Anasayfa » Elazığ Uçak Kargo

Elazığ Uçak Kargo

Günümüzde Elazığ Havalimanı sadece yolculara değil, kargolara da hizmet vermekte, bu sayede İstanbul başta olmak üzere diğer illerle Elazığ arasındaki sirkülasyon son derece hızlı olmaktadır. Elazığ uçak kargo uygulamalarıyla aynı gün içinde teslimat yapılabilmekte, karayolu ile 4-5 gün sürecek teslimatlar uçak kargo‘nun hızlılığı ile aynı gün, hatta birkaç saat içinde yapılabilmektedir. Firmamız da bu alanda uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştirmekte, müşterilerinin her türlü gönderisinin taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içinde yer alan, bölgenin en gelişmiş, sanayileşmesi en fazla illerinden birisidir. Tarihi, kültürü, turizmi ve daha pek çok yönü ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda çevre illerle de güçlü bir etkileşim halinde olup bölgenin merkezi noktalarındandır. Bütün bunlar yanında Elazığ ülkemizin havalimanına sahip illerinden de bir tanesidir.

Elazığ Havalimanının yapımı 1938 yılında başlanmış ve 1940 yılında tamamlanarak askeri amaçla kullanıma açılmıştır. 1960 yılına gelindiğinde ise sivil kullanıma açılmış olan Elazığ Havalimanı Türkiye’nin ikinci sivil havalimanı olarak öne çıkmaktadır. Yedi uçak kapasitesine sahip havalimanının şehir merkezine uzaklığı 12 kilometredir.

Elazığ uçak kargo hizmetimizle Elazığ’dan başka illere ya da başka illerden Elazığ’a gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Gönderileriniz paket, zarf, ilaç ebadı, koli ya da hacimlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Kolilerinizin ebatları en-boy-yükseklik baz alınarak hesaplanmakta, teslimat türüne ve detaylarına göre fiyatlarımız değişebilmektedir. Her şeye rağmen firmamız daima kaliteyi, güvenilirliği uygun fiyatla taçlandırma gayesindedir. Bunun için de bütçenize hitap eden seçenekler sunmakta, her zaman piyasada karşılaşabileceğiniz en uygun uçak kargo fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Elazığ uçak kargo hizmetlerimizde tek ayrıcalığımız fiyatlarımız değildir. Hizmetlerimizin her noktasında koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bu yüzden sizlerin ihtiyaçlarınıza göre detaylarımızı uyarlıyor, güçlü ve kusursuz iş birliğine gidiyoruz. Dilerseniz Şehirler Arası Kurye çözümlerimizde gönderilerinizi Diyarbakır ya da diğer illerimizdeki belirteceğiniz adresten alabilir, havalimanına teslim edebilir, varış noktasında havalimanından alarak adrese teslim edebiliriz. Bu sayede kapıdan kapıya Uçak Kargo hizmeti verebiliriz.

Gönderilerinizi havalimanında sizin adınıza teslim alıp belirteceğiniz adrese ulaştırabilir ya da belirteceğiniz adresten teslim alıp Diyarbakır Havalimanına adınıza teslim edebiliriz. Böylece her türlü işinizin çözümüne yardımcı oluruz. Size düşen 7 gün, 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi aramak ve ne tür bir Elazığ uçak kargo hizmetine ihtiyacınızın olduğunu belirtmektir. Sonrasında ekiplerimiz gereken yardımı sağlayacak, en uygun yolu göstereceklerdir.

Elazığ uçak kargo uygulamalarımız oldukça fazla avantajı bir arada barındırır. Bu nedenle müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmakta, uçak kargonun olanaklarını keşfedenler sonraki ihtiyaçlarında da tereddütsüz Elazığ uçak kargo hizmetimizden yana tercihlerini kullanmaktadırlar.

Hava kargo hizmetimizde hareketler her zaman planlıdır ve tarifeli olarak gerçekleşir. Bu da gönderilerinizin her aşamada saati saatine hareket etmesini sağlar. Kargolarınızın taşıma, yükleme, indirme işlemleri sırasında oldukça özenli davranılır. Bu sayede gönderileriniz hiçbir zarar görmez. Taşımalar yüksek hızda gerçekleştiği için teslimatlarımız da bir o kadar hızlı yapılır. Çoğu zaman 5-6 saatte adresten adrese gönderiniz ulaşabilir.

Turkish Cargo‘nun avantajlarından yararlanabilmek için ilk dikkat etmeniz gereken uzman bir firma ile çalışmaktır. SYS Kurye olarak Elazığ uçak kargo hizmetlerimizi uzun yıllardır başarıyla sürdürüyoruz. Her aşamada eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü kargo hizmetini esas alan bir ekiple çalışıyoruz. Elazığ uçak kargoya dair bütün ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.