İçeriğe geç

Haliç Kurye

Haliç Kurye
Haliç Kurye

İstanbul’un iki yakasında adından sıklıkla söz ettiren Sys Kurye zaman içinde şehirlerarası hizmetleri ile de müşterilerin daima güvenle tercih edebildiği bir firma haline gelmektedir. Farkında olmadan hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan kuryeler aslında zamanımızdan tasarruf etmemiz konusunda oldukça yardımcı olmaktadırlar.

Özellikle trafiğin sürekli yoğun olduğu büyük şehirlerde tercih edilen motor kuryeler üzerine birçok farklı teslimat firması bulunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi teslimatı gerçekleştirilecek olan ürünleriniz içinde güvenilir bir firma tercih etmek oldukça önemlidir. Yeterli özenin gösterilmediği, dikkatsiz bir firmaya paketlerinizi emanet etmek çoğu zaman mağdur olmanıza sebep olabilir.

 Müşterilerimizin mağdur olmamaları adına Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan Haliç kurye daima müşteri odaklı çalışmalar yürüten disiplinli bir firmadır.

Müşteri odaklı çalışmalar yürüten Haliç kurye daima istediğiniz saatler arasında haftanın her günü hizmet vermektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde teslim edilmesini istediğiniz ürünlerinizin paketlenme aşaması, teslim edilecek olan ürünün kırılganlığına bağlı olarak sağlam ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin teslim edilmesini istedikleri saatler arasında kaliteli bir hizmet sunabilmek ve gereksiz gecikmeleri önlemek adına daima yeterli konum bilgisine sahip kişiler ile çalışmaktayız. Firmamıza bağlı kuryelerimiz sürücü belgesine sahip ve araç kullanımında yeterli tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz ürünleriniz gerekli paketleme işleminin ardından firmamıza ait depolarda teslim edilecekleri güne kadar bekletilmektedir. Bu bekleme sürecinde paketiniz güvenle korunmaktadır ve diğer paketler ile karışması durumu söz konusu değildir.

Kurye çalışanlarımız daima tek bir adresi esas aldıkları için paketinizin yol üzerinde kaybolması, başka bir adrese teslim edilmesi ya da herhangi bir hasarın meydana gelmesi durumu yaşanmaz. Kişiye özel yürütülen teslimatlar alanında profesyonel kuryelerimiz tarafından güvenli ve kaliteli bir şekilde teslim edilmektedir.

Kurye çalışanları daima güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem veren kişilerden oluşmaktadır. Firmamız olarak müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunabilmek adına çeşitli ürünlerin taşımacılığını güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız tarafından taşımacılığı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Küçük ve orta boy hediyelik eşyalar

● Kimlik ve pasaport

● Dosyalar

● Önemli belge ve evraklar

● Elektronik cihazlar

● Çiçekler

● Medikal ve sağlık ürünleri

Olmak üzere teslimatının gerçekleştirilmesi yasal olan daha birçok ürünün taşımacılığı Haliç kurye tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamıza bağlı kuryelerimizin can güvenliğini korumak ve trafikte tehlikeli kazaların yaşanmasını önlemek adına çok büyük ve ağır paketlerin taşımacılığını yapmamaktayız.

Firmamıza ait iletişim adresimizden bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve ürününüzün teslimata uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine ayrıca önem veren firmamız yıllardır içinde bulunduğu sektörde edinmiş olduğu çeşitli tecrübeler ile daha gelişmiştir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz 7/24 çalışma hizmetimiz ile sayısız teslimatları kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Haliç kurye müşteri görüşlerine önem veren müşteri odaklı bir firmadır. Bu sebeple günün her saati, internet adresimizde de bulunan telefon numaramızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız daima hizmetinize hazırdır.

Teslimat süreci hakkında bilgi almak istediğinizde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda ya da firmamız hakkındaki görüşlerinizi bildirmek istediğiniz taktirde iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız firmamız daima hizmetinize hazırdır.

Haliç Kurye Hizmeti

Teknolojik gelişmelerin neden olduğu değişimler zaman zaman tüm sektörlere yansımıştır. Bu değişimler nedeniyle hizmet sektörü oldukça geniş alanları kapsamaya başlamıştır. İstek ve taleplerdeki artış hizmet sektörünün dallanıp budaklanmasını da beraberinde getirmiştir. Özellikle yerinde hizmet anlayışı birçok sektörde kendine yer edinmiştir. Artık müşteriler birçok hizmeti evinde iş yerinde almaya alışır hale gelmiştir. Bu nedenle kurye hizmetine olan ihtiyaç artmış, bu alanla ilgili beklentiler de çoğalmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerin beklentilerini en yüksek düzeyde hizmetlerle karşılamaya odaklanan Haliç kurye, bu alanda kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor. 7/24 aralıksız çalışma sistemine sahip firmamız profesyonel ekip arkadaşlarıyla gece ve gündüz aynı kalitede hızlı ve güvenli hizmetler sunuyor. Kuryelik mesleğinin gerektirdiği tüm yeterliliklere sahip personellerimiz hizmet sürecinde müşteriyi memnun etmeye ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmeye özen göstermekteler.

Tüm hizmetlerini müşteri odaklı sunan Haliç kurye, teslimatın hızlı ve güvenli bir şekilde aksamadan gerçekleşebilmesi için daha çok motorlu kuryelerle hizmet vermektedir. Metropolümüzün neredeyse günün her saatinde yoğun olan bölgelerinden biri olan Haliç’te özellikle işe gidiş geliş saatlerinde trafik neredeyse hiç ilerlemiyor. Böylesi durumlarda teslimatın geç kalmaması, müşteriye söz verilen zamanda adrese ulaştırılabilmesi ve seri şekilde kısa zaman içerisinde birçok müşteriye hizmet verebilmek için motorlu kuryeler vasıtasıyla dağıtıma çıkmaktayız.

Trafiğe takılmadan arabaların girmekte zorlandıkları dar arka sokaklardan devam ederek teslimatı en kısa zamanda sahibine teslim eden kuryelerimiz hizmet verdikleri bölgeleri iyi tanıdıkları için herhangi bir sıkıntı yaşamadan görevlerini icra etmekteler. Güvenirliği ve hızlı hizmetiyle her daim müşterilerin beğenisini toplayan Haliç kurye, sizlere birçok avantajı bir arada sunuyor:

  • Güvenli taşıma
  • Hızlı teslimat
  • Tüm yasal süreçlere uygun taşıma
  • Ekonomik fiyat
  • Güler yüzlü personellerin profesyonel iletişimi
  • Müşteri ve çözüm odaklı çalışmalar

Kurulduğu ilk günden tüm işlemlerini yasal süreçlere uygun bir şekilde yürüten Haliç kurye, asla güvenirliğinden ve kalitesinden ödün vermemektedir. Zaman ve hız ayarını aynı anda kontrol altına almayı bilen personelimiz aynı zamanda hızını yalnızca yasal çerçeveler içerisinde artırmakta, böylece hem kendi hem de etrafındakilerin can güvenliğini aynı zamanda müşteriler tarafından onlara emanet edilen paketlerin de sağlamlığını muhafaza etmektedir.

Bu da işimize verdiğimiz ciddiyetin göstergesi olarak müşteriye yansımaktadır. Aynı zamanda personelimizin can güvenliğini tehlikeye atacak ve devlet tarafından taşınması yasaklanmış hiçbir ürünün teslimatını gerçekleştirmeyerek güvenirliğimizin bir daha ispatlamış oluyoruz. Firmamız yönetici ve profesyonel kurye kadrosu ile bir bütün olarak tüm hizmetlerde kalitesini konuşturmaktadır.

Müşterilerin beklentilerini iyice inceleyen ve kendini bu alanda her daim geliştiren yeniliklere açık dinamik ekibe sahip Haliç kurye, çeşitli kurye hizmetleriyle çalışmalarında keyfiyetin üstünlüğüne oldukça önem vermektedir. Hizmet öncesi ve sonrası müşterileriyle irtibatta kalan firmamız müşterilerimizin memnuniyet düzeyi ile ilgili bilgi alarak kendini daim güncel tutmayı başarmıştır. Mesleğinin gerektirdiği vasıfların hepsini taşıyan ekibimiz bu nedenle oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktadır.

Standart kurye hizmetleriyle birlikte özel kurye hizmetleri de sunan Haliç kurye, tüm acil durumlarda siz müşterilerin yanındadır. Aynı zamanda özel gizliliğe sahip paketlerin muhafazasında oldukça titiz olan kuryelerimiz bu paketleri sadece ve sadece almakla yetkili olan kişi veya birime teslim etmektedir. İster bireysel isterse de kurumsal müşterilerin firmamızı tercih etme nedenlerinin başında güvenli taşıma, hızlı teslimat, kurumsal çalışma prensibinin geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara