Anasayfa » Siirt Uçak Kargo

Siirt Uçak Kargo

Şehirler Arası Kurye hizmetinde geleneksel yöntem olan kara yolu kargo hizmetinden çıkıp daha hızlı olan uçak kargo hizmetini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uçak Kargo hizmetini 52 noktada gerçekleştirmekteyiz. Siirt uçak kargo hizmeti de bunlardan birini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’nin neresinde olursa olsun acil ulaştırmak istediğiniz kargolarınız için SYS Kurye bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Siirt uçak kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası kargo hizmetinde, Turkish Cargo  hızlı taşımacılık seçenekleri arasında en ideal olanıdır.

Ulaşmak istediğimiz veya ulaştırmak istediğimiz ürünlerin kara yolu, hava yolu gibi vasıtalarla ulaştırılma süreci kargo hizmetini oluşturmaktadır. Hızlı bir çağda yaşamamızın getirdiği en büyük etkenlerden biri ihtiyaçlarımızın da aynı derecede hızlı olmasıdır. Ulaşmak istediğimiz her şeye hızlı bir şekilde ulaşma arzusu kargo hizmetinde de son teknoloji hizmetlerini getirmiştir.

Müşterilerini her alanda en iyi şekilde avantajlı çıkarmayı amaç edinen SYS Kurye firmamız, Siirt uçak kargo hizmetini sunarken de aynı hassasiyeti göstermektedir. Kargoculuk hizmetinde önemli bir yer teşkil eden güvenirlik ve hızlı şekilde teslimatın sağlanması prensibini işimizde göstermekteyiz.

Müşterilerimize hava kargo hizmetini sunarken; kısa sürede kargonun müşteriye teslimatını sağlamak, kargonun özel şartları göz önünde bulundurularak güvenle taşımasını sağlamak, kırılma ve bozulama hassasiyeti olan kargoların özel koşullarda muhafaza ederek herhangi bir zarar gelmeden taşınmasını sağlamaktayız. Firmamız, sistematik ve teknik çalışmalarla müşterilerine sağlamış olduğu hizmetle uçak kargo sektöründe kendini ispatlamıştır.

SYS Kurye bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Siirt uçak kargo hizmetini sunarken, müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak her ürünü aciliyetlik durumuna göre teslim etmekteyiz. Teslimatını yapacağım ürünün özelliklerini göz önünde bulundurarak, kargolama sürecini ve şeklini ona göre ayarlamaktayız.

Uçak kargo sektöründe en çok faydalanılan hizmetler arasında;

  • Sebze, meyve, dondurulmuş gıdalar gibi çabuk bozulabilen ürünler,
  • Özel şartlarda taşınması gereken ilaç çeşitler,
  • Kırılabilme hassasiyeti olan cam ve porselen eşyalar,
  • Gizlilik içeren, dosya, doküman ve evraklar,
  • Ticaret amaçlı her türlü gıda, tekstil ve metal gibi ürünlerin kargolanması yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de firmamızın profesyonel ve sistematik hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. SYS Kurye firması olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kesintisiz bir şekilde 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak bizlerin temel prensibini oluşturmaktadır.

SYS Kurye bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Siirt uçak kargo hizmeti sağlarken doğrudan müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz, bu sektörde yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle hizmetlerini yenilikçi ve sistematik bir şekilde sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir hizmet prensibiyle çalışan firmamız, 7/24 müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gün içinde ulaşması gereken acil kargolarınızın teslimatını belirttiğimiz süre içeresinde dilediğiniz adrese güvenle ulaştırmaktayız. Firmamız, uçak kargo hizmetinde sergilemiş olduğu profesyonellikle, uluslararası alanda üst düzey bir kalite standardına sahip olduğunu göstermiştir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin; genel kargolarını, özel dosya kargolarını ve tehlikeli madde kargolarını verilen kargonun cinsine göre taşıma hizmeti sunmaktadır. Uçak kargo hizmeti, gerek yakıt farkı gerekse teknik işlevler yönünden diğer kargo hizmetlerine oranla daha masraflıdır. Ancak SYS Kurye firması olarak bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını sektördeki fiyat standartlarını göz önünde bulundurarak en uygun maliyete sağlamaktayız. Firma olarak amacımız müşteri memnuniyeti doğrultusunda en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sağlamaktır. Bu amacımız bizi diğer firmalardan ayrıcalıklı kılmaktadır.