İçeriğe geç

Topselvi Kurye

Topselvi Kurye
Topselvi Kurye

İstanbul ulaşım sorunlarının sıklıkla yaşandığı bir büyükşehirdir. Ürünlerini müşterilerine göndermek isteyen firmalar bu durumdan dert yanmaktadır. Aynı şehir içerisinde yaşayan kişilere bile gönderilerin teslimat süresi 2-3 gün sürmektedir. Hal böyle olunca motor kuryeler devreye girmiştir. Sys Kurye olarak bizlerden teknolojinin nimetlerinden faydalanarak sizlere profesyonel bir şekilde Topselvi kurye hizmetlerini sunuyoruz.

Son teknoloji motorlarla ve alanında uzman çalışan kadromuzla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin her zaman yanındayız. Kurumsal firmalar ile düzenli şekilde anlaşmalar yaparak iş yüklerini hafifletiyoruz. Hızlı teslimatımız sayesinde müşterilerinizi memnun ediyoruz.

Topselvi kurye hizmetimiz ile İstanbul’un her noktasına kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Trafiğe asla takılmadan en dar sokaklarda bile kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Topselvi kurye hizmetimiz ile giyim ürünleri, yiyecek ve içecek çeşitleri, sağlık ürünleri, teknolojik ürünler, ehliyet, pasaport, cüzdan, kimlik, para, hediyelik eşya ve market ürünleri gibi pek çok ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Gönderilerinizin güvenilir bir şekilde taşınması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için kuryelerimize eğitimler veriyor ve bu alanda uzmanlaşmalarını sağlıyoruz. Düzenli şekilde sınavlar yaparak daha iyi yerlere gelmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurye hizmetimiz için kuryelerimiz ve destek ekibimiz takım çalışması yapmaktadır. Yolun durumuna ve trafik şartlarına göre destek ekibimiz kuryemizi yönlendirmektedir. Bu sayede hem daha kısa sürede hem de daha güvenilir şekilde teslimat sağlanmaktadır.

Kurye hizmetimizin sunduğu bir diğer avantaj da Vip kurye hizmetidir. Vip kurye hizmetimiz ile acil yetiştirilmesi gereken gönderilerinizi, donanımlı araçlarımız sayesinde teslim ediyoruz. Teslim edilmesini istediğiniz konum yakınsa 15 dakika ile 20 dakika arasında, uzak ise 30 ile 45 dakika arasında teslim ediyoruz.

Gönderim şu an nerde? Ne zamana teslimat sağlanır? Doğru alıcıya mı teslim edildi? Gibi sorularınız için sizlere anlık bilgilendirmeler yapıyoruz. Bize ulaşarak istediğiniz zaman gönderinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. Taşıma sırasında herhangi bir gelişme yaşanırsa size gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Sizlerden gelen dönüşlere göre kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gelişen teknolojiye her zaman ayak uydurarak ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli alternatifler sunuyoruz.

Kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu fiyat konusudur. Sys Kurye olarak her zaman sizleri düşünüyor ve ekonomik açıdan da daima yanınızda oluyoruz. Her bütçeye hitap eden fiyatlar sunarak kalitemizi herkesin en iyi şekilde görmesini sağlıyoruz.

Topselvi kurye fiyatlarımızı gönderinizin özelliklerine, gönderinizin alındığı adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasında olan uzaklığa ve yararlandığınız kurye hizmetine göre belirliyoruz. Kampanyalar düzenleyerek de avantajlı tekliflerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

İş yerimizi ziyaret ederek fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güler yüzle karşılayarak yararlanmak istedikleri hizmet hakkında yardımcı oluyoruz. Akıllarına takılan soruları detaylı bir şekilde cevaplayarak daha önce yapmış olduğumuz işler ile ilgili bilgi veriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir veya WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Topselvi Kurye Hizmeti

Satın alınan ürünleri göndermek isteyen veya bireysel ihtiyaç doğrultusunda gönderi hizmetleri almak isteyen insanlar çeşitli sebepler nedeniyle zorluk yaşayabilmektedir. Özellikle şehirlerin hareketli yoğunluğu bir yerden başka bir yere ulaşım konusunda sorunlar yaşatmaktadır. Topselvi kurye ailesi olarak sizleri bu zaman kayıplarından hızla kurtarmak adına kurye hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz. Kaliteden ödün vermeyen uygularımız sayesinde hızlı olduğumuz gibi bir o kadarda kusursuz teslimat sağlamayı amaçlıyoruz.

Günün her saati Topselvi kurye hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Gereksinimlerinizi bizlere iletmeniz ile birlikte oldukça verim aldığımız iş planlamamızı şekillendirmeye başlıyoruz. Sizlere en iyi faydayı sağlayacak ve hem zaman olarak hem de fiyat olarak en uygun durumu hizmetinize sunuyoruz. Süreçlerimizin verimliliğini takip edebilmek adına en baştan en sona kadar her adımı detaylıca izliyoruz. Anlık olarak yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı gayet hazırlıklı olmamız, taşıma adımlarında işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Topselvi kurye ekibi olarak sektörümüzde sahip olduğumuz üstün tecrübelerimizle ön plana çıkmaya devam ediyoruz. Şehir içi gönderilerinizi çabucak alıcılarıyla buluşturmak için 7/24 kesintisiz bir hizmeti sizler için uyguluyoruz. Şehrin geneline oldukça hâkim olan kuryelerimiz sayesinde adreslere ulaşırken zamandan ciddi şekilde tasarruf sağlıyoruz. Ekstra aciliyeti olan gönderilerinizi nöbetçi kuryelerimizle çok kısa sürelerde yerlerine götürüyoruz. Motorlarımız ile yaptığımız teslimatlarımızda ürünlerinizin boyu veya sayılarının motorlarımıza sığmadığı durumlarda sizleri çözümsüz bırakmıyoruz.

Özel araçlarımız sayesinde motorla taşınması mümkün olmayan paketlerinizi hassasiyetle yerlerine ulaştırıyoruz. Ayrıca talepleriniz ile birlikte paketler motorlarımıza sığabilecek bile olsa özel araçlarımızla teslimat yapabiliyoruz. Şehir içi kurye hizmetlerimizi şehir dışı gönderileriniz içinde devam ettiriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmalarına, motor ve araçlarımızla adresinizden teslim aldığımız ürünlerinizi olabilecek ilk seferlere yetiştiriyoruz. Topselvi kurye ekibi olarak her ihtiyacınıza karşılık verebiliyoruz.

Hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz araç ve motorlarımızın periyodik bakımlarını ve gerekli her durumda kontrollerini kesinlikle aksatmıyoruz. Tedbirli oluşumuz ile sağladığımız tüm avantajlarımızı sizler için hayata geçiriyoruz. Teknolojik ve sektörel anlamda ortaya çıkan yenilik ve gelişmeleri zaman kaybetmeden işlemlerimize ekleyerek kazanımlarınızı arttırıyoruz. Her ne kadar tedbir aşamalarında oldukça dikkatli oluyorsak bile her kötü ihtimale karşı paketlerinizi güvencemiz kapsamında sigortalayarak gözünüzün arkada kalmasını engelliyoruz.

İlgili yasalar gereğince taşınması açısından kısıtlama veya yasaklama bulunmayan tüm paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Kıymetli eşya, değerli eşya, gıda ürünleri, her tür malzeme, evrak, sözleşme gibi bireysel ve ticari anlamda tüm gönderilerinizi hassasiyetle aynı biçimde taşıyoruz. Topselvi kurye ekibimiz ile sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak adına sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Hızlı, Kaliteli, Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Hizmetlerimizden Yararlanmaya Başlayın

  • Uygun fiyatlı taşımacılık
  • 7 gün 24 saat kesintisiz teslimat hizmeti
  • Nöbetçi ve acil kurye destek hizmeti
  • Vip araç seçeneği
  • Eğitimli ve tecrübeli personelle hızlı süreçler
  • Gönderinin anlık konum bilgileri
  • Şehir içi ve şehir dışı sürekli teslimat
  • Sigortalı ürünler
  • Bakımlı araç ve motorlarla taşıma gibi hizmetlerimizden faydalanmak için vakit kaybetmeyin.

Topselvi kurye ailesi olarak hizmetlerimizi kusursuz bir biçimde sürdürmeye devam ederken, sizleri maddi açıdan da düşünmeyi kesinlikle ihmal etmiyoruz. Gönderilerin taşınacağı mesafe, tercihi yapılacak taşıma yöntemi ve gönderi boyutları gibi etkenler sonucunda fiyatlarımızı belirliyoruz. Belirleme aşamalarının tamamında elde edeceğiniz faydaları düşünerek fiyatlarımızı bütçe sarsmayan seviyelerde tutarak, piyasa fiyatlarının altında hizmet sunuyoruz. Bizleri iletişim kanallarımızdan günün her saati arayarak detaylı bilgi alabilir ve oldukça avantajlı kurye hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara