İçeriğe geç

Fındıklı Kurye

Fındıklı Kurye
Fındıklı Kurye

Modern hayatta zaman ve hız çok önemlidir. Fakat özellikle Fındıklı gibi nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğinin oldukça fazla olduğu bölgelerde hem hızlı olmak hem de zamanı verimli kullanmak oldukça zordur. SYS Kurye olarak bizler uzun yılların tecrübesi, deneyimi ve profesyonelliği ile Fındıklı kurye çözümleri üretiyor, müşterilerimize en hızlı işi en kısa zamanda yapma imkanı veriyoruz.

Fındıklı kurye uygulamaları yoğun trafikte hiçbir sekteye uğramaz ve istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşım sağlanır. Bunun için her birisi kurye alanında deneyim sahibi, eğitimlerini tamamlamış, Beyoğlu Belediyesi lokasyon bilgilerine tamamıyla hakim, modern teknolojileri en iyi şekilde kullanma yeteneği olan ve güler yüzlü hizmeti temel alan bir kadroya sahibiz. Profesyonel ekibimizle 7 gün 24 saat sizler adına yollarda yer alıyor, bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketlerinizi, hediyelerinizi, evraklarınızı ve diğer motorla taşınabilecek bütün yasal gönderilerinizi taşıyoruz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetlerimiz gün geçtikçe daha fazla ilgi görüyor. Bizimle bir kez iş birliği yapan müşterilerimiz de daimi iş ortaklarımız oluyor. Çünkü her birisi moto kuryenin avantajlarıyla tanışıyor.

Fındıklı kurye uygulamalarımızın avantajları söz konusu olduğunda hiç şüphesiz ilk akla gelen hızlı olmamızdır. Hız pek çok alanda başka avantajları da beraberinde getirir. Sürekli trafik kuyruklarının olması nedeniyle araçlarla İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak saatler alabilirken motorlarla trafiğe takılmadan, sadece kırmızı ışıklarda beklemek kaydıyla, yol alınabilir. Bu sayede en uzak noktalara dahi çok kısa sürede ulaşım sağlayabiliriz. Bu da sizlere aynı gün içinde halledilmesi gereken işlerinizi sorunsuz halletme fırsatı verir.

Kurye uygulamalarımız zamandan tasarruf sağlar. Bizler uzman ekibimizle sizin paketlerinizi taşırken sizler de asıl işlerinizle ilgilenir, en kısa sürede işlerinizi yaparsınız. Böylece mesainizi uzatmak, işinizi eve taşımak, hafta sonlarınızı ya da gecelerinizi işinize ayırmak zorunda kalmazsınız. Arta kalan zamanınızı hobilerinize ya da sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Uygulamalarımız diğer kargo ya da kurye uygulamalarıyla kıyaslandığında son derece uygun maliyetlidir. Bu sayede sizler gönderilerinizi bize taşıtarak bütçe tasarrufu yapmış, üstelik en iyi hizmeti en uygun fiyata almış olursunuz.

Gün geçtikçe daha popüler hale gelen kurye uygulamaları aslında kargolara bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Fakat zaman içinde bambaşka bir sektör haline gelmiş, farklı moto kurye uygulamalarıyla herkese hitap eden kurye çözümlerimiz ortaya çıkmıştır.

Firma olarak dinamik yapımızla sürekli kendimizi geliştiriyor, Fındıklı’dan İstanbul’un herhangi bir adresine gitmesi gereken ya da İstanbul’un herhangi bir noktasından alınarak Fındıklı’da bir adrese getirilmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. Hatta bir yerden imzalanıp gelmesi gereken evrakınızı sizden alıyor, imzalatıyor, yeniden tarafınıza teslim dahi edebiliyoruz. Dolayısıyla uygulamalarımızın detaylarını tamamen sizlerin ihtiyaçları belirliyor.

Fındıklı kurye uygulamalarımızla alakalı en fazla merak edilenlerden birisi fiyatlarımız olmaktadır. Moto kurye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekte, bunlar arasında özellikle mesafe etkili olmaktadır. Paketinizin hangi adresten alınıp hangi adrese bırakılacağına göre fiyatlandırmalarımız değişebilmektedir.

Fiyatlarımız üzerinde etkili olan bir diğer unsur kurye türüdür. Bizler birden çok motor kurye çeşidiyle hizmet veriyoruz. Paketlerinizin aciliyetine göre normal, ekspres kurye gibi seçeneklerimiz yanında mesai saatleri dışında taşınacak gönderileriniz için de gece motorlu kurye hizmeti veriyoruz. Her zaman en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fındıklı Kurye Hizmeti

Fındıklı kurye hizmetlerimizi alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve donanımlı motorlarımızla en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Sys Kurye olarak ihtiyacınıza yönelik hizmet ederek en zor zamanlarınızda bile yanınızda oluyoruz. Gece gündüz demeden çalışan şoförlerimizle sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurye işi güven ve profesyonellik isteyen bir iştir. Fındıklı kurye olarak yıllardır bu sektörde hizmet ettiğimiz için gerekli profesyonelliğe sahip olarak güvenilir ve hızlı teslimat yapıyoruz. Ulaşımın çok zor olduğu İstanbul’da gönderinizi istediğiniz yere dakikalar içerisinde teslim ediyoruz.

Gönderim nerde? Gönderim güvenilir şekilde teslim edildi mi? Ne zaman teslim edilir? Gibi sorularınız için anlık konum özelliğimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde kuryelerimizi anlık şekilde takip edebilir ve yaşanan durumlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Fındıklı kurye hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolay. Hizmetlerimizin aşamaları şunlardır:

  • Numaralarımızdan bizi aradığınız zaman 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı ekibimiz anında dönüş yaparak adres ve kimlik bilgilerinizi alır. Daha sonra konumunuza en yakın kuryemizi yönlendirir.
  • Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz, gönderinizi teslim alarak güvenilir şekilde motora yerleştirir. Verdiğiniz adres bilgilerinde göre yola çıkar.
  • Ortalama 1 saat içerisinde istediğiniz adrese gönderinizi teslim eder ve sizi durum hakkında bilgilendirir.

 Teslimat hakkında düşüncelerinizi, dilek ve şikayetlerinizi alarak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutarak memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Fındıklı kurye evrak, belge, dosya, çikolata, hediye gibi pek çok gönderinizi güvenilir şekilde taşımaktadır.

Fındıklı kurye olarak verdiğimiz diğer bir hizmetimiz de Vip kurye hizmetimizdir. Vip kuryelerimiz daha donanımlı araçlarla çalışarak minimum sürede teslimat yapmaktadır. Teslim edilmesini istediğiniz adresin konumu yakın ise 15 ile 30 dakika arasında teslim edilmesini istediğiniz adresin konumu uzak ise 30 ile 45 dakika arasında teslim ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeyerek sunduğumuz hizmetlerimizle sizler sayesinde her geçen gün büyüyoruz. İstanbul’un her semtine teslimat yapan Sys Kurye ile gönderileriniz emin ellerde. İşini bilen şoförlerimiz ve çalışma ekibimizle aradığınız hizmeti sunuyoruz.

Fındıklı kurye ile uzakları yakın ediyoruz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız acil ihtiyaçlarınızda da daima yanınızda olmaktadır. Acil ilaca ihtiyacınız mı var? Uçağa bineceksiniz ama kimliğinizi evde mi unuttunuz? Belgenizin imzalanması mı gerekiyor? Endişelenmenize gerek yok Sys kurye daima hizmetinizde.

Kısa sürede işlemlerinizi hallederek mutlu olmanızı sağlıyoruz. Makul fiyatlarla hizmet vererek ekonomik açıdan da yanınızda oluyoruz. Yaptığımız çalışmalarla sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Kurye fiyatları herkes tarafından pahalı bilinmektedir. Ancak biz uygun fiyatlarla hizmet vererek kalitemizden herkesin yararlanmasını sağlıyoruz. Piyasanın altındaki fiyatlarımızla müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Gönderinizin hacmine göre, teslim etmemizi istediğiniz yere ve tercih ettiğiniz kurye hizmetimize göre uygun bir fiyat belirliyoruz. Aldığınız hizmete göre fiyat biçerek, az mesafe için de çok mesafe parası vermenizi engelliyoruz.

7 gün 24 saat boyunca yanınızdayız. İstediğiniz saatte istediğiniz semtten bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan bir soru varsa, daha detaylı bilgi almak ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmetlerimizle sizleri her zaman mutlu ediyoruz. Taşıma yapılması için gerekli olan tüm belgeleri bulundurarak yasal şekilde taşıma yapıyoruz. Teslim edilmesini istediğiniz gönderinizi gizlilik kurallarına uygun şekilde teslim ediyoruz. Mahremiyete saygılı ve hızlı teslimatımızla herkes tarafından tercih edilen kurye firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp