Anasayfa » Haznedar Kurye

Haznedar Kurye

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en önemli taleplerden biri, imkân ve koşullar ne durumda olursa olsun her şeyde hızlılık ve çabukluk arzusudur. Zaman içerisinde bu talep ihtiyaca dönüşmüştür. Çünkü teknoloji çağında olmamız birçok şeyin anın da gerçekleşmesini sağlarken, ona ayak uydurmamızı zorunlu kılmaktadır. Bu talebe fiili anlamda en önemli ve etkin cevabı verenler moto kuryelerdir.

Haznedar kurye olarak, iletmek istediğiniz ürünü talep ettiğiniz en kısa sürede istediğiniz adrese iletiyoruz. Çağa ayak uyduran en etkin kurye yöntemi moto kuryelerdir. Haznedar kurye olarak, çağın gerekliliğini yerine getirip son model, güvenilir motorlarımız ile trafik ve yol gibi sıkıntılara takılmadan en etkin teslim yöntemini kullanıyoruz.

Bir kuryenin verilen adrese kısa sürede teslim edilebilmesi için mesafenin kısa olması, yol güzergâhının düzgün olması, güvenilir ve yetenekli bir kuryenin olması gerekiyor. Verilen kurye İstanbul gibi metropol, kalabalık ve yer yer çarpık kentleşmenin olduğu bir şehirse verilen kurye maalesef istenilen saatte teslim edilmesi zor bir durumdur. Fakat  İstanbul Kurye firması olarak, Güngören Belediyesi ilçe sınırları içinde yaşanan bu sıkıntıları bertaraf edip kuryenizi en kısa sürede gecikme yaşanmadan adresine teslim etmenin garantisini veriyoruz. Kuryelerinizi taşıyan her çalışanımız yol ve güzergâh konusunda tecrübeli ve süreyi etkin bir şekilde kullanmaktadırlar. Haznedar kurye olarak, sadece İstanbul sınırları içerisinde değil aynı zamanda şehir dışı kuryelerinizi de vaktinde teslim etmenin garantisini sunuyoruz.

Kuryelerin vaktinde teslim edilmesi kadar güvenilir bir şekilde sağlam olarak teslim edilmesi de önemlidir. Haznedar motor kurye olarak, bünyemizde çalışan her eleman teslim alınan kuryeye emanet nazarıyla bakar ve güvenliği için azami dikkat verir. Verilen paketin açılması veya içeriğinin kontrol edilmesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. Verilen paket verildiği gibi yola çıkar, teslim edileceği adrese kadar ellenmeden götürülür. Kırılacak veya dökülecek cinsten bir kurye ise teslim alan çalışanımız, kurye türüne göre gereken tedbiri alır ve o noktada özen gösterir.

Uzun yıllardır kurye sektöründe olmanın getirdiği deneyim tecrübe ile müşteri güvenine ve memnuniyetine büyük önem gösteriyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağını korumak adına canla başla aynı vizyonda yolumuza devam ediyoruz.

Motorlu kuryeler, kargolardan farklı olarak daha özel ve hızlı ulaşım sağlamaktadırlar. Motorlu kurye ile iletilmek istenilen kurye trafiğe takılmadan hızlı ve istenilen vakitte alıcıya güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Haznedar kurye olarak bizler;

  • Kıymetli evrak,
  • Pasta,
  • Çiçek,
  • Kırılabilir eşya,
  • Kişiye bizzat ulaştırılması gereken kargolar gibi taşınabilir birçok ürünü sizler için istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Teslim etmek istediğiniz acil bir kurye var ve çalışma saatleri dışında olduğu için nasıl teslim ederim diye hiç endişelenmeyin. Teslim etmek istediğiniz kurye için Haznedar ve civarında bulunuyorsanız SYS kurye çağrı merkezi numarasını arayıp oradan bize ulaşabilirsiniz. 7/24 açık olan çağrı merkezimizden saat kaç olursa olsun aradığınız zaman hemen bize yönlendiriliyorsunuz. Hazır olarak bulunan çalışanımız verdiğiniz adrese gelerek kuryeyi teslim alır ve şehir içi veya dışı teslim etmemizi istediğiniz adrese en kısa sürede güvenle ulaştırır. Saat aralığı fark etmeden her an size hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sizlere her an etkin, hızlı ve güvenilir kurye imkânı sunmaktayız. Şüphe duymadan güvenle bizi tercih edebilirsiniz.