İçeriğe geç

Büyükdere Kurye

Büyükdere Kurye
Büyükdere Kurye

Büyükdere kurye hizmeti veren firmalar arasında yer alan firmamız Sys Kurye, kaliteli hizmetleri ile her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır. Kurye hizmetlerimiz sayesinde gönderilerinizi istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesinin yanında kısa süre içerisinde teslim edilmesi de çok önemlidir. Büyükdere kurye hizmetlerimiz ile teslimat işlemlerimizi en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Acil teslim edilmesi gereken önemli gönderileriniz için Vip kurye ve Express kurye hizmeti sunarak da sizleri memnun ediyoruz.

Bu hizmetlerimiz sayesinde gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında alıcısına teslim edilmektedir.

Büyükdere kurye hizmetlerimiz ile sadece gönderilerinizi alıcısına teslim etmiyoruz. Aynı zamanda sizlere vakit kaybettirecek önemli işlemlerinizi de sizin adınıza biz tamamlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında sizleri sürekli bilgilendirerek süreç hakkında bilgi veriyoruz. Aklınıza takılan soruları yanıtlayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Büyükdere kurye hizmetlerimiz sırasında gizlilik kurallarına da titizlikle dikkat ediyoruz. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgileri her zaman güvende tutarak üçüncü şahıslar ile asla paylaşmıyoruz. Taşıma sırasında bir problem yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsunuz ve gönderinizin istediğiniz günde ve istediğiniz saatte teslim edilmesini mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken çok kolay. Bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayarak Büyükdere kurye hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Gönderinizin istediğiniz saatte ve günde teslim edilmesini istiyorsanız bunu ekibimize bildiriniz.

SYS Kurye her zaman tam vaktinde yola çıkarak zamandan tasarruf etmenizi ve programınızın bozulmamasını sağlıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için her zaman çok çalışıyoruz.

Büyükdere kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyenleri en çok merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Sys Kurye olarak bizler her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimize pek çok fırsat sunarak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.

Hizmet fiyatlarımız gönderinizin özelliklerine, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konumun uzaklığına, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve motor modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumları göz önünde bulundurarak her zaman bütçenize uygun fiyatlar belirliyoruz. İsteklerinize uygun çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimizden yararlanmanız için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarafınıza hızlıca dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Anlaşma sağladıktan sonra sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisi gibi bilgileri alıyoruz. Konumunuza en yakın mesafede bulunan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. Kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşınmak için uygun olup olmadığını incelemektedir.

Büyükdere kurye taşımak için uygun olduğuna karar verirse zarar gelemeyecek şekilde motoruna yerleştirerek zaman kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa süre içerisinde alıcının adresine ulaşım sağlayarak gönderiyi doğru kişiye teslim etmektedir. Daha sonra hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sormaktadır. Memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu hallederek mağdur kalmanızı engellemektedir. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha çok geliştirmeye çalışıyoruz.

Büyükdere Kurye Hizmeti

Büyükdere kurye ailesi olarak bölgemizin özel semtlerinden biri olan Sarıyer sahil kesiminde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Trafiğin en yoğun olduğu, çeşitli şehir içi ve şehir dışı ana yolların, köprü yollarının birçoğunun bulunduğu Avrupa yakasında en doğru hizmeti verebilmek işlemlerinizi en kısa sürede yapabilmek bizim için büyük bir önem arz ediyor. Büyükdere kurye 7/24 çalışma saatleri ile, farklı ve işlemlerinizi kolaylaştırıcı uygulamaları ile her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Güncel uygulamaları takip ederek firma kalitemizi ve en önemlisi sizlerin memnuniyetini arttırmayı hedeflemekteyiz. Şehrin birçok noktasına standart veya Vip olarak, gece ve gündüz fark etmeksizin teslimat yapıyoruz. Şirket evraklarınız, şahsi eşyalarınız, paketleriniz özenle sizden alınıyor teslimat noktalarına güvenilir bir şekilde ulaştırılıyor.

Gece oluşabilecek kurye ihtiyaçlarınızda nöbetçi kurye uygulamaları sunuyoruz. Sadece bir yerden bir yere teslimat anlayışı değil, gerekli durumlarda tamamlanması gereken işlemlerinizi gerçekleştirip sonrasında yine size ulaştırıyoruz. Büyükdere kurye şube ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı dinliyor, istediğiniz uygulamalarımızın avantajlarını size bildiriyor. Teslim günü geldiğinde paketiniz yerine ulaştırılıyor. Zaman ve mekan sınırlamasını kabul etmeyen firmamız şehir içi ve şehir dışı kurye hizmeti sunuyor. Şehir dışı gönderilerde hava kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Yakın mesafe gönderileriniz yarım saat kadar kısa bir zamanda ulaştırılıyor. Büyükdere kurye firmamız teslimat yapacak motor ve araçlarımızın teknik bakım kontrollerini her zaman yapmaktadır. Bu sayede gönderileriniz için oluşabilecek riskleri en aza indirerek tedbir kurallarına uyuyoruz.

İstediğiniz yerden teslim alınan ve dilediğiniz noktalara teslim ettiğimiz ürünleriniz için oluşabilecek en önemli avantajlardan birisi işinde deneyimli, yol ve rota bilgileri mümkün olan en iyi seviyeye ulaşmış kurye ekibimizdir. İş ahlakı yüksek, trafik kurallarına bağlı arkadaşlarımız, paketleriniz ulaştırılırken huzur ve güven içinde olmanızı sağlar. Uygun fiyatlı standart teslimatlarımız ile Vip hizmetlerimizde büyük fiyat farkları yoktur. Firma bütçelerinin artması ve maddi kazanımlar herkes tarafından istenir. Ama sadece maddiyata odaklı bir hizmet anlayışı kazanımdan çok kaybetme getirir. Tüm ekibimiz bu felsefeyle çalışmaktadır. Zamandan daha çok avantaj sağlamanıza yaran bu hizmetimizde de kaliteden ödün verilmemektedir.

• Her zaman 7/24 teslimat

•Şehir içi ve şehir dışı hizmetleri

•Deneyimli ekip ve kaliteli hizmet

•Bütçe dostu fiyatlar

•Müşteri hizmetleri

Başta olmak üzere hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler ile sizlere doğru hizmeti sunmak en çok bizler için avantajdır. Çünkü sorunsuz tamamlanan her uygulama ve teslimat bizlere işimizi doğru ve dürüst olarak yaptığımızı kanıtlamaktadır.

Bulunduğumuz bölgedeki müşterilerimiz diğer ilçelerimizde olduğu gibi kaliteli ve kendilerine vakit ayırmayı seven insanlardır. Büyükdere Kurye ekibimiz ile ihtiyaç duydukları pratik ürün gönderimlerini onlara sağladığımız için bizleri daha çok tercih etmektedir. İstedikleri yerden teslimatlarını alıp belirttikleri yerlere ulaştırırken, hizmet kalitesini üst düzeyde tutmalıyız. Hizmet kalitesini belirleyen önemli faktörlerden biri çözüm odaklı olmaktır. Sorun oluşturabilecek durumlara odaklanmak yerine müşterilerimiz için hangi çözümü sunabiliriz, en pratik şekilde onların işlemlerini nasıl tamamlayabiliriz buna odaklanmaktayız.

Günlük hayatın kargaşasında insanımızın vakti çok kıymetli olması sebebiyle onlara kolay ve hızlı çözümler sunuyoruz. Büyükdere Kurye olarak hem marka değerimizi arttırıyoruz aynı zamanda yeni tecrübelerle daha doğru hizmete her geçen gün daha çok yaklaşıyoruz. Siz değerli dostlarımızı şubemize davet ediyoruz. Daha kolay bir yöntem istediğiniz zamanlarda günün her saati hizmet veren müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sadece kurye hizmetleri için değil görüş ve önerilerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara