İçeriğe geç

Elazığ Uçak Kargo

Elazığ Uçak Kargo
Elazığ Uçak Kargo

Günümüzde Elazığ Havalimanı sadece yolculara değil, kargolara da hizmet vermekte, bu sayede İstanbul başta olmak üzere diğer illerle Elazığ arasındaki sirkülasyon son derece hızlı olmaktadır. Elazığ uçak kargo uygulamalarıyla aynı gün içinde teslimat yapılabilmekte, karayolu ile 4-5 gün sürecek teslimatlar uçak kargo‘nun hızlılığı ile aynı gün, hatta birkaç saat içinde yapılabilmektedir. Firmamız da bu alanda uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştirmekte, müşterilerinin her türlü gönderisinin taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içinde yer alan, bölgenin en gelişmiş, sanayileşmesi en fazla illerinden birisidir. Tarihi, kültürü, turizmi ve daha pek çok yönü ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda çevre illerle de güçlü bir etkileşim halinde olup bölgenin merkezi noktalarındandır. Bütün bunlar yanında Elazığ ülkemizin havalimanına sahip illerinden de bir tanesidir.

Elazığ Havalimanının yapımı 1938 yılında başlanmış ve 1940 yılında tamamlanarak askeri amaçla kullanıma açılmıştır. 1960 yılına gelindiğinde ise sivil kullanıma açılmış olan Elazığ Havalimanı Türkiye’nin ikinci sivil havalimanı olarak öne çıkmaktadır. Yedi uçak kapasitesine sahip havalimanının şehir merkezine uzaklığı 12 kilometredir.

Hizmetimizle Elazığ’dan başka illere ya da başka illerden Elazığ’a gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Gönderileriniz paket, zarf, ilaç ebadı, koli ya da hacimlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Kolilerinizin ebatları en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmakta, teslimat türüne ve detaylarına göre fiyatlarımız değişebilmektedir. Her şeye rağmen firmamız daima kaliteyi, güvenilirliği uygun fiyatla taçlandırma gayesindedir. Bunun için de bütçenize hitap eden seçenekler sunmakta, her zaman piyasada karşılaşabileceğiniz en uygun uçak kargo fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Elazığ uçak kargo hizmetlerimizde tek ayrıcalığımız fiyatlarımız değildir. Hizmetlerimizin her noktasında koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bu yüzden sizlerin ihtiyaçlarınıza göre detaylarımızı uyarlıyor, güçlü ve kusursuz iş birliğine gidiyoruz. Dilerseniz Şehirler Arası Kuryeçözümlerimizde gönderilerinizi Diyarbakır ya da diğer illerimizdeki belirteceğiniz adresten alabilir, havalimanına teslim edebilir, varış noktasında havalimanından alarak adrese teslim edebiliriz. Bu sayede kapıdan kapıya Uçak Kargo hizmeti verebiliriz.

Gönderilerinizi havalimanında sizin adınıza teslim alıp belirteceğiniz adrese ulaştırabilir ya da belirteceğiniz adresten teslim alıp Diyarbakır Havalimanına adınıza teslim edebiliriz. Böylece her türlü işinizin çözümüne yardımcı oluruz. Size düşen 7 gün, 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi aramak ve ne tür bir Elazığ uçak kargo hizmetine ihtiyacınızın olduğunu belirtmektir. Sonrasında ekiplerimiz gereken yardımı sağlayacak, en uygun yolu göstereceklerdir.

Elazığ uçak kargo uygulamalarımız oldukça fazla avantajı bir arada barındırır. Bu nedenle müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmakta, uçak kargonun olanaklarını keşfedenler sonraki ihtiyaçlarında da tereddütsüz kargo hizmetimizden yana tercihlerini kullanmaktadırlar.

Hava kargo hizmetimizde hareketler her zaman planlıdır ve tarifeli olarak gerçekleşir. Bu da gönderilerinizin her aşamada saati saatine hareket etmesini sağlar. Kargolarınızın taşıma, yükleme, indirme işlemleri sırasında oldukça özenli davranılır. Bu sayede gönderileriniz hiçbir zarar görmez. Taşımalar yüksek hızda gerçekleştiği için teslimatlarımız da bir o kadar hızlı yapılır. Çoğu zaman 5-6 saatte adresten adrese gönderiniz ulaşabilir.

Turkish Cargo‘nun avantajlarından yararlanabilmek için ilk dikkat etmeniz gereken uzman bir firma ile çalışmaktır. SYS Kurye olarak kargo hizmetlerimizi uzun yıllardır başarıyla sürdürüyoruz. Her aşamada eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü kargo hizmetini esas alan bir ekiple çalışıyoruz. Elazığ uçak kargoya dair bütün ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.

İstanbul Elazığ Uçak Kargo

Uçak kargo sektöründe onlarca yıllık deneyime sahip olan Elazığ uçak kargo, tüm uçak kargo ihtiyaçlarınız için tek adresinizdir. Elazığ uçak kargo, yük taşımacılığı ve gümrüklemeden depolama ve dağıtım hizmetlerine kadar, özel gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunar. Uzman ekibimiz, mümkün olan en iyi hizmeti almanızı sağlamak için hizmetinizdedir. Uçak kargo dünyasında güvenilir ortağınız olalım.

Elazığ uçak kargo olarak 10 yılı aşkın süredir kaliteli uçak kargo hizmeti veren deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için verimli ve güvenilir uluslararası nakliye ve lojistik çözümleri sağlama konusunda uzmanız. Deneyimli personelimiz, yük taşımacılığı, kargo konsolidasyonu, gümrükleme, kiralama ve çok daha fazlasını içeren geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Misyonumuz, gönderilerinizin varış yerlerine güvenli bir şekilde ve zamanında teslim edilmesini sağlamaktır.

Elazığ uçak kargo olarak, tüm kargo ihtiyaçlarınız için güvenilir ve verimli taşımacılık hizmetleri sağlama konusunda uzmanız. Yurtiçi ve uluslararası hava taşımacılığı ve ekspres kargo, gümrükleme, depolama ve depolama ve daha fazlasını içeren geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. En üst düzeyde müşteri hizmeti ve memnuniyeti sağlamayı taahhüt eden deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Hava taşımacılığı hizmetlerimiz, mallarınızı varış yerlerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmanın en uygun maliyetli olan yoludur. Full-container load (FCL) ve less-than-container load (LCL) hizmetleri gibi çeşitli seçenekler sunuyoruz. FCL ile gönderinizin boyutuna bağlı olarak 20ft, 40ft ve 45ft konteynerler arasından seçim yapabilirsiniz.

Garantili teslimat sürelerine sahip kargo hizmetimiz, paketinizi veya belgenizi mümkün olan en kısa sürede, güvenilir takip ve güvenli taşıma güvencesiyle göndermenizi sağlar. Daha ağır kargolar ve özel işlem gerektiren ürünler için, profesyonel taşıyıcılardan oluşan deneyimli ekibimiz sorunsuz bir deneyim için kişiselleştirilmiş hizmetler sunar. Elazığ uçak kargo olarak, gönderinizin azami özen ve dikkatle ele alınmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, bizi diğer uçak kargo şirketlerinden ayıran şeydir. Kendimizi, tüm uçak kargo ihtiyaçlarınız için uygun ve sorunsuz bir deneyim sağlamaya adadık.

Elazığ uçak kargo olarak, mallarınızın güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlamak için teslim almadan teslimata kadar kapsamlı bir çözüm paketi sunuyoruz. Mallarınızın paketlenmesine, yüklenmesine ve boşaltılmasına yardımcı olabilir, ayrıca özel gereksinimleriniz için özelleştirilmiş çözümler sunabiliriz.

Deneyimli personelimiz, taşıma süreci boyunca size kişiselleştirilmiş tavsiye ve yardım sağlamak için buradadır. Mallarınızın endüstri yönetmeliklerine ve yüksek müşteri hizmetleri standartlarımıza uygun olarak ele alındığından emin olacağız. Gönderinizin zamanında teslim edilmesini sağlamak için bir takip sistemi de sağlıyoruz.

Elazığ uçak kargo olarak, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti ve en iyi değeri sunmayı taahhüt ediyoruz. Bizi rekabette öne çıkaran bir dizi rekabet avantajı yarattık.

  • İlk olarak, mallarınızı zamanında teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
  • İkinci olarak, olağanüstü müşteri hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.
  • Üçüncü olarak, fiyatlandırma yapımız rekabetçidir.
  • Son olarak, tam olarak ihtiyacınız olanı bulabilmeniz için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Elazığ uçak kargo olarak bu rekabetçi avantajları sunmaktan gurur duyuyoruz, böylece en kaliteli hizmeti en iyi fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz. Uçak kargo ihtiyaçlarınızda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp