İçeriğe geç

Sulukule Kurye

Sulukule Kurye
Sulukule Kurye

Sulukule kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmetler sunabilmek adına gece gündüz demeden uzman kadromuz ile çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları kurye hizmetlerinden memnun kalabilmeleri adına her zaman en üst seviye özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler, yüksek modelli ve bakımlı motorlar ve profesyonel elemanlarımız sayesinde her zaman kaliteli şekilde kurye hizmetleri sunabilme şansına sahip olmaktayız.

Sulukule kurye işletmesi olarak sipariş verilen ürünlerin eksiksiz ve hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamakta ve bu sayede kaliteli kurye hizmetini meydana getirmekteyiz. Ayrıca işletme olarak kurye elemanlarımızın sipariş verilen ürünleri teker teker kontrol etmesini ve eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız. Kaliteli kurye hizmeti sunabilmek en önemli hizmetler arasında yer almakta ve insanlar tarafından her zaman takdir toplamaktadır.

Sulukule kurye işletmesi olarak her zaman yüksek modelli ve bakımları zamanında yapılmış motorlar kullanmaktayız. Kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımları çok geniş yapıda bulunmakta ve istediğiniz her ürünün sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımları detaylı şekilde yapılandırılmakta ve güvenli hale getirilmektedir. Ürün taşıma haznelerinin güvenli hale getirilmesi için yumuşak zeminlerin, köpüklerin ve havalı ambalajların kullanılması çok önemli bir konumda yer almaktadır.

Sulukule kurye işletmesi olarak kullandığımız tüm motosikletlerimizin motor, fren, yağ, filtre, lastik gibi tüm bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmaktayız. Bakımları yapılan motorlarımız sayesinde her zaman sorunsuz, hızlı, hasarsız, güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Ayrıca düzenli aralıklar ile kullandığımız motosikletlerimizi yüksek modelleri ile değişimlerini yapmakta ve bu sayede motorlarımızın günümüz özelliklerine sahip olmasını sağlamaktayız.

Motorlarımızda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden güzergâhların en doğru ve en güvenilir şekilde tespit edilmesini sağlamakta ve bu sayede kaliteli bir nakliye aşaması geçirilmesini sağlamaktayız. Motorlarımızın bünyesinde bulunan navigasyon sistemleri düzenli olarak güncellenmekte ve güncellemeler sayesinde yol yapım çalışmaları, trafik durumları gibi tüm detayları tespit edebilmekte ve bu durumları göz önünde bulundurmak suretiyle güzergâh belirlemekteyiz.

Sulukule Kurye Hizmeti

Sulukule kurye işletmesi olarak her zaman bünyemizde çalışan elemanlarımıza devamlı ve detaylı olarak eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kaliteli ve memnun edici olması sağlanmaktadır. Elemanlarımızın profesyonel yapıya sahip olmaları bizler için en önemli şartlardan bir tanesi olmaktadır. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda da eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siparişlerinizin hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde çalışan kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında detaylı bir şekilde sınavlar düzenlemekteyiz. Bu sınavlar sayesinde elemanlarımızın mesleklerinde deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmasını sağlamakta ve bu sayede sunulan hizmetin direkt olarak kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. İşletme olarak ayrıca kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında mesleklerinde uzun yıllardan bu yana sigortalı olarak hizmet vermiş olmalarını şart olarak sunmaktayız.

Sulukule kurye işletmesi olarak sunduğumuz her kurye hizmeti sonrasında müşterilerimizin internet sitemize girmek suretiyle aldıkları hizmet özelinde yorum, puanlama ve yıldızlama işlemlerini yapmalarını ve bu işlemler sonrasında sunduğumuz hizmetin eksik yanları tespit edilmekte ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Sunulan hizmetlerin müşterilerimizin beklentilerine göre şekillendirilmesi ve o şekilde sunulması en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp