İçeriğe geç

Ayşekadın Kurye

Ayşekadın Kurye
Ayşekadın Kurye

Ayşekadın kurye uygulamalarımızla uzun yıllardır bölgemizde profesyonel çözümlere imza atıyoruz. Değişen yaşam şartları ve tüketim alışkanlıklarına en iyi biçimde ayak uyduruyor, İstanbul’un tamamında karşımıza çıkan en acil ihtiyaçlara en hızlı biçimde reaksiyon gösteriyoruz.

Kuryeliğe başladığımız ilk günden bu yana Ayşekadın gerekse İstanbul’un tamamı büyük bir değişime şahit olmuştur. Pek çok sektör ortaya çıkmış, şehir kalabalıklaşmış, araç sayısı muazzam seviyede artmıştır. Bütün bunlar özellikle ulaşımı zorlaştırırken hızı duyulan ihtiyacı da arttırmıştır.

SYS Kurye olarak önceliği her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine veriyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına özveriyle çalışıyoruz. Güçlü altyapımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, en modern teknolojileri sistemlerimizle entegre ediyoruz. Her biri Ayşekadın kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte tarafımıza ulaştığınız anda kontrolü ele alıyor, süreci en hızlı, en kaliteli ve en kolay şekilde sonlandırmak için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Ayşekadın kurye alanında müşterilerimizin bizden en büyük beklentisi hız olmaktadır. Çünkü geleneksel kargo ve lojistik uygulamalarıyla en yakın mahalleler arasında dahi ulaşım sağlamak günler alabilmekte, oysa çoğu kez insanların bu kadar zamanı olmamaktadır.

Bizler hızlı olabilmek adına Ayşekadın ve bütün bir İstanbul lokasyonuna hâkim, yer bulma hususunda marifetli bir saha kadrosuyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizin altında tamamı yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan ve güncel teknolojilerle donatılmış araçlar bulunmaktadır. Yeni nesil motosikletlerimiz kuryelerimize trafikte olabildiğince seri hareket imkânı vermekte, bu da en uzak noktalara dakikalar içinde teslimat yapmamızı sağlamaktadır.

Ayşekadın kurye alanında sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan birisi kalite ve güvenilirliktir. Bizler özverili kadromuzla paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz. En değerli evraklarınız, belgelerinizi, yedek parçalarınızı, numunelerinizi, elektronik eşyalarınızı, hediyelik eşyalarınızı, ilaçlarınızı, gıda maddelerinizi, anahtar, kimlik, pasaport ve diğer bütün paketlerinizi taşımayı başarıyoruz. Teslim aldığımız şekilde son alıcısına ulaştırıyoruz.

Kurye uygulamalarımızla tamamen müşteri odaklı çalışıyor, müşterilerimizin taleplerine göre süreci şekillendiriyoruz. Dilerseniz Ayşekadın içindeki bir noktadan İstanbul’un herhangi bir noktasına taşıma yapabiliyoruz. Hatta dilediğiniz bir adresten paketinizi alıp adınıza istediğiniz adrese getirebiliyoruz. Birden çok adrese dağıtılması gereken çoklu paketlerinizi, farklı adreslerde imzalanması gereken belgelerinizi taşıyabiliyoruz. Havalimanı ile adresiniz arasında taşıma yapabiliyoruz.

Ayşekadın kurye alanında her ihtiyacı karşılayabilmek adına farklı kurye çeşitleriyle çalışıyoruz. Bu sayede paketlerinizin acillik durumuna ve tercihinize göre kurye tercihinde bulunabiliyorsunuz. Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Normal kurye modelimizde paketleriniz istediğiniz adreslere en geç 180 dakika içinde teslim edilmektedir.

Daha hızlı kurye talepleriniz için hızlı kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu durumda teslimat sürelerimiz çok daha kısalmakta, 60 ila 90 dakika arasında bütün adreslere paketleriniz ulaştırılabilmektedir. Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa da acil kurye modelimiz devreye girmekte, 45 ila 60 dakika, hatta daha kısa sürede teslimatlarımız tamamlanmaktadır. Motosikletle taşınması mümkün olmayan paketleriniz içinse arabalı kurye modelimiz devreye girmekte, aynı kalitede paketleriniz taşınmaktadır.

Ayşekadın kurye alanında sadece mesai saatleri içinde değil, akşam ve geceleri de taşımacılığa devam ediyoruz. Ayşekadın gece kurye modelimizle çalışmalarımızı 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyoruz. Bölgelere, yol durumuna, hava koşularına göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz. Bütün Ayşekadın kurye ihtiyaçlarınızda bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.

Ayşekadın Kurye Hizmeti

Alanında uzman ekibi, son teknoloji donanımlı motorları ve ekipmanları ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Sys Kurye, Ayşekadın kurye hizmetleri ile de beklentilerinizi karşılamaya devam ediyor.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyoruz. Ayşekadın kurye hizmetlerimizi her zaman modern bir şekilde sunuyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri her zaman en yakından takip ederek beklentilerinize uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürerek ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz. Hastaneden, okuldan, kütüphaneden, ofisten, evden, alışveriş merkezinden, spor salonundan, müzeden, kafeden, kurs merkezinden, bankadan dilediğiniz her yerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Ayşekadın kurye hizmetlerimizi sizlere daha iyi bir şekilde sunmak için destek ekibimiz ve kuryemiz ortak bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, trafik durumuna ve diğer durumlara göre kuryemizi bilgilendirmektedir. Kuryemiz bu durumlara göre gerekli tedbirleri alarak sorunsuz bir şekilde gönderiyi alıcısına teslim etmektedir.

Ayşekadın kurye hizmetlerimiz ile sadece teslimat hizmeti değil aynı zamanda sizlere vakit kaybettiren işlemlerini de hallediyoruz. İşlemlerinizi sizin adınıza yürüterek sürekli durum bilgilendirmesi yapıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde değerli vaktinizi daha önemli işlerinize harcamanızı ya da sevdikleriniz ile daha çok vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Ayşekadın kurye hizmetlerimizle yiyecek ve içecek çeşitleri, giyim ve ayakkabı ürünleri, teknolojik eşya çeşitleri, sağlık ürünleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, belge, fatura, evrak, dosya, cüzdan, hediyelik eşya, pasaport, kimlik, ehliyet ve ruhsat gibi daha pek çok türden gönderinizi taşıyoruz.

İmzalanması gereken belgeniz var ancak saat çok mu geç? İlacınızı almanız lazım ama evde ilacınızın kalmadığını mı fark ettiniz? Sınava gireceksiniz ama yanınızda kimliğiniz mi yok? Endişelenmenize gerek yok. Ayşekadın kurye hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde istediğiniz hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Haftanın her günü ve her saatinde hizmet vererek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ayşekadın kurye hizmetleri için firmamız ile anlaşma yaparak pek çok avantajdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Her bütçe için uygun fiyatlar sunarak hizmetlerimizden herkesin en iyi şekilde faydalanabilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunarak ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
 • Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hizmet veriyoruz.
 • Sektörde meydana gelen gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde hizmet veriyoruz.
 • Gece gündüz demeden çalışarak ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz.
 • Express kurye ve Vip kurye hizmeti vererek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.
 • Her zaman son model motorlar ile hizmet veriyoruz.
 • Sys Kurye firması olarak her zaman hizmetlerimizin arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda destek olarak probleminizi en kısa süre içerisinde çözüyoruz.
 • Taşıma işlemlerimiz sırasında bir problem yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.
 • Bünyemizde her zaman gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan kişileri bulunduruyoruz.
 • Müşterilerimize daha iyi şekilde hizmet verebilmek için iş birliği yapıyoruz.
 • Anlık konum hizmeti vererek gönderinizi kolay bir şekilde takip edebilmenizi sağlıyoruz.
 • Birçok gönderi türü için taşıma hizmeti sunuyoruz.
 • Taşıma hizmetlerimizin yanında gümrük işlemleri, eyalet işlemleri gibi sizlere vakit kaybettirecek işlemlerinizi hallediyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp