İçeriğe geç

Dolayoba Kurye

Dolayoba Kurye
Dolayoba Kurye

Dolayoba kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız uzun zamandır bu sektörde varlığını koruyor. Firmamızın vermiş olduğu taşıma hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz. Maddi ve manevi zarara uğramak, farklı birçok avantaja sahip olmak için sizler de Dolayoba kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz adresten başka bir adrese paket gönderebilir, başka bir adresten istediğiniz adrese paket talep edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dolayoba üzerinde çok sayıda ev ve işyeri bulunuyor. Ev ve işyeri sahipleri bulundukları adresten başka bir adrese paket göndermek isteyebiliyor. Dolayoba üzerinde paketlerin taşınması için kurye firmamız hizmet veriyor. Son zamanların en çok tercih edilen bu hizmeti profesyonel ekip eşliğinde müşterilere sunuluyor. Kurye olarak adlandırılan görevliler Dolayoba üzerindeki iki adres arasında paket taşıyor. Paketler motosiklet üzerinde taşınıyor. Motosiklet üzerinde yapılan paket taşıma hizmeti için özel motosikletler kullanılıyor. Motosiklet üzerinde bulunan kapalı hazne sayesinde paketler güvenli koşullarda taşınıyor.

Dolayoba Kurye firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Moto kuryeler farklı özelliklerde pek çok paketin taşınmasını sağlar. Paket taşıma işlemleri özenle yapılır. Paketler motosiklet üzerinde taşınması için uygun özelliklerde olmalıdır. Motor kurye firmamızın bazı özellikleri:

  • Motosikletle paket taşıma hizmeti verilir.
  • Motosiklet ehliyeti olan, bölgenin yol bilgisine hakim kişiler görev almaktadır.
  • 7/24 taşıma hizmeti verilir.
  • Paketler uygun fiyat aralığında taşınır.

Dolayoba Kurye alanında hizmet veren firmamız motosikletle taşıma yapmaktadır. Paketler motosiklet üzerinde taşınır. Taşıma için tecrübe sahibi kişiler görevlendirilir. Kuryelerin tamamı motosiklet ehliyeti olan, motosiklet kullanım tecrübesi olan kişilerdir. Aynı zamanda kuryeler bölgenin yol bilgisine hakimdir. Kuryeler adres bulmak için çeşitli uygulamaları ve haritayı kullanır. Bu sayede paketler adrese kolaylıkla teslim edilmiş olur. Firmamız SYS Kurye 7/24 paket taşıma hizmeti vermektedir. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her saat bizimle iletişime geçerek taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Taşınan paketler için uygun fiyat aralığı belirlenmektedir. Bu sayede paketler güvenli koşullarda taşınırken aynı zamanda uygun fiyatlarla taşınmış olur.

Dolayoba kurye alanında hizmet veren firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşımaktadır. Taşınan paketin motosiklet üzerinde taşınması için uygun özelliklerde olması önemlidir. Motor kuryeyle taşınan başlıca paketler arasında kimlik, pasaport, ehliyet, cüzdan gibi kişisel eşyalar yer almaktadır. Aynı zamanda evrak, belge, dosya, rapor gibi özel eşyalar da taşınmaktadır. Kuryelerle pasta, hediye, çiçek, telefon gibi paketler de taşınmaktadır. Farklı özelliklerde taşınan paketlerin boyutu, ağırlığı ve adedi değişebilir.

Taşınan tüm paketler gizlilik ve güvenlik kuralları kapsamında taşınmaktadır. Gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu olmadan paketler adrese teslim edilir. Dolayoba kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız yanıcı ve patlayıcı maddeleri taşımamaktadır. Firmamız için taşınan paketin can ve mal güvenliğini riske atmaması önemlidir. Her ne kadar gerekli tüm önlemler eksiksiz alınsa da olası bir aksiliğe müsaade edilmemektedir.

Dolayoba üzerinde motor kurye hizmeti sunan firmamız farklı fiyat aralığında taşıma hizmeti vermektedir. Fiyatlar belirli nedenlere bağlı olarak değişir. Taşınan paketin boyutu, ağırlığı ve adedi fiyatları etkiler. Aynı zamanda fiyatlar belirlenirken mesafe de göz önünde bulundurulur. Paketin taşınacağı iki adres arasındaki mesafe arttıkça fiyatta artış görülür. Firma olarak bizler uygun fiyat aralığında paket taşıma hizmeti vermekteyiz. Her yıl güncellenen fiyat listesi daima bütçe dostudur. Sizler de güvenli kurye hizmetinden uygun fiyata faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dolayoba Kurye Hizmeti

Anadolu yakasının yoğun yerleşim noktasından birisi olan Pendik ilçemizde nüfus oranı giderek artmaktadır. İstanbul’un diğer ilçeleri gibi trafik yoğunluğunun artmasında kaçınılmaz bir durumdur. Kalabalık bölgelerde zaman kayıplarının önüne geçmek ve çağın hızını yakalamak için kurye hizmetlerine ihtiyaç artmaktadır. Dolayoba kurye ekibi zaman kayıplarınızın önüne geçmek ve paketlerinizin belirtilen noktalara vaktinde yetişmesi için çalışmaktadır. Çalışmalar deneyimli ve kaliteli bir ekip ile sürdürülmektedir. Şube personelleri ve kurye ekibi birlikte uyum içerisinde çalışmaktadır.

Sorunlarınıza hızlı çözümler getirerek sizlerin memnuniyetini hedeflemektedir. Doğru yere doğru zamanda teslimat yapmak büyük önem arz etmektedir. Hem müşterilerimiz için hem de firmamızın değeri için gerekli özen gösterilmektedir. Kurumsal ve deneyimli bir firma olan SYS Kurye bünyesi içerisinde bulunmamız sayesinde hizmet ağımız günden güne genişlemektedir. Dolayoba kurye firması olarak şehir içinde her bir noktaya teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Yönetiminden müşteri hizmetlerine şube personellerinden kuryelerimize kadar herkesin büyük özveriyle günün her saati çalıştıkları bir sistem bulunmaktadır. 7/24 yapılabilen teslimatlarımız ihtiyaçlarınıza göre çeşitlilikler göstermektedir. Gece, gündüz, vip, ekspress, gümrük, hava ve nöbetçi kurye çeşitleri başta olmak üzere birçok alanda hizmet sunmaktayız. Şehirler arası gönderimlerinizi de kabul eden şirketimiz anlaşmalı hava kargo firmaları ile koordineli olarak çalışmakta ve paketlerinizin kısa sürelerde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Birçok şehirde bağlantılı olarak çalıştığımız kurye firmalarımız sayesinde çok daha kısa sürelerde işlemler tamamlanmaktadır. Detaylı bilgilere bizleri arayarak ulaşabilmektesiniz. Dolayoba kurye olarak gönderim türlerine göre belirlenen tarifelerimiz bulunmaktadır. Gidilecek mesafe ve taşınacak pakete göre farklılık göstermektedir. Taşınacak paketleriniz motor kapasitelerine uygunluk göstermiyorsa bu durumda araç hizmetimizle teslimatlarınız tamamlanmaktadır.

Yol bilgisi ve sürüş bilgisi alanında yüksek tecrübeli olan kurye personellerimiz bu bilgileri sayesinde teslimatlarını çok kısa süreler içerisinde ve doğru bir şekilde tamamlamaktadırlar. Güvenliği ön planda tutan sürüşlerinde ürünlerinize tam koruma sağlamaktadırlar. Sigorta kapsamına alınan gönderilerinize kuryelerimizin de gerekli hassasiyeti göstermeleri sayesinde kalite hizmet kaçınılmaz olmaktadır. Ürünlerinizin maddi değeri belirli bir statüye uygun olarak değil, tamamı kıymetli evrak veya ürün olarak değerlendirilmektedir. Kıymetli evrak işlemlerinizi de eğer talep ederseniz uygulanması gereken işlemleri tamamlanarak tekrar size ulaştırabilmekteyiz.

Böylece ekstra zaman tasarrufu sağlıyor diğer işlerinize daha çok vakit ayırabiliyorsunuz. Sizler için her koşula uygunluk gösterecek yeni sistemler ile kalıcılığımızı göstermek istiyoruz. Çağımızın gerisinde kalmamak için hızlı uygulamaları ve doğru hizmeti esas alan bir politika sunmak zorundayız. Bu nedenle şirketimiz son teknoloji ve yeni dönem uygulamaları titizlikle takip etmektedir. Dolayoba kurye gelişim ve değişime tam uyum gösteren çalışanlarıyla birlikte bu özelliklerini size sunmaktadır.

Uzun vadede çalışmak isteyeceğiniz Dolayoba kurye hizmetleri her zaman yenilenmekte ve sayısı artmaktadır. Gece gündüz ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizle her türlü sorunuza cevap alabiliyor size özel sunulan avantajlı fiyat tarifelerinden faydalanabiliyorsunuz. Hem şehir içi hem şehir dışı gönderimler sayesinde bulunduğunuz bölgelere bağımlı kalmayarak ülkemizin her bir bölgesinde aynı hizmeti sunabiliyorsunuz.

Uygun ödeme şartları ile birden çok gönderim yapmak istediğinizde avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Vip gönderimler için normal gönderimlerin fiyatlarında büyük farklar bulunmadığı için istediğiniz zaman bu uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz. Dolayoba kurye ailesi müşteri ihtiyaçlarını belirlemede uzman ekibiyle birlikte sizi her zaman şubelerine davet etmektedir. Bizleri her zaman arayarak istek ve görüşlerinizi bildirebilir her konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp