İçeriğe geç

Kirazlıtepe Kurye

Kirazlıtepe Kurye
Kirazlıtepe Kurye

Modern yaşamın sürekli artan temposu içerisinde hem bireylerin hem de şirketlerin birçok bilgiye, eşyaya veya evraka hızlı bir biçimde ulaşması gerekmektedir. Başta internet ve cep telefonları tarafından her gün daha da hızlı hale gelen yaşantılarımıza hayatımızın önemli noktaları yetişememektedir. İnternet üzerinden gönderilemeyen ıslak imzalı evraklar, acil teslim edilmesi gereken numuneler veya siparişler, hazır olur olmaz yerine ulaştırılması gereken eşyalar gün içinde birçok kişinin stres yaşamasına sebep olmaktadır.

İstanbul gibi araç ve insan trafiğinin çok yoğun olduğu dev metropollerde yaşanan bu sıkıntı çok daha büyük boyutlara ulaşmaktadır. Zaten kalabalık ve büyük olan şehrin bir noktasından diğer noktasına gitmek bazen saatler sürmektedir. Bundan dolayı İstanbul’da faaliyet gösteren birçok kişi ve şirket Kirazlıtepe kurye servislerinden faydalanarak burası ve çevresindeki işlerini hızlı bir biçimde tamamlama yoluna gitmektedir. Özellikle anlık olarak ihtiyaç duyulan resmi evraklar başta hukuk, ticaret ve seyahat sektörünün sağlıklı çalışabilmesi için yüksek önem taşımaktadır.

Anadolu yakasının nüfusu en kalabalık ve trafiği en yoğun olduğu ilçelerinden biri olan Üsküdar’ın en bilinen semtlerinden biri olan Kirazlıtepe kurye trafiğinin de en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Çengelköy ve Beylerbeyi gibi hem yaşam hem de iş alanlarının yoğun olduğu semtlerin arasında yer alan kurye servislerinin yoğunlukla tercih edildiği birçok bölgenin de arasında yer almaktadır. Nakkaştepe, Çamlıca gibi şehrin önemli noktalarına yakın olan semt aynı zamanda Ümraniye, Yalıboyu Caddesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi İstanbul’un önemli noktalarına da yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Şehir içindeki konumu ve boğaza karşı konumu ile bilinen semt son yıllarda hızlı bir değişim içine girmiştir. Bu değişim semtin sosyolojik yapısını değiştirdiği kadar, burada faaliyet gösteren şirketlerinde profillerinin yükselmesine, bu sayede kurye taleplerinde bir artışta yaratmıştır. Yapılaşmanın hızlı bir biçimde devam ettiği bölgede sürekli değişen yol şartları ve rotalar sebebiyle bu bölgede veya bu bölgeyi kullanmak durumunda kalan kurye hizmeti veren birçok servis sıkıntılı zamanlar geçirmektedir.

Biz SYS Kurye olarak bölgeyi çok iyi bilen ve bölgedeki bütün inşaat projelerini takip eden kurye kadrosu ile hizmet vermektedir. Bölgede faaliyet gösteren birçok şirket gündelik operasyonlarının devamı için Kirazlıtepe kurye servislerini tercih etmektedir. Personel, motosiklet, sigorta ve diğer masraflar altına girmeden gün içindeki hızlı ulaşım ihtiyaçlarını güvenilir biçimde gerçekleştirmek için bizi tercih etmektedir. Kirazlıtepe kurye servislerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir;

 • Bulundurulması veya kullanılması yasak veya özel izne tabi olan madde, silah, cihaz, bilgi ve belge veya bunların bulunduğu diğer cihazların taşınması yapılmamaktadır.
 • Kuryenin ve çevresindekilerin sağlıklarını olumsuz etkileyebilecek, hayatlarını tehlikeye atacak, hastalık ve rahatsızlıklara sebep olabilecek kimyasal, biyolojik ve radyoaktif maddelerin taşınması, bunların taşınması için imal edilmiş, onaylı özel taşıma kapları içinde olsa dahi gerçekleştirilmemektedir.
 • Kuryeye teslim edileceği bildirilen içerik dışında farklı bir içerik teslim edilir ve kolluk kuvvetleri tarafından bu durum tespit edilir ve eğer ceza gerektiren bir durum ortaya çıkmışsa, sorumluluk paketi içeriğini hatalı beyan eden ve paketi teslim eden tarafa aittir.

Büyük hacimli paketlerin, canlı hayvanların taşınması, köprü, tünel gibi ücretli geçişlerin ücretleri ve paketlerin sigortalanması ile merak ettiğiniz her türlü konu ile ilgili Call Center’ımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

Kirazlıtepe Kurye Hizmeti

Hayatımızın her anında modern teknolojinin bize sağladığı hızdan ve avantajlardan yararlanarak, eskiye oranla çok daha kolay ve güvenilir hizmetler alabiliyoruz. Bu avantajları net bir şekilde hissetmemizi sağlayan, tüm işlerimizde güvenebileceğimiz çözümler sunan firmalarla iş yapmayı tercih ediyor, online olarak yapabileceğimiz işlerin, gerçek hayatta da aynı hızda çözümlenmesine ihtiyaç duyuyoruz.

Bu ihtiyaçlardan yola çıkarak, kargo ve kurye taşımacılığı sektöründe yenilikçi bir yaklaşımla hizmet veren firmamız, Sys Kurye, bünyesinde faaliyete geçirdiği Kirazlıtepe kurye hizmetleri sayesinde aradığınız hıza ve kaliteye ulaşmanızı sağlamaktadır. İstanbul’da birçok ilçede farklı noktalarda hizmet almanızı sağlayan firmamız, her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.

Üsküdar’da yer alan Kirazlıtepe kurye aracılığı ile Sys Kurye bünyesinde sunulan tüm hizmetlere güvenle ulaşabilir, İstanbul ili dahilindeki tüm noktalara gün içerisinde hatta dakikalar içerisinde paket gönderimi sağlayabilirsiniz. Şehir içi, kişiye özel kurye hizmetlerimizle, ister işiniz ister özel hayatınız için göndereceğiniz tüm eşyaların güvenle ve kısacık sürelerde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Modern çağa uygun hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı şirket politikası haline getirmiş olan bizler, içeriği ve sebebi ne olursa olsun, paketinizin en iyi ve en hızlı şekilde taşınacağının garantisini sunmaktayız.

Şehir içi paket taşımacılığı ve teslimatı için Kirazlıtepe kurye ekibimizle hizmet vermekteyiz. Motosiklet ile taşınması uygun olan;

 • Resmi belgeler ve evraklar
 • Elektronik eşyalar,
 • Değerli mücevher ya da süs ürünleri,
 • Kıyafet, ayakkabı ve çantalar,
 • Medikal ürünler,
 • Sanat ürünleri ve
 • Kuru gıda ürünlerinde hızla ve güvenle taşımacılık sağlamaktayız.

Boyutları ya da taşınmasında özel donanıma ihtiyaç duyulan paketlerde, araçlı kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca, şehir dışına gönderileriniz olması durumunda uçak kargo hizmetimizle de yanınızdayız. Hizmetlerimizle ilgili detaylı kullanım ve ücret bilgisi alabilmeniz ve dilerseniz taleplerinizi iletmeniz için sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

İstanbul ili sınırları dahilinde dakikalar içerisinde kargo teslimatı sağlayan Kirazlıtepe kurye ekibimiz sizlere aşağıdaki avantajları sunmaktadır:

 • Gönderinizin aciliyetine göre seçebileceğiniz farklı seçenekler,
 • Güvenilir ve hasarsız taşımacılık,
 • Trafikte güvenlik,
 • Kaliteli ve güler yüzlü iş anlayışı,
 • Randevulu sistemi sayesinde dakiklik,
 • Kişiye özel uygulamalar,
 • Kesintisiz müşteri desteği ve
 • Ekonomik çözümler.

İçinde bulunduğumuz modern ve hızlı çağa yakışan taşımacılık sağlayan bizler, Kirazlıtepe kurye ekibimizden hizmet almanızı da kolaylaştırıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerden sadece bir telefon ile ya da web sitemizden bizimle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz. Gönderiniz ne olursa olsun, kargo ile taşımacılığa uygun olduğu sürece, sizin için birçok farklı seçenekle, en iyi hizmeti almanızı sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonellerden oluşan Kirazlıtepe kurye ekibimizle çalışmak istediğinizde izlemeniz gereken birkaç küçük adım:

 • Tatil günlerinde dahi hizmet veren müşteri destek hattımızla iletişime geçerek talebinizi iletmek,
 • Gönderinizin içeriğini paylaşmak,
 • İsim, soy isim ve iletişim bilgilerinizi paylaşmak,
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini iletmek,
 • Gönderinizin teslimatı ile ilgili seçtiğiniz hizmet tipini belirtmek
 • Girilen bilgilere istinaden otomatik bir sistem tarafından oluşturulan rota ve ücret bilgisini kabul etmek ve
 • Kuryemiz bulunduğunuz yere geldiğinde paketinizi teslim etmektir.

Ücret ödemeleri gönderici ya da alıcı tarafından kapıda yapılabilmektedir.

Gönderinizin içeriği belirttiğinizden farklı ise ve içerik olumsuz bir durum oluşmasına sebep olursa, konu ile ilgili sorumluluk göndericiye ait olacaktır.

Ücretlendirmelerde gönderinizin içeriği, taşınacak mesafe ve seçtiğiniz hizmet tipi göz önünde bulundurulmakta, bu sebeple ücretlerde değişiklik görülebilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara