İçeriğe geç

Paşa Kurye

Paşa Kurye
Paşa Kurye

Paşa kurye olarak gönderilerinizi en hızlı şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Kesintisiz hizmet anlayışı ile hareket ediyor, zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Yıllardır sektörde başarılı işlere imza atıyoruz. Kalıcı olmamızın ve öncü firmalardan biri haline gelmemizin başlıca sebebi müşterilerimize verdiğimiz değer ve işimize gösterdiğimiz saygıdır. Sizden aldığımız her gönderiyi özenle taşıyoruz.

Hizmette kalite düsturumuz sayesinde müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermiyoruz. Gerek zamansal açıdan gerekse taşıdığımız paketlerin güvenle teslimi bakımından müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Gönderi boyutu ne olursa olsun geniş araç filomuz her gönderiyi taşıyacak kapasitededir. Büyük boyutlu gönderiler için gerektiğinde araçlarımızı kullanıyoruz.

Bireysel gönderilerde gösterdiğimiz titizlik, kurumsal gönderiler için de geçerlidir. Bütün gönderilere emanet gözüyle bakıyoruz. Kuryelerimiz adresinizden aldığı paketlerin içeriklerine bakmaksızın paketleri her zaman değerli ve hassas olarak görür. O nezaketle de muhafaza eder.

Paşa kurye sistemimizi müşterilerimizin istek ve taleplerine göre şekillendirdik. İhtiyaç duyulan hızlar ve çalışma saatleri doğrultusunda yeni seçenekler ekleyerek kuryelerimizin düzenini oluşturduk. Mesai içinde ve dışında normal hızla ve acil durumlarda kuryelerimiz ihtiyacınıza yönelik olarak hareket eder. Acil durumlarda günün hangi saati olursa olsun arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz. Gece veya gündüz bizim için fark etmez. Biz her saat hizmete devam ediyoruz.

Paşa kurye olarak özel gün etkinlikleriniz için kurumsal olarak acil gönderilmesi gereken belgeleriniz için her an hizmet vermeye devam ediyoruz. Yasal prosedüre uygun olan her gönderinizi titizlikle taşıyoruz. Hatta şehir dışına göndereceğiniz paketlerinizi de hızlı bir şekilde alıyor ve aynı gün içinde şehir dışına ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Kuryelerimiz hızlı ve güvenli çalışmalarla istediğiniz zamanda hedeflediğiniz yerde oluyor. Amacımız her mevsim, her koşulda kaliteden taviz vermeden işimizi istediğimiz özende yapabilmektir. Bunun için de ekibimiz çok çalışır. Hem kurum içinde hem de sahadaki ekiplerimiz koordineli şekilde çalışır. Birbirleriyle kurdukları iletişim sayesinde hızlı ve özenli teslimatlar gerçekleşir.

Paşa Kurye Hizmeti

Paşa kurye sistemimizi kurduğumuz günden bu yana müşterilerimizden memnuniyet mesajları alıyoruz. Çünkü kurduğumuz sistem hızlı ve güvenlidir. Müşterilerimiz için pek çok avantaja sahiptir:

  • Müşterilerimiz trafiğe girmek zorunda kalmaz.
  • Vakit kaybetmez.
  • Her türlü gönderisini kolaylıkla istediği adrese ulaştırır.
  • Gönderileri güvenle taşınır.
  • Uygun fiyata kaliteli hizmet alır.

Müşterilerimiz bizden gördüğü titiz hizmet sayesinde ihtiyacı olan güvenli ve hızlı teslimat anlayışını bulur. Biz firma olarak müşterilerimize uygun çözümler üretiriz.

Paşa kurye olarak geniş hizmet ağımız sayesinde şehir içinde ve dışında müşterilerimizin istediği her yere ulaşım sağlıyoruz. Adresten adrese verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimiz rahat eder. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman sistemimizi yeniliyor ve güncelliyoruz. Kullandığımız teknolojik alt yapı sayesinde müşterilerimiz gönderilerini de takip edebiliyor. Verdiğimiz takip numarası sayesinde paketlerinin rotasını görebiliyor ve teslim edildiği anda haberi oluyor. Sistemsel çalışarak bugün ve gelecekte de en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Paşa kurye olarak müşterilerimize göre hizmet sunuyor, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. Bunun bir adımı olarak da en uygun maliyetleri çıkarmaya gayret ediyoruz. Müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadar ödeme yapıyor. Bu miktarın hesaplanmasında gönderinin boyutu, gönderinin ağırlığı, gönderinin gideceği adres önemli oluyor. Her müşterimiz için kendi paketi doğrultusunda bir fiyat belirleniyor. Ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerimize her zaman yardımcı oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp