İçeriğe geç
Anasayfa » Ayşekadın Kurye

Ayşekadın Kurye

Ayşekadın kurye uygulamalarımızla uzun yıllardır bölgemizde profesyonel çözümlere imza atıyoruz. Değişen yaşam şartları ve tüketim alışkanlıklarına en iyi biçimde ayak uyduruyor, İstanbul’un tamamında karşımıza çıkan en acil ihtiyaçlara en hızlı biçimde reaksiyon gösteriyoruz.

Kuryeliğe başladığımız ilk günden bu yana Ayşekadın gerekse İstanbul’un tamamı büyük bir değişime şahit olmuştur. Pek çok sektör ortaya çıkmış, şehir kalabalıklaşmış, araç sayısı muazzam seviyede artmıştır. Bütün bunlar özellikle ulaşımı zorlaştırırken hızı duyulan ihtiyacı da arttırmıştır.

SYS Kurye olarak önceliği her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine veriyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına özveriyle çalışıyoruz. Güçlü altyapımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, en modern teknolojileri sistemlerimizle entegre ediyoruz. Her biri Ayşekadın kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte tarafımıza ulaştığınız anda kontrolü ele alıyor, süreci en hızlı, en kaliteli ve en kolay şekilde sonlandırmak için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Ayşekadın kurye alanında müşterilerimizin bizden en büyük beklentisi hız olmaktadır. Çünkü geleneksel kargo ve lojistik uygulamalarıyla en yakın mahalleler arasında dahi ulaşım sağlamak günler alabilmekte, oysa çoğu kez insanların bu kadar zamanı olmamaktadır.

Bizler hızlı olabilmek adına Ayşekadın ve bütün bir İstanbul lokasyonuna hâkim, yer bulma hususunda marifetli bir saha kadrosuyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizin altında tamamı yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan ve güncel teknolojilerle donatılmış araçlar bulunmaktadır. Yeni nesil motosikletlerimiz kuryelerimize trafikte olabildiğince seri hareket imkânı vermekte, bu da en uzak noktalara dakikalar içinde teslimat yapmamızı sağlamaktadır.

Ayşekadın kurye alanında sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan birisi kalite ve güvenilirliktir. Bizler özverili kadromuzla paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. En değerli evraklarınız, belgelerinizi, yedek parçalarınızı, numunelerinizi, elektronik eşyalarınızı, hediyelik eşyalarınızı, ilaçlarınızı, gıda maddelerinizi, anahtar, kimlik, pasaport ve diğer bütün paketlerinizi taşımayı başarıyoruz. Teslim aldığımız şekilde son alıcısına ulaştırıyoruz.

Kadıköy kurye uygulamalarımızla tamamen müşteri odaklı çalışıyor, müşterilerimizin taleplerine göre süreci şekillendiriyoruz. Dilerseniz Ayşekadın içindeki bir noktadan İstanbul’un herhangi bir noktasına taşıma yapabiliyoruz. Hatta dilediğiniz bir adresten paketinizi alıp adınıza istediğiniz adrese getirebiliyoruz. Birden çok adrese dağıtılması gereken çoklu paketlerinizi, farklı adreslerde imzalanması gereken belgelerinizi taşıyabiliyoruz. Havalimanı ile adresiniz arasında taşıma yapabiliyoruz.

Ayşekadın kurye alanında her ihtiyacı karşılayabilmek adına farklı kurye çeşitleriyle çalışıyoruz. Bu sayede paketlerinizin acillik durumuna ve tercihinize göre kurye tercihinde bulunabiliyorsunuz. Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Normal kurye modelimizde paketleriniz istediğiniz adreslere en geç 180 dakika içinde teslim edilmektedir.

Daha hızlı kurye talepleriniz için hızlı kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu durumda teslimat sürelerimiz çok daha kısalmakta, 60 ila 90 dakika arasında bütün adreslere paketleriniz ulaştırılabilmektedir. Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa da acil kurye modelimiz devreye girmekte, 45 ila 60 dakika, hatta daha kısa sürede teslimatlarımız tamamlanmaktadır. Motosikletle taşınması mümkün olmayan paketleriniz içinse arabalı kurye modelimiz devreye girmekte, aynı kalitede paketleriniz taşınmaktadır.

Ayşekadın kurye alanında sadece mesai saatleri içinde değil, akşam ve geceleri de taşımacılığa devam ediyoruz. Ayşekadın gece kurye modelimizle çalışmalarımızı 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyoruz. Bölgelere, yol durumuna, hava koşularına göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz. Bütün Ayşekadın kurye ihtiyaçlarınızda bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×