İçeriğe geç
Anasayfa » Kirazlıtepe Kurye

Kirazlıtepe Kurye

Modern yaşamın sürekli artan temposu içerisinde hem bireylerin hem de şirketlerin birçok bilgiye, eşyaya veya evraka hızlı bir biçimde ulaşması gerekmektedir. Başta internet ve cep telefonları tarafından her gün daha da hızlı hale gelen yaşantılarımıza hayatımızın önemli noktaları yetişememektedir. İnternet üzerinden gönderilemeyen ıslak imzalı evraklar, acil teslim edilmesi gereken numuneler veya siparişler, hazır olur olmaz yerine ulaştırılması gereken eşyalar gün içinde birçok kişinin stres yaşamasına sebep olmaktadır.

İstanbul gibi araç ve insan trafiğinin çok yoğun olduğu dev metropollerde yaşanan bu sıkıntı çok daha büyük boyutlara ulaşmaktadır. Zaten kalabalık ve büyük olan şehrin bir noktasından diğer noktasına gitmek bazen saatler sürmektedir. Bundan dolayı İstanbul’da faaliyet gösteren birçok kişi ve şirket Kirazlıtepe kurye servislerinden faydalanarak burası ve çevresindeki işlerini hızlı bir biçimde tamamlama yoluna gitmektedir. Özellikle anlık olarak ihtiyaç duyulan resmi evraklar başta hukuk, ticaret ve seyahat sektörünün sağlıklı çalışabilmesi için yüksek önem taşımaktadır.

Anadolu yakasının nüfusu en kalabalık ve trafiği en yoğun olduğu ilçelerinden biri olan Üsküdar’ın en bilinen semtlerinden biri olan Kirazlıtepe kurye trafiğinin de en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Çengelköy ve Beylerbeyi gibi hem yaşam hem de iş alanlarının yoğun olduğu semtlerin arasında yer alan Üsküdar kurye servislerinin yoğunlukla tercih edildiği birçok bölgenin de arasında yer almaktadır. Nakkaştepe, Çamlıca gibi şehrin önemli noktalarına yakın olan semt aynı zamanda Ümraniye, Yalıboyu Caddesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi İstanbul’un önemli noktalarına da yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Şehir içindeki konumu ve boğaza karşı konumu ile bilinen semt son yıllarda hızlı bir değişim içine girmiştir. Bu değişim semtin sosyolojik yapısını değiştirdiği kadar, burada faaliyet gösteren şirketlerinde profillerinin yükselmesine, bu sayede İstanbul Kurye taleplerinde bir artışta yaratmıştır. Yapılaşmanın hızlı bir biçimde devam ettiği bölgede sürekli değişen yol şartları ve rotalar sebebiyle bu bölgede veya bu bölgeyi kullanmak durumunda kalan kurye hizmeti veren birçok servis sıkıntılı zamanlar geçirmektedir.

Biz SYS Kurye olarak bölgeyi çok iyi bilen ve bölgedeki bütün inşaat projelerini takip eden kurye kadrosu ile hizmet vermektedir. Bölgede faaliyet gösteren birçok şirket gündelik operasyonlarının devamı için Kirazlıtepe kurye servislerini tercih etmektedir. Personel, motosiklet, sigorta ve diğer masraflar altına girmeden gün içindeki hızlı ulaşım ihtiyaçlarını güvenilir biçimde gerçekleştirmek için bizi tercih etmektedir. Kirazlıtepe kurye servislerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir;

  • Bulundurulması veya kullanılması yasak veya özel izne tabi olan madde, silah, cihaz, bilgi ve belge veya bunların bulunduğu diğer cihazların taşınması yapılmamaktadır.
  • Kuryenin ve çevresindekilerin sağlıklarını olumsuz etkileyebilecek, hayatlarını tehlikeye atacak, hastalık ve rahatsızlıklara sebep olabilecek kimyasal, biyolojik ve radyoaktif maddelerin taşınması, bunların taşınması için imal edilmiş, onaylı özel taşıma kapları içinde olsa dahi gerçekleştirilmemektedir.
  • Kuryeye teslim edileceği bildirilen içerik dışında farklı bir içerik teslim edilir ve kolluk kuvvetleri tarafından bu durum tespit edilir ve eğer ceza gerektiren bir durum ortaya çıkmışsa, sorumluluk paketi içeriğini hatalı beyan eden ve paketi teslim eden tarafa aittir.

Büyük hacimli paketlerin, canlı hayvanların taşınması, köprü, tünel gibi ücretli geçişlerin ücretleri ve paketlerin sigortalanması ile merak ettiğiniz her türlü konu ile ilgili Call Center’ımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×