Anasayfa » Anadoluhisarı Kurye

Anadoluhisarı Kurye

Kurye hizmeti, müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda bir yerden başka bir yere iletmesini istediği önemli evrak ve kolilerin taşınmasını sağlayan hizmettir. Motor kurye, günümüzde yaşanan yoğun trafikteki zaman kaybını ve işin sekteye uğrama sorununu gidermek amacıyla firmalar tarafından çok sık tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Beykoz Belediyesi ilçe sınırları içinde yaşanan trafik surunu firmaların çalışma alanında farklı arayışlara götürmüştür. Bu doğrultuda İstanbul’da yaşanan yoğun trafikteki zaman kaybını ortadan kaldırmak amacıyla İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki birçok ilçesine motor kurye hizmet vermekteyiz. Avrupa yakasında bulunan Beykoz ilçesindeki firmalara Anadoluhisarı kurye hizmeti sunarak, firmaların birçok alandaki kurye işlerini güvenilir ve en hızlı bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyoruz.

İstanbul ilimizde hizmet sunarken, işimizi büyük bir titizlik ve koordineli bir çalışma ile yapıyoruz. Bizler, yaptığımız işin ciddiyeti ve öneminin farkında olduğumuz için Anadoluhisarı kurye hizmeti verirken belli başlı aşamaları takip ediyoruz. İlk olarak firmamızın çağrı merkezine ulaşarak, 7/24 hizmet sunan ekibimizin sormuş olduğu sorulara verilen cevaplar doğrultusunda ilerlemekteyiz. Çağrı merkezinde hizmet veren ekibimizin sorduğu;

 • Gönderilmek istenen kuryenin paket mi yoksa belge mi olacağı,
 • Gönderilecek kuryenin genel özellikleri ve taşımasında ki hassasiyet bilgileri,
 • Kuryenin hangi adresten alınacağı,
 • Kuryenin hangi adrese teslim edileceği,
 • Kuryenin hangi tarih ve saatte alınacağı tarzındaki sorulara açık ve net cevaplar alınarak ona göre bir çalışma yolu çizmekteyiz.

Motorlu kuryenin kolaylık sağladığı bilincinde olup bu hizmeti sunarken işini seven ve işinde gerekli özveriyi gösteren takım ekibi ile çalışıyoruz. Bizler, İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Anadoluhisarı kurye hizmeti verirken de zaman ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz.

Bu doğrultuda kurye hizmetini sağlarken;

 • Personelin motor kullanımındaki hâkimiyeti ve tecrübesi,
 • Personelin çalıştığı bölgelerdeki adreslere hâkimiyetinin sağlanılması,
 • Trafiğe çıkacak motorun rutin olarak gerekli bakımının yapılması,
 • Mevsime göre motor lastiğinin kontrol edilerek değiştirilmesi,
 • Kuryenin teslim edileceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılması için çizilen yol güzergâhının takibinin yapılması,
 • Personele kask takmadan trafiğe çıkılmayacağı bilgisinin teyit edilmesi,
 • Personelin sigortası olmadan çalıştırılmaması gibi tedbirleri alarak hem çalışanın güvenliğini hem de kurye sahibinin mağdur olmamasını esas alıyoruz.

İstanbul’da İstanbul Kurye hizmeti sunan birçok firma vardır ancak bizler, motor kurye hizmeti verirken gerek çalışma ekibimizle gerekse çalışma tarzımızla kurye hizmetinde güvenilir bir firmayız. Bizler işe alacağımız moto kurye personelimizin çalışacağı bölgedeki yol güzergâh hâkimiyetini ve motor kullanmadaki tecrübesini göz önünde bulunduruyoruz. Bu seçiciliğimiz, işimizi yaparken herhangi bir trafik kaza yaşanmamasını ve firmayla anlaşılan zamanda kuryenin ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda sizler için önemli olan belgenin, evrakın veya paketin en hızlı ve güvenilir şekilde teslimatını yaparak, firmanızın işlerini kolaylaştırıp başarı ve verim kazanmasını görev bilmekteyiz.

Bizler müşterilerimizin çalışmalarındaki başarılarına katkı sağlamayı prensip edinmiş bir firmayız. Sys Kurye olarak, Anadoluhisarı kurye hizmetimizin nasıl yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmenizdir. Bizlere hemen ulaşın, bizlerde kuryenizi en yakın zamanda istediğiniz adrese ulaştıralım.