Anasayfa » Erenköy Kurye

Erenköy Kurye

Erenköy kurye bir ya da birden fazla paketin bir yerden başka bir yere en kısa zamanda güvenli şekilde ulaştırmasını sağlayan A2 ehliyeti olan çalışandır. Güler yüzlü ve işini severek yapan personellerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmet verirken belli bir mesafe aralığımız yoktur. Yakın ya da uzak her yere paketlerinizin ulaşımını sağlamaktayız. Müşterinin dilediği adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat sağlanmaktadır. En önemli misyonumuz siz müşterilerimizi memnun etmek ve işimize olan saygımızdır.

Motorlu kurye günümüzde kargo hizmet alanında hem güvenilir hem de hızlı olduğu için revaçta olan bir dağıtım şeklidir. Neden mi? Özellikle her gün Kadıköy Belediyesi gibi yoğun trafiği olan bir ilçede kargo hizmeti veriyorsanız hem dağıtım yapmak hem de trafikle başa çıkmak bir hayli zor oluyor. Biz de motosikletin hızından yararlanıp trafikle başa çıkarak en hızlı şekilde ihtiyacınız olan hizmeti veriyoruz.

Teknoloji çağında yaşıyor oluşumuz her işimizi teknolojinin nimetlerini kullanarak yapacağımız anlamına gelmiyor. Çoğu işimizi elektronik posta ile yapıyor olsak da önemli belgelerimizi yazılı olarak almamız veyahut bu belgeleri bir yere ulaştırma mecburiyetinde kalıyoruz. Her insan gibi belgemiz hem güvenilir bir şekilde hem de çabuk bir şekilde ulaştırılsın istiyoruz. İşte bu devrede iş bize düşüyor. Erenköy kurye hizmetlerimiz sayesinde önemli evraklarınızın gecikmesiz olarak ulaşımını sağlıyoruz.

Üstelik acil olan kargoları da kuryelerimiz 30 dakika ila 120 dakika arasında ulaştırmaktadır. Kiralık kurye hizmetimizi acil gitmesi gereken evrak, koli, pasaport gibi emanetlerinizi ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Şehir içinde vermiş olduğumuz İstanbul Kurye  hizmetimizi şehirlerarası olarak da sağlamaktayız.

Erenköy kurye motor ile bir adresten başka bir adrese kurye hizmeti veren ve günümüzde yükselişe geçmiş, büyük kolaylık sağlayan bir iş koludur. Kurye hizmetinin gerek şahıslar gerekse özel firmalar tarafından en sık tercih edilen biçimi olan Erenköy kurye ile günlerce beklemeden kargonuza, paketinize veya evrakınıza kısaca her türlü gönderinize en hızlı ve en güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Erenköy kurye araçlı kuryelere nazaran daha hızlı bir hizmet sunmaktadır.
Gelişen ve yükselen bir iş kolu olan motorlu kurye sektörü, hizmet sektörünün en önemli parçasından birisidir.

Nüfus artışına ve sanayileşmeye bağlı olarak artan araç kullanım yoğunluğu ile oluşan trafik sorunu içerisinde bir yerden başka bir yere gitmenin bile zorlaştığı bu günlerde; motorlu kuryelerin hızlı olması trafiğe, dar yollara takılmadan istenilen süre içerisinde gönderilerin yerine ulaşması moto kuryelerin başlıca tercih sebebidir.

Aynı zamanda pek çok kişiye iş olanağı sağlayan bir sektör olma konumundadır. Motorlu kuryelik bünyesinde pek çok zorluk ve tehlike barındırsa da içinde motor kullanma hevesi ve heyecanı olan gençler tarafından en çok tercih edilen iş koludur.

Yaz, kış, yağmur, çamur demeden çalışan kuryelerimiz gerekli eğitim ve denetimden geçmektedir. Biz de bu sektörün öncü bir firması olarak kuryelerimizin karşılaşabilecekleri zorluk ve tehlikeleri en aza indirecek çözüm, yöntem ve eğitimler ile yerimizi korumakta ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çabalamaktayız.

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde vizyonumuz ve misyonumuz daha güvenli ve daha hızlı bir taşımacılıkla adımızın lider firmalar arasındaki yerini korumak ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp kendi gönderimizi taşıyormuşçasına özenli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. İstanbul trafiğinin enerjinizi sömüren yoğunluğu ve yoruculuğu içerisinde sizi bir de uzun süren kargo teslimat sürecinde yaşayacağınız stresten uzaklaştırmak asıl ilkemiz ve mottomuzdur.

Kurye sektörünün aranan ismi olan SYS Kurye yedi gün yirmi dört saat hizmet kolaylığı sağlamaktadır. Günün her saati ulaşım kolaylığı, uygun taşıma ücretleri ve gönderinizin kayboldu, kırıldı, bozuldu derdi olmadan en güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak için firmamız sizin yanınızdadır. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde siz de gönderilerinizin güvenle taşınmasını ve yerine ulaştırılmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.