İçeriğe geç

Yenisahra Kurye

Yenisahra Kurye
Yenisahra Kurye

Değişen bir dünya ile paralel olarak insanların yaşam tarzı değişmektedir. Nüfus artışı, iş imkanları ve göç nedeniyle kalabalıklaşan şehirlerde yaşam farklılaşmaktadır. Ulaşım bazen saatler alabilmekte ve iş gibi önemli bir şey söz konusu olduğunda birtakım problemler ortaya çıkabilmektedir. Bir şehirden diğer şehre veya bir bölgeden başka bir bölgeye gönderi söz konusu olduğunda işler daha da zor hale gelebilmektedir. Kargo aracı trafiğe takılabilmekte, adresi bulmakta zorlanabilmekte veya gönderi zarar görmüş bir şekilde elinize ulaşabilmektedir. Eğer gönderinizin daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde elinize ulaşmasını istiyorsanız Yenisahra kurye sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

Firmamız sizi ve firmanızı trafiğe bağlı yaşanacak gecikmelerden kurtarmak için hizmet vermektedir. Motorlar araçlara kıyasla trafikte takılmaksızın dar alanlardan geçebilir, hafiflikleri sayesinde daha hızlı gidebilir ve araçlara kıyasla daha az alan kaplarlar. Ataşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde gönderinizin park sorunu bulamayan kargo aracı nedeniyle geciktiğini, trafikte takılı kaldığını, acil bir durum söz konusu olduğunda geciktiğini hatta adresin bulunamadığını bir düşününüz. Tam da böyle durumlara yönelik çözüm olarak geliştirdiğimiz Yenisahra Kurye hizmetimiz sayesinde gönderilerinizi elden, güvenilir ve hızlı bir şekilde elde edebileceksiniz. Uzman sürücü kadromuz ile size hizmet vermeye hazırız.

Firmamız dahilindeki sürücülerimiz hızlı oldukları kadar güvenli bir ulaşıma da dikkat etmektedirler. Gönderiniz bizim için bir müşteriye ulaştırılması gereken bir gönderi değildir. Biz, gönderinizin sizin için arz ettiği önemi bilir, onu güvenli bir şekilde size birinci elden ulaştırmayı misyon ediniriz. Alanında uzman sürücülerimiz de bu misyon doğrultusunda hareket ederler. Ayrıca firmamız işimizi yapmaktan öte gönül kazanmayı da ilke edinmiştir. Müşterilerimizi güler yüzle karşılamak ve olumlu bir algı bırakmak firmamız açısından büyük önem taşımaktadır.

Kurye hizmetimiz ile gönderiniz bizzat size ulaştırılır. Artık gönderilerinizde gecikme yaşanması yerine tam zamanında ulaşacak. Hasar görmesi yerine hasarsız bir şekilde ulaşacak. Hızlı ve güvenli bir Kurye mi arıyorsunuz? Geçmişten bugüne istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz geniş hizmet ağımızla, İstanbul’un her noktasında yanınızdayız.

Gelişen teknoloji ile beraber hızın büyük önem kazandığı çağımızda artık her şeyin bir telefon kadar yakın olması, alternatif ve rekabeti öne çıkarmış, Yenisahra kurye hizmetinin önemini bir kat daha artırmıştır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde nüfus yoğunluğunun her geçen gün artmasıyla bilhassa trafik ve ulaşım alanlarında sıkıntıların yaşanması kaçınılmaz hale gelmiştir. Tüm bu problemlerin farkında olan ve Ulaştırma, Lojistik, Haberleşme alanlarında üstüne aldığı sorumluluğun ciddiyetiyle hareket eden şirketimiz, sizlere destek olmak ve hayat kalitenizi bir kat daha artırmak için disiplinle çalışmaktadır.

Trafikte hızla ve güvenle ulaşım sağlayan, bakımlı, son model araç filolarımız ve İstanbul’un her iki yakasında hizmet veren şubelerimizle daima göreve hazır bir şekilde sizleri beklemekteyiz. Sürecin her anına sizleri dahil edip bilgilendirerek rahat ve huzurlu bir güven ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Bu nedenle gönderinizin nerede ve ne durumda olduğunu, ulaşması gereken yere teslim edilene kadar internet üzerinden ya da şubelerimizle iletişime geçerek takip edebilir; problem, soru ya da önerileriniz için 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

Yenisahra kurye hizmetinin gerekliliğini idrak etme bilinci ve yıllardır bu işi yapıyor olmanın verdiği tecrübe ile müşterilerimizin istek, talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip değerlendirerek daha iyi ve güzele ulaşmak için çabalıyoruz. SYS Kurye olarak sektörde kazandığımız güven ve itimadı koruyarak, çağa ayak uyduran modern teknik ve çalışmalarla müşteri yelpazemizi genişletmek, hizmetimizi daha büyük kitlelere ulaştırmaktır. Bizler yaptığı işin ciddiyet ve öneminin farkında olan, acil ve stresli durumlarda soğukkanlılıkla çözüm odaklı hareket edebilen ve iletişimde her zaman güler yüzlü, nazik ve hoşgörülü çalışanlarımızla büyük bir ekip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizleri de bu ekibin içinde görmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Yenisahra Kurye Hizmeti

Modern yaşama ayak uydurma noktasında yüz yüze alışveriş yerine sanal platformlar üzerinden alışveriş yapmayı tercih eden müşteriler, günümüzde birçok sektörün gelişmesine önayak olmuştur. Müşteri portföyünü geliştirerek dünya ticaret hacmindeki payını yükseltmek isteyen birçok firma ürünlerini e-ticaret platformları üzerinden müşterilerinin ayağına getirmeyi seçmektedir.

Yenisahra kurye talepleri gün içerisinde birçok firmanın dağıtım noktasında profesyonel bir firmadan hizmet alma ihtiyacı duymasını beraberinde getirir. Sys Kurye ailesi olarak, 2013 yılından beri başta İstanbul’un her iki yakası olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına kurye siparişlerinizi ulaştırmaktayız. Hizmetlerimiz modern, hızlı ve profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Yenisahra kurye çalışmalarımızda göstermiş olduğumuz çalışmalar sonrasında sektörümüzdeki iddiamızı kanıtladık.

Firmamız, İstanbul’un en çok tercih ve tavsiye edilen kurye firması olarak sizlere bir kurye firmasından beklediğiniz tüm niteliklere sahip olan hizmetlerimizi sunarak konforlu bir taşıma deneyimi yaşatmaktadır. Yenisahra kurye hizmetlerimizde gösterdiğimiz üstün performans sayesinde sektörümüze yeni giren işletmelerin örnek aldığı firmalardan biri olmayı başardık.

Kurumsal firmaların günlük evrak trafiğini yönetme noktasında hizmet aldığı bir kurumuz. Bugün, birçok e-ticaret firması çekinmeden bizlere referans olmaktadır. Biz, müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini maksimum seviyelere taşımak adına onlardan gelen talepleri en doğru şekilde yanıtlama amacıyla sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Yenisahra kurye çalışmalarında görev alan personellerimiz, trafik kurallarına hakim, eşya taşımanın inceliklerini bilen ve şehrimizi çok iyi tanıyan kişilerdir.

Hepimiz sevdiklerimizin özel günlerinde onlara verdiğimiz değeri hissetmeleri adına aldığımız hediyelerimizin zamanında ve sağlam bir şekilde ulaştırılmasını isteriz. Firmamız olarak, günün her saatinde kurye hizmetleri sunarak müşterilerimizin yanında olmaktayız. Sizlerden gelen randevulu eşya taşımaya ilişkin siparişlerinizi dilediğiniz saatte istediğiniz konuma bırakmaktayız.

Firmamız, müşterilerimize ait siparişleri taşımadan önce sigortalayarak onların taşıma sürecinde oluşabilecek istenmedik durumlardan zarar görmesinin önüne geçmektedir. Beğenerek aldığınız eşyalarınızı dünya standartlarındaki malzemeler kullanarak paketlemekteyiz. Eşyalarınızı İstanbul’daki yakın mesafelere yarım saat, uzak mesafelere ise iki saat içerisinde sağlam bir şekilde bırakmaktayız. Sizlerin taşıma sürecine hakim olabilmeniz adına eşyalarınızın konumunu ve durumunu bildirmekteyiz. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz sonrasındaki teşekkür içerikli geri dönüşlerini sayesinde gün be gün daha geniş bir coğrafyada hizmet veren sektörünün lider dağıtım firması olduk. Yenisahra kurye çalışmalarınız için aradığınız dost elini sizlere uzatmaktan memnuniyet duymaktayız.

Motor kurye hizmetleri, en çok büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. Hediyelik eşya, evrak gibi malzemelerin sağlam ve hızlı bir şekilde taşınmasında motor kuryelerin üstüne büyük sorumluluklar düşmektedir. Yenisahra kurye faaliyetlerimizi sizlere hitap edecek şekilde sağlayarak her zaman yanınızda bulunan dost firmanız olmanın bilinciyle çalışmaktayız.

Firmamız, günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri sağlayarak İstanbul trafiğindeki çilenin önemli bir derece azaltılması için çabalamaktadır. Yenisahra kurye siparişlerinizi güler yüzlü bir şekilde teslim alarak İstanbul’daki tüm adreslere sağlam bir şekilde ulaştırıyoruz. Acil kurye hizmetlerimiz, sınav başvuruları, iş tebrikleri gibi günlerde ihtiyacınız olan hizmetlere kavuşmanızı sağlamaktadır.

Müşteri odaklı kurye hizmetlerimiz sayesinde bir dünya markası olma hedefimize gün geçtikçe yaklaşmaktayız. Hizmetlerimizi sizlerin cebine en uygun fiyatlar belirleyerek sağlamaktayız. Karşılıklı güven esasıyla çalışmaktayız. Profesyonel ve elit bir kurye hizmetine ekonomik fiyatlarla ulaşabilme hayalinizi hizmetlerimiz sayesinde gerçekleştireceksiniz.

Bizleri firmamızın müşteri iletişim numaralarından arayarak hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ya da yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp