İçeriğe geç

Yayla Mahallesi Kurye

Yayla Mahallesi Kurye
Yayla Mahallesi Kurye

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak müşterilerimiz bizler ile iletişim kurabilmelerine çok özen göstermekte ve bu özen sayesinde günün her saatinde 7/24 olacak şekilde sekreter ve santral elemanlarının hizmet vermelerini sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden, WhatsApp hattımız üzerinden, sosyal medya hesaplarımızdan ve iletişim numaralarımızdan bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve her türlü hizmetleri alabilirsiniz.

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren santral ve sekreter elemanlarımıza sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin hızlı ve kaliteli şekilde hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. İletişim aşamasında kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde sipariş iptali, sipariş değişikli, ürün ekleme, ürün çıkarma, adres değişikliği, kuryeye not ekleme ve adres tarifi gibi pek çok işlemi saniyeler içerisinde yapabilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktayız.

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak çok uzun yıllardan bu yana kaliteli kurye hizmetlerini meydana getirmekte ve bu sayede parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız. Tüm müşterilerimiz bizlerin kaliteli hizmetler sunduğunu çok iyi bilmekte ve bu sayede her zaman bizleri tercih etmektedirler. Ayrıca müşterilerimiz bizleri her zaman yakın çevrelerine tavsiye etmekte ve hizmetlerimize olan taleplerin artış göstermesini sağlamaktadırlar. Kaliteli kurye hizmetlerini meydana getirebilmek adına her zaman pek çok sayıda özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin devamlı olarak geliştirilmesini sağlamaktayız.

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan özelliklerin geliştirilmesi aşamasında günümüz şartlarından büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat seçeneklerinin, ödeme seçeneklerinin, teknolojik sistemlerimizin, kurye elemanlarımızın ve kullandığımız motorlarımızın geliştirilmeleri her zaman detaylı ve titiz bir şekilde meydana getirilmektedir. Kurye elemanlarımıza düzenli olarak eğitim verilmesi,  kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarının zamanında yaptırılması, teknolojik sistemlerin düzenli olarak güncelleştirilmesi, ödeme ve teslimat seçeneklerimizin sayılarının artırılması gibi pek çok özellik kaliteli kurye hizmetlerinin sunulmasında önemli bir role sahip olmaktadırlar.

Yayla Mahallesi Kurye Hizmeti

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak ortaya çıkardığımız acil evrak hizmetleri sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve mağdur olmalarını engellemekteyiz. Acil evrak hizmetleri en önemli hizmetler arasında yer almakta ve acil olarak sunulması gerekmektedir. Bizler de bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın bu hizmetleri hızlı olarak sunmalarını sağlamaktayız.

Acil evrak sunma hizmetleri esnasında motor güçleri kuvvetli olan motorlar kullanmakta ve bu sayede evrakların kısa süreler içerisinde resmi kurumlara teslim edilmelerini sağlamaktayız. Bu evrakların mesai saatleri içerisinde teslim edilmeleri gerektiğinden dolayı kurye elemanlarımız devamlı olarak saat kontrolü yapmakta ve mağduriyet yaşanmaması adına en doğru güzergâhları belirlemekte ve kullanmaktadırlar.

Yayla mahallesi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi olarak zorlanmamaları ve kendi maddi uygunluk durumlarına göre ödeme yapabilmeleri adına EFT ve FAST ödeme yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. EFT ve FAST ödeme yöntemini seçtiğiniz zaman masraf ödememeniz adına sizlere her banka özelinde kullanılan IBAN ve hesap numaralarımızı aktarmaktayız.

Mobil bankacılık uygulamalarınız üzerinden IBAN ve hesap numaralarımız ile yapacağınız ödemeler anlık olarak bizlere yansımakta ve kurye hizmetlerinin hızlı olarak sunulmalarını sağlamaktadırlar. Bünyemizde bulunan bu özellik müşterilerimizin ödemelerini saniyeler içerisinde yapabilmelerini sağlamakta ve memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Bünyemizde bu ödeme seçeneğinin bulunmasının en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin gönlünüzce hizmet alabilmenizdir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara