İçeriğe geç
Anasayfa » Beşyüzevler Kurye

Beşyüzevler Kurye

Beşyüzevler kurye hizmetlerimizle uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyor, her gün kendimizi daha ileriye taşıyarak müşterilerimizi dünya standartlarında uygulamalarla tanıştırıyoruz. Gaziosmanpaşa’nın özellikle küçük sanayi işletmeleriyle öne çıkan semtinde hem bireysel hem de kurumsal olarak kurye talebi çok fazla olmaktadır ve SYS Kurye olarak ilk günden bu yana ortaya çıkan ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

SYS Kurye olarak çalışmalarımızı belli bir sistem dahilinde yürütüyoruz ve genel itibariyle hizmetlerimiz şöyle işliyor:

  • İletişim kanallarımız her zaman sizleri bekliyor ve çağrı merkezimize ulaşarak bir kuryeye ihtiyacınız olduğunu belirtiyorsunuz.
  • Ardından ekiplerimiz ne zaman, hangi adresler arasında, nasıl bir paketin taşınmasını istediğinize dair detaylar istiyorlar.
  • Vereceğiniz detaylara göre fiyat belirleniyor ve tarafınıza ulaştırılıyor.
  • Fiyat teklifimizi de kabul etmeniz halinde randevu oluşturuluyor ve randevu saatinde kuryemiz paketin teslim alınacağı adreste oluyor.
  • Paketi teslim alan kuryemiz teslimat adresine doğru yola çıkarak vaat edilen süre içinde teslimatını gerçekleştiriyor.
  • Teslimat yapıldığında taraflara bilgilendirmede bulunuluyor.

Beşyüzevler kurye faaliyetlerimizi bir sistem dahilinde devam ettiriyor olsak da önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle sizlerin ihtiyaçlarına en uygun karşılığı vermeye çabalıyor, gereken esnekliği gösterebiliyoruz.

İsterseniz Beşyüzevler ya da başka bir semtteki istediğiniz adresten tarafınıza ulaştırılacak paketleri alıp size getirebiliriz. İsterseniz sizden alacağımız paketi İstanbul’un herhangi bir adresine teslim edebiliriz. Birden fazla adrese dolaşılıp dağıtılması gereken paketlerinizi belli bir sürede dağıtabiliriz. Hatta farklı adreslerde, farklı kişilerin imzalaması gereken evrak benzeri paketleri adınıza dolaştırarak yardımcı olabiliriz.

Beşyüzevler kurye alanında her biri deneyim sahibi, işini severek yapan, sürekli hizmet içi eğitimlerle güncel, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Hem çağrı merkezimizde hem de sahada taşımacılık sürecinin en hızlı, en güvenli ve en kaliteli şekilde yürütülmesine önayak oluyoruz.

Teknoloji kurye sektöründe de sürekli değişikliklere, gelişmelere neden olmaktadır. Firmamız modern bir Bayrampaşa Kurye olarak çağın en son olanaklarını kullanmakta, araçlarını donatmakta, adres bulmadan takibe kadar her kademede en modern uygulamaları müşterilerine taşımaktadır.

İstanbul Kurye alanında amacımız kendini ayrıcalıklı görenlerin kuryesi olmaktır. Bunun için farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, gönderilerinizin acillik durumuna ya da zamanına göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Normal Beşyüzevler kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesi yeterli gönderileriniz için en ekonomik çözümüzü sağlıyoruz. Bölgelere göre değişse de Beşyüzevler ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı vadediyoruz.

Hızlı Beşyüzevler kurye ile daha acil gönderilerinize çözüm sunuyor, İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi seri biçimde yol alıp 60 ila 90 dakika arasında teslimat vadediyoruz. Daha da acil talebiniz için Beşyüzevler acil kurye ile karşınıza çıkıyor, bölgelere göre değişiklik gösterse de 45 ila 60 dakikada teslimat yapmayı vadediyoruz. Çoğu kez daha da kısa sürede gönderilerinizi alıcılara ulaştırıyoruz.

Beşyüzevler gece kurye ile mesai saatleri dışında taşıma yapıyor, 7/24 bütün kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketleriniz için de Beşyüzevler arabalı kurye ile yardımcı oluyoruz.

Beşyüzevler kurye hizmetlerimizle taşımasını yaptığımız ürünlerin neredeyse sınırı yoktur. Bulundurulmasında ve taşınmasında yasal engel olmayan her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz. Evrak, dosya, kimlik, ruhsat, anahtar, elektronik eşya, telefon, bilet, hediye, gıda, tekstil, yedek parça, numune ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz. Her ihtiyacınızda bir telefon uzağınızda bulunuyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×