İçeriğe geç

Erenköy Kurye

Erenköy Kurye
Erenköy Kurye

Erenköy kurye bir ya da birden fazla paketin bir yerden başka bir yere en kısa zamanda güvenli şekilde ulaştırmasını sağlayan A2 ehliyeti olan çalışandır. Güler yüzlü ve işini severek yapan personellerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmet verirken belli bir mesafe aralığımız yoktur. Yakın ya da uzak her yere paketlerinizin ulaşımını sağlamaktayız. Müşterinin dilediği adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat sağlanmaktadır. En önemli misyonumuz siz müşterilerimizi memnun etmek ve işimize olan saygımızdır.

Motorlu kurye günümüzde kargo hizmet alanında hem güvenilir hem de hızlı olduğu için revaçta olan bir dağıtım şeklidir. Neden mi? Özellikle her gün Kadıköy Belediyesi gibi yoğun trafiği olan bir ilçede kargo hizmeti veriyorsanız hem dağıtım yapmak hem de trafikle başa çıkmak bir hayli zor oluyor. Biz de motosikletin hızından yararlanıp trafikle başa çıkarak en hızlı şekilde ihtiyacınız olan hizmeti veriyoruz.

Teknoloji çağında yaşıyor oluşumuz her işimizi teknolojinin nimetlerini kullanarak yapacağımız anlamına gelmiyor. Çoğu işimizi elektronik posta ile yapıyor olsak da önemli belgelerimizi yazılı olarak almamız veyahut bu belgeleri bir yere ulaştırma mecburiyetinde kalıyoruz. Her insan gibi belgemiz hem güvenilir bir şekilde hem de çabuk bir şekilde ulaştırılsın istiyoruz. İşte bu devrede iş bize düşüyor. Kurye hizmetlerimiz sayesinde önemli evraklarınızın gecikmesiz olarak ulaşımını sağlıyoruz.

Üstelik acil olan kargoları da kuryelerimiz 30 dakika ila 120 dakika arasında ulaştırmaktadır. Kiralık kurye hizmetimizi acil gitmesi gereken evrak, koli, pasaport gibi emanetlerinizi ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Şehir içinde vermiş olduğumuz kurye hizmetimizi şehirlerarası olarak da sağlamaktayız.

Erenköy kurye motor ile bir adresten başka bir adrese kurye hizmeti veren ve günümüzde yükselişe geçmiş, büyük kolaylık sağlayan bir iş koludur. Kurye hizmetinin gerek şahıslar gerekse özel firmalar tarafından en sık tercih edilen biçimi olan Anadolu Yakası Kurye ile günlerce beklemeden kargonuza, paketinize veya evrakınıza kısaca her türlü gönderinize en hızlı ve en güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Erenköy kurye araçlı kuryelere nazaran daha hızlı bir hizmet sunmaktadır.
Gelişen ve yükselen bir iş kolu olan motorlu kurye sektörü, hizmet sektörünün en önemli parçasından birisidir.

Nüfus artışına ve sanayileşmeye bağlı olarak artan araç kullanım yoğunluğu ile oluşan trafik sorunu içerisinde bir yerden başka bir yere gitmenin bile zorlaştığı bu günlerde; motorlu kuryelerin hızlı olması trafiğe, dar yollara takılmadan istenilen süre içerisinde gönderilerin yerine ulaşması moto kuryelerin başlıca tercih sebebidir.

Aynı zamanda pek çok kişiye iş olanağı sağlayan bir sektör olma konumundadır. Motorlu kuryelik bünyesinde pek çok zorluk ve tehlike barındırsa da içinde motor kullanma hevesi ve heyecanı olan gençler tarafından en çok tercih edilen iş koludur.

Yaz, kış, yağmur, çamur demeden çalışan kuryelerimiz gerekli eğitim ve denetimden geçmektedir. Biz de bu sektörün öncü bir firması olarak kuryelerimizin karşılaşabilecekleri zorluk ve tehlikeleri en aza indirecek çözüm, yöntem ve eğitimler ile yerimizi korumakta ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çabalamaktayız.

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde vizyonumuz ve misyonumuz daha güvenli ve daha hızlı bir taşımacılıkla adımızın lider firmalar arasındaki yerini korumak ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp kendi gönderimizi taşıyormuşçasına özenli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. İstanbul trafiğinin enerjinizi sömüren yoğunluğu ve yoruculuğu içerisinde sizi bir de uzun süren kargo teslimat sürecinde yaşayacağınız stresten uzaklaştırmak asıl ilkemiz ve mottomuzdur.

Kurye sektörünün aranan ismi olan SYS Kurye yedi gün yirmi dört saat hizmet kolaylığı sağlamaktadır. Günün her saati ulaşım kolaylığı, uygun taşıma ücretleri ve gönderinizin kayboldu, kırıldı, bozuldu derdi olmadan en güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak için firmamız sizin yanınızdadır. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde siz de gönderilerinizin güvenle taşınmasını ve yerine ulaştırılmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Erenköy Kurye Hizmeti

Günümüz teknolojisi her alanda olduğu gibi dağıtım hizmetleri noktasında da sunduğu çözümlerle birçok firmanın işini kolaylaştırmıştır. Kalabalık şehirlerde zaman tasarrufu konusunda hızlı bir şekilde alışveriş yapmak amacıyla yüz yüze yapılan alışverişler yerine uzaktan sipariş verme yöntemini seçen insanlara hitap eden e-ticaret firmaları, bünyelerindeki dağıtım hizmetleri bölümünü geliştirme yoluna gitmektedirler. Erenköy kurye hizmetleri sağlayan firmalar bu sebeple birçok kurumsal nitelikteki şirketin hizmet almayı tercih ettiği firmalardan olmaktadır.

Sys Kurye ailesi olarak, çalışma hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimize sağladığımız profesyonel hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzün en çok tercih ve tavsiye edilen firmalarından birisi olduk. Erenköy kurye çalışmalarında örnek gösterilen bir adres olarak müşterilerimizin taleplerine doğru çözümler getirmek adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli bir şekilde hizmet ağımızı genişletmekteyiz.

İstanbul, ülkemizin en kalabalık nüfuslu şehridir. Müşteri devamlılığını sağlamak adına hızlı bir tedarik hizmeti sağlamak isteyen birçok firma, gün içerisindeki yoğun sipariş trafiğini yönetmek adına firmamızdan hizmet sağlamaktadır. Sağlamış olduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sonrasında Erenköy kurye denildiğinde müşterilerimizin aklına firmamızın ismi gelmektedir. Siz değerli müşterilerimizin teşekkür şeklindeki geri dönüşleri bizlerin özgüvenli bir şekilde çalışmamızda etkili olmaktadır.

Yapılan araştırmalar, sanal platformlar üzerinden alışveriş yapan müşterilerin siparişlerine gecikme olmaksızın ulaşmak istediğini göstermektedir. Araştırma sonuçları sipariş edilen ürünlerin hasarlı bir şekilde ulaşması veya geç gelmesi gibi durumlarda müşterilerin bir daha aynı firmadan alışveriş yapmayı tercih etmediğini ortaya koymuştur.

Biz, sunduğumuz tüm hizmetlerimizdeki iddiamızı kanıtlamak adına mesleğimizle alakalı tüm niteliklere sahip çalışanlar ile üstün performanslı işlerimize kesintisiz bir şekilde devam etmekteyiz. Çalışanlarımız, İstanbul’un tüm noktalarına kısa sürede ulaşacak kadar şehrimizi tanımaktadır.

Uzun yıllar boyunca dağıtım hizmetlerinde çalışan firmalar, müşterilerinden gelen taleplere uygun bir şekilde hizmetlerini geliştirmeyi başararak ayakta kalabilen firmalardır.  Biz, klasik kurye hizmetleri mantığını aşan, modern, kaliteli, hızlı ve sağlam taşımacılık hizmetleri sunan sektöründe iz bırakmış bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız, Erenköy kurye çalışmalarında da müşterilerine dost elini uzatmaktadır.

 Hizmetlerimizi ticari kâr amacı gütmeden dürüst ve ahlaklı bir şekilde sağlamaktayız. Firmamız olarak hediyelik eşya, evrak gibi malzemelerinizi taşınma sırasında zarar görmemesi adına sigortalamaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde taşıma sürecinde gereksiz maddi kayba uğramanızın önüne geçilmektedir.

İstanbul’un yoğun trafiğinde hızlı bir şekilde eşya taşımak için, teknolojiyi doğru bir şekilde kullanan, şehri yeterince tanıyan ve sektörün inceliklerini bilerek canı gönülden hizmet sağlayan kişilerden hizmet almalısınız. Firmamız, aradığınız dağıtım firması olmanın bilinciyle sizleri hizmetlerimize hayran bırakacağının garantisini vermektedir. Firmamızdan aldığınız hizmetler sonrasında eşya taşıma amacıyla başka bir firma aramayacaksınız.

Erenköy kurye çalışmalarımızda günün her saatinde hizmet sağlamaktayız. Eşyalarınızın taşıma sürecinde zarar görmesine neden olacak özellikteki hiçbir malzemeyi taşımamaktayız.

Kurumsal firmaların şirketler arası evrak taşıma çalışmalarında birçok personel istihdam etmesi gerekmektedir. Bu sebeple başarılı bir dağıtım firması olan firmamızdan hizmet aldığınızda hem sürece hakim olabilecek hem de iş yükünüzün azalmasını sağlayacaksınız. Taşıma süreci boyunca eşyalarınızın durumu ve bulunduğu konum hakkında bilgi vermekteyiz.

Günümüzde birçok kurumsal firma bizlere isteyerek referans olmaktadır. Hizmetlerimizi sizlerin alım gücüne zarar vermeyecek şekilde fiyatlandırmaktayız. Erenköy kurye hizmetlerimiz karşılıklı güven esasıyla yürütülmektedir. Bizlere firmamızın müşteri iletişim numarası üzerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek bizlere mutluluk verecektir. Güvenilir taşıma hizmetleri noktasındaki yardımcınız firmamızdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara