İçeriğe geç

Siirt Uçak Kargo

Siirt Uçak Kargo
Siirt Uçak Kargo

Şehirler Arası Kurye hizmetinde geleneksel yöntem olan kara yolu kargo hizmetinden çıkıp daha hızlı olan uçak kargo hizmetini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uçak Kargo hizmetini 52 noktada gerçekleştirmekteyiz. Siirt uçak kargo hizmeti de bunlardan birini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’nin neresinde olursa olsun acil ulaştırmak istediğiniz kargolarınız için SYS Kurye bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Siirt uçak kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası kargo hizmetinde, Turkish Cargo  hızlı taşımacılık seçenekleri arasında en ideal olanıdır.

Ulaşmak istediğimiz veya ulaştırmak istediğimiz ürünlerin kara yolu, hava yolu gibi vasıtalarla ulaştırılma süreci kargo hizmetini oluşturmaktadır. Hızlı bir çağda yaşamamızın getirdiği en büyük etkenlerden biri ihtiyaçlarımızın da aynı derecede hızlı olmasıdır. Ulaşmak istediğimiz her şeye hızlı bir şekilde ulaşma arzusu kargo hizmetinde de son teknoloji hizmetlerini getirmiştir.

Müşterilerini her alanda en iyi şekilde avantajlı çıkarmayı amaç edinen firmamız, Siirt uçak kargo hizmetini sunarken de aynı hassasiyeti göstermektedir. Kargoculuk hizmetinde önemli bir yer teşkil eden güvenirlik ve hızlı şekilde teslimatın sağlanması prensibini işimizde göstermekteyiz.

Müşterilerimize hava kargo hizmetini sunarken; kısa sürede kargonun müşteriye teslimatını sağlamak, kargonun özel şartları göz önünde bulundurularak güvenle taşımasını sağlamak, kırılma ve bozulama hassasiyeti olan kargoların özel koşullarda muhafaza ederek herhangi bir zarar gelmeden taşınmasını sağlamaktayız. Firmamız, sistematik ve teknik çalışmalarla müşterilerine sağlamış olduğu hizmetle uçak kargo sektöründe kendini ispatlamıştır.

Gerçekleştirdiğimiz Siirt uçak kargo hizmetini sunarken, müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak her ürünü aciliyetlik durumuna göre teslim etmekteyiz. Teslimatını yapacağım ürünün özelliklerini göz önünde bulundurarak, kargolama sürecini ve şeklini ona göre ayarlamaktayız.

Uçak kargo sektöründe en çok faydalanılan hizmetler arasında;

  • Sebze, meyve, dondurulmuş gıdalar gibi çabuk bozulabilen ürünler,
  • Özel şartlarda taşınması gereken ilaç çeşitler,
  • Kırılabilme hassasiyeti olan cam ve porselen eşyalar,
  • Gizlilik içeren, dosya, doküman ve evraklar,
  • Ticaret amaçlı her türlü gıda, tekstil ve metal gibi ürünlerin kargolanması yer almaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de firmamızın profesyonel ve sistematik hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kesintisiz bir şekilde 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak bizlerin temel prensibini oluşturmaktadır.

Siirt uçak kargo hizmeti sağlarken doğrudan müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz, bu sektörde yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle hizmetlerini yenilikçi ve sistematik bir şekilde sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir hizmet prensibiyle çalışan firmamız, 7/24 müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gün içinde ulaşması gereken acil kargolarınızın teslimatını belirttiğimiz süre içeresinde dilediğiniz adrese güvenle ulaştırmaktayız. Firmamız, uçak kargo hizmetinde sergilemiş olduğu profesyonellikle, uluslararası alanda üst düzey bir kalite standardına sahip olduğunu göstermiştir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin; genel kargolarını, özel dosya kargolarını ve tehlikeli madde kargolarını verilen kargonun cinsine göre taşıma hizmeti sunmaktadır. Uçak kargo hizmeti, gerek yakıt farkı gerekse teknik işlevler yönünden diğer kargo hizmetlerine oranla daha masraflıdır. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını sektördeki fiyat standartlarını göz önünde bulundurarak en uygun maliyete sağlamaktayız. Siirt uçak kargo olarak amacımız müşteri memnuniyeti doğrultusunda en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sağlamaktır. Bu amacımız bizi diğer firmalardan ayrıcalıklı kılmaktadır.

İstanbul Siirt Uçak Kargo

Teknolojik gelişmeler özellikle son zamanlardan beri insanların günlük yaşamları içerisinde kendini hissettirmeyi başarmıştır. Bahsi geçen bu gelişmeler kendi içerisinde birden fazla yeniliği de beraberinde getirmiştir. Sözü edilen yenilikler arasından en önemlisi kurye dağıtım hizmetleriyle alakalıdır.

İstanbul Siirt uçak kargo olarak sektör içindeki tüm gelişmelere aşina olarak sektör içinde kalıcı bir şekilde daha uzun yıllar kalacağımızı sizlere ispat ediyoruz. Bunu yaparken de kendi çapımızda belirlemiş olduğumuz bazı ilkelere bağlı kalmaya özen gösteriyoruz. Burada sözünü ettiğiniz ilkeler arasında şunları saymak mümkündür:

  • Müşteri memnuniyeti ilkesi
  • Güvenilirlik ilkesi
  • Mahremiyet( gizlilik) ilkesi
  • Uygun fiyat politikası

Firmamız yerine getirmekte olduğu en küçük faaliyette bile yukarıda sıralı bir şekilde verilen ilkelere sonuna kadar bağlı kalmaktadır ve her ne olursa olsun tüm hizmetlerini bu ilkeler etrafında yapmaya ehemmiyet göstermektedir.

Siirt uçak kargo olarak sizlerin memnun bir şekilde hizmetlerimizden yararlanması en temel gayemizi meydana getirmektedir. Firmamız bu kapsamda sizlerden teknik personelimize ulaşan tüm dilekleri ve şikayetleri en ince ayrıntısına kadar inceleyerek gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Böylece yapılan düzenlemeler ışığında sunmuş olduğumuz kurye taşıma faaliyetleri modern bir görünüm kazanmış olmaktadır.

Firmamız içinde barındırmış olduğu tüm faaliyetlerin neticelerini düzenli olarak takip etmektedir. Ayrıca teknik personelimiz belli bir süre geçtikten sonra sunulan kurye hizmeti faaliyetinin neticelerini ürün dağıtım hizmetinin sunulduğu kişilerden ya da kurumlardan gelen geri dönütlere göre izleyebilmektedir.

Firma olarak bu sayede sunmuş olduğumuz hizmetlerin sizlerin nezdinde ne kadar değere sahip olduğunun bilincinde olarak bu doğrultuda hareket ediyoruz. Eğer etkinliklerimizde en küçük bir aksama ya da bozulma olduğunda bizimle irtibata geçebilir, yardım için talepte bulunabilirsiniz.

Güvenilir bir firmadan hizmet almayı kim istemez ki? Siirt uçak kargo olarak şehirde ikamet eden kişilere sunmuş olduğumuz faaliyetlerde herhangi bir ayrıma gitmiyor, her kimin kurye dağıtım hizmetine ihtiyacı varsa o kişiye faaliyetlerimizi götürüyoruz. Üstelik tüm dağıtım işlemlerini üst düzey seviyede güvenlik önlemleri alınmış şekilde yerine getiriyoruz.

Uçaklar diğer ulaşım araçlarına nazaran daha rahat ve hızlı olduğu için firmamızın bu iletişim şekliyle yapmış olduğu etkinliklerde hata payı oldukça azdır. Burada sözü edilen durumda uçak kargo hizmetlerinin diğer ulaşım yollarına göre ne kadar avantajlı olduğunu görmek mümkündür.

Siirt uçak kargo olarak sizlerin beğenisine sunduğumuz olağanüstü derecede iyi standartlarda olan uçak kargo hizmetimiz sayesinde göz açıp kapayıncaya kadar ülkenin bir ucundan bir ucuna rahatlıkla kuryenizi taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güvenlikle alakalı herhangi bir açık vermemeye dikkat eden firmamız olabilecek en iyi şekilde kuryelerinizi karşı tarafta yer alan teslimat adresine ulaştırmaya gayret göstermektedir. Bu hususla alakalı her türlü soruna karşı gerekli tedbiri alan firmamız güvenilirliği sağlama amacına kolay yoldan erişme başarısına sahip olmuştur.

Mahremiyet ilkesi ya da bir başka deyişle gizlilik ilkesine sonuna kadar riayet etmeye özen gösteren firmamız bu ilkeye olan bağlılığını yitirmeden kurye taşıma faaliyetlerini nihayete erdirmeyi amaçlamaktadır. Siirt uçak kargo olarak sizlerin her türlü bilgisini muhafaza altına almayı başararak güvenilir bir ortamda bilgilerinizi korumaya alacağımızın garantisini veriyoruz.

Siirt uçak kargo olarak faaliyetlerimizin başından sonuna gözlemcisi oluyor ve uçakla taşınan kuryelerin doğru ellere ulaştığından emin oluncaya kadar işlemlerimizin takipçisi oluyoruz. Yukarıda anlatılmakta olan tüm faaliyetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara