İçeriğe geç

Vefa Kurye

Vefa Kurye
Vefa Kurye

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden yapılan kargo teslimatlarına olan talep artmıştır. Ancak trafikte bulunan araç sayısının artması teslimat sürelerinin uzamasına sebep olmaktadır. Kalabalık nüfusların olduğu şehirlerde trafik yoğunluğu sebebi ile kargoların geç iletilmesi, işlerde aksaklık yaşanmasına yol açmaktadır. Firmamız tüm bu aksiliklerin önüne geçebilmek için profesyonel motor sürücüleri ile gelişen çağa uygun kargo sistemi oluşturmuştur. Vefa kurye sayesinde olumsuz trafik koşulları alıcı ve gönderici için işkence olmaktan çıkmaktadır. En güncel modele sahip motorlarımız ile istediğiniz gönderiyi, alıcı adrese en kısa sürede iletiyoruz.

Araçların hareket etmekte zorlandığı geçişlerde, köprülerde ve dar sokaklarda dâhil kolay ulaşım avantajına sahibiz. Sıcak hava şartlarında kısa sürede iletilmesi gereken gıda paketlerinizi, hızlı teslimat seçeneklerimiz ile herhangi bir bozulma yaşamadan alıcıya teslim etmekteyiz. Fiyat politikamız sayesinde, tüm müşterilerimizin bütçelerine uygun hizmetler vermekteyiz. Seçilen araca, teslim edilecek adresin uzaklığına ve taşınacak ürüne göre ücretler değişiklik göstermektedir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek kargoya dair tüm detayları kişiselleştirebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde aktif bir şekilde çalışan kargo şirketleri genellikle mesai bitiminde hizmet vermemektedir. Bu durum önemli paketlerin ulaştırılamamasına sebep olur. Vefa kurye çalışanları olarak 7/24 çalışma anlayışı neticesinde günün her saati müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcimizi ihtiyaç duyduğunuz her an arayarak ulaştırma hizmeti talep edebilirsiniz.

Sizlere en yakın Vefa kurye, belirttiğiniz adrese ulaşmak üzere yola çıkmaktadır. Paketlerin iletileceği adreslerin, uzak ya da yakın olması firmamız açısından bir sorun teşkil etmemektedir. Gece gündüz demeden tüm mesafelere müşterilerimizin kargolarını taşımaktayız. Sevdiklerinizin özel günleri için ulaştırmak istediğiniz hediyeleri sizler adına büyük bir özen ve mutlulukla taşıyoruz. Çiçek, pasta vb. teslimatlarınızı güvenli taşıma garantisi ile belirtilen adrese ulaştırıyoruz. Üstelik belirlediğiniz saat dilimlerinde de teslimatların yapılması mümkün.

Vefa Kurye Hizmeti

Günlük hayat içerisinde pek çok sorun ya da güzel olaylar ile karşılaşmaktayız. Hava alanına giderken kimliğin ya da pasaportun evde unutulması sık yaşanan durumlar arasındadır. Geri dönülmesi halinde zamanın yetersiz olması gibi ektenler nedeniyle insanlar oldukça sorun yaşamaktadır. Bizlere ulaşarak acil kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel sürücülerimiz sayesinde kimliği, unutulan adresten alarak sizlere ulaştırmaktayız. Bu ve pek çok hızlı ulaşım gerektiren durumlarda Vefa kurye aracılığı ile zaman kazanabilirsiniz. Yetiştirilmesi gereken kişisel eşyalar, ilaçlar ve evraklar gibi önemli eşyalarınızı sizlere en yakın noktadaki kuryemiz ile belirtilen adreslere hasarsız teslim ediyoruz.

Motor üzerinde ürün taşımacılığının yapılabilmesi için birden fazla özellik gerekmektedir;

  • Kullanılan aracın yüksek donanıma sahip olması
  • Profesyonel sürücüler
  • Teknolojik ekipmanlar
  • Uzman çalışma ekibi şeklinde çok çeşitli unsurlar kaliteli hizmetin temellerini oluşturmaktadır.

Vefa kurye, yıllar boyu çalışmalar ile elde ettiği tecrübeleri sayesinde tüm unsurları bir araya getirerek müşterileri için en kaliteli ve güvenli hizmeti vermektedir.

Firmalar arasında iletim yapılması gereken dosyaları, araç ile diğer firmaya mesai saatleri içerisinde ulaştırmak oldukça zordur. Sanal iletim kanalları aracılığı ile gönderilemeyen evrakların elden teslim edilmesi gerekmektedir. Vefa kurye aracılığı ile bu evrakların belirtilen saat dilimi içerisinde iletilmesi mümkün. Kaliteli hizmet gereği teslim alınan tüm paketlerin, evrakların ve dosyaların kaydı yapılmaktadır. Böylelikle herhangi bir tereddüt yaşamadan evraklarınızı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojik altyapımız sayesinde paketinizin nerede olduğunu, teslim edilip edilmediğini takip edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara