İçeriğe geç

Altıntepe Kurye

Altıntepe Kurye
Altıntepe Kurye

Modern zamanımızın büyük problemleri arasında yer alan trafik sorunları ve ulaşım problemleri nedeni ile bir alandan diğerine ulaşmak gün geçtikçe daha güç bir hal almaya başlıyor. Ulaşım sıkıntısı halkımız arasında artış göstermeye ve trafik yoğunluğu gün geçtikçe daha da fazlalaşmaya devam ettikçe dostlarımız ile buluşmamız, sevdiklerimizi görmemiz ya da kısa bir ziyaret amacı ile bile hızlı alanları ziyaret etmemiz bizler için uzun zaman almaya başladı. Bu sorundan tüm araçlar mustarip olduğundan, hali ile kargo ile gönderilmiş gönderiler de gün geçtikçe yoğunlaşan trafik akışına kurban giderek potansiyel olarak önem arz eden paketlerinizi dilediğiniz alanlara olması gerekenden daha uzun sürede ulaştırıyor.

Vatandaşımızın bu sorununu anlayan ve memnun kalacakları bir hız ve kalite ile kargolarını modern zamanının trafik akışından bağımsız şekilde teslim etmeyi hedefleyen işletmemiz Altıntepe kurye olarak sizlerin memnuniyetini ön plana alarak sahip olduğunuz kargoları ışık hızında dilediğiniz lokasyona ulaştırmayı kendimize meslek ediniyoruz. Böylece sizler de önemli dosya, evrak ya da siparişlerinize anında ulaşım kazanabilir; sizleri bekleyen işleri yerinde ve endişe etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin memnuniyet ve talepleriniz ile kendine şekil veren işletmemiz Altıntepe kurye olarak hizmetlerimiz konusunda daima talepleriniz yönergesinde hareket ermeye ve sizlere memnun kalacağınız bir servis sunmaya elimizden geldiğince çalışıyoruz. Sahip olduğu özenle seçilmiş kurye elemanları ile adresinize en hızlı şekilde ulaşan araçlarımız, dilediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünü sizlere ulaştırma garantisi ile hizmetinizdedir.

Hepimiz ihtiyacımız olan ürün bizlere ulaşana dek aciliyetini olduğundan fazla tartsak da objektif olarak bazı gönderiler diğerlerinden büyük aciliyet taşır. Bu ürünlere örnek olarak işletmenizin ihtiyacı olan evraklar, havaalanlarında bulunan gönderiler ve buna benzer birçok gönderiyi örnek vermemiz mümkündür. Müşterilerimizin buna benzer acil bir gönderinin iletilmesine ihtiyaç duyduklarında Altıntepe kurye hizmetimiz olarak sahip olduğumuz önem listesine göre sizleri sıralamakta, özel olarak istekte bulunan müşterilerimizin de yer aldığı bu liste yardımı ile dilediğiniz zaman arttırılmış bir hız ile kargolarınızı sizlere teslim etmekteyiz. Altıntepe kurye servisimiz sizlerin güvenliğini ve aciliyetinizi hesaba alarak bu listeleri özenle hazırlamaktadır.

Altıntepe Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin paketlerine olan ulaşım gönderiden gönderiye değişim göstermektedir. Bu değişim hava durumundan mevcut yol durumuna, aracımızın konumundan kuryemizin size olan uzaklığına kadar birçok farklı etkene dayanmaktadır. Sizlere sunduğumuz iletişim numarasını arayarak temsilcimiz ile gerçekleştireceğiniz bir konuşma ile paketinizin detaylarına dayanarak tahmini olarak ne kadar sürede size ulaşacağını öğrenebilirsiniz. Altıntepe kurye olarak sizlere şunu da hatırlatmayı faydalı buluyoruz: temsilcimizin sizlere ilettiği ulaşım süresi tamı tamına aynı olmayacaktır. Hesaplamanın aşağı-yukarı yapılması dışında aynı zamanda beklenmedik şekilde değişim gösterebilecek etkenler de paketinizin ulaşım süresini etkileyebilir. Örneğin siz sipariş verdiğinizde güneşli olan hava, birden yağmurlu bir hal alarak kuryemizin size olan ulaşımının daha fazla zaman almasına yol açabilir.

Tıpkı paketinizin size olan ulaşım süresi gibi sizlere sağladığımızın hizmetin de fiyatı farklı etkenlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Altıntepe kurye hizmeti sağlayan bir firma olarak sizlere uygun fiyatlı bir hizmet sağlamayı baz alarak, uzaklığınız ve paketinizin içeriği hesaba alınarak sizlere bir fiyat vermekteyiz. Bu fiyatı da iletişim numaramız aracılığı ile temsilcimiz yardımı ile öğrenebilirsiniz. Temsilcimiz gönderinizin türünü ve konuma olan uzaklığını hesaba katarak sizlere fiyat hakkında detaylı bilgilendirebilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp