İçeriğe geç

Tarlabaşı Kurye

Kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız Sys Kurye, Tarlabaşı kurye hizmeti ile de ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyor. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe deneyimlerimiz ile sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. Ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul ilinde kargo işlemleri de aksamaktadır. Bu durum hem kargo şirketlerini hem de kurye şirketlerini olumsuz yönde etkilemektedir.

Ancak biz Sys Kurye olarak Beyoğlu kurye hizmetimiz ile bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Son teknoloji ve donanımlı motorlarımızla trafiğe takılmadan kolay bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için kuryemiz ve destek ekibimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Destek ekibimiz yol durumuna ve hava şartlarına göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede teslimatı sağlamaktadır.

Tarlabaşı kurye hizmetimiz ile kıyafetten yemeğe, hediyelik eşyadan pasaporta, teknolojik eşyadan atıştırmalığa kadar pek çok çeşitte ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizin taşınması sırasında bir sorun yaşanmaması adına gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. İstanbul Kurye hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa sürede çözüyoruz. Eğer zararınız varsa bunu maddi ve manevi şekilde en kısa sürede karşılıyoruz.

İstanbul’da hayat günün her saatinde yoğun bir şekilde geçmektedir. Bu sebepten ötürü sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek ve ihtiyacınız olan her an yanınızda olabilmek için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede dönüş yaparak sizlere yardımcı oluyoruz.

Tarlabaşı kurye hizmetinin kargo şirketlerine göre pek çok farkı bulunmaktadır. Bu farklardan bazıları şu şekildedir:

  • Kargo şirketleri mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Ancak biz Sys Kurye olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz.
  • Kargo şirketleri ürününüzü alır ve merkezi şubeye götürür. Merkezi şubeye gelen ürünün dağıtımı ilk iş gününde gerçekleşir. Ancak bizde ürününüz teslim alındığı an alıcıya teslim edilmek için yola çıkar.
  • Kargo şirketlerinde teslimat işlemleri uzun sürdüğü için kargonuzun kırılması, kaybolması ya da herhangi bir zarar görmesi gayet olasıdır. Fakat bizde işlemler tek elden sağlandığı için hiçbir sorun yaşanmaz.
  • Kargo şirketleri ile bir sorun yaşamanız durumunda mağdur kalabilirsiniz. Ancak biz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz için sorununuzu en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Bunlar gibi avantajlardan yararlanmak için siz de bizi tercih ederek Tarlabaşı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek sizler için yeni ve kurtarıcı çözüm önerileri sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. Telefon numaralarımızdan arayarak ya da Whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere hızlı bir şekilde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılayıp akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyoruz.

Daha önce yapmış olduğumuz işlerden bahsederek bize güvenmenizi sağlıyoruz. Daha sonra bütçenize uygun makul fiyatlar sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kargonuzu sürekli olarak takip edebilmeniz için anlık konum hizmeti sunuyoruz. İsterseniz çağrı merkezimizden bize ulaşarak da kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×