İçeriğe geç

Silivrikapı Kurye

İstanbul’un Fatih ilçesinin en işlek mahallelerinden biri olan Silivrikapı mahallesinde yoğun bir kurye faaliyeti içerisindeyiz. Nüfus ve idari işlemlerin kalabalığı dolayısıyla sıkça başvurulan bir hizmet olan motor kurye alanında derin tecrübelere sahip bir firmayız. Bölgede hızlı kurye ihtiyacı bir hayli fazla olduğundan mütevellit, bu alandaki yatırımlarımız ve hizmet kalitemizi giderek arttırmaktayız. Profesyonel bir kurye hizmeti sunabilmek adına hem araçlarımızın hem de saha çalışanlarımızın hizmet niteliğini arttırıcı yönde adımlar atmaktayız. Silivrikapı mahallesi nüfus olarak kalabalık bir mahalledir. Bu nedenle gönderi işlemlerinde büyük bir yoğunluk söz konusudur. Biz firma olarak bu yoğun kurye talebini karşılayabilecek bir potansiyeldeyiz. Sektörde aktif rol alan öncü bir firma konumunda olmamızdan mütevellit en çok tercih edilen kurye firmalarından biriyiz. Silivrikapı kurye faaliyetlerinde giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olmamız bunun en büyük göstergesidir.

Silivrikapı kurye faaliyetlerinde en çok tercih edilen araç motordur. Motor, pek çok açıdan büyük avantajlar sağlayan bir araçtır. Küçük bir yapıda olması en büyük avantajlarından biridir. Bu sayede yükte hafif kargo ve gönderileriniz daha hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilir. Kurye hizmetlerinde karşılaşılan en büyük problem trafiktir. Trafik yoğunluğu kimi zaman gönderilerin zamanında karşı tarafa ulaşmasına mâni olur. Bu nedenle motorlu kurye taşımacılığı en sık tercih edilen gönderi çeşididir. Biz firma olarak bu alanda faaliyetlerimizi arttırmış durumdayız. Fatih kurye faaliyetlerimizde onlarca motorlu kurye aracımızla hizmet vermekteyiz. Bu sayede zamanında ve hızlı gönderim imkânı sağladığımız gibi zamandan büyük tasarruf sağlamaktayız. Müşterilerimiz açısından en cazip kurye firmalarından biri olmamızın asıl sebebi ise kurmuş olduğumuz motorlu kurye ağımızdır. İstanbul Kurye araçlarımızın büyük kısmı yaşça genç ve piyasa şartlarına uyumludur. Bu durum olabildiğince az teknik arızanın yaşanmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olmamızdan mütevellit bu alandaki yatırımlarımız arttırmaktayız.

Silivrikapı mahallesi için özel olarak kurye faaliyetlerini yürütmekteyiz. Hem sahada hem de saha gerisinde müşterilerimize çözüm odaklı ve de kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Profesyonel personel tercihimizden dolayı kurallara ve mevzuata uygun hareket etmekteyiz. Tüm gönderi işlemlerinde maksimum güven ve hassasiyet ile hareket etmekteyiz. Kurye faaliyetlerimizde kullandığımız motorlu araçlarımız Silivrikapı bölgesi için idealdir. Zorlu yol şartlarına karşı dayanıklı olan bu araçlarımız sayesinde yarı yolda kalma ihtimali sıfıra yakındır. Ayrıca sektörde tercih edilebilecek en genç ve teknolojik araçları tercih etmekteyiz. Silivrikapı bölgesini iyi bilen bir personele sahibiz. Tüm saha çalışanlarımız bölgeye hâkim ve de işinde ustadır. Bu nedenle sizlere oldukça iyi bir hizmet sunabilmekteyiz. Saha gerisinde çözüm odaklı çalışan ve yedi yirmi dört irtibat kurabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimiz sizlerle her türlü kurye hizmetimiz hakkında bilgi alışverişi yapabilir. Bu açıdan gerekli olan tüm yetkinliklere sahip bir firma olduğumuz söylenebilir.

Silivrikapı kurye faaliyetlerimiz pek çok açıdan müşteri memnuniyetini merkezine almaktadır. Sizlere firma olarak gece gündüz hizmet verdiğimiz gibi kesintisiz bir iletişim ağı hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca acil gönderiler için kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Sektörde fark yaratan bir firma olarak haftanın yedi günü ve günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Kurye hizmetlerindeki bu politikamız sayesinde Silivrikapı kurye sektöründe öncü bir konumda olduğumuz söylenebilir. Firma olarak kurye hizmetlerinde daha yenilikçi adımlar atmayı amaçlamaktayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×