İçeriğe geç

Tarlabaşı Kurye

Tarlabaşı Kurye
Tarlabaşı Kurye

Kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız Sys Kurye, Tarlabaşı kurye hizmeti ile de ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyor. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe deneyimlerimiz ile sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. Ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul ilinde kargo işlemleri de aksamaktadır. Bu durum hem kargo şirketlerini hem de kurye şirketlerini olumsuz yönde etkilemektedir.

Ancak biz Sys Kurye olarak kurye hizmetimiz ile bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Son teknoloji ve donanımlı motorlarımızla trafiğe takılmadan kolay bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için kuryemiz ve destek ekibimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Destek ekibimiz yol durumuna ve hava şartlarına göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede teslimatı sağlamaktadır.

Tarlabaşı kurye hizmetimiz ile kıyafetten yemeğe, hediyelik eşyadan pasaporta, teknolojik eşyadan atıştırmalığa kadar pek çok çeşitte ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizin taşınması sırasında bir sorun yaşanmaması adına gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Kurye hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede çözüyoruz. Eğer zararınız varsa bunu maddi ve manevi şekilde en kısa sürede karşılıyoruz.

İstanbul’da hayat günün her saatinde yoğun bir şekilde geçmektedir. Bu sebepten ötürü sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek ve ihtiyacınız olan her an yanınızda olabilmek için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede dönüş yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.

Tarlabaşı kurye hizmetinin kargo şirketlerine göre pek çok farkı bulunmaktadır. Bu farklardan bazıları şu şekildedir:

  • Kargo şirketleri mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Ancak biz Sys Kurye olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz.
  • Kargo şirketleri ürününüzü alır ve merkezi şubeye götürür. Merkezi şubeye gelen ürünün dağıtımı ilk iş gününde gerçekleşir. Ancak bizde ürününüz teslim alındığı an alıcıya teslim edilmek için yola çıkar.
  • Kargo şirketlerinde teslimat işlemleri uzun sürdüğü için kargonuzun kırılması, kaybolması ya da herhangi bir zarar görmesi gayet olasıdır. Fakat bizde işlemler tek elden sağlandığı için hiçbir sorun yaşanmaz.
  • Kargo şirketleri ile bir sorun yaşamanız durumunda mağdur kalabilirsiniz. Ancak biz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz için sorununuzu en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Bunlar gibi avantajlardan yararlanmak için siz de bizi tercih ederek Tarlabaşı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek sizler için yeni ve kurtarıcı çözüm önerileri sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. Telefon numaralarımızdan arayarak ya da Whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere hızlı bir şekilde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılayıp akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyoruz.

Daha önce yapmış olduğumuz işlerden bahsederek bize güvenmenizi sağlıyoruz. Daha sonra bütçenize uygun makul fiyatlar sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kargonuzu sürekli olarak takip edebilmeniz için anlık konum hizmeti sunuyoruz. İsterseniz çağrı merkezimizden bize ulaşarak da kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tarlabaşı Kurye Hizmeti

Dönemin en önemli hizmet sektörlerinden biridir kurye hizmetleri. Özellikle pandemi döneminde çok fazla insanın hayatına dokunup, onların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli görevler üstlendiler. Kaliteli hizmetleri ile SYS Kurye ailesi olarak Beyoğlu bölgemizde hizmetlerimiz mevcuttur. Tarlabaşı kurye hizmetlerimiz ile birçok insanın hayatına dokunup, onlar için memnuniyet oluşturacak faaliyetlerde bulunuyoruz.

Tecrübeli ve işini iyi bilen çalışanlarımız sayesinde bölgemizde güzel işler yapmaya devam ediyoruz. Hem kuryelerimiz hem de bünyemiz içerisinde çalışan diğer elemanlarımız ile müşterilerimizin her isteklerini karşılıyor ve cevap beklenilen sorularına yanıt oluyoruz. Yeni nesil teknolojik gelişmeleri bünyemizde bulundurarak işleyişi daha da hızlı yapmaya çalışıyoruz.

İnternet ortamında aldığınız herhangi bir ürünün ulaşımları için hızlı bir aracı olarak hizmetlerimiz mevcuttur. Kuryelerimiz araçları ile teslimatlarınızı belirttiğiniz konumlara ulaştırıyor. Tarlabaşı kurye hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede beklediğiniz teslimatları sizlere ulaştıracağız.

Moto kurye, bir konumdan başka bir konuma motosiklet ile paket taşımacılığı yapan bir hizmet türüdür. Değerli ve önemli paketlerin taşımacılığını yapabilmektedir. Ürünleriniz iyi bir şekilde paketlendiği taktirde hiçbir hasar göremeden istenilen adreslere teslimatları yapılır. Paketler bir motorun taşıyabileceği ölçütte olmalıdır. Aksi taktirde moto kuryeler tarafından taşınması pek mümkün olmayacaktır. Bu konu hakkında önceden kurye şirketleri ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Tarlabaşı kurye hizmeti sağlayan firmamızdan gereken bilgileri alarak teslim edilecek olan paketlerin nasıl olması gerektiği ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir. Kaliteli hizmetler sağlayan firmamız sizleri memnun edecek çeşitte kurye seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi Tarlabaşı kurye hizmetlerimiz. Dilediğiniz her an bizler ile irtibata geçerek moto kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motor kurye hizmetleri birçok sektörde fazlasıyla talep edilen kuryelik hizmetlerinden. Kuryelerin motor ile yaptıkları teslimatları kısa süre içerisinde gerekli konumlara ulaştırılıyor. Bu sayede hem trafik sorunu yaşanmıyor hem de istenile sürede paketlerin teslimatları gerçekleştiriliyor. Tarlabaşı kurye hizmetlerimiz bu konuda kaliteli çalışmalara yapmaktadır. Dilediğiniz her an bizler ile iletişime geçerek gereken hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Motorlu kuryelerin genel olarak yaptıkları işler hakkında bilgileri şöyle sıralayabiliriz:

  • Teslimatı gerçekleştirilecek paketlerin sistematik bir şekilde listelere uygun yapılması,
  • Her türü evrak, dosya gibi paketlerin belirtilen adreslere ve kişilere teslim edilmesi,
  • Ödeme türüne göre müşterilerden ücret almak ve fiş kesmek,
  • Trafik kurallarına uyarak ne kendisine ne de diğer canlılara zarara verecek motor kullanımı yapmamak gibi genel ve temel görevleri bulunmaktadır.

Kurye hizmetleri oldukça dikkat gerektiren çalışmalar içermektedir. Çünkü kurye hizmetlerinde müşterilerin emanetleri firmalara bırakılır ve gereken adreslere teslimatların yapılması istenilir. Aksi taktirde emanetlerin zarar görmesi ya da kaybolması gibi durumlarda müşterilerin mağduriyetleri sonrasında firmalar büyük sıkıntılara girebilmektedir. Teslimatları gerçekleştiren kuryeler kadar firma içerisinde çalışan ve herhangi bir görev üstlenen kişilerde güven vererek kaliteli hizmetler yapması gerekmektedir.

Bu konuda en çok firmaların güvenilir çalışanlar ile işlerini yürütmesi oldukça önem arz etmektedir. Hiçbir müşteri mağdur olmak istemez ve hiçbir müşteri paketlerinin kaybolmasının ya da istekleri dışında başka kişilere teslim edilmesini istemez. Bunlar hem etik hem de hukuksal olarak yasal değil. Bu konuda güvenilir bir firma olarak hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmadık. Tarlabaşı kurye hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini elden bırakmadan sizler için güvenilir çalışmalar yapıyoruz. Paketleriniz, adres ve iletişim bilgileriniz bizler ile güvende. Tüm bunlar için titizlikle çalışıyor ve hizmetlerimizi emin adımlarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp