İçeriğe geç

Silivrikapı Kurye

Silivrikapı Kurye
Silivrikapı Kurye

Profesyonel bir kurye hizmeti sunabilmek adına hem araçlarımızın hem de saha çalışanlarımızın hizmet niteliğini arttırıcı yönde adımlar atmaktayız. Silivrikapı mahallesi nüfus olarak kalabalık bir mahalledir. Bu nedenle gönderi işlemlerinde büyük bir yoğunluk söz konusudur. Biz firma olarak bu yoğun kurye talebini karşılayabilecek bir potansiyeldeyiz. Sektörde aktif rol alan öncü bir firma konumunda olmamızdan mütevellit en çok tercih edilen kurye firmalarından biriyiz. Silivrikapı kurye faaliyetlerinde giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olmamız bunun en büyük göstergesidir.

İstanbul’un Fatih ilçesinin en işlek mahallelerinden biri olan Silivrikapı mahallesinde yoğun bir kurye faaliyeti içerisindeyiz. Nüfus ve idari işlemlerin kalabalığı dolayısıyla sıkça başvurulan bir hizmet olan motor kurye alanında derin tecrübelere sahip bir firmayız. Bölgede hızlı kurye ihtiyacı bir hayli fazla olduğundan mütevellit, bu alandaki yatırımlarımız ve hizmet kalitemizi giderek arttırmaktayız.

Silivrikapı kurye faaliyetlerinde en çok tercih edilen araç motordur. Motor, pek çok açıdan büyük avantajlar sağlayan bir araçtır. Küçük bir yapıda olması en büyük avantajlarından biridir. Bu sayede yükte hafif kargo ve gönderileriniz daha hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilir. Kurye hizmetlerinde karşılaşılan en büyük problem trafiktir. Trafik yoğunluğu kimi zaman gönderilerin zamanında karşı tarafa ulaşmasına mâni olur. Bu nedenle motorlu kurye taşımacılığı en sık tercih edilen gönderi çeşididir. Biz firma olarak bu alanda faaliyetlerimizi arttırmış durumdayız. Kurye faaliyetlerimizde onlarca motorlu kurye aracımızla hizmet vermekteyiz.

Bu sayede zamanında ve hızlı gönderim imkânı sağladığımız gibi zamandan büyük tasarruf sağlamaktayız. Müşterilerimiz açısından en cazip kurye firmalarından biri olmamızın asıl sebebi ise kurmuş olduğumuz motorlu kurye ağımızdır. Kurye araçlarımızın büyük kısmı yaşça genç ve piyasa şartlarına uyumludur. Bu durum olabildiğince az teknik arızanın yaşanmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olmamızdan mütevellit bu alandaki yatırımlarımız arttırmaktayız.

Silivrikapı mahallesi için özel olarak kurye faaliyetlerini yürütmekteyiz. Hem sahada hem de saha gerisinde müşterilerimize çözüm odaklı ve de kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Profesyonel personel tercihimizden dolayı kurallara ve mevzuata uygun hareket etmekteyiz. Tüm gönderi işlemlerinde maksimum güven ve hassasiyet ile hareket etmekteyiz. Kurye faaliyetlerimizde kullandığımız motorlu araçlarımız Silivrikapı bölgesi için idealdir. Zorlu yol şartlarına karşı dayanıklı olan bu araçlarımız sayesinde yarı yolda kalma ihtimali sıfıra yakındır. Ayrıca sektörde tercih edilebilecek en genç ve teknolojik araçları tercih etmekteyiz.

Silivrikapı bölgesini iyi bilen bir personele sahibiz. Tüm saha çalışanlarımız bölgeye hâkim ve de işinde ustadır. Bu nedenle sizlere oldukça iyi bir hizmet sunabilmekteyiz. Saha gerisinde çözüm odaklı çalışan ve yedi yirmi dört irtibat kurabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimiz sizlerle her türlü kurye hizmetimiz hakkında bilgi alışverişi yapabilir. Bu açıdan gerekli olan tüm yetkinliklere sahip bir firma olduğumuz söylenebilir.

Silivrikapı kurye faaliyetlerimiz pek çok açıdan müşteri memnuniyetini merkezine almaktadır. Sizlere firma olarak gece gündüz hizmet verdiğimiz gibi kesintisiz bir iletişim ağı hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca acil gönderiler için kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Sektörde fark yaratan bir firma olarak haftanın yedi günü ve günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Kurye hizmetlerindeki bu politikamız sayesinde Silivrikapı kurye sektöründe öncü bir konumda olduğumuz söylenebilir. Firma olarak kurye hizmetlerinde daha yenilikçi adımlar atmayı amaçlamaktayız.

Silivrikapı Kurye Hizmeti

Günümüzde yaşam koşulları oldukça değişmiş ve son derece rahat koşullara dönüşmüş bulunmaktadır. Geçmiş şartları uygun bir şekilde yaşanmış olan yaşam oldukça zor ve yorucuydu. Ancak günümüzde şartların değişmesi ve kolaylaşması ile birlikte yaşam oldukça kolaylaşmış ve rahat bir hal almıştır. Bu da tamamı ile her sektörün ihtiyaca uygun hizmetler sunmaya başlaması ile gerçekleşmiştir. Silivrikapı kurye, insanların hayatını kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş firmalardan bir tanesidir. Hizmete sunmakta olan firmamız son derece şeffaf ve oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Kurye hizmeti hayatımıza girdiğinden beridir hayatı oldukça kolaylaşmıştır. Neredeyse tüm ihtiyaçlarımızda kurye hizmetine başvurmaktayız. Kurye hizmeti şehir sınırları içerisinde küçük eşyalara taşımakta olan bir hizmettir. Son derece hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan Silivrikapı kurye, bugünden bu yana birçok başarıya imzasını atmıştır. Bu kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Her yerde adından ve hizmetinden sıkça söz ettiren firmamız, tecrübeli ve azimli bir çalışan kadrosuna sahiptir.

Silivrikapı kurye, hem hızlı hem güvenilir hem de kaliteli hizmeti ile tam da müşterinin ihtiyacı olan hizmeti sunmaktadır. Günümüzde bir yerden bir yere bir şeyleri ulaştırmak oldukça zor ve zaman isteyen bir şeydir. Burada kurye hizmeti sunmakta olan firmalar bizlere adeta Hızır gibi yetişip hizmet sunmaktadırlar. Firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışmaya devam ediyor. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, yüzlerce çalışan ile birlikte bu hizmeti her geçen gün biraz daha büyütüyor.

Kargo hizmeti kurye hizmetinden bir hayli zaman önce ortaya çıkmıştır. Birbirinden uzak mesafelerin arasındaki ticareti geliştirmek ve bir yerden bir yere eşya taşınmasını kolaylaştırmak için kurulmuş olan Kargo hizmeti son derece rehavet görmüştür. Kargo hizmeti günümüzde hala dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kargo hizmetinde tonlarca ağırlıkta olan büyük yükler taşınmaktadır ve son derece uzak mesafelere gidilmektedir. Ancak kurye hizmetinde bu tam tersi yani kısa mesafelere küçük ve az yer kaplayan eşyalar taşınmaktadır. Kurye hizmetinin Kargo hizmetinden esinlenerek ortaya çıktığını da dile getirebiliriz. Silivrikapı kurye, kurye hizmeti konusunda oldukça kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.

Son derece yoğun bir şekilde çalışan ve oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış olan Silivrikapı kurye, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor. İyi ki de istihdama da büyük katkılarda bulunan firmalar, son derece başarılı işlere imzasını atmaktadır. Büyürken ve gelişirken yeni çalışanlara da ihtiyaç duymakta olan firmamız, belli başlı bazı şartları sağlayan bireyleri işe almaktadır. İşe alımlarda firmamızın belirttiği şartlar aşağıdaki gibidir:

* 18 yaşından gün almış olmak

* Motosiklet kullanımı için ehliyete sahip olmak

* Herhangi kronik bir rahatsızlığa sahip olmamak

* Herhangi bir sağlık veya seyahat engelinin olmaması

* Heyecanlı ve panik atak olmamak

* Erkekler için askerliğini tamamlamış olmak

* Esmek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyumlu olmak

* İşinde güler yüzlü ve enerjili olmak.

Günümüzde her sektörde olduğu gibi kurye hizmeti sunmakta olan firmaların da belli bir ücretlendirme şekli vardır. Silivrikapı kurye, Bu konuda da sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata mal ederek müşterinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Firmamız gidilen mesafenin uzaklığına ve taşınan eşyanın ağırlığına göre ücretlendirmeye varmaktadır. Son derece uygun fiyatlar ile müşterisine hizmet sunan firmanız, 7/24 hizmetimizdedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp