Anasayfa » Yenisahra Kurye

Yenisahra Kurye

Değişen bir dünya ile paralel olarak insanların yaşam tarzı değişmektedir. Nüfus artışı, iş imkanları ve göç nedeniyle kalabalıklaşan şehirlerde yaşam farklılaşmaktadır. Ulaşım bazen saatler alabilmekte ve iş gibi önemli bir şey söz konusu olduğunda birtakım problemler ortaya çıkabilmektedir. Bir şehirden diğer şehre veya bir bölgeden başka bir bölgeye gönderi söz konusu olduğunda işler daha da zor hale gelebilmektedir. Kargo aracı trafiğe takılabilmekte, adresi bulmakta zorlanabilmekte veya gönderi zarar görmüş bir şekilde elinize ulaşabilmektedir. Eğer gönderinizin daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde elinize ulaşmasını istiyorsanız Yenisahra kurye sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

Firmamız sizi ve firmanızı trafiğe bağlı yaşanacak gecikmelerden kurtarmak için hizmet vermektedir. Motorlar araçlara kıyasla trafikte takılmaksızın dar alanlardan geçebilir, hafiflikleri sayesinde daha hızlı gidebilir ve araçlara kıyasla daha az alan kaplarlar. Ataşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde gönderinizin park sorunu bulamayan kargo aracı nedeniyle geciktiğini, trafikte takılı kaldığını, acil bir durum söz konusu olduğunda geciktiğini hatta adresin bulunamadığını bir düşününüz. Tam da böyle durumlara yönelik çözüm olarak geliştirdiğimiz Yenisahra kurye hizmetimiz sayesinde gönderilerinizi elden, güvenilir ve hızlı bir şekilde elde edebileceksiniz. Uzman sürücü kadromuz ile size hizmet vermeye hazırız.

Firmamız dahilindeki sürücülerimiz hızlı oldukları kadar güvenli bir ulaşıma da dikkat etmektedirler. Gönderiniz bizim için bir müşteriye ulaştırılması gereken bir gönderi değildir. Biz, gönderinizin sizin için arz ettiği önemi bilir, onu güvenli bir şekilde size birinci elden ulaştırmayı misyon ediniriz. Alanında uzman sürücülerimiz de bu misyon doğrultusunda hareket ederler. Ayrıca firmamız işimizi yapmaktan öte gönül kazanmayı da ilke edinmiştir. Müşterilerimizi güler yüzle karşılamak ve olumlu bir algı bırakmak firmamız açısından büyük önem taşımaktadır.

İstanbul Kurye  hizmetimiz ile gönderiniz bizzat size ulaştırılır. Artık gönderilerinizde gecikme yaşanması yerine tam zamanında ulaşacak. Hasar görmesi yerine hasarsız bir şekilde ulaşacak. Hızlı ve güvenli bir Yenisahra kurye mi arıyorsunuz? Geçmişten bugüne istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz geniş hizmet ağımızla, İstanbul’un her noktasında yanınızdayız.

Gelişen teknoloji ile beraber hızın büyük önem kazandığı çağımızda artık her şeyin bir telefon kadar yakın olması, alternatif ve rekabeti öne çıkarmış, Yenisahra kurye hizmetinin önemini bir kat daha artırmıştır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde nüfus yoğunluğunun her geçen gün artmasıyla bilhassa trafik ve ulaşım alanlarında sıkıntıların yaşanması kaçınılmaz hale gelmiştir. Tüm bu problemlerin farkında olan ve Ulaştırma, Lojistik, Haberleşme alanlarında üstüne aldığı sorumluluğun ciddiyetiyle hareket eden şirketimiz, sizlere destek olmak ve hayat kalitenizi bir kat daha artırmak için disiplinle çalışmaktadır.

Trafikte hızla ve güvenle ulaşım sağlayan, bakımlı, son model araç filolarımız ve İstanbul’un her iki yakasında hizmet veren şubelerimizle daima göreve hazır bir şekilde sizleri beklemekteyiz. Sürecin her anına sizleri dahil edip bilgilendirerek rahat ve huzurlu bir güven ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Bu nedenle gönderinizin nerede ve ne durumda olduğunu, ulaşması gereken yere teslim edilene kadar internet üzerinden ya da şubelerimizle iletişime geçerek takip edebilir; problem, soru ya da önerileriniz için 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

Yenisahra kurye hizmetinin gerekliliğini idrak etme bilinci ve yıllardır bu işi yapıyor olmanın verdiği tecrübe ile müşterilerimizin istek, talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip değerlendirerek daha iyi ve güzele ulaşmak için çabalıyoruz. SYS Kurye olarak sektörde kazandığımız güven ve itimadı koruyarak, çağa ayak uyduran modern teknik ve çalışmalarla müşteri yelpazemizi genişletmek, hizmetimizi daha büyük kitlelere ulaştırmaktır. Bizler yaptığı işin ciddiyet ve öneminin farkında olan, acil ve stresli durumlarda soğukkanlılıkla çözüm odaklı hareket edebilen ve iletişimde her zaman güler yüzlü, nazik ve hoşgörülü çalışanlarımızla büyük bir ekip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizleri de bu ekibin içinde görmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.