Anasayfa » Denizli Uçak Kargo

Denizli Uçak Kargo

Denizli Çardak Havalimanı sivil ve askeri kategoride yer alan, Çardak’a 5, Denizli merkeze 65 km mesafede yer alan bir havalimanıdır. 2 milyondan fazla yolcu kapasitesine sahiptir ve 1991 yılından bu yana gerek Denizli gerekse çevre illere hizmet vermektedir. Denizli’nin sahip olduğu havalimanı sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo, lojistik alanında da önemli bir paya sahiptir. Firmamız Denizli uçak kargo uygulamasıyla Denizli’den başka illere ya da başka illerden Denizli’ye göndermek istediğiniz her türlü paketinizde yardımcı olmakta, hızlı, kaliteli ve güvenli çözümleriyle modern çağın olanaklarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır.

Denizli Ege bölgesi sınırları içinde yer alan, sanayi, tarım, turizm, ticaret, kültür gibi pek çok alanda önemli pay sahibi olan illerimizden birisidir. Çeşitli turistik alanları yanında altmış binden fazla öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca havalimanı bulunan illerden bir tanesidir.

Denizli uçak kargo uygulamamız ile aynı gün içinde teslim edilmesi gereken bütün paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Hatta Denizli – İstanbul arası Şehirler Arası Kurye  çoğu zaman teslimatlarımız 3-4 saat içerisinde dahi başarıyla yapılabilmektedir. Bu da en acil gönderi ihtiyaçlarınız için güvenilir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Denizli uçak kargo çözümlerimizin detayları tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarına yöneliktir. Eğer isterseniz Denizli’nin herhangi bir noktasından paketlerinizi teslim alarak havalimanına ulaştırır, ardından varış havalimanından alarak teslimat adresine başarıyla teslim edebiliriz. Dolayısıyla kapıdan kapıya hizmet almış olursunuz.

Yine isterseniz Denizli Çardak Havalimanı’na gelen bir paketinizi alıp istediğiniz adrese teslim ya da Denizli’den göndereceğiniz paketi diğer il havalimanından alıp teslimat adresine ulaştırabiliriz. Böylece havalimanından kapıya teslimat hizmeti almış olursunuz. Ayrıca havalimanından havalimanına, kapıdan havalimanına gibi farklı teslimat detayları arasında da seçim yapabilir, ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacağımız Denizli uçak kargo çözümlerimizden istifade edebilirsiniz.

Denizli uçak kargo uygulamamızı kimler kullanır diye merak edebilirsiniz. Bu hizmetimiz asında teknolojinin ve modern çağın olanaklarının bir sonucudur. Herkesin hıza ihtiyacı vardır ve günümüzde vakit nakittir düsturu her alanda geçerlidir. Bu nedenle Denizli uçak kargo hizmetimizden hıza ihtiyacı olan ve zamanını daha verimli şekilde kullanmak isteyen herkes faydalanabilir. İster bireysel gönderileriniz ister kurumsal gönderileriniz için hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Yıllardır ilaç şirketleri, sağlık alanında hizmet verenler, çeşitli sağlık ürünlerine acil ihtiyacı olanlar, sevdiklerine bir sürpriz yapmak isteyenler, acil evrak dosya ihtiyacı doğanlar hizmetimizi tercih etmektedir. Yine yüksek değerli, yüksek talepli elektronik ürün üreticileri, bozulabilir ürün göndermek isteyenler ve daha pek çok kişi Denizli uçak kargo hizmetimizden yararlanmaktadır. Talebin bu kadar fazla olmasının başlıca nedenlerinden birisi uçak kargonun sağladığı avantajlardır. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Uçak Kargo uygulamamızın hızı çok yüksektir. Bu da teslimat sürelerini en aza indirmektedir.
  • Ufak miktarlardaki eşyalarınızı güvenle taşıtmak için en iyi seçenek Turkish Cargo
  • Ülke geneline yayılmış yaygın hizmet ağımız ile Denizli’den ulaşımı son derece kolaylaştırıyoruz.
  • Hava kargo‘da kargo hareketlerimiz planlı ve tarifelidir. Bu sayede paketlerinizin uçuk, varış saatleri nettir.
  • Paketlerinizin yükleme, taşıma, indirme gibi aşamalarının tamamı son derece özenlidir.

Denizli uçak kargo alanında SYS Kurye olarak uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Herkese hitap edebilmek amacıyla alanında deneyimli, kendini sürekli geliştiren, özveriyi kesinlikle göz ardı etmeyen, eğitimlerini tamamlamış, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar önem veriyor, teslim ettiğiniz şekilde teslimatlarınızı yapıyoruz. Kaliteyi ve hızı uygun fiyatla buluşturuyoruz.