İçeriğe geç

Sıraselviler Kurye

Son yıllarda ulaşım sektörünün gelişmesi ile beraber motor kuryeler yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise motor kuryelerin hem daha hızlı hareket etmesi hem de en kötü yollarda bile rahat bir şekilde teslimatı sağlamasıdır. Sys kurye olarak biz de Sıraselviler kurye hizmetimiz ile sizleri memnun ediyoruz.

Dosyanızı evde mi unuttunuz? Acil teslim edilmesi gereken ürününüz mü var? Kimliğiniz yanınızda değil mi? Merak etmeyin Sys Kurye yanınızda. Sizin için gece gündüz demeden çalışarak ihtiyacınız olan her an yardımınıza yetişiyoruz. Sıraselviler kurye hizmetimiz ile İstanbul’un her noktasına kısa sürede ulaşım sağlıyoruz.

Bize ulaşarak tek tıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. İşlemlerinizi kısa sürede ve güvenilir şekilde hallederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede hallederek mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Sıraselviler kurye hizmetimizden şu şekilde yararlanabilirsiniz:

  • Telefon numaralarımızdan ya da Whatsapp hattımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.
  • Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız size dönüş yaparak sizden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisi gibi bilgileri almaktadır.
  • Vermiş olduğunuz bilgileriniz doğrultusunda adresinize en yakın olan kuryeyi adresinize yönlendirmektedir.
  • Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir.
  • Daha sonra teslim edilmesini istediğiniz adrese doğru yola çıkarak kısa sürede teslimatı sağlamaktadır. Teslimat gerçekleştikten sonra durum hakkında sizi bilgilendirerek hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sorar. Eğer memnun kalmadığınız bir durum varsa sorunu en kısa sürede ortadan kaldırır.

İşte Sıraselviler kurye hizmetlerimizden yararlanmanız bu kadar kolaydır. Gönderiniz alındığı gibi direkt teslim edilir. Sys Kurye’yi tercih ederek mesai saatlerini beklemenize, dağıtım gününü beklemenize ve gönderinizin teslimat şubesine gitmesini beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca gönderiniz tek elden teslim edildiği için kırılma, kaybolma ya da zarar görme gibi durumların yaşanması en aza indirgenir.

Gönderinizin zarar görmeden ve hızlı bir şekilde taşınması için tercih ettiğiniz kurye şirketi oldukça önemlidir. Ancak ne yazık ki işini iyi yapan bir kurye firması bulmak pek kolay değildir. Tam da bu noktada profesyonel Beyoğlu kurye hizmetleri ile firmamız Sys Kurye, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Alanında uzman çalışan kadromuz ve son teknoloji motorlarımızla her zaman yanınızdayız. Tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere yol gösteriyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İstanbul Kurye hizmetimizde sizlerden gelen olumlu ve olumsuz dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz.

Sys Kurye olarak bünyemizde işini iyi bilen ve bu işi severek yapan çalışma arkadaşları bulunduruyoruz. 7/24 hizmet vererek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Pek çok ürün çeşidini taşıyarak hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Kargonuzun durumu hakkında sürekli bilgilendirmeler yaparak, aklınıza takılan soruları teker teker cevaplandırıyoruz.

Kaliteli hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şeklimizin yanında uygun fiyatlarımız ile de sektörde ön plana çıkıyoruz. Aldığınız hizmete uygun şekilde fiyatlar biçerek sabit fiyatlar ödemenizi engelliyoruz. Taşıma işlemlerimizi yaparken gizlilik ve güvenlik kurallarına titizlikle uyuyoruz. Her geçen gün kendimizi yenilemeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×