İçeriğe geç

Anadoluhisarı Kurye

Anadoluhisarı Kurye
Anadoluhisarı Kurye

Anadoluhisarı Kurye müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda bir yerden başka bir yere iletmesini istediği önemli evrak ve kolilerin taşınmasını sağlayan hizmettir. Motor kurye, günümüzde yaşanan yoğun trafikteki zaman kaybını ve işin sekteye uğrama sorununu gidermek amacıyla firmalar tarafından çok sık tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir.

Beykoz Belediyesi ilçe sınırları içinde yaşanan trafik surunu firmaların çalışma alanında farklı arayışlara götürmüştür. Bu doğrultuda İstanbul’da yaşanan yoğun trafikteki zaman kaybını ortadan kaldırmak amacıyla İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki birçok ilçesine motor kurye hizmet vermekteyiz.

Avrupa yakasında bulunan Beykoz ilçesindeki firmalara Anadoluhisarı kurye hizmeti sunarak, firmaların birçok alandaki kurye işlerini güvenilir ve en hızlı bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyoruz.

İstanbul ilimizde hizmet sunarken, işimizi büyük bir titizlik ve koordineli bir çalışma ile yapıyoruz. Bizler, yaptığımız işin ciddiyeti ve öneminin farkında olduğumuz için Kurye hizmeti verirken belli başlı aşamaları takip ediyoruz. İlk olarak firmamızın çağrı merkezine ulaşarak, 7/24 hizmet sunan ekibimizin sormuş olduğu sorulara verilen cevaplar doğrultusunda ilerlemekteyiz. Çağrı merkezinde hizmet veren ekibimizin sorduğu;

 • Gönderilmek istenen kuryenin paket mi yoksa belge mi olacağı,
 • Gönderilecek kuryenin genel özellikleri ve taşımasında ki hassasiyet bilgileri,
 • Kuryenin hangi adresten alınacağı,
 • Kuryenin hangi adrese teslim edileceği,
 • Kuryenin hangi tarih ve saatte alınacağı tarzındaki sorulara açık ve net cevaplar alınarak ona göre bir çalışma yolu çizmekteyiz.

Motorlu kuryenin kolaylık sağladığı bilincinde olup bu hizmeti sunarken işini seven ve işinde gerekli özveriyi gösteren takım ekibi ile çalışıyoruz. Bizler, İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Anadolu Yakası Kurye hizmeti verirken de zaman ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz.

Bu doğrultuda kurye hizmetini sağlarken;

 • Personelin motor kullanımındaki hâkimiyeti ve tecrübesi,
 • Personelin çalıştığı bölgelerdeki adreslere hâkimiyetinin sağlanılması,
 • Trafiğe çıkacak motorun rutin olarak gerekli bakımının yapılması,
 • Mevsime göre motor lastiğinin kontrol edilerek değiştirilmesi,
 • Kuryenin teslim edileceği adrese en hızlı şekilde ulaştırılması için çizilen yol güzergâhının takibinin yapılması,
 • Personele kask takmadan trafiğe çıkılmayacağı bilgisinin teyit edilmesi,
 • Personelin sigortası olmadan çalıştırılmaması gibi tedbirleri alarak hem çalışanın güvenliğini hem de kurye sahibinin mağdur olmamasını esas alıyoruz.

İstanbul’da kurye hizmeti sunan birçok firma vardır ancak bizler, motor kurye hizmeti verirken gerek çalışma ekibimizle gerekse çalışma tarzımızla kurye hizmetinde güvenilir bir firmayız. Bizler işe alacağımız moto kurye personelimizin çalışacağı bölgedeki yol güzergâh hâkimiyetini ve motor kullanmadaki tecrübesini göz önünde bulunduruyoruz.

Bu seçiciliğimiz, işimizi yaparken herhangi bir trafik kaza yaşanmamasını ve firmayla anlaşılan zamanda kuryenin ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda sizler için önemli olan belgenin, evrakın veya paketin en hızlı ve güvenilir şekilde teslimatını yaparak, firmanızın işlerini kolaylaştırıp başarı ve verim kazanmasını görev bilmekteyiz.

Bizler müşterilerimizin çalışmalarındaki başarılarına katkı sağlamayı prensip edinmiş bir firmayız. SYS Kurye olarak, Anadoluhisarı kurye hizmetimizin nasıl yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmenizdir. Bizlere hemen ulaşın, bizlerde kuryenizi en yakın zamanda istediğiniz adrese ulaştıralım.

Anadoluhisarı Kurye Hizmeti

İstanbul gibi kalabalık nüfuslu şehirlerde araba kullanarak birçok kişinin arasında eşya beğenmek zor bir iştir. Uzun saatler trafik çilesine maruz kalmak istemeyen müşteriler, her türlü gıda, teknoloji, giyim ve sanat ürünü gibi birçok farklı konseptteki ürünün satışını yapan e-ticaret firmalarının internet sayfalarından hizmet alma yolunu seçmektedir. Müşterilerine anında hizmet ulaştırarak geniş bir müşteri kitlesine ürün satışı yapan firmaların, kurumsal kimliğini doğru bir şekilde müşteriye yansıtmasında kurye şirketlerinin üstüne büyük sorumluluklar düşmektedir. Günümüzde kurumsal firmaların çoğu sektörde iz bırakan dağıtım firmalarından hizmet alarak müşteri devamlılığı noktasında başarılı sonuçlar almaktadır.

Firmamız, 2013 yılından itibaren başta İstanbul olmak üzere ülkemizdeki bütün adreslere eşya taşıma hizmetleri sunarak sektörünün lider firması olmayı başarmıştır. Anadoluhisarı kurye çalışmalarındaki üstün performanslı işlerimiz sizlere referans olacaktır. Firmamız olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü eşya taşıma çalışmalarında ilk aklına gelen firmalardan birisi olmanın verdiği özgüvenle, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız.

Sys Kurye ailesi olarak, eşya dağıtım hizmetlerinde iddialı hizmetler sunarak bugün sektörde yeni kurulan firmaların çalışma standartlarını belirlerken örnek aldığı firma olmaktan gurur duymaktayız. Büyük şehirlerde dağıtım firması olarak çalışma hayatında ayakta kalmak ustalık isteyen bir iştir. Biz, tüm çalışmalarımızda gerek sektörde uzun yıllar çalışarak uzmanlaşmış personelimizle gerekse kaliteli hizmetlerimizle fark yaratarak birçok firmanın güvenerek hizmet aldığı bir kurye şirketi olmaktan memnuniyet duymaktayız. Anadoluhisarı kurye hizmetlerimiz sizlerin bir kurye çalışmasından beklediğiniz tüm nitelikleri taşıyan uluslararası kalitede hizmetlerdir.

Motorlu kuryeler, hızlı sağlam ve modern bir eşya taşımacılığı hizmetinin anahtarı olabilecek kalitede hizmetler sunarak bugün birçok insanın hizmet almayı tercih ettiği dağıtım şirketlerinin bünyesinde çalışan meslek elemanlarıdır. Anadoluhisarı kurye talebi en çok olan ilçelerden birisidir. Firmamız, Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm noktalara kısa bir sürede ulaşım sağlayabilecek olan moto kurye hizmetleriyle sizlerin eşya taşıma noktasında yanınızdadır.

Acil ulaştırılması gereken evrak ve hediyelik eşyaların zamanında ulaştırılması noktasında randevulu kurye hizmeti sağlayan şirketlerden hizmet almak gerekmektedir. Sınav başvuruları, doğum günleri, işe başlama ve terfii kutlamaları gibi özel günler için zamanında ve sağlam bir şekilde belge ve eşya taşıma hizmetleri sağlayan firmamız, sizlerin bütçesine zarar vermeyecek fiyatlarda hizmetler sunarak tüm taleplerinize çözüm üretmektedir.

Anadoluhisarı kurye hizmetlerindeki iddiamızı korumak adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Ticari kâr amacı gütmeden, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiş olan malzemeler kullanarak eşyalarınızı paketleyerek, İstanbul’daki istediğiniz adrese bırakmaktayız.

Konforlu bir hayat sürdürme noktasında çağın getirmiş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak büyük bir önem taşımaktadır. Günümüzde birçok firmanın problemi haline gelen şirketler arası evrak taşıma, motor kurye hizmetleri sayesinde çözüm bulmuştur. Anadoluhisarı kurye hizmetlerimiz modern, kaliteli ve konforludur. Ticari iş anlaşmalarınızda ve gün içerisindeki şirketler arası evrak, eşya taşıma çalışmalarınızın sağlıklı bir şekilde yönetilmesinde etkili hizmetler sunarak sizlerin yanınızda bulunmaktayız.

Günümüzde birçok firmanın çekinmeden referans olduğu bir kurye firması olarak, sizlere sağladığımız Anadoluhisarı kurye hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanarak sizlerin süreci rahat bir şekilde geçirmeniz sağlanmaktadır. Karşılıklı güven esasına dayanan hizmetlerimizle sektörümüzde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlere firmamızın müşteri irtibat numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten gurur duyarız. Sizlere kaliteli hizmetlerimizi ulaştırmak adına günün her saatinde dağıtım hizmetleri sunmaktayız.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara