İçeriğe geç

Çukurçeşme Kurye

Çukurçeşme Kurye
Çukurçeşme Kurye

Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartları ile kendi alanında en popüler markalar arasında yer alan SYS Ekspres Kurye firmamız, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet ağına da sahip olan işletmemiz, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi motosikletli kurye personeline de firma çatısı altında yer vermektedir. Özellikle İstanbul için Çukurçeşme kurye bölgesi için motosikletli kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, oldukça geniş bir teknik hizmet ağına sahip olmasıyla da kendi sektöründe en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Günümüzde en önemli işkollarının ve sektörlerin başında gelen ekspres motorlu kurye hizmetleri, gün içerisinde herhangi bir teknik evrak veya dokümanın A noktasından B noktasına oldukça etkin bir şekilde taşınmasına olanak sağlamaktadır. Modern çağımızda en çok tercih edilen kurye hizmetlerinden birisi olarak öne çıkan motosikletli kurye çalışmaları alanında da dünyanın birçok çeşitli noktalarında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de pek çok farklı profesyonel kurum ve kuruluşlar hizmet sunmaktadır.

Modern çağımızda kendi sektöründe en popüler işletmelerin başında yer alan SYS Kurye markamız, alanında en seçkin markaların da içerisinde bulunmaktadır. Özellikle İstanbul ilinin kurye bölgesi için oldukça hızlı ve etkili seviyede teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, Çukurçeşme kurye hizmetleri alanında da en çok tercih edilen işletmeler arasında gelmektedir. Söz konusu SYS Ekspres Kurye işletmemiz;

 • Kendi sektöründe yüksek düzey deneyimde motor kurye kadrosu,
 • Oldukça büyük bir titizlik ve hassaslıkla sağlanan taşımacılık süreci,
 • Birinci sınıf kalitede ve en son modellerde kurye motosiklet filosu,
 • Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmet portföyü,
 • Doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmet skalası,
 • Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet ağı ve
 • Uluslararası seviye genel hizmet ve kalite standartları ile öne çıkmaktadır.

İstanbul ilinin kurye bölgesi başta olmak üzere oldukça kapsamlı bir hizmet ağını da söz konusu marka bünyesinde ihtiva eden SYS Ekspres Kurye firmamız, kendi sektöründe örnek seviyede hizmet sunan işletmelerin de başında yer almaktadır. Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede genel hizmet standartları ile öne çıkan işletmemiz, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü ticari kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

İstanbul ilinin bu bölgesi için oldukça hızlı ve etkili seviyede teknik motorlu kurye hizmetleri ile öne çıkan SYS Ekspres Kurye markamız, Çukurçeşme kurye çalışmaları alanında da oldukça özgün seviyede çalışmaları ile tanınmaktadır. Oldukça yenilikçi ve modern düzeyde genel taşımacılık hizmetleri ile öne çıkan firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Sektör bünyesinde yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personeli ve nispeten oldukça makul fiyat skalası ile öne çıkmakta olan markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir.

Gün içerisinde SYS Ekspres Kurye markamızın envaiçeşit hizmetlerine;

 • İşletme internet web sitemiz,
 • Marka GSM telefon numaramız,
 • Kurumsal e-mail adresimiz veya
 • Genel işletme şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Çukurçeşme Kurye Hizmeti

Günümüzde hızlı teslimat seçenekleri giderek daha da yoğun bir ilgiye maruz kalırken bu alanda çeşitli paket taşıma ve teslimat firmaları motor kurye seçeneğini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Motosikletler diğer teslimat araçlarından daha hızlı olmaları ve trafikte daha az yer kaplamaları sebebiyle hızlı teslimat konusunda daha etkili bir sonuç sunmaktadır.

Çukurçeşme kurye olarak bizler de bu alanda müşterilerimizin memnun kalacakları en hızlı ve en güvenilir teslimat hizmetini sağlamaktayız. Zamanın değerli ve geri alınamayacak kadar kıymetli olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi daima istediğiniz saatler arasında dilediğiniz adreslere güvenilir bir şekilde ulaştırmaktadır.

Paketlerinizin güvenilir ve kalite standartlarına uygun bir şekilde dilediğiniz adreslere, istenilen zaman aralığında teslim edilmesi konusunda oldukça titiz ve disiplinli iş hizmeti sunan firmamız Çukurçeşme kurye olarak daima müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bu sebeple çalışmalarımızı müşterilerimizin memnun kalacakları kalitede gerçekleştirmek adına daima alanında profesyonel ve sürücü belgesine sahip kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için gün içinde teslimat hizmetimizin dışında ileriye dönük tarihler içinde teslimat hizmetimiz ayrıca mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin firmamızı tercih etmesi durumunda, ileriye dönük bir tarihte teslimatı gerçekleştirilmek üzere paketler kabul edilir. Bekleme ve teslimat sürecinde ürün üzerinde herhangi bir hasarın meydana gelmemesi adına kaliteli ve sağlam bir paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Firmamıza ait depolarda bekleme sürecine alınan paketler zamanı geldiğinde, istenilen saatler aralığında, dilediğiniz adreslere güvenilir ve sağlam bir şekilde teslim edilir.

Paketlerimizin teslimat sürecinde tek bir adres ve o adrese ait olan paketler esas alınır. Bu sebeple paketinizin başka bir adrese teslim edilmesi ya da diğer paketler ile karışması durumu söz konusu bile değildir. Teslimat hizmetlerimiz daima kişiye özel bir şekilde yürütülmektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve birçok ürünün taşımacılığını güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamızın paket taşımacılığında dikkat etmek zorunda olduğu belirli hususlar vardır. Bu hususlar Çukurçeşme kurye çalışanlarımızın can güvenliğini korumak ve trafikteki diğer insanların can güvenliğini tehlikeye atmamak adına göz önünde bulundurduğumuz hususlardır.

Bu sebeple:

● Taşınması devlet tarafından resmi olarak yasaklanmış olan ürünler

● Çok ağır ve çok büyük olan eşyalar

Çukurçeşme kurye çalışanlarımız tarafından taşınmamaktadır. Bunların dışında firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına çeşitli birçok ürünün taşımacılığı kalite standartlarına uygun ve güvenilir bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilmektedir.

Çukurçeşme kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Pasaport

● Kimlik

● Önemli dosya ve evraklar

● Hediyelik küçük ve orta boy eşyalar

● Çiçek buketleri ve pastalar

● Medikal sağlık malzemeleri

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

Sizin için önemli olan ve kısa süreler içinde dilediğiniz adreslere teslim edilmesi gereken paketlerinizin taşımacılığında firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yıllardır İstanbul’un iki yakasında da güvenilir ve kaliteli teslimat hizmetleri ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan firmamız Çukurçeşme kurye olarak alanında profesyonel çalışanlarımız ile uzun zamandır memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti sağlamaktayız.

Güvenilirliğimizden ödün vermeden uzun zamandır hizmetinize sunmakta olduğumuz teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak adına internet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamıza ulaşabilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp