kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılan teslimatlarımız ile rahat bir nefes alıyoruz. Pangaltı kurye İstanbul’un en yoğun bölgesi içerisinde yer alan bir konumu kapsamaktadır.

Yoğunluk ile beraber yaşanan trafik problemleri standart işlerimizi yapmamızı bile bazen etkilemektedir. Kurye ekibimiz bu yoğunluk ve kaos içerisinde müşterilerinin isteklerini ve memnuniyetlerini esas alarak hizmet vermektedir. Hızlı olmanın yanında güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak en önemli kurallarımızın başında gelmektedir. Ülkemizde ve dünyada uygulanmaya başlayan en güncel kurye hizmetlerini Pangaltı kurye olarak sizlere ulaştırmaktan büyük bir memnuniyet duymaktayız.

Hizmetlerimizin tamamı 7/24 olarak uygulanmaktadır. İhtiyacınız olan her an bizlere ulaşabilir ve kurye talebinde bulunabilirsiniz. Acil kurye, araçlı kurye, aynı gün teslim kurye, nöbetçi kurye, havalimanı kurye hizmetleri başta olmak üzere her geçen gün sayısını arttırdığımız uygulamalarımız sizleri beklemektedir. Vip ve özel kurye seçenekleri ile değerli evrak ve eşyalarınızı gönderebilir ve gece kurye hizmetiyle gündüz yetişemediğiniz işlerinizi çok kısa sürelerde tamamlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize teslimat sürelerince ulaşarak gönderiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göndermek istediğiniz ürünleriniz Pangaltı kurye ekipleri tarafından taşınamayacak ölçülerde ise arabalı kurye seçenekleri sizleri beklemektedir. Ağırlık ölçülerinden bağımsız olan olarak hassas nitelikli olan ürünlerinizi de araçlı kurye ile teslim ettirmek isteyebilirsiniz. Motor ve araçlı kurye yöntemlerinin her ikisinde de paketleriniz gerekli koruma tedbirleri ile korunmaktadır. Ayrıca taşıma sürelerince eşyalarınız sigorta kapsamına dahil edilmektedir.

Pangaltı kurye ekibimizin tamamı deneyimli personellerden oluşmaktadır. Yol tecrübeleri ve iş ahlakları sebebiyle en doğru şekilde yerine ulaştırdıkları gönderiler sayesinde sizlerde başka işlerinize vakit ayırabileceksiniz. Motor ve araç kullanım sürelerince trafik kurallarına uyum aksatılmamakta ve güvenilirliğimizi tehlikeye atacak tüm davranışlardan kaçınılmaktadır. Faydalanmak istediğiniz kurye teslim şekillerimiz içerisinde yer alan motor ve araçlarımızın tamamının rutin bakım işlemleri sürekli olarak takip edilmektedir.

Kuryelerimiz ve diğer araç sahipleri için oluşabilecek negatif durumlardan özenle kaçınılmaktadır. Yoğun trafiklerde dahi en hızlı şekilde teslimat yapabilmeyi hedefleyen ekiplerimiz kaliteden ödün vermemektedir. Özel işlemleriniz veya şirket işlemleriniz için kurye hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz. Çoklu gönderim yapmak istediğinizde size özel hazırlanmış tarifeler hakkın bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ve kurye personellerimiz ihtiyacınız olan tüm konularda çözüm odaklı bir anlayış sunarak sizleri memnun etmektedir.

Çeşitli avantajları bünyesinde barındıran Pangaltı kurye köklü ve profesyonel bir firmanın çatısı altında yer almaktadır. Her yeni hizmet atılımında kurumsal bir kültür bilinciyle hareket etmekte ve müşterilerine sınırsız hizmeti ulaştırmaktadır. Gece ve gündüz zaman ve mekân ayrımı yapmaksızın durmadan çalışan ekibiyle, Vip gönderim hizmetleri ve sigorta teminat güvencesiyle her aşamada ihtiyaçlara yönelik olarak hareket etmekteyiz.

Müşteri geri dönüşlerimiz ile aldığımız takdirlerden mutlu olmakta ve daha çok özveriyle çalışmaktayız. Her yeni günde hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyor şehir içi ve şehir dışında sayısız lokasyona ulaşım sağlıyoruz. Güvenliği ve kaliteyi tercih eden herkesi kurye hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Gönderi ücretlerimizin tamamı makul değerlerde olup gidilecek mesafeye göre değişiklikler göstermektedir. Detaylı bilgi almak ve isteklerinizi iletmek için Pangaltı kurye ekibimizi arayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp