İçeriğe geç

Cevizlik Kurye

Cevizlik Kurye
Cevizlik Kurye

Cevizlik kurye hizmetleri, gönderinizin adresinizden teslim alınarak istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlayan bir hizmettir. Tabi profesyonel hizmet almak için tercih etmiş olduğunuz kurye firması da oldukça önemlidir. Alanında uzmanlaşmış kadrosu ve donanımlı ekipmanlarımız ile Sys Kurye olarak sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız sayesinde girilmesi en zor olan sokaklardan kolayca geçip trafikte asla sorun yaşamıyoruz. Gönderinizin herhangi bir hasar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Motorlarımızın bakımlarını asla aksatmıyoruz. İstanbul Kurye hizmetimiz için çalışan kuryelerimizin güvenliğini de her zaman ön planda tutuyoruz. Her türlü ekipmanı tedarik ederek sorunsuz sürüş keyfini yaşamalarını sağlıyoruz.

Bakırköy kurye hizmetlerimiz için her zaman donanımlı ve gerekli eğitimlerini tamamlamış olan kişileri bünyemizde bulunduruyoruz. Kuryelerimize düzenli bir şekilde eğitimler verip, onları testlerden geçirerek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz.

Cevizlik kurye hizmetimiz ile pek çok türden gönderinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Giyim ürünleri
 • Yiyecek ve içecekler
 • Ayakkabı
 • Takı ve aksesuar
 • Temizlik ürünleri
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Makyaj ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Hediyelik eşyalar
 • Dosya, fatura, belge evrak vb.
 • Pasaport, kimlik, ehliyet, ruhsat vb.

Gibi daha pek çok gönderinizi alıcısına ulaştırıyoruz. Yanıcı, patlayıcı özellikte olan ve taşınması yasal olmayan gönderileriniz için hizmet vermiyoruz. Bu sayede hem diğer gönderilerin güvenliğini sağlıyor hem de yasal hizmet veriyoruz.

Cevizlik kurye hizmetlerimiz ile sizlere pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Gönderilerinizi her zaman en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.
 • Pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti veriyoruz.
 • Müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak endişelerini ortadan kaldırıyoruz.
 • Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. İstek ve ihtiyaçlarına uygun akılcı çözümler sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlıyoruz.
 • Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Müşterilerimize çeşitli fırsatlar sunarak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.
 • Express kurye ve Vip kurye hizmeti sunarak daha acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz.
 • Teknolojik gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek çağa ayak uyduruyoruz.
 • 7 gün 24 saat boyunca faaliyet göstererek ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz.
 • Taşıma hizmetlerimiz sırasında gizlilik kurallarına titizlikle uyuyoruz. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgileri her zaman güvende tutarak üçüncü şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

Cevizlik kurye hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bizi dilediğiniz zaman telefon numaramızdan arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarını sürdüren çağrı merkezi elemanlarımız sizlere hızlıca dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaktadırlar.

Paylaşmış olduğunuz bilgilere göre adresinize kuryemizi yönlendirerek gönderinizi alıcısına ulaştırmasını sağlıyoruz. Kuryemiz kısa süre içerisinde teslimat işlemlerini tamamlayarak hem alıcıdan hem de göndericiden hizmetlerimiz ile ilgili değerlendirme yapmalarını istemektedir. Yapmış olduğunuz değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirerek adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Cevizlik Kurye Hizmeti

Hizmette sınır tanımayan ve 7/24 hizmet veren firmamız Cevizlik Kurye Bakırköy ilçemizde yer almaktadır. İlçemizin kalabalık nüfusuyla birlikte ulaşımda da trafik yoğunluğu oluşmakta ve özellikle acil işlemlerinizde evraklarınızı, ürünlerinizi ve paketlerinizi ulaştırmakta vakit kaybı yaşayabiliyorsunuz. Bu vakit kayıpları özel yaşantımızda ve iş hayatımızda bizleri zor durumda bırakabilir. Özellikle iş faaliyetlerinizde aksamalara hatta maddi kayıplara sebebiyet verebilmektedir. Artık günümüz dünyasında hızlı olmak zorunluluğu oluşmuştur. E-ticaretin her geçen gün gelişmesi ve bu sektörde bulunan firmalara taleplerin artması kurye sektöründe de atılım yapma gerekliliği oluşturmaktadır.

Ülkemizde son dönemlerde yapılan atılım çalışmaları ve yeni firmalar kurye hizmetlerinin gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Cevizlik Kurye olarak son gelişmeleri takip ediyor sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çalışmalarımızı arttırıyoruz. Günün her saati verdiğimiz hizmetler ile ön plana çıkmaktayız. Gece gönderimleriniz konusunda da endişe etmenize gerek kalmıyor. Nöbetçi kurye hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Şehir içi gönderim noktalarına ulaşıp teslimat yapmamız çok kısa zaman alıyor. Şehir dışı gönderileriniz de kabul edilmektedir. Anlaşmalı hava kargo uçaklarıyla teslimatlar sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışımız şube ekibimiz ile yerinde başlamaktadır. Şubeye gelen ve şubemizi arayan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru yöntemler ile karşılıyoruz. Gerekli randevu işlemleri kurye yönlendirmesi ve çeşitli planlamalar en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Şube işlemlerinden hemen sonra işinde profesyonel çalışma sistemlerini benimsemiş Cevizlik Kurye personellerimiz bulunduğunuz konumdan ürünlerinizi teslim alıp belirtilen süreler içerisinde yerine teslim ediliyor.

Teslimat sonrası hemen bilgilendirme yapılmaktadır. Daha özel teslimat hizmetlerimizden de faydalanabiliyorsunuz. Vip hizmetimizle daha kısa sürelerde teslimat yapıyoruz. Özel gönderileriniz için Cevizlik Kurye hizmetlerine güvenebilirsiniz. Ücretlendirmeler arasında standart ve vip hizmetler farklılık göstermektedir. Gönderilecek ürün özellikleri ve gidilecek mesafe bazında değerlendirme yapılmaktadır.

Cevizlik Kurye personellerimiz, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını benimsemiştir. Hızlı teslimat hizmeti sunarken iş güvenliği kurallarına uyarak çevre trafiğini ve güvenliğini tehlikeye atmadan çalışmaktadırlar. Bölgeyi çok iyi tanıyan ve trafik yoğunluğu hakkında bilgi sahibi olan kuryelerimiz doğru teslimat noktalarına zamanında teslimat yapmaktadır. Bir diğer hizmetimiz de motor kurye ile taşınamayacak ölçülerde veya hassaslıkta olan gönderileriniz araç ile teslim edilebilmektedir.

Yine hızlı ve kaliteli hizmet ile bu teslimatlar gerçekleşmektedir. Kuryelerimiz sadece teslimat ile sınırlı kalmıyor, gönderilerinize uygulanması gereken işlemler varsa tamamlayarak aynı zaman dilimleri içerisinde tekrar size ulaştırıyor. İşlemler devam ederken müşterilerimiz ile iletişim halinde kalıyoruz. Hem gerekli bilgilendirmeleri yapıyor hem de sizlerin güvenli bekleyişini sağlayarak memnuniyetinizi arttırmak istiyoruz.

Şubemiz ile çalışmanızın en önemli kazanımı geri alınamayan zamandır.7/24 aktif olarak devam eden hizmetlerimizde yoğun bir metropol hayatının zorluklarını bilerek hareket ediyoruz ve kısa teslimat süreleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Hizmet kalitesini yüksek tutmak için hem teknolojik iletişim cihazlarıyla kuryelerimiz ile sürekli bağlantılı haldeyiz hem de yeni uygulama ve gelişmeleri takip edip uygulamaktayız. Gönderileriniz için sadece insan sağlığına zarar verebilecek kimyasallar taşınmamaktadır.

Göndermek istediğiniz ürünler için ve mesafe bilgilerini paylaşmak için bizlere her zaman müşteri destek hattımız üzerinden arayabilmektesiniz. Her türlü sorunuzun cevabını bulacak fiyatlandırmalar hakkında net bilgi alabileceksiniz. Şirketlere özel çözümler ile işlem sürelerinizi kısaltacaksınız. Mekan ve zaman sınırlaması olmayan Cevizlik kurye şubemize iletişim numaralarımızdan ve internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm ekibimizle doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerleyiz…

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp